• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
A raději to nekomentujte. Jako fakt! Nechci, aby to tu nedopadlo stejně :wink:
23. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Ok, už jsem se jukla, dostanete naprdel :wink: :slight_smile:
23. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
mi:jako moc nechápu ....jako je mi jasné,že je třeba promazávat,když je tu neplacená komerce a vyložená sprostota ....ale milé adminky by si měly uvědomit, že ony ty bannerky vedle diskuse by bez těch diskutujících jaksi neprodaly,že
23. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Mi, to je vážně divné... já to nechápu.. nás zase vyhnaly adminky z porodnice Neratovice :confounded:
Holky, jste šikulky, že máte vánočky. já to asi zkusím příští rok, třeba se ty návštěvy přesunou k nám :grinning: my jsme doma zítra a pak až 29.12.,tak to nemá cenu. a třeba do té doby pořídíme tu pekárnu :wink:
Jinak jak taťka s malým nakupoval a byl u babi, tak za celých 6 hodin mu dal jen jednou najíst (malý nekřičel) a ani jednou ho nepřebalil :confounded: :cry: :angry: to mě fakt nas..l!!! Malý má opruzenou dupku :cry: jakože si malý neřekne, tak ho nepřebalil. já chápu, že všude byly fronty a měl toho dost, ale mohl ho přebalit třeba v autě nebo na wc.. fakt jsem mu nadala :angry:
23. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Holkyyyy, Štěpína zasáhl duch vánoc - říká furt dokola dudlajdlajdlajdlaj :grinning:
23. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jéééé, to musí být krásné. U nás vede pořád jen tatata dydy
23. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
saru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
skleni: ale ono to není chtěné, to ani omylem, ale prostě je to vtipná náhoda :slight_smile: Ale už zcela cíleně používá i děda a bába, to se tu za pár dní naučil, že to nejen říká, ale řadí to ke konkrétním lidem...
Jo, a tatata dydy je taky dobrý :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
my už máme nazdobený stromek, manža ho ještě umisťuje :dizzy_face:
saru: :grinning: je stylovej, to je jasný :grinning:
Karolí říká akorát tátá a dádá
23. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Mau: hihi, tak to jsme na tom stejně. Konečně máte tátu doma jo?? to sis ho určitě přála pod stromeček co???
23. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak dobrou hvězdičky. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
sklen: nó, psla jsem ježíškovi už před rokem :grinning: dneska přijel brzo, byl doma už od 13hodiny, i když většinu toho času byl pryč. Ale né v práci :wink:

Já to nějak něchápu, proč ty únorovky zamkli??? klidně do IP, ať to teda nerozebíráme :grinning:
23. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
MI: mě také, kujůůů
23. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahá, tak už asi vím :wink:
23. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Tak Deny zdobil stromeček u babi s dědou (ten náš bude překvápko). To byla prča. Tančil tam na koledy (jestli se těm jeho medvědím pohybům dá říkat tanec :grinning: ), podával ozdoby... Byl zlatej.
A novinka: Majka má náznak plazit se dozadu. Tak že by nakonec i ona uměla někdy chodit? :grinning:
23. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak my už taky máme nazdobený stromek, vánočku nám pekla babička už včera, dnes jsem ji už měli na snídani

mi: Majka je šikula, Nela zase začíná lézt dopředu, pomalu polehoučku, nikam nespěchá :grinning: ,ale dozadu jí to jde pořád líp..... :sweat_smile:

jinak holky, kdybych už se náhodou nedostala k PC, tak přeju pohodový a klidný zítřejší vánoční den a následující svátky
23. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Vůbec nevim jestli zítra zbude čas zasednout k PC a proto:

