• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky, dnešní noc teda nic moc, Nelča se budila co hodinu, od půlnoci to pak zalomila v kuse do 4, pak do 5 byla vzhůru, ale nakonec spala do 7:30, takže nakonec jsem sei vyspala

ráno jsme vyrazily na poštu, venku je nááádherně, svítí sluníčko, je pod nulou, chtělajsem jít ven jen tak na půl hodiny, ale nakonec to Nela zalomila, tak aspoň Berta měla radost, že jsme nakonec byly venku přes hodinu

kami: gratulace k dalším zoubečku

pebi: Mareček je moc šikovnej

Nela se pokouší konečně lézt, ale vždycky popojde jen o jedno kolínko, pak si lehne, zae na kolena, zase popoleze o jedno kolínko, a tak stále dokola, ve finále nikam nedoleze :grinning:

maus: jsem si ještě vzpomněla na otázku, kterou jsi položila už dááávno :wink: , jjj, i v reálu vypadám jako holčička, máš totiž hrozně jemný obličej a dětský úsměv, jsi taková roztomilá :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
vla: úúúúžasný vlasy, ta zelená je suprová, sekne ti to

Martin má volno už od zítřka a díky tomu, že mají celozávodku, tak jde do práce až v lednu, ale jsem zvědavá, jestli si ho vůbec užijeme, protože třeba už zítra jde na celou noc zase na kopec k dělu a hned po svátkách má mít službu na vleku... no, jestli bude obleva, tak nikam nepůjde

jo, a podařilo se nám prodat jedno auto... huráááááá, konečněnebudeme živit dva starochy, ale jen jednoho, sice by to chtělo novější auto, ale nemáme chechtáky navíc, všechno jde do baráku nebo zahrady, teď musíme šetřit na pergolu, tu mooooc chci :wink:
21. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
maus: jsem úplně blbá a neumím psát....má tam být, že "vypadáš jako holčička" a ne "vypadám".... jsem trubka :grinning: , já jako holčička vážně nevypadám :grinning:

holky, kdo jste dávaly dětem už hrášek, mixovaly jste to nebo jen pomačkaly?
21. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
nikde nikdo, končím s monologem :grinning:
21. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
mis: čau, kočko :wink: Hrášek nemixuju ani nemačkám, už si ho zvládne pokousat. Zatím měl vždycky jen pár kousků, zrovna včera v rizotu :wink:
21. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
saru: no, nekecej, fakt celý?, já ho raději mačknu, aby z těch kuliček nebyla v šoku :wink: ... a připomínám se, abys na mě nezapomněla, určo k němu půjdete na návštěvu, ne? :wink:
21. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
Mis, tak to vám moc přeju, to prodané auto, my taky potřebujem jedno prodat, už dost zlo bí :confounded:
Hrášek jsem jen malinko mixla, ale možná by stačila jen vidlička. malému kousky nevadí, když jsou měkké. a hezky to vypadá. hrášek je náš favorit.
Mismar, pebi, vla - jaké máte židličky? jestli jste spokojené, stačí napsat jen jméno a značku..
Saru, to je hezký náýpad, taky mu udělám rizotko :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Holky já se tak tešim na čtvrtek! Mám pro berunky úžasný oblečky - Neluška bude za santíka s čepičkou a Aminku dostane obleček sobíka i s ocáskem, snad se budou chtít trošičku fotit...
21. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
kami: jůůů, moc se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
mis: děkuji, no jo no, vypadám jak děcko :grinning: :grinning:
My jsme už hrášek měly, ale jako všechno to muselo být rozmixované :wink:
Frčíme ven... :sunglasses:
21. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
mis: právě ještě nevím jistě, jestli bude moct, ale pokud k němu pojedeme, zeptám se :wink: Někdy tam pojedem určo i kdyby to bylo až v lednu :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
luci: my máme starou dřevěnou klasiku a jsem maximálně spokojená... nám taky kousky nevadí, já to pomačkám, kdybych to mixla, tak je z toho hned kaše a to jí dávat nechci

kami: to budou čupr fotky :wink: , já jsem Nelči koupila v Tescu červené bodýčko s Kitty, tak bude mít aspoň něco červené...škoda, že nemáme tmavě zelené punčošky nebo tepláčky, to byla hned v barvách vánoc

maus: vypadáš hezky :wink:
21. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Mis, v té židličce ale nemáte popruhy ne? my musíme mít :frowning2: jinak já mixuju ručním,takže stačí jen párkrát a je to taková jen poloviční kaše.

