• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ještě nějaké jídelní židličky? sem s odkazy :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Luci tak to známe :grinning:
20. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Vla, Martínek si to s rukou neumí udělat, tak pusinkou tluče do kolínka :slight_smile: jako na znamení, ž emu s tím mám pomoct.
20. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
luci: tomědostalo "Martínek si to s rukou neumí udělat" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
20. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Hup: :grinning: :grinning: :grinning: sem se taky uplně lekla když sem to četla :grinning:
20. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
luci: dobrýýýýý..... on se to naučí :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
děvčata, to vidět, na co myslíte :grinning:
20. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky, co to tu po ránu čtu??? :grinning: :grinning:
My jsme měly noc dost děsnou. Karolí pobrekávala a dvakrát za noc byla hodinu vzhůru. Prděla, kakala, jedla, no hrůůůza. Ale věřím že zase bude líp.
Já jsem si vytřela zem, dala prát prádlo. Ještě musím uklidit kuchyň a nakrmit dítě.
Jsem jí zkusila narazit tu čepici co jsem jí koupila a ona jí je :sweat_smile: takže jí budeme nosit už tuhle zimu :grinning:
Holky, Vánoce se blíííížíííí :dizzy_face: :dizzy_face:
Já musím ještě dokoupit manžovi dárky, ale nevím kdýýý a v té kose se mi fakt nechce :sweat_smile:
21. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
aHOJ, Maus, to jsem ráda, kdo není sám, že ještě nemá všechny dárky.. chybí mi jen maličkosti, a ačekám, jestli dojdou poštou včas. a zabeleno nemám ještě nic a vůbec se mi do toho neche :frowning2:
včera jsem si "uvařila" domácí baileys, je to super, takový milý drink na dlouhé večery, včera jsme si s manžou dali dvě štampldle s ledem :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
my jsme včera koupili takový čoko likérek, tak se na něj taky moooc těším. Mňami :slight_smile:
Zabalené nemám taky nic, ale to zmáknu později.
Holky máte ještě někdo muže v práci jako já? Nebo je jedinej blázen co bude v práci ještě 23.12? :sweat_smile:
21. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,
maus, Pavel byl v práci i včera, dnes, zítra ...atd :wink: :grinning:
21. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
jsem vám chtěla napsat, že Marek od včera stojí.... přileze k něčemu (třeba křesílko) a stoupne si, dokonce je takový frajer, že se drží jen jednou rukou a druhou dělá na pusu brm brm :grinning:
musím mu najít Anetčiny první papučky, strašně se mu rozjíždějí nožičky, jak mu to klouže
21. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
pebi: ne že bych ti to přála, ale aspoň nejsem sama :grinning: A taky chodí tak pozdě domů? Michal obvykle vstává ve3 a vrací se tak v 19. V tom lepším případě :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
pebi: jůůů, gratulace Marečkovi ke stání :dizzy_face: :dizzy_face: to je šikulín :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Maus, můj jde naposled zítra do práce. ale pak i před silvestrem. nemá dost dovolené.
pebi, tak gratulace, teď si s Marečkem užiješ. pozor na pády. náš nejdřív padal jen na hlavu :astonished: taky malemu dávám capáčky nebo neklouzací ponožky.
21. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Pavel vstává o půl páté a domů chodí za tmy, takže v létě i o půl deváté. no a v zimě kolem pěti, půl šesté. Super je, když je tak metr sněhu, to je doma :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
on ze stání nepadá na hlavu, to je v klidu, on si jen sedne na zadek...
máme jiný problém, a to schod. vyleze na schod a okamžitě si sedne, takže když nepopoleze dost daleko, tak si sedá do díry po schodem a to pak padá na hlavu :confounded:
21. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
pebi: tak to taky není žádnej med :unamused:
21. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
taky je u vás tak teplo? u nás včera -18°C a dnes jen -5°C :confused: ....to jako fakt budou vánoce bez sněhu? já pořád doufala, že ne...
21. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Pebi, tak na Vysočině stále -15. To sem asi dojde...
21. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
u nás -7C
21. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
hm, tak vylezlo slunko a je +1°C :confounded:
21. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky všem po delší době, ale dočítám poctivě! Tak u nás taky sluníčko se šplhajícím se teploměrem!!! Oproti včerejšku fakt mazec, asi jim ten Štedrý den na blátě přeci jenom vyjde :frowning2:
No a u holčiček taky pokroky - z Nellíska je plazivec a už taky pěkně péruje na kolínkách, každý den mě něčím překvapí, je moc šikovná. Na obzoru 4 zoubek, tak snad neprotrpí Vánoce...
21. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky,

Pebi: Mareček je moooooooc šikovnej :grinning: :grinning:

Maus: u nás taťka taky chodí až do 23.12.do rachoty :unamused: ale pak bude celý svátky doma až do silvestra :wink: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Kami: gratulace Nelískovi a zoubek ať vás moc netrápí. :wink: :grinning:
21. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
kami: no Nelinka je taky šikulka :dizzy_face: a držím palce se zoubečkem :slight_smile:
vla: aspoň že mezi svátkama bude doma, to máš dobrý :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Kami, tak Nelince to jde skvěle :slight_smile:
Pebi, to je Mareček šikula :wink: Nebudete dávat zábranu na schody?
21. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak jsme chvíli vylezlo do těch -15, je to šííílená kosa, jsem zvědavá, kdy nám sem z Olomóce přijde to oteplení...

pebi: gratulace Marečkovi ke stání :dizzy_face:

kami: Nelli je šikulka a snad vás zoubek moc nepotrápí. Co Aminka?
21. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
luci, my nemáme schody, máme jen jeden
21. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.