Všem přejeme krásné a pohodové vánoce. Vlasta a Alička :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ranko,
všem koníkajdám a jejich rodinám přejeme krásné a pohodové svátky!!
24. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ránko, také přeji krásné vánoce a klidné svátky pod stromkem jen vytoužené dárky. :o))) Ať si dětičky užijí ty první vánoce po svém! :o)
24. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:
Všem šťastné a veselé svátky vánoční :dizzy_face: a krásné dárečky pod stromeček :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky, všem krásný a pohodový Štědrý den i další dva následující :dizzy_face: Štěpíno ho už začal slavit v noci a půlku noci povídal a řehtal se :grinning: Tak ať si ho všechny dětičky užijí co nejkrásněji a spapají co nejvíc balicích papírů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Taky se s berunkama přidáváme k přáníčkům krásného Štedrého dne a celých svátků vánočních!!!
24. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
taky vám holky i vašim blízkým přeju o vánocích hlavně pohodu a klídek

(ne jako my,když jsme vstávali na štědrý den o půl osmé podle budíku,který včera přeštěloval ondra :grinning: )
24. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
:sweat_smile: I já se připojuji s přáním pohodových vánoc s krásnými dárečky a hlavně se zářivými očičkama našich nejmenších :sweat_smile:
24. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
OD NÁS TAKÉ LETÍ PŘÁNÍČKO. KRÁSNÉ VÁNOCE HVĚZDY A HVĚZDIČKY.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Bez sněhu to vydržíme,
z kapra řízky osmažíme.
Nacpeme si pěkně bříška
a počkáme na Ježíška
- snad Nám něco nadělí,
buďme šťastní a veselí.
Pohodové Vánoce HVĚZDIČKY a HVĚZDŇÁTKA Vám přejí Vlasti a Alička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj hvezdicky a hvezdatka, taky vam s Wilinkem prejeme vsem Stastne a vesele, hlavne pohodove vanoce a pozor na kosticky v kapru

My dneska slavime ceske vanoce a zitra anglicke s krutou :grinning: a celou rodinou od Gava

hlavne vsechny hodne fotte, tesim se na fotecky
24. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
I já přeju všem hvězdičkám i jejich rodinám hvězdné vánoce ... :wink:
24. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojky, doufám, že jste si štědrý den užily tak jako já, připojuju se (i když pozdě) s přáním šťastných a veselých, já jsem měla včera frmol, měli jsme tu i tchánovce a mého taťku, takže nás bylo hodně, bylo super, akorát jsem nestihla sem napsat :wink:

až budu mít víc času, dočtu a napíšu víc, teď se mám taky krásně, popíjím portské, Pavel s taťkou koukají na Krásku v nesnázích, celý den skládali vláčky, co si vzájemně nadělili pod stromeček :grinning:

fotodokumentace :slight_smile:

http://petracie.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/

...tak hezký večer hvězdičky
25. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky!!!

U nás Vánoce krásný, v 17.30 jsme šli večeřet, Fífa měl brkaši s krůtím masíčku na máslíčku. Chutnalo mu to moc... My s D. snědli každej půl řízku a cca. 10 dkg salátu... :sweat_smile: Jsme vůbec neměli hlad...
Pak jsme šli ke stromečku, rozdali si dárečky.. Fífa byl vysmátej, šťastnej, nevěděl co dřív... Nejvíc si bolíbil bubínky :grinning: Pak jsme šli k našim, kde byla i ségra s přítelem a babi... Tam jsme dostali hodně dárečků... Pak šli všichni k nám - lítali jsme po chodbě s krabicema sem a tam :grinning: :grinning: :grinning: V 20.45 jsem šla Fífu uložit. Bála jsem se, jak bude spát po těch všech zážitcích, ale byla to paráda. Vstávali jsme v 9.20 :grinning:
Včera jsme byli na obědě u tchánovců - Fífa dostal tatrovku, koně a ještě nějaký hračky a oblečky.. Super...
Dnešní noc horší, vstávačka už v 7.45 - ale s úsměvem :wink: Tak jsme šli hned na koně a k hračkám... Teď se v noch zase hrabe a hraje si :slight_smile:
Dneska jdeme k babi, pak přijde D. ségra a přítel, zítra druhá babi... Máme ještě 3 dny co dělat... Navíc má D. ve středu svátek...
Fífa se naučil dělat na hlavu ťuk ťuk ťuk.. To je prča :wink:

Fotky z Vánoc http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/

Pebi, super fotky... Děti vypadají šťastně a vy taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.