• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahoooooooooooooooojky kočky

tak u nás to proběhlo všechno v pohodě.Akorád Dandovi strašě trvalo, než se nabaštil.... Z dárků měl obří radost,pořád křičel, tohle jsem si přááál. byl užasný. Vojtíkovi se to také líbilo, ale jinak z toho měl prd :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Pebi fotečky jsou nádherné, moc vám to tam sluší.

Nik: u vás to samé, opravdu pěkné :wink:
26. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky,
Pebi: fotečky úžasný :grinning:

Niky: fakt super fotečky,Fífa si to mooooc užil :wink: :grinning:

U nás to bylo taky super,ale malá má pořád strašnou rýmu a do toho ještě dostala den před vánoci pěknou teplotu :frowning2: měla 39 :confounded: ale snášela to krásně,očekáváme nové zuby :slight_smile:

Saru: Štěpíkovi Vše NEJ NEJ k dnešním jmeninám :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky, u nás vánoce klidné, Nela z toho vůbec neměla rozum :grinning: , nějaké dárky ji moc netankovaly :grinning: , jen se smála na stromeček, když jsme dali světýlka na blikání, tak to bylo asi jediné co ji zaujalo kromě jídla, salát s rybou jí fakt šmakoval :grinning:, u nás začnou návštěvy až od zítra, jdme k Martinovým rodičům na oběd, přes svátky byli pryč, odpoledne přijedou naši i s babičkou z Moravy, tak už se těším, zase bude změna a trochu plnej barák :wink:

zkoukla jsem všechny fotečky i ty, co byly na FB, všechny děti měly moooc dárků, všem to slušelo :wink:, my máme jen pár foteček, od této dál, nějak jsem zapomněla vyfotit nazdobený stůl s jídlem :wink: : http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela9Mesic#5418901011360366066

Štěpánkovi vše nej k svátku :wink:
26. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky,

nejdřív popřeju Štěpínovi k svátku všechno jen a jen NEJ a hlavně zdravíčko :dizzy_face: a ať ho máma s tátou moc nezlobí :wink:

U nás vánoce v pohodě, aniž bych to tušila tak naše rodina zasponzorovala firmu Fisher Price, protože jsme od ní dostali nejvíc hraček, psa, CD přehrávač, mluvící hrnec, zatloukací želvu a lezoucí míček :confused: největší radost u nás bylo asi z vozítka :slight_smile:

Koukala jsem na fotečky, všechny vánoce byly krásný, nejvíc mě pobavil Fífův mega pytlík křupek:slight_smile:

Dnešní noc byla katastrofa, malej šel spát v 6 vyžahnul 230 mlíko s kaší, v půl jedenáctý to samý a v půl druhý další várku, v půl čtvrtý konec, vstávali jsme :rolling_eyes: naštěstí si vzala babi s dědou a vypadá to, že když to dobře půjde, tak bude poprvé spát úplně sám u babi a dědy :slight_smile:

Mějte se tu, já jdu odpočívat po 8 měsících den volna :dizzy_face:
26. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Kett tak u nás byllo to samé, noc hrůzy, uvidíme, ak to bude dnes vypadat, doufám, že né tak děsně. Ty jo, fakt??? Tak to jsem zvědavá, jak to zvládnou, určigě to bude na jedničku :wink:
26. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Skle: babi volala že malej usnul u flašky :sweat_smile: tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to spaní vydrží a jestli s ním budou vstávat v půl čtvrtý jak já, tak tam byl asi poprvé a naposledy :grinning:
26. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Zdravíme :slight_smile:
U nás byla pohodička, po o jsme vyrazili k tchánovcům (tchýně se kapánek urazila že nepřijede na oběd toho 25.)
Dostali jsem spoustu dárečků, hlavně Karolínka. Největší radost jí udělal balící papír a taková plastová rybička/ponorka na "klíček". Tu žužlá furt a je skvělá. A pak měla ještě velikou radost z tučňáka a z plyšového soptíka který říká "pojď ke mě""jsem tvůj miláček""chci se k tobě tulit" tak to úplně piští když to slyší :dizzy_face:
Všechny fotečky nááádherný, skvělá vánoční pohoda :dizzy_face:
kett: držím palečky :slight_smile:
My jsme měli hroznou noc na 25. to jsme skoro nespaly, ale dneska už to bylo lepší. Jsem zvědavá jak to bude dál. Je to jak na houpačce :sweat_smile:
Tak si užívejte volno hvězdičky :slight_smile:
26. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
čauky

tak my dostali od ondráška taky dáreček:slight_smile:- začal chodit kolem nábytku:slight_smile:

jinak dostal megamnožství hraček -nechápu, kam to dáme a hrozím se narozenin :sweat_smile:

taky se přidávám k přání štěpínovi

jinak vánoce zatím pohoda :slight_smile:
26. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
jj, všechno NEJ Štěpánkovi k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face:

hup: no krááásnej dárek :dizzy_face:

Karolí na štědrej den řekla ráno v posteli poprvé máma :dizzy_face:
26. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Hup: no to je skvělé, je šikula

Kett: neboj, to bude dobré, musí si zvykat (babi a děda :wink: :slight_smile: )

Mau: no tak tady není co říct. Je to krásné :grinning:
26. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
26. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahojky hvězdičky :wink:
Vánoce byly skvělý - jak u prarodičů, tak naše vlastní. Štěpíno toho dostal tolik, že fakt nevím, co s tím :sweat_smile: Když řeknu, že dostal 50 dárků, tak určo nekecám a to jsem to asi ještě podcenila. Dle očekávání se moje mamka utrhla ze řetězu :grinning: My už jsme mu dali jen maličkosti :slight_smile:

Moc všem děkujeme za přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nejvíc jsem byla překvapená, jak s náma Štěpík krásně seděl u obou večeří, byl zