• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: no hubert námumřel ..minulý týden :cry:
22. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Kačko my také blahoopřejeme. Vše nej nej nej hlavně, ať Tomík krásně roste a dělá jen a jen radost :grinning: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
pro pekařky vánoček,co nemají osvědčený recept s blbuvzdorným popisem...fakt dobrá http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=11406
22. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
http://hupcza.rajce.idnes.cz/prosinec_2009/
ondra na saních (ovšem na sucho -doma:grinning:),ondra na odrážedle (seděl na tom nahrbený jak na nějaké mašině :grinning:), a myšáci (prý gabra a málinka :grinning:)
22. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahojky :wink:

hup: to je mi líto :cry: Ale Gabra s Málinkou jsou fakt myši (jakože fakt kočky, ale to by jaksi nevyznělo :grinning: )
Ondra vypadá, že mu odrážedlo fatk zachutnalo :grinning: A v kukle je fešák :wink:

sklen: jj, k neutahání :wink: Ale dnes je jakejsi prudérní, unavenej a já teda taky, úplně šíleně. Asi to bude počasím, ty 2Oti stupňový skoky jsou hrozný :unamused:
22. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
hup: jsem si říkala že na tom dřevěném psovi co je za Ondrou by se taky dalo "jezdit" :grinning: :wink:
Na odrážedle frajer :dizzy_face:
Jsem myslela že máte nové zoubky - jako myšáky a ono myšky :slight_smile:
Já sjem vyžehlila horu prádla, ať nám tot u na svátky nestraší. manža je od neděle pořád pryč, ale tak kolem půlnoci snad dorazí. Ale hned brzo zase vyráží, aby prej byl zítra brzo doma. Ale jestli nepřijede jak člověk, tak budu muset všechno zvládnout sama (definitivní úklid, pečení, nákup)
Karolí šla spát brzo, byla už úplně off. Tak jsem zvědavá an dnešní noc...
22. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojte holky, tak jak se tady máte, koukám, že jsou tu marodi, tak přeji co nejrychlejjší uzdravení.

Taky mooooc děkuji za přáníčka k narozeninám, fakt jste mi udělali radost :dizzy_face:

U nás dárky zabalený, dítě chrní, taťka vypadnul s chlapama na pivo a já to půjdu asi trochu pošolichat. Zítra vezeme dárky babičkám, dědečkům, pro kapra, udělám salát a ozdobíme stromeček. :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Hup: krásné, fakt mu to sluší. A myšky jsou suprové, ty už by mi doma neprošly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vojtula je dnes uječenej až hrůza. Chvlí v klidu, ale pak hysterák
22. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Kett: tak si to pěkně užijte. Já jen zítra poklidím, připravím na salát a pak vegeeeet. Jo vlastně musím ještě dobalit dárečky. Zítra čekám pro manžu batoh, tak snad přijde. Jinak mě švihne :angry:
22. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Já toho mám ještě mooooc....
Musím upéct vánočku, nachystat na salát, pak nákup a úklid komplet bytu. jestli nebude manža doma tak mě asi hrábne :sweat_smile: :grinning:
22. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Mau: tak to je mi fakt líto, neboj, určitě dorazí. :wink: :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
mau: ten je plechový a má bezva ocas na pružině a ondrovise tuze líbí :grinning:
tak držímpalec,abydorazil v poho :wink:

saru: sestává ..ony ty myšky zas tolik nepožijou ...aleg+m jsou fajné...měsíční miminka :slight_smile:
jinak to,že jsou dvě je alanova aktivita ...hubert byljeho první zvířátko ...normálně byl z toho úúúúplně hotový
když to tak půjde dál, zapár let máme smečku psů :grinning:

já jsem dneska komplet uklidila .... do vánoc už jen vysaju,co se natřepe ze stromku ...nomožná líznu kuchyň a dolní koupelnu ....ale už nic velkého
zítra už jen salát,stromek a tu vánočku
22. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Hup: ty jo, tak to se budeš nudit ne?? když jsi pořád v zápřahu :wink: :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
maus: po tvým výčtu jsem zjistila že toho taky musím ještě spoustu udělat, by se šiklo aby měl zítřek aspoň 48 hodin :fearful:
22. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
sklen :grinning: ....nebooooj :grinning: ...já to nějak zvládnu :grinning:
22. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Teda hvězky, já jsem ten úklid ještě neudělala :frowning2:
Chlapa mám na besídce, děti jsou pomalu uložené. Deny má dnes náladu fakt luxusní :angry: Má nějakou vyrážku, tak že by ho svědila... Pořádjsem to odkládala, že se to pomalu lepší, ale zítra s ním dojdu. A vezmu i Márinku, taky má tu vyážku, jak doktor říkal, že máme hlavně promašžovat. Ale ono to nezabírá :frowning2:
22. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Holky neblázněte, jsou to jen Vánoce :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hup: no já si to myslela,že ty nedáš pokoj :grinning:
22. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
A něvím, jestli jsem tu dnes už byla nebo ne :sweat_smile: Takže dyžtak ahoj :grinning:
22. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Holky dík. no dorazí určitě, otázka je kdy :sweat_smile:
S malou toho moc neudělám, mám ji pořád za patama, visí mi na noze, skřípá si někam prsty, hrabe v koši apod. A za ty dvě půlhodiny co spí toho moc neudělám...Ale co, ono to nějak dopadne :wink:
22. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
skle: máš pravdu, po zítří bude po všem :frowning2:
22. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
a pak ještě 25. (to je jedninej den kterej má manža potvrzenej volno, snad) toho máme taky až nad hlavu - každej by nás chtěl vidět, ale ten den jaksi není nafukovací, že. Tak to taky netuším jak uděláme...
Nějak už nemám sílu.............
22. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mau: to chce klid, hele tak ať ti co vás chtějí vidět, přijedou za vámi. nebo se uvidíte jindy. Vždyť se svět nezboří.

kett: jj,přesně tak. :wink: :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
sklen: no jenže tchýně zavedla 25. tradiční oběd u nich a Michalova babička zase tradiční slezinu u nich no a ještě bychom chtěli stihnout k nám, příp. k ségře a k bráchovy... Ale já vím, klid, ono to dopadne, nějak
22. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mau: jj, hlavně to chce klid. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
mau:to mi je líto ... ale ty jsi hvězdička a zvládneš to :wink: neboj - vše dopadne tak,jak má :wink:
22. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
holky díky moc za podporu :dizzy_face: pomáhá mi to nezbláznit se, fakt :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
teď koukám na reklamu a jak ten chlapeček hází ty perníkové rybičky do akvárka - to je celej Štěpánek :sweat_smile: fakt :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mau: šibal jako on, viď???? Lumpárny mu koukají z očí.

NO nic, tak se mějte krásně kočky a dobrou noc
22. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
sklen: taky, ale i ta podoba :sweat_smile:
dobrou noc kočko :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
mau: jaká reklama? Když mi na TV skoro nekoukáme, takže já reklamy fakt neznám... Ale jelikož mi to včera hlásila i mamka, tak máte určo pravdu.
A neboj, vánoce proběhnou v klidu, ono se to nějak vyvrbí :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.