• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ty jo ty zoubky :frowning2: Alička má stále jenom dva a zatim žádný na obzoru :confused:

Já vyslala Aldu s kočárem,aby si taky ještě trochu chrupla.
Na záda a za krk to je dobré :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
čauky

my byli alanovi pro dáreček - pero parker s vygravírovaným věnováním od odnry a mě
a taky jsme zkecli osobně s naším grafikem a tvůrcem webíku
a pak jsme byli v obchodě - v globusu jsme koupili ondřímu pyžamka- bavlněné za 130-tojde :slight_smile:
21. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
ajééé ...mynemámežádný spešl obleček na vánoce...snad se vejde dotoho z vítání občánků :sweat_smile:
21. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahojky, tak my se byli odpoledne ještě na chviličku projít, tady je video, jak si Štěpíno vykecává na saních:

http://www.youtube.com/watch?v=4WcLZ-27O24

Pár fotek je na FB :wink:

Odpoledne jsem ještě koukala na Superstar, kdž jsem ji včera neviděla, a Štěpíno zpíval se šmajdou a tančil s Chodúrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady je jeho zpěv, tanec najdete v ostatních videích, pokud někdo chcete mrknout :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=giw1tvQYmyA
21. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
saru: hezký ..koukala jsem na jízdu s tátou ....teda sáňkování ho nijak extra nenadchlo:grinning:
21. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
hup: včera ne, protože usínal, ale dneska už jo, akorát to jsme nenatáčeli :slight_smile: Ale on je celkově domácí povaleč - doma dělá brajgl a venku se pak tváří jak bambula :grinning: ALe aspoň si teď v těch mrazech posílí imunitu...
21. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
saru: hezký :dizzy_face:
hup a koho to nenadchlo, taťku nebo Štěpánka? :grinning: :grinning:
hup: to peru je jistě krásný :slight_smile:
A jaký kupuješ pyžamka? klasická dvojdílná bez ťapek?
21. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
mau: taťku to nadchlo rozhodně víc - ten z toho má druhý předčasný vánoce a my se Štěpínem se nudíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

hup: to muselo bejt asi v Tescu lidí, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jaký tam mají pyžámka?
21. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
dneska je Natěrač, to se mi líbí, je to sranda :slight_smile:
Ještě nevím jestli muž dorazí či nikoliv :confounded: ale ono je to jedno, páč by stejně přijel až už budu spát a ráno brzo vstává... mě už to táááák se*e :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Maus, my jsmme zatím taky sami, manža jel ještě pro dárky... zítra sice poslední prac . den, ale jede až do Ostravy, to o něj budu mít trochu strach při tomto počasí :unamused:
21. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
luci: a můj je na cestách dnes a denně, taky mám strach, to je jasný...
21. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahooooooooooooooj kecalky, tak jaký jste měli den?? u nás masakr. Jdu vás dočíst a pak napíšu. :dizzy_face:
21. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
sklen: ahoj :slight_smile:

To naše dítě se budí s takovým řevem :frowning2: je mi jí tak líto- Má viburcol a stejně řve, asi jí dám i sirupek...
21. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
¨mau:kopilajsemoboje...ale bylytouž 86,tak i ty bezťapkové

saru: v globusu ..a byloto v poho ..u masa jsembyladruhá na řadě,u pokladenjsemsivybralajednu z 15 prázdných .....prostě globus je jiný obchod

jo a mámepo starosti,co na sebe na štědrýden...budemít na čele výstavní modřinu :sweat_smile:
21. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
luci+maus:hele tomůže jet napoštu a můžemít havárku ...snažím se to tak nebrat :wink:
21. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
hup: tak to je fajn, že nebyly žádný davy :wink:
ad pyžámko - taky používáme overálky i normální :wink:
Modřina je taky dobrá ozdoba, možná ji ještě do čtvrtka taky stihneme :grinning:
mau: chudě Karolí :frowning2:
21. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
mau:já když bylonejhůřjsemdalai nurofen ...jako léky mocnemusím...ale abychom seněkolik dníani jeden nevyspali,asi není žádoucí
21. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak co se týče dárků, tak já mám hotovo. JEště čekám na batoh pro manžu, zítra dojdu koupit svému taťkovi povlečení a hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá pod stromeček.

