• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Vlasti, webovky nebo pak všechny nafocené fotky jsou na Rajčeti - jak je tam šoupu zákatníkům ke schválení. Ale to je pod heslem.
22. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Mi: tak mi prosím písni heslo a stránky do IP jestli ti to teda nevadí :wink:
22. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jani, copak?
22. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Naše usínání začíná být boj. Asi jsem si nadělala do vlastního hnízda, když jsem z lenosti, její nemoci dovolila, aby spala se mnou v posteli. Takže miláček spí jinde já s ní v poteli a už nic jiného nedělám jen kojím, obracím a zabraňuji jejímu vstávání.
Malá nesedí, ale už umí stát. Rukama se přitahuje a má z toho bžundu, jenže já začínám být vřízená. Včera jsem jí už plácla po rukách...bo sem to už fakt nedávala. Výsledek plácání je, že jsem pochopila, že z toho nemá rozum a neví jako co a proč. Takže plácání nee....nebo jo? Udělala jsem to vždy, když se opakovaně v noci chyta šprušlí a vstává...

Tak co, mám ještě šanci dát věci do normálu.... :pensive:
22. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jani, a co jí dát do postýlky?
22. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jani: asi budeš muset zase vše dát do starých kolejí i když to bude určo párkrát s pláčem nebo probdělou nocí,ale dětičky si rychle zvykají :frowning2: :slight_smile:
Ad.plácání,taky si myslim že z toho nemají rozum,ale člověk si asi trochu uleví co? :unamused:
22. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Já se bojím, dkyž je se mnou malý v posteli, musím být ve střehu. je stejný jako Zuzanka - stojí ale nesedí. a neposedí :grinning: No a co, ať si vstává, malý taky občas takhle trucuje, když není úplně unavený , ale pak usne, to hlavně při denním spaní.usne na peřině :slight_smile:
Holky, co kojíte...jak často přes den a jak v noci??Normálně příkrmy fungují - 5 denně.
Jani, já nevím... Když se Deny naučil vstávat, taky skocnčilo období, kdy usínal sám a museli jsme uspávat. Ale už si nevzpomínám, že by tak vyváděl i v noci.... A nekojila jsem.
A jak píšeš do normálu to, myslím půjde. Dej tomu čas. Ještě chvíli vydrž, myslím, že to pak půjde samo. Děti mívají různá období. Třeba Deny - nemlíčkové, mlíčkové, nespací (to má teď) atd.... Jednou se pravidelně probouzel v sedm, teď až kolem deváté....
22. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
V postýlce řev jak hrom a jen roztáhne ruce nahmatá šprušli a šup je na nohách....Mantinely tam jsou, ale spíš na okrasu...

neumí se inteligentně pustit, vždy se třískne do hlavy.
22. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jani, přes den asi 3x a před spaním, v noci 2x kojím. U malého se to upravilo samo.. ale před dvěma měsíci jsme ho přestěhovali do pokojíčku. když ho dám do postýlky, většinou se usmívá, je spokojený, prostě je to jeho pelíšek. Do postele bych ho vážně nechtěla :slight_smile:
Hup, my dáváme Arnica Montana 9ch. Jsou to takové kuličky, rozpouští se v troše vody.
jannca: ahojky, myslím, že se to taky upraví, řekla bych, že to je prostě jen zas nějaký období:wink:

Já už kojo vzdala :pensive: , nedělalo se mi mlíko, kojila jsem do předvčera v noci, přes den už kojit nechtěl a pořád se mi budil 12-3-5.30 vstával, teď jsem dala mlíčko ve 12 a spí až do těch 5.30 kdy vstáváme.
22. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Takže co, čím mám začít. Přestat pořád a 2 hodiny v noci kojit,ale jak??? Nechce nám pít z láhve, jev vodu nebo čaj, kaší vůbec. nebo zase naučit spávat v postýlce. Nebo to spojit. Je to dřina, připadám si jak macecha nejmacechovatější.
22. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Kett, kojit skoro 8 měsíců, to je nádhera :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jani, asi blbé, ale nešlo by to ještě vydržet? Já si fakt myslím, že se to upraví samo :pensive:
22. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Kett: tak to já mlíčka mám pořád hojně...
22. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
jani:napsala jsem úžasný příspěvek a pak se mi to smázlo :angry:
tak znovu :sweat_smile:

myslím,že to jde zvládnout
já tohle postávání a blbinymístospánku sondrou zažívala sice hlavně přes den a asi 2 týdny to zkoušel i večer
ale myslím,že denní doba na principu nic nemění (krom únavy,že :sweat_smile: )

no ale důležité je to,že třeba z hodinky zlobení jsme na pár minutách :wink:

