• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skle: no prý ve čtvrtek, jenže je to z polského skladu, takže to muselo nejdřív na naše hranice a pak až sem k nám do prdele.......ale to je v poho Kačka je na to připravená a bude mít prý aspoň další Vánoce

ty nákupy jsou fakt hnus, ještě do toho pršelo, ale mám to za sebou a teď už jen domácí pohoda :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
enz: hele my taky dáváme mamace poukaz na dárek :grinning:
ale příjde mi to vtipné....tak jak to máme uděláno
23. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoooj!
tak já jsem tu sama, manža s prckem jeli po nákupech, nezávidím jim to, ale snad to zvládnou, jsou to kluci šikovní. já zvládla pouklidit a vrhu se nejdřív na oběd :grinning: a pak na salát. jakou děláte vánoční polívku???
Vla, hezky oslav sváteček :slight_smile:
Mis, to jste měli bomba večer, taky by se mi to moc líbilo. kolik vás tam bylo? muselo to být originální :sweat_smile:
Maus, taky používáme spací pytel a malý v něm hezky spí, nevstává, nevrtí se. jen se převalí na bok. možná to začnu praktikovat i přes den. to usne, ale s řevem a dělá kraviny - vstává a tak..
Enz, to sis dala s tím nákupem co? to bych radši byla doma s prckem :slight_smile: držím palce s tím dárečkem.
Hup, na co bude ta poukázka?
23. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
luci:poukázka originální je, ale dárek je obyč - http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/cz/-/CZK/TdCzDisplayProductInformation-Start;sid=v6yOVOEpznuO16oZWH2EMOKMt_ynppWWiX8=?ProductSKU=0018578

polívku děláme krémovou hrachovku sopečenýmahoustičkama..mňam
a mamča dělá rybí pro chlapy ....myse ségrou tonejíme
23. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Všechno nejlepší Vlastičce k svátku :dizzy_face:

Manža se vrátil z nákupu, prej to docela šlo. Nebyl v žádným velkým obchoďáku - jen tady u nás v suproši. Já jsem udělala mamce těsto na vánočku - manža jim to veze a přiveze cukroví. A ještě má nějaké lítání, takže dorazí až večer. Já zatím upeču vánočku nám a až Karolí usne tak nazdobím stromeček.
A zabalit dárky - nevím kdy, s Karolí to moc nepůjde :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
mau:to chce jen odvahu .....s ondrou se to taky dalo :wink:)
sicemám ohlodanou jednu krabičku,ale ať si trhne nohou,pokud bude někomu vadit užižlaný rožek,který se beztak vyhodí :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
hup: když já to potřebuju balit na zemi a to by to karolí rozmotala, zmuchlala a následně snědla :grinning: Ale zkusím jí dát do postýlky a zabalit to :wink:
23. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vám jenom popřát krááásný první Vánoce s prnďatama, ať si to všichni doma užijete :dizzy_face:
Mam fofr, tak se nezdržim :grinning:
V příštím roce ahóóój :wink:
23. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
mau:no já taky na zemi...papír neníšpatný ...ale nalepovacíhvězdičky jsou absolutnímňamina :grinning:

pet: i tobě:wink:
23. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
hup: haha, z toho si nic nedělej, my když jsme jeli sem, tak Štěpíno začal být posledních 10 minut cesty prudérní, takjsem mu dala krabičku s tampóny, ať se zabaví. A on tam vykousal kolečko o průměru tak 2 cm, ani ne v růžku, a normálně tím jeden tampón vyleze ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
HUp, odkaz nefunguje, asi už to nemají. polívku budem mít stejnou. manžel je zvyklý na rybí, ale mně nechutná (když si vybavím, co se do ni dává), takže uvařím naši hrachovku a rybí dostane od svojí maminky :grinning: Jinak manžel donakupoval před chvílí, teď je u mamky a ta stahuje kapryy.. malý nejedl asi 4 hodiny!!!!!! ale prej neplakal.. teď dostaává jogurt a směje se od ucha k uchu.. po kom to dítě je :slight_smile:
Jinak s balením dárků.. mám zabaleno asi pět a ččká mě ještě asi 3x tolik.. vůbec se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a furt nemám ten oběd... cpu se tu rohlíkem se sýrem :confounded:
23. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
U nás se dělá zelná polévka :wink:
23. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
já musím mít polévku s játrovými knedlíčky :wink: rybí nejím
23. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Mau: no ty jsi šikula, zvládáš to na jedničku. Hele, tobě ježíšek určitě něco donese,

