• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kači:šikula
nasivin bych nedávala
podložila bychpostel,at má hlavu výš,zvlhčilavzduch ...ale kapky až jakoposlední řešní
21. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahojte hvězdičky,

Tady už se asi spí, zrovna jsem dobalila dárky 2 hodiny v kuse, jsem myslela že nevstanu, zítra pokračování, nejparadoxnější je to že mi taťka přinesl moje dárky, ať si je zabalím (jsem si je sama vybírala) tak takhle to mám :grinning:

Dneska jsme byli na 8 měsíční prohlídce, máme 8400 g máme kontrolovat pravý varlátko, nějak nám nechce sestoupit, nemáte to taky někdo?Dneska mi říkala tchýně, že to manža měl taky když byl malej a ve 2 letech s tím byl na operaci :pensive: :cry: doufám, že se to srovná, kontrola koncem února :unamused:

U doktorky řval malej jak tur, se ani nedivím, ho tak chudáka mordovala kolem pytlíka :sweat_smile: :rolling_eyes:můžeme dávat lepek, těstoviny, rohlíky, atd.

Tak se tu baby mějte, jdu na kutě :wink:
21. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
Krásné brzo ráno :grinning:
Nakonec byla noc dobrá. Po sirupu jsem tam byla akorát ve2 dát mlíčko a pak až v6 když vstávala. Tím se potvrzuje moje tvrzení že jsou to opravdu zuby co jí budí - jinak by spinkala pěkně celou noc :unamused:
kaca: já myslím že nasivin to neurychlí, ale každá maminka má jiné zkušenosti. Stříkala bych dál vincentku, ono to odezní samo, i když je to nepříjemný. Tak hodně štěstí :slight_smile:
kett: Tomášek má krásné míry :dizzy_face: a varlátko určo sestoupí samo, řekla bych že je to časté :wink:
Já už jsem stihla převlíct postele, odpo razíme ještě dokoupit dárky pro manžu, tak snad už to budu mít z krku :slight_smile:
22. pro 2009 v 07:26  • Odpověz
ahojky, tak rýmka se rozjela, ale zatím teče z nosíku.
takže jsem ráno odsála a kápla nasivin...přes den ho dávat nebudu, budu stříkat dál vincentku - ta se může neomezeně, že?
náladu zatím emi neztrácí, jen se víc šmrdlá, asi jí to svědí...je statečná. četla jsem, že rýma je infekční 2-3 dny od propuknutí, takže o svátcích snad nikoho už nenakazíme...
Cesta šíření
Jde o virové onemocnění, jehož vznik je podporován podchlazením organismu. Onemocnění se šíří kapénkovou infekcí, eventuálně přímým kontaktem. Inkubační doba je cca 1-4 dny. Postižený je infekční po dobu inkubace a dále první 2-3 dny trvání příznaků rýmy, tedy zdaleka ne po celou dobu trvání tohoto onemocnění.

holky, jak se vlastně dělá správně prieznic? vlažný nebo studený zábal a přes to suchý????
přemýšlím, že bych jí to udělala...
mám rýmu taky a pálí mě u toho v krku, na to mi vždycky zábal pomohl. jen nevím, zda jsem ho dělala správně, u sebe jsem to neřešila, až ted :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
ještě jedna otázka,m yslíte, že můžeme na chvilku ven nebo radši být doma?
tady svítí sluníčko, -5 st
22. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
"priznic" jsem nikdy nedělala - neporadím, ale ven bych šla. Jestli nemá teplotku tak je to vhodné, bude se jí dobře dýchat na čerstvém vzduchu :slight_smile:
A vincentka se může neomezeně
22. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky, Štěpula je tu u našich jak utrženej z řetězu - má energii snad za celou vesnici :sweat_smile:

kaci: Nasivin bych dávala, až pokud by to po pár dnech neustupovalo, jinak bych nechala tělíčko, ať si samo poradí. A napomoct tomu samo něčím přírodním :wink:

mau: to je fajn, že se pak Karolí vyspala dobře a Ty taky :wink:

kett: fakt netuším, Štěpík má varlátka sestouplá už od porodu, ale myslím, že je to běžné a spraví se samo :wink:

kett: všechno nejlepší k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
kaci: taky bych se asi nebála jít ven :wink: Na obklady je odbornice hup :wink:
22. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Já zatím neměla důvod na prckovi zkoušet, takže fakt nevím...
22. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Taky od nás všechno NEJlepší kettm k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
čauky

ket: taky nevím jako saru atyky přeju jakoostatní holky :wink:

kači: tam není o teplu nebo studenu, ale o mokru ....dávámvlažný -abyto bylopříjemné na přilložení na to igelit, aby se to zapařilo a na to další teplo vrstvu ...
u prďolků to moc nejde vrstvit -mají takový nijaký krček -takže dávám 2velké kapesníky
22. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
hup...no právě, ten krček je takový nic moc, takže kapesník je dobrý tip.
ale stejně je toho dost - mokrý, igelit (dáváš igeliták nebo co?) a pak další kapesník zavázat...
ale zkusím to
proznic může pomoct i při rýmě, pokud jí třeba pálí v krčku nebo se pletu?
22. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
ket: také od nás vše nej!
22. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky jdu vás jen pozdravit......musím dnes ještě pokračovat v úklidu....zbývá mi už jen kuchyň, včera už jsem to nedodělala, páč jsem večer byla na tom našem slavném večírku ulice Na Nebesích.....bylo to fajn.......sešlo se nás 15 bab a skvěle jsme se bavily....hlavně na úkor chlapů :grinning: .......jinak jsem jediná přinesla cukroví a zklidila chválu, a zděšení, když jsem řekla, že mám asi 22 druhů a mám zákaz dávat dneska cukroví sebou Jardovi, že prý by měly holky zkažené Vánoce :grinning: ........manža jede do Phy do IKEA a pro stromeček, tak jsem zvědavá co přiveze......má chudák strach, abysme neměli zkažené Vánoce my kvůli ošklivému stromku, když ho bude vybírat sám :grinning: .....tak se tu mějte dočítat budu večer...pa
22. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
enz IKEA má akci, když si tam koupíš jedličku za pětikilo a po svátcích jí přineseš zpět, dostaneš nazpátek 300 kč ve formě poukázky na zboží IKEA
kdybychom neměli stromek z "vlastního" lesa, jedu pro něj do ikea :wink:
22. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
jo holky, zapomněla jsem se pochlubit, dosatala jsem v pátek první vánoční dárek - z práce, multifunkční zařízení.jupííí,takže už můžu doma tisknout, scanovat a kopírovat. to mi chybělo. doted jsem si vždycky všechno pak najednou tisknula v kanclu....
22. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Zdeni, to je fajn, že sis užila večírek :wink: A že maj s Tebe ostatní ženský trauma, to se ani nedivím :grinning:

kaci: takovej dáreček potěší, co? :wink:

Jsem teď koukala na výhled počasí - to je fakt síla, předevčírem -20 a pozítří má být +8 :confused: To je skok 30 stupňů,a pak se divím, že jsem unavená jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dneska máme takovej volenější den - zítra jedem dopo pryč, a pak ještě navečer dovézt prababičce dárky :slight_smile: Na Štědrý den už nikam nepojdem, jen obejdeme příbuzný tady ve vesnici. A 25. dlouhá cesta domů se zastávkami u tchánovců, takže to bude náročný. A na Štěpána už budeme doma slavit vlastní Štědrý den a Štěpulův svátek :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
saru..jj, potěší a ušetří mi spoustu času :wink:
22. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojda, my měli suprovou noc!! malý papal přesně ve 22,30 a pak o půlnoci a pak spinkal jako miminko až do rána. v sedm ho manža slyšel, jak si hraje, ale neplakal. přišla jsem pro něj až před osmou :sunglasses:
Kači, hlavně že je Emi veselá. já bych na chvíli ven šla, ale ne na hodinu. my určo jdem, chybí nám pečivo a máme na poště balíky :grinning: jo to zařízení, není to od Canonu Pixma? už jsem přišla na jeadnu nevýhodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
luci canon MP560
22. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj kočky a koťata

Kac: Emi je šikula, jde jí to nádherně
22. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak to je naše usínající dítě, když včera navečer po celém dni bez spaní měl v postýlce chvíli spinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.youtube.com/watch?v=RxxCTrNKSls
22. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
kaca: to je fajn dárek :slight_smile:
saru: no jó, vypadá unaveně :grinning: :grinning:

My jsme zpátky z nákupu. tak krom jedné věci kterou neměli už mám všechno :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak Karolí má novou zábavu :slight_smile: Vedle reklamy a tescoma s chutí teď kouká na věda je zábava. Sedí normálně jak pecka, ani nedutá :grinning:
22. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky,
já vás po delší době všechny zdravím, snažím se dohnat to co jsem nestihla kvůli učeni. Včera nám tu byli namontovat tu příšerně drahou vestavnou skřín, velkou část nám zaplatili tchánocvi, takže máme krásnej a praktickej dárek:slight_smile:
Dneska jsme si přivezli kapra, tak už plave ve vaně. Karolí je z něho hotová:slight_smile: A zítra mě čeká pečeí vánočky, budu ji píct poprvé, tak snad se povede. :wink:
22. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
jani: jé vánočka - no vidíš, já jsem tak zblblá že bych na ni zapoměla :sweat_smile:
22. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
luci ....taky budu takové heblo potřebovat...ale až takv únoru ...dáš mi pak referenci,ju :wink:

jani: taky zítra budu plést :slight_smile:....vloni jsme ji měla úžasnou ...dokonce i manža pochváli,který preferuje toliko matčinu :sunglasses:

jo a máme nové myšáky
22. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Holky já j sem hotová. Odpol jsme se byli protáhnout venku, protože Dandula otravoval, tak jsme donesli stromeček. Samo, že jsem si ho ozdobila sama. Ty jo, píchá to jako ....... Fakt uvažuji o úmělém :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Hup: jako potkany??? Hubert má kámoše???

Pro vánočku také musím, doma si na ní netroufnu :sweat_smile:
22. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Saru krásné video, malý je k neutahání. viď???
22. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.