takže: hlavní jezklidnit sebe (vím,že to je třeba po hodiněuž fakt takřka nadlidský výkon -já si klidně lupla krizovékapičky),k tomu jsme pustila muziku (cd s mantrou,co zná od miminka -důležité je,že to je pomalé jako ukolébavky), pomalinku s ním manipuluju(pokaždém vstanutí jemně a pomalinku položit zpátky)a vlídně na něj mluvit (já třeba vysvětluju,proč je dobré aby spinkal a co budeme dělat až sevzbudíaže natomusí být odpočatý ...je to vylastně fuk ) noapřípadněu postýlky posedím a broukám s cd (večer jsem si i lehla a jela do spánku)

mi to funguje bezvadně ....chce totrpělivost a nevzdávat popár dnech :wink:

tozvládneš :wink:
22. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
já kojím nad ránem (jak se vzbudí 5-7)...podle toho kdy dopoledne dáme sváču+kojo a nebo jen sváču
jedno kojo odpoledne a jedno na noc a pakv noci ....někdy jednou někdy až 3 x(to když je to zlé se zubkama)
22. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Musím jít zkusit uspat toho draka. Dobrou noc hvězdičky!
22. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Mi: dobrou :pensive:
22. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
holky co kojíte a jak prckové uínají. Mě u prsu po obedě i večer.

A HUp: hele, mám za sebou dva dny, kdy malá jen díky tomu, že je v postýlce raději celý den nespala. Vždy jsem to asi po 2hodinach vzdala a šla si s ní na chvíli hrát, když byla opět vyřízená, tak znovu položila do postýlky a zase řev, řev a řev...takhle mi vydržela opravdu celý den nespat. Dnes po obědě, jsem si ji dala do postele a do 5 minut spánek.

A co to jsou ty krizové kapičky...
22. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
jani: http://e-bach.eu/e-shop.html
dá se to dát i prckům
ondra taky plakal ...ale nějak se to zlomilo ....hlavně poté,co jsem přestala "vyměkávat" ...nenechávám ho plakat samotného,ale prostě si trvám na svém,hladím,mluvím a ono ho to během cca 3 týdnů docela pěkně zklidnilo
teď třeba zapláče,že nechce,ale je to jen takové "proforma" :slight_smile:
22. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
jo jinak uprsa neusínáme
jen teda v noci,že se tak nějak v průběhu kojení vymrtvíme oba:slight_smile: (nerozsvěcím ani malou lampičku a kojím u sebe v pelechu)
22. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
HUp díky. Takže dnes bude nalá v postýlce, kojit bud jako vždy , ale budu striktně trvat na postýlce,,,,to bude noc jak víno. 3 týdny to musím vdržet...
Holky, jdu taky do sprchy a pak do hajan, zítra vás dočtu.

díky za morální podporu.
22. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Už jsem zase tu, si představte, že mně nechtěl, ale babičku :sweat_smile: A už konečně spí!
22. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jani, ještě mne napadlo - dát jí do postýlky tvé tričko nebo nevím co - zkrátka něco, z čeho by cítila tebe (jako z toho povlečení)
22. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
mi: jj ....to jsem taky dělala -plínu od kojení

jani:tobudedobrý ...neboj :wink:

jduchrupat ...dobrou
22. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj děvčata, omlouvám se za absenci, ale bylo toho hodně, konečně hotovej byt po vytopení, takže ještě zítra utřu prach na čisto, napečeno mám, dokonce letos už i nakoupené a zabalené dárky, takže zítra večer jen bramborový salát a na štědrý den upéct rybu. Zítra už jedeme na první návštěvu a máme naplánovaný celý svátky až do silvestra :sweat_smile:
Jinak novinky, Verunka má dole nejen jedničky ale už i dvojky a Nela dole má jedničky a teď ji lezou nahoře dvojky, to ji budou do sebe pěkně zapadat když se bude zubit :grinning:
Verunka se taky včera postavila sama v postýlce, vyleze si na schod co máme mezi kuchyní a chodbou, ale dolů by šla asi po hlavě, je dost vysoký, na to že neleze po čtyřech ani nesedí, tak dneska si vlezla i pod konferenční stolek máme ho jako dvoupatrovej, tak si vlezla do toho spodního a koukala na televizi :sweat_smile: jestli to zítra večer vyjde, tak stáhnu video i jak s Nela gymnasticky sedá :grinning:

Pokud by mi to zítra nevyšlo, tak přeju VŠEM krásné a pohodové svátky, plné lásky, zdraví a všeho co si přejete :wink:
22. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás je takm ošklivo....leje jako z konve a po sněhu ai památky...... :pensive:
Noc byla úžasná, spinkala do půl sedmé, pak jsme si poblbli v naší posteli a v sedum jesště usla skoro do půl deváté :sweat_smile:
23. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.