Já dnes měla den debil. Nedošly mi peníze za práci, tak jsem tam volala a představte si, oni mi zrušili smlouvu a nikdo nedal účetní vědět, že zase makám. Tak mi vyplatili zálohu a že mi prý zbytek dají příště do výplaty. By mě jeblo.

Pak jsem jela hned do JH, vyřídit něco v Kooperativě, dokoupit dárečky, do KB, pak do své banky......... všude lidí jako s......k, nikde žádné místo na parkování.... pak na nákup........, no celkově mi to trvalo 4 hodiny a taťkovi mezi tím přibylo pááár šedivých vlásků :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak to zvládli na jedničku. Vojtík mu usnul o půl 12 a ve 12 byl jako rybička... takže když jsem přijela, tak mě tu čekal jen pláč a nervní tatínek :confounded: :grinning:

Pebi:gratulaceee, to je šikula. Došla ti pošta???
21. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
maus, máš to ale pekelně těžký :frowning2:
skleni, my docela fajn, malý dobře papal a zvládl se mnou běhání po fotografovi, udělání občanky a změny bydliště. no když si ho všímali lidi, tak se mu zvládalo super :slight_smile: pak si krásně hrál, jakoby se bál, že už navždy zůstane v autosedačce, tak to musel dohnat :sweat_smile:
21. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Saru: videika nemají chybu. Štěpíno je opravdu talent.... je to fakt k neuvěření, že máem stejně staré kluky. Vůbec si nedovedu představit, že by Vojtí takhle trsal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je jako hadráček :sweat_smile: :slight_smile:

Mau: u nás je to také na prd. Už jsem tam byla 2x. Pořád se budí :frowning2:
21. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
mau: souhlas s Hup, nám také suprově zabírá nurofen.

Byla jsem na skok u kamarádky a ty také válčí se zoubky. Kubíček má teploty už druhý den, protivka největší... bylo mi ho líto, snad se mu konečně vyklube.
21. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
sklen: a co trápí vás, taky zoubky?
Já už jsem tam byla aspoň 6x. Teď už jsem jí dala panadol, snad jí to zabere.
hup: to je jasný že se může stát cokoliv i mimo práci, taky už to tak beru, jinak bych už asi zešílela :wink:
A modřina bude jistě originální :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahoj kecalky
dočetla jsem ale asi zapomenu na půlku věcí, co jsem chtěla reagovat...

vla...tvoje zelený vlasy už tam nejsou :confused: , tak jsem je neviděla
mau...doufám, že manža bude doma aspon na štedrej den. máte to blbý, že takhle musí makat, aniž by to mohl ovlivnit

emi dneska měla k obědu tu skleničku s tunákem. dala jsem jí půlku a dodělala samotnou rýží. asi jsem dobře udělala, na to, jak krásně papá jí tohle moc nejelo. ta půlka byla akorát:slight_smile:
na zítra má druhou půlku

luci..my máme židličku babypoint fábula. jsem spokojená. má 5ti bodové pásy, tak se nebojím v tom emi nechat a dívat se třeba na pohádku než pověsím prádlo:slight_smile:

hup..teda alanovi rychle otrnulo. omrknu vaše stránky!

na štedrej den se děšim děsně, ale potichu, abych to nezakřikla... budu se těšit, až budeme všichni doma, až dorazej v pořádku naši a tak. pak teprve budu klidná.
cejtim nějakou rýmu a emi se mi taky nějak zdá, že občas popotáhne...snad to nic nebude
21. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
kaca: no prej snad 24 a 25 doma bude :wink:
21. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
skleni, zatím ne
21. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
emi předvádí, jak je veliká :wink: http://www.youtube.com/watch?v=C9s8WFhTyHE
21. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
kaca: jů, Emi je šikovná :dizzy_face:
karolí tohle asi nikdy dělat nebude, ani pacipaci :grinning:
21. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
mau...emi taky už paci paci nedělá :wink:
21. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Kači, dík!
Emminka je fakt šikovná. :slight_smile: ale vypadá to, že ji maminka nenechá ani napapat :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
to ještě emi blbla...chudinka ted má rýmu, budí se kašlíkem a slyším to na dechu, že rýma je tu :cry: ach jo, co jí dát, abychom to rychle zažehnaly? zatím jsem celý den stříkala jen vincentku, ale ted zvažuju, jestli hned nekápnout nasivin...co myslíte?
21. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.