My jsme se byli vyvětrat,ale vzali jsme to letecky. Je tam zima brrrrrrrr
23. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
Tak u nás se dělá obojí. Zelnici máme k obědu a k večeři děláme vývar s játrovými knedlíčky :grinning:
23. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
23. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
U balení jsem také měla veselo, ale dalo se to.

Dnes nám tekla krev. Otáčel se a prokousl si rtík, tak ječel jako na lesy, chvíli se uklidnil a pak t začalo na novo. Nějak dnes nemá náladu. Ani pořádně nespí.....
23. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
To tu zase nikdo není??? kde jste kdooo
23. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
skle: já tu jsem, ale teď jdu plést vánočku....teda spíš vánočky, páč to těsto tak nakynulo, že musím udělat dvě
23. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
tak dárky zabaleny - letecky :grinning: :grinning: ale Karolí si vystačila v postýlce s chodítkem a proložily jsme to sváčou :wink:
pet: Vám taky veselé vánoce s prckem :dizzy_face: :dizzy_face:
Já ještě nevím jakou polívku spáchám :sweat_smile: ale viděla bych to buď na česnečku, čočkovku nebo hráškovou - prdět budem každopádně :grinning: :grinning: zelňačku ani rybí nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
saru: když si představím Štěpánka s tamponem v puse :grinning: :grinning:
sklen: ale prd zvládám, nemám nic hotové :grinning: chuďátko Vojtík, snad bude mít aspoň zítra lepší náladu :wink:
23. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
letos těch dárků moc nemáme, tak to nebyl žádnej problém. S mašličkama jsem se ne**ala, je to dobrýýýý :grinning:
Těsto na vánočku si dám dělat za chvilku, aby mi to vyšlo že bude až karolí usne. Jenom to upletu, dám péct, možná udělám salát, uklidím kuchyň a nazdobím stromek :wink:
23. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
sklen:ondra je dneska taky veleprdelatý

vánočku jsemprávě vytáhlaz trouby....malinko se svezla, ale i tak vypadá docela obstojně :slight_smile:
23. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Mau: no vidíš. Ale jdi, nepodceňuj se. Add Vojta... ječí a ječí... jak se vzdálím je to ještě horší :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

My jsme si teď s tátou sedli ke kafíčku. Nandala jsem ty mé pokusy a nestačím se divit, jak to z tácu mizí :grinning: :grinning: :grinning:

Enz: tak udělej tři a ejdnu mi pošli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Tedy já z vás mám normálně depku, dejte s těmi vánočkami pokoj, fakt jí neumím :unamused:
23. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
sklen: však já takyne ....tohle dělám podle receptu ..krok po kroku :wink:
23. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak, už jsem ho dala spinkat, snad se prospí a bude chvíli klid.
23. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
hehéé...i já :slight_smile:
23. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
tak je nakonec jedna obr a už je v troubě.............taťka teď dormil, tak ho obléknu a vyexpeduju ven s Kačkou
23. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Zdeni: no máš to hezky zařízené :wink: :slight_smile:

Hup: dnes to mají kluci stejné což???
23. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
sklen: žádnou depku mít nemusíš :wink: já nemít pekárnu tak se s kynutým růčo taky nedělám. A uplést to a dát do trouby, to už není žádná věda :wink:
A cukroví máš jistě výborné :dizzy_face:
Mamka volala že vánočka je super, tak jsem ráda, jsem se bála že to těsto po cestě kecne :slight_smile:
23. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.