• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mau: tak hlavně, že to dobře dopadlo. :wink: :wink: JJ, tak tu opravdu nemám, asi si jí budu přát k narozeninám. :dizzy_face:
23. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
skleni jj.... :slight_smile:

tak mám oooobr vánočku.......taky se mi trochu rozlezla, ale to jistě nebude mít na chuť vliv :wink:

jo a balík nepřišel :angry: tak snad to příjde než odjedeme na dovču......hlavně, aby to bylo ještě letos :grinning:
23. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
též považuju pekárnu na kynutý těsto za bezva vynález :wink:
23. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
enz: že jo? vždyť ručně je to děsnááááá dřina, to by mě mohlo :sweat_smile: :grinning:
já ji jinak až tolik nevyužívám,a le na dělání těsta ej prostě super :slight_smile:
No a budu držet palce, ať balíčky dorazí :wink:
23. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Enz: to je mi líto. A kam vyrážíte na dovču???
23. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahojky děkuji za přáníčka :wink: mam dneska docela fofry,ale statečně vše dočítám :grinning:
23. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
jedeme do Babylonu v Liberci.......od 29.-1. ale nejspíš to zapíchneme 31. a budeme o Silvestra doma....musela by tam za námi totiž přijet tchýně na noc na hlídání, abysme si užili programu a to se nám moc nechce.......

mau přesně..... já na dělání těsta ručně nějak nemám sílu :grinning:

tak jdu vyhnat manžu na půdu pro stojan a ozdoby ať sem můžeme dát stromeček....ještě jsem ho neviděla, ale věřím, že vybral hezký :wink:
23. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Enz: hmmm, také bych někam jela. Pojedeme asi příští rok někam na hory...na klidnou chatičku... vidím se ta m už dnes :wink: :slight_smile:

Určitě bude krásný. My ho máme letos nějaký velký.

Vla: také se připojuji ke gratulacím :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
sklen: vždyť máte obrovskej obývák :wink: to musí být velkej i stromek, to je jasný :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Já jsem letos dělala svoji první vánočku, pekárnu nemám, takže pěkně růčo a musím se pochválit, je krásná a vynikající, úplně se rozplývá na jazyku. Udělala jsem z půlky dávky a půl jí je už téměř snězené:slight_smile: Já ještě vytžu podlahy, stromeček nazdobíme s manžou zítra ráno, máme ho až do stropu :grinning: A salát dělám taky během dne. Na oběd čočková polívka a večer kapr, bramborovej salát a rybí polívka.Tu nevařím ani nejím, manža si donese od maminky v konvičce :grinning:
Na chodítko se ěším, Kájuška ho´dostane zítra od Ježíška
23. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Jani, to jsi dobrá pekařKa!!! my jak nejsme o vánocích téměř doma, jen zítra, tak nepeču. i tak, když peču něco sladkého, jíme to několik dní... s tou rybí polévkou to máme podobně :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
jani: jůůů, no to seš fakt Hvězda :dizzy_face: já bych to růčo nedělala ani za prachy :grinning:
Karolínka bude mít z chodítka určo radooost :wink:
Já už jsem jí ho dala dnes, jsem to nemohla vydržet :sweat_smile:
23. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
jo a naše dítě dneska spalo jen jednou za den :confused: jak nemohla dopo usnout, tak jsem jí dala po obědě, vzbudila se asi ve 13:30 tak už jsem jí nedávala spát...
23. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Mau: nooo, tak to půjde asi brzy do hajn ne?? My jsme vzhůru asi půl hodiny. Ale na jeho náladě se nic nemění. Je to pořád protivnka

Já jsempověsila druhou pračku, ještě vytřu a je hotovo :sweat_smile:

Jani: jsi šikula :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
sklen: normálně, za chvilku jdeme koupat, a po 18 usíná :slight_smile: kupodivu to zvládá hezky :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
jakodomácí pekárnaje knezaplacení ...domácí chlebík,rohlíčky,houstičky .....prostě všechno ...nedám na ní dopustit :slight_smile:

jani:teda růčo- jsi holt hvězda :slight_smile:

jáještě dorazím stromek -salát je na terase,vánočka hotová (dobrááá :slight_smile:)
a pak vysaju napadanéjehličí a hotovo

jo a ještě vyžehlit ubrus na zítra
23. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
No vždť je to Hvězdička

Hup: tak to díky bohu už mám.

Jen si ještě připravím brambory na salátek a huráááááááááááááá :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
tak stromek na místě..... Vojtí se s ním pomazlil...no spíš mu vorval jehličí :grinning: ale úplně se nám z toho rozpohyboval......jestli začne zrovna teď lézt, tak mi klepne......

Kačka loupe brambory.....Jára jde koupat a já připravuju ozdoby.......ty jo já si tu vánočku asi taky už zaříznu, děláte mi chutě........
23. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Enz: no a jak vypadá???

My už jsme vykoupaní, te'd čekáme, až vychladne mlíčko a hurá do hajan. Musím ještě umýt dandulu a je hotovo :grinning:
23. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
enz: si dej....víšco..my jsme jen dva clou takovou vánočku máme fakt na dlouho ...takjínebudu šušnit dozítra, abych ji pak zbytekvyhodila :sweat_smile:

já už jenjmenovky...debil jsem na ně zapomněla ....ale to udělám u tv
23. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
skle: no kráááásnej....malej, ale hustej a heboučkej....no jedlička :wink:
23. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
Čau hvězdičky :wink:
Jsme zpět od prababky, Štěpík tam obešel všechen nábytek, pomohl jí strojit stromek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nic nevyvedl, takže dobrý :grinning: Babča se s ním pomuchlovala, byl vysmátej a hodnej, tak z něj byla úúúplně naměkko :dizzy_face: A teď už chrupe :dizzy_face:

mau: až do pusy ten tampon nedošel, ale mohl by na ně dělat reklamu :grinning:

Na zítra moc plánů nemáme, tak se tu určitě zastavím. Na návštěvu jdeme až odpoledne :slight_smile:
Pátek bude podstatně náročnější - jsme tu skoro nastěhovaní, protože balit dítě na týden znamená vézt půlku skříně, tunu jídla,... A hlavně tuším, že pod stromkem bude mít zase nálož, tak snad se do toho auta ještě vejdeme i s kočkama. Budem se stavovat ještě u tchánovců, takže to asi bude, jak kdybychom jeli na dovču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
saru :grinning: :grinning:

hup to seš dobrá, já bych na tu kopu dárků už jmenovky správně nedala :grinning:
23. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
A dárky budem balit až zítra, beztak není celej den co dělat :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
vánočka je vynikající :wink: obzvlášť ty vypečené mandličky...........
23. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Tak, my už jsme uložení, snad brzy zabere.

Saru: hihi, tak to se nudit enbudete :wink: Já musím zabalit ještě dárek pro Maxe,aby tam brouk také něco měl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
enz: ta si nech chutnat :dizzy_face:
23. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
enz: teřba to bude ještě plné překvapení :grinning:

jj....musíme si ty naše díla pochválit,že jo:grinning:
23. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky,
oni nás na únorovkách zamkli :confused: :grinning:
23. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Jak to????
23. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.