• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky, že bych dnes byla první?

musím vás pochválit, jak jste všechny šikovné a kolik toho máte hotového.... u nás nějak nehrozí :grinning: , já ty vánoční úklidy nehrotím, uklízím pořád stějně

včera večer jsme byli na předvánoční večeři se známýma, byla objednaná celá restauračka, všichni museli donést dárek vyrobený před rokem 1989, takže to bylo i velmi vtipné :grinning: , takže jsem si donesla gramofonovou desku od Mariky Gombitové a pak malé desky od Josefa Zímy, Martin dostal luxusní knihy, jedna třeba od Marie Majerové Sirénu :grinning: :grinning: .... takže jsme se měli fajn, Nelču hlídali Martinovi rodiče, byli u nás, Nela naštěstí celou dobu spinkala, vzbudila se prý pár minutek před tím než jsme přijeli

luci: Martínkůvindián je skvělej, pobavil mě :grinning:

hup: máte stejné saně, teda aspoň barvu, ale ohrádku máme jinou, myši jsou skvělý :grinning:
23. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Krásné ráno :dizzy_face:
My jsme měly naprosto úžasnou noc fakt :dizzy_face: Jsem byla u Karolí naposledy večer kolem 19 a pak až ve 3:20 s mlíčkem. Sice jsme do 4 čumákovaly a ve 4:30 jsem si ji brala k sobě, ale spaly jsme až do 7:10 :slight_smile: je to moje holka šikovná :slight_smile:
hup: ten gelík znám, ale díky :slight_smile:
Ale ty homeo co psala mi neznám. Asi zkusíme ještě nějakou alternativu než panadol :wink:
jani: to mě mrzí že máte takové trápení :frowning2: My jsme měly období mamko drž mě celou noc za ruku dokud tvrdě nezaberu (bylo to k zcvoknutí) ale odbouraly jsme to podobně jako hup - prostě nechat vybrečet za mojí asistence a podpory (dudlík, čajík, pohlazení). Přes den uspávám v kočárku - postýlku zatím nezvládáme.
zanet: to jste to do vánoc krásně stihli :slight_smile:

Já jsem dala vařit obídek, ať se s tím pak nemusím dělat. Pouklízela jsem čisté prádlo. Manža by prý tak kolem14 měl být doma, to jsem moc zvědavá. Tak ještě nachystat salát, upéct vánočku, zabalit dárky, nakoupit, a ještě asi milion věcí :sweat_smile: Tak mnoho zdaru :grinning:
23. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
tož Jani, si mě předběhla než jsem to doťukala :sweat_smile:
23. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
u nás taky leje a po s něhu skoro ni památky :unamused:
23. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
jannca: měli jsme něco podobného, akorát Nela si nestoupala, ale pořád se obracela na břicho, takže 100x jsem ji chodila obracet, nakonec ji to přešlo, občas to ještěudělá, ale jen vyjímečně
23. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Nelča před 2 dny začala dělat pápá :wink:

u nás zatím neprší, sníh se pořád drží

maus: to jste měli krásnou noc, parádička..... :wink:
23. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Nazdárek :wink:
Tak tady je tak polovina sněhu pryč, prší, je tma jako večer - fuj hnus :angry: :frowning2:
U nás noc veselá - Štěpíno byl miloučkej, ale se spánkem to tu u našich fakt nehrotí - v noci se každou chvíli budil a vykřikoval "máma", zkoušel to od šeptání po křik, když se máma neozvala, tak nasadil "táta" - opět od šepotu po křik, a když nezabral ani ten táta tak zařval na plný pecky "dědááá". To už jsme vybuchli smíchy, je to oipčák :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Od teď už tu možbá moc nebudu - dneska budeme dost pryč, zítra to je jasný a v pátek zas na cestách :wink:
23. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Karolí spí v noci v pytli - brání jí to se na malém prostoru postýlky otočit na bříško (povede se jí to jen občas) a hlavně jí to brání stoupnout si. A i když si ji beru v pytli k sobě tak se nemusím tolik bát že spadne z postele. Ale záleží na pytli a na dítěti - jsou děti co v tom i chodí a nemají problém :sweat_smile:
mis: to byl určo bezva večírek :slight_smile:
jani: Karolínky byly dneska zlaté, co? :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
mis: Neli je šikulá že dělá pápá :dizzy_face: :dizzy_face:
saru: máte veselo i v noci koukám :grinning: :grinning: tak kdyby jsi se už neukázala tak šťastné a veselé :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
dobré ranko

nocfajn ....začal blukat až v sedm, ale do osmi jsem ho ukecala :slight_smile:
ale šíííílený povichr -mělajsmedojem,že nám to urve střechu

mis:to je dobrý forek s těma dárkama :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc taky celkem fajn,ale byly už i lepší :wink:

Saru: :grinning: :grinning: :grinning:

Mis: ten nápad na ty dárky :grinning: fakt dobrý :grinning:

Maus: Karolí je fakt šikulka :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
vla: všechnonej k svátku :wink:
23. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
skléééén:jak jsi tověděla,ženebudu mít dočeho píchnout ....ondra spí,zeleninanasalát sevaří,uklizíno ....
tadynikde nikdo....asizkuknunějaképohádky :grinning:
23. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Hup: děkuji :dizzy_face:
Nechcete s Ondráškem zajet na kafíčko a třeba mi tady s něčim pomoct :wink: :grinning: Alička vzkazuje,že se má Ondrášek zastavit na pokec :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
vla:týjo....trošku z ruky ....ale už mi dala úkol ségra :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Škoda :sweat_smile: :grinning:
23. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak já jsem pokazila oběd pro Karolí, jsem na to zapoměla a jaksi se vyvařila voda :angry: ale už mám hotový druhý :sweat_smile:
Jinak to naše dítě se asi v noci vyspalo dost a prostě spát nebude. Jsem ji vrzla do postýlky, už už to vypadalo že usne, ale nic. žahla flašku čaje a teď tady dělá stojky. Tak to zkusíme po obědě :slight_smile:
Nemůžu ani upéct vánočku páč nemám mandličky, to je pech :unamused:
23. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
A přišlo chodítooooo :slight_smile: karolí se to moc líbí :dizzy_face: akorát ji víc než chození zajímá co to dělá, takže u toho sedí a zkoumá co vydá jakej zvuk :grinning:
23. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
mau: ani jsem vám sem nenapsala, co Štěpík a chodítko - na chození s jeho podpěrou kašle, víc si s ním hraje a zvedá ho nad hlavu :sweat_smile: Nevím teda, zda to Chicco takto zamýšlelo, ale obávám se, že né :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže chodítko u nás prozatím plní podobný účel jako hrazda -tudíž úplně jiný. O hrazdu se stavěl a s chodítkem posiluje :grinning:
23. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
saru: no ono je to chodítko hromsky těžký, to bude mít Štěpa teda oooobr svalíky :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
tak, dítě spí, tak jdu konečně něco dělat :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
mau: vy máte taky Chicco?
23. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahooooooojky kočky

tak jak to zvládáte?? U nás pohoda, Vojtí spí, Dneček leze Petrovi na nervi a máme na koňovi... takže vše při starém. Celý den tu prší, ej to na budku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
saru: jj, taky :slight_smile: zdá se být fajn :slight_smile:
tady taky prší. Manžel semi vrátil, mám uklizenou koupelnu a asi pojedem nakupovat. Se mi nechceeee
23. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Skleni: tady je tak hnusně :frowning2: Fakt jsme nikdo nevěřili, že ta obleva přijde i sem na Vysočinu, ale dnes hlásím +2 stupně :angry: To je jak kdyby se z nuly oteplilo na +25 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V půl4 pojedeme k prababičce zavézt dárky, do té doby relax :slight_smile:
23. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jani: ty máš tedy trápení. Určitě to zvládnete, jste holky šikovné.

Saru: jj, je to hnus. Jsme mysleli, jak budou vánoce na sněhu a ono prd.

Dnes mi konečně přišel dárek pro manžu, díky bohu včas :grinning:
23. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj,
já mám nákupy za sebou a už nikam nejedu........byl to masakr......jela jsem hned v 8, ale ten nápad mělo víc lidí a nedalo se ani zaparkovat, strávila jsem tam skoro dvě hodiny, taťka si usmyslel, že si po večírku s návratem ve 3h pospí a ono mu to vyšlo......musel sice v 8 nakrmit, ale pak spali než jsem přijela.......jinak mám průser s dárkama pro Kačku od čtvrtka nedošel balík s mikinama.....volala jsem si na poštu do Benátek, kdy dorazí další balíky, že bych si tam dojela, tak mám v pět zavolat....je to moje poslední naděje, tak držte palce :wink:......dítě spí já jdu zadělat na vánočku a taťka mi dělá dárek....montuje police :slight_smile:
23. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Dnes jsem umírala z Vojtíka. Otočil se na bříško, čapnul fišerku a snažil se jí dostat nad sebe. Kdybych měla nabitý foťák, tak natočím. Jsme s manžou brečeli smíchy a nemohli jsme uvěřit, jakou on má sílu v rukách.Také se na bříšku snaží zapřít nožkou a jako se odrazit. Je tak krásně neohrabaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Enz: to je hnus viď?? já byla ráno jen pro rohlíky a stála jsem tam jakou dobu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S těmi dárky je mi to líto, neboj, určitě dorazí. A kdy ti ho odeslali???
23. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
manža se vrátil z obchodu..na pokladnách čekal 50!!!! minut ....tomá z toho,že tonechává naposlední chvíli :grinning:

jámámhotový salátek .... za chvíli ustavímestromeček..tobude sondrou prča

ondra tedanevzpírá
ale dopusy si vezme zvonek ...jakopejsek aleze sním a takcinká :grinning:
23. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.