Kami, pak se ukaž s fotečkami!!! dvě děti ve vánočním, to tu asi ještě nebylo :slight_smile:
Náš mrňousek má celkem 4 vánoční overálky - 2 od tety denisky, takže mu je budeme dávat i přes den, ať si ho užijete :grinning:
21. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
luci: popruhy nemáme, zatím nevím, k čemu bysme je potřebovali, Nelča si v tom stoupnout zatím nemůže, protže nedosáhne na stupátko, ještě jí chybí asi 2 cm.. a až dosáhne, tak ji nebudu nechávat bez dozoru, to zmákneme :wink:
21. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak my máme dřevěnou židličku tady u našich a je to peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jelikož v pohodě dosáhne na stupátko, tak neustále stoupá, vystrkuje nohy a kleká si v ní - prostě bez dozoru nemůže být ani vteřinu. Dřevěná klasika je mi sympatičtější než plast, ovšem správně jsem vytušila, že pro našeho divocha to nebude pravé ořechové :grinning: Jsem ráda, že doma máme plastovou s pořádnými pásy :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
saru: já mám výhodu v tom, že Nela je hrozně pažravá, takže v židličce způsobně sedí a otvírá tlamičku dokud všechno nesní, jen musím vypínat zvuk u TV kvůli reklamám, jinak se pak točí směrem k TV :wink:
21. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
jo a hrášek měl úspěch, chvílemi jsem ji tu pusu nestačila zásobovat :grinning:
21. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
21. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak my jsme zpátky doma v teple :slight_smile: sice svítí sluníčko ale kosa je pořád dost :slight_smile:
Koupila jsem Karolí nějaké nové čajíky ať nepije pořád to stejné a krém Bubchen do každého počasí, abych jí ochránila pusenku :slight_smile:
mis: dík
My kaši mít musíme, opravdu kousky nesnese. Dneska našla v obědu kousky těstovin (jsem to měla mixnout asi ještě víc) a několikrát se mi nadávila :sweat_smile:
My na té židličce máme kšírky jako na lehačce ale nepoužíváme. Jelikož tam není žádné stupátko tak z ní opravdu nevyleze ani kdyby chtěla :wink:
21. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj kočky,
Saru, kde na Vysočině jste? U nás je od rána dost slušně :wink:
Kami, holky budou kočky, to jsem zvědavá na fotečky :dizzy_face: Já mám pro Majku červené čaty s Kitty a bílé punčošky s červenejma puntíkama :grinning: A Deny bude mít kalhoty, bílé triko a pletenou vestičku. A ta vesta je vel 3-6 měsíců :grinning: Tenkrát jsme mu jí kupovali na jednu svatbu a ona mu pořád ještě je :grinning: Pravda, trochu opnutá, ale nevypadá to vůbec zle :wink:

Jdu uklízet, už je asi na ten vánoční úklid čas :slight_smile:

Jo, a náš brambor Deny dnes přišel na to, že se dá vylézt ze země na gauč a z gauče na přebalovák. A že se na to přebalováku taky dá stát a skákat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Marianka taky kousky moc nemusí. Unese větší než Deny v jejím věku, ale mixuju :wink:
21. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
mi: u Poličky :wink:
21. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Tak to ani nevím, kde je :grinning: Asi daleko od Humpolce.
21. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
mi: tak to bdue dětičkám určo slušet :dizzy_face:
Deny je koumák :grinning:
21. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
mi: to docela jo :wink: :grinning:
21. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Mi, říkat Denískovi brambor, to bdy mě nenapadlo :grinning:
21. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Luci, však jo :sweat_smile: Vždyť on až skoro ve dvou letech začíná objevovat kouzla hrubé motoriky :wink:
21. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
ségřin malej zase říkal tatínkovi - jedne den "ahoj meloune" a druhej "ahoj jablko" :grinning: :grinning:to má z televize, se ještě dočkáme od těch dětí hlášek :grinning:
21. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
dneska to tu koukám žije :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
Jojo Maus vánoční úklid asi u všech vrcholí :grinning:
21. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
vla: no asi trošku jiaka než u nás, tady je to jak po výbuchu :sweat_smile: :zipper_mouth:

Karolí je mega protivka, je unavená, enchce moc jíst, furt kňourá a něco hryže. Určo jí bolí dásničky :frowning2:
A vlezla mi na záda a za krk :grinning:
21. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.