• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Samozřejmě my :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
saru: fakt si to myslí i mamka? To je ta reklama jak maminka peče perníčky, tatínek ukazuje synkovi jako že "ryba plave", tatínek odběhne ke dveříma chlapeček dá plavat perníkové rybky k ostatním do akvárka :grinning:
22. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
ale an co že to je reklama si teď nevzpomenu ani kdyby mě řezali :sweat_smile: :grinning: na vodafone, možná? :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
tesco :wink:
22. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Mau, na co to je reklama???
tady nové video:
http://www.youtube.com/watch?v=Qs1QOARNZlo

Jinak Hup, jsi šikulka, mně to hlavní na úklid čeká zítra, ale manža odjede s malým do Prahy, tak na to budu mít čásek a klídek. JInak stromek zdobíme až na štědrý den, takže o prácičku míň zítra.
22. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
mau: jj, včera mi to hlásila, jenže já prostě reklamy absolutně nevnímám - odjakživa s tím mám problém, když někdo řekne "znáte tu reklamu", tak já ji nikdy neznám :sweat_smile:
aha :wink:
Hup, já nevím hesla do alba :confounded:
luci: holisce2009/hupcza
22. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
dík :slight_smile:
tak jsem to zkoukla a moc hezký fakt!!!! Než to zapomenu, máš moc hezký účes :wink: Ondrášek dobře pózoval jako vánoční mimi, hezky si dal ručky před pinďu, jako na povel :slight_smile: a myšáci taky super!
22. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky, dá se někde nastavit, aby si počítač pamatoval hesla? on už se mě neptá :unamused:
22. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahoj holky,

nejprve všem přeju krásné veselé šťastné svátky, užijeme si to letos s těmi prcky, minule to bylo o bříškách, letos je to o něčem jiném

já jsem byla dneska šťasná - protože se nám podařilo koupit dárek pro Tomáška co si nejvíc přál, takže na ten štědrý den se opravdu těším, on o tom pořád básní, takže ta jeho radost, mi udělá opravdu krásné vánoce, zítra razím ještě něco manžovi, tradičně jeho dárek je poslední :grinning:
22. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky,

Hup: fotečky jsou fakt kouzelné,Ondrášek je motorkář každým coulem :grinning:

Saru:Štěpík opět perlil, :grinning:

Maüs: to vše dopadne OK uvidíš,si přece hvězdička :wink: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Luci: Martínek toho indiána dělá mooooooc hezky :grinning:
22. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Alička ode dneška taky dělá jak si veliká,opravdu ty dětičky umějí každý den něco jiného :wink:

Kačko taky se připojujeme VŠE NEJ NEJ k NAROZENINÁM :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
vla:šmánkote nestraš ....mistačilo,jak jsme byli v létě na náměstí,kde startovala skupina motorkářů - byl to hrozný rachot ....ostatní děti se rozplakaly anebo alespoň přicucly na mámu ...a ondráš vykuliloči a měúplněignoroval ....takdoufám,že ho to do 18 přejde :grinning:

mau:našla jsem na zubky přírodní gelík http://www.lekarna.cz/citrovital-dentalni-gel-pro-deti-18ml/
zdá se bže funguje
22. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojte holky,
zdravím po strašně moc dlouhé době. Občas vs v rychlosti dočtu, ale moc s Tery nestíhám. Celý měsíc bojujem festovně se zoubkama, ale dva už jsou venku, teď to vypadá na třetí. Citrovital celkem pomáhá a je i docela dobrý chuťově.

Mi: máš naprosto úžasné fotečky

Zítra jedem na 5 dní, tak musím ještě dneska pobalit.
22. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Hup, citrovital nám nabízeli taky, to je pravda. jenže já chtěla dologel :unamused:
22. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hup: :grinning: :grinning: no nevim ,nevim
22. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj Klárko, tebe jsem tu snad ještě nepotkala, co jsem se "navrátila" :grinning: Moc děkuju :wink:
22. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
vla: no nééééééééééééé :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

luci:jásinechámporadit ..teda tady v jedné lékárně -příjdou mi fakt v obraze
22. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Mi: chtěla sem se Tě zeptat máš nějaké album na shlédnutí krom stránek? :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Nám nechce usnout lupič, já už nevím, co s ním. Se tu z něj snad zblázním :sweat_smile:
A nezkoušela jste některá homepatika na zoubky? Nám pomáhají.
22. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Mi: ty fotečky jsou zase tak božíííííííííííííííííí já chci taky takové :frowning2: :grinning: jak to uděláme :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
22. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Vlasti :grinning: Já nevíííííííííííím jak to uděláme :grinning:
A jaké album máš na mysli?
22. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na radu...jste naladěny mi pomoci?? :frowning2:
22. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jani, jasně. Copak?
22. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Mi: líbila by se mi některá tvoje fotka dát třeba zarámovat,tak jestli máš někde nějaké na zkouknutí :confused: :grinning:

Jani: a co potřebuješ za radu? :wink:
22. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
mi:já měla jen viburcol -čípky
o těch dalších (nevzpomenu si na jméno)jsemuvažovala,ale dorazí zítra :slight_smile: tak možná vyšlu alana,ať je máme doma na svátky (bo zubky zlobí)

jani :wink:
22. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.