• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jo a holky ohledně toho přetáčení, to je taky blbě, prý se má přetáčet až na konci čtvrtého měsíce a pokud už to dělá teď, tak se nejedná o přetočení, ale o tzv. "přepadnutí" a to není dobré, prý to dítě to docílí tím,že zakloní hlavu nebo tak nějak) a ta je na něho ještě dost těžká, tak tělo "přepadne" za hlavou a prý když to bude dělat často, tak si užene min. nějaké pokřivení či co......nevím, píšu jen to, co mi říkala ta paní
18. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Hup....já to mám jako "vaničky doma" s tím, že tu paní byla dneska dvě hodiny a z toho hodinu mě učila, jak malého nosit a chvíli ve vaně (se malý mohl uřvat a hned pak usl) a pak jsme si povídali o stravě, spaní a tak. Jo a ještě říkala, že manduky až od čtvrtého měsíce (až udrží hlavu), jinak si dítě prý bortí páteř či co
18. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
jitul tak o těch mandukách slyším prvně... :confused:
18. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
jitul: a co ti poradila na ty prdíky?

kami: moc pěkný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: máš doma dvě krásný kočičky :dizzy_face:
18. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Hup to žužlá ségru, byla to sranda, chudinka, měla hladík, ale ani nezaplakala :slight_smile:
Díky Mis, jsou to naše čokoládový kukačky, Nellinka bude asi taky hnědoočka :wink:
Přesně tak Kaci, když vidíš, kolika párům nejde otěhotnět nebo mají nějaké problémy, tak ať se jdou všechny chytráci bodnout :angry:
18. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Mau taky díky, jsou to moje srdíčka!
18. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
mausko.....řekla mi jak masírovat, jak hýbyt nožičkami, ale na konkrétní ukázku už nedošlo, bo malý z toho po tý vaně úplně usnul
18. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
jitul: aha, tak uvidíš, až to vyzkoušíš :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
přidala jsem tři fotky, kdo se chce mrknout :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=333298
18. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Mau nádhera, taky máte krásnou kuliočku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
kami: děkujem, po tatínkovi :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
jitu: jasně, že je rozdíl ...ale ondra rozhodně nepřepadává ..pěkně si nakročí nožkou a dotočí ramínko - není to žádné překulení ve vteřině ale docela rozsáhlá akce na etapy :grinning: ...žádné lukování :wink:
ale to co píšeš je sto pro pravda - to je právě to jeho točení na záda, které se mu snažím odbourat

ad manduky - souhlas - teď ho do ní dávám tak na pět minutek - vyrážíme ažv červenci - takže 4. měsíc

kami:no ten náš had to klidně dělá i deset minut po jídle :grinning:
dneka si ho mamka vzala rovnou od prsa a za pár minut jí vcucnul kus ředloktí :grinning: - chápej, bylo takové správně upocené z celodenního ježdění autem ..mlask :grinning:

ad pohlví - no tak to jste asi nečetli debatu tady na koni o tom, že si paní neumí zvyknout na to, že to bude kluk a že nemá ráda modrou barvu
byla jsem vykázána jako netolerantní a neempatická, když jsem říkala, že se k tomu prckovi chová hnusně, když jej odmítá za něco, co ani menohl ovlivnit ....
no byla to síla
18. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
To je na ránu, fakt. většina ženských je ráda že vůbec miminko má a že je zdravé a ne si ještě vymrčovat pohlaví. jako jasně že asi každý v koutku duše doufá v holku/kluka, ale miluje ho ať je to co chce, ne :angry:
18. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
maus: no taky mě to pěkně nadzdvihlo ...nejhorší je, že ten prcek je odmítaný už v prenatálu - to i když si na něj madam milostivě zvykne, mu zrovna dobé předpoklady do života nedává
jako nikomu nepřeju nic zlého ...ale fakt by si měly prožít asi nějaké trable, aby si začaly vážit těchhle "obyčejných" věcí
působily na mě jako rozmazlené holčičky, které vždy dostaly, co chtějí a teď chtěly holčičku a bác - první rána v životě...taková rána :angry:
18. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
jinak holky ...
ondra se dneska točil
otočil se na bok, dal si pauzu ...nakročil nožkou ..dal si pauzu ...dotočil otočku ...a při tom si strašně prdnul ...a tak se leknul, že se rozplakal :sweat_smile:
jako po kom to děcko je ..fakt nevím :grinning:

jinak momentálně nejlepší hračka je plína
18. čer 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahojky, tak srazík byl super, ale zapomněla jsem fotit, tak máte smůlu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

mau: ta je kvááááááááááášnááááááááááá

u nás taky fandíme plence. máme jí i na spaní jo a co se týče slintání tak jsem u vás v klubu. Z Vojtuly to teče proudama. Jinak je večer a my opět brečíme. Ženy to je na budku. Ale asi je to tím počasím. :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jsem z toho auta vyřízená víc než ty děti, taky to tak máte??? :sweat_smile:
18. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
HUp, no to je šikula, hele to je asi první chlap, který umí dělat víc věcí najedou jako ženské co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
sklen: ani ne ....já jezdila každý den bezmála 100 km, takže to současné pojíždění mě nemůže dostat

sklen: možná z toho vyroste :grinning:
18. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Hup: tak to by bylo špatné co???? Když mu to zůstane, takt o bude jedině dobře co???? :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdu z drobkem do vany, pak písnu. papapapapapapapa
18. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
sklen: hele kubíček říká ségře už teď: neruš maminko, pacuju ...tak ti nevím :grinning:
18. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chytrej kluk, hlavně aby ho ta manuální práce nepřešla. Znáš chlapi. :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
no tak my na dovču jedeme taky až v červenci, čili 4. měsíc, nicméně nedokončený 4. měsíc. ale i tak nebudu manduku používat na dlouho si myslím,ne jako hlavní přibližovací prostředek
ted začínám trénovat, dneska jsem s ní šla cca 300 m a emi v manduce usnula, přendla jsem jí do kočárku, koukala, na zpáteční cestě jsem jí zase na posledních 300 m vyndala a dala do manduky a zase usnula. takže takhle spala dneska cca 2x10 min.
ted už spinká, očička se jí zavírala už při večeři, jak ted málo spí přes den, bývá večer už natěšená do postýlky

hup co zanka a alička? jak se mají a jak se jim daří, jsou lepší zprávy ohledně nožičky?
18. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
sklen: díky :wink:
18. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
mau: no nemáš zač. Hele to je prostě nevěsta pro nás :wink:
18. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
sklen: jasně :dizzy_face: Akorát nevím jak to pochopí Filda a Štěpánek :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
NO jo, já zapomněla, že už ženicha máte vybraného. No budu to muset klukům rozmluvit. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
skleni: :angry: :angry: :grinning: Karoli je nase (pokud ji teda treba Filda nebude chtit) :grinning:
18. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
kaci: alička roste ...už váží 2,7 kg ... je šikulka ... ale s nožkou se zatím neví
doporučili jim masáže, zkouší alternativu - dr. mají na radu jen čekat

maus: jako ondru si vyřadila rovno ..no jak chceš :angry: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
hup: vy jste si asi Karoli nezamluvili, ale muzete si stoupnout do rady :grinning: :grinning:
Jinak je fajn, ze Alicka roste a nozka bude urcite taky v poradku, musite tomu vsichni verit a ono se reseni ukaze :wink: Vim, ze se mi to lehce rika, ale fakt na to verim.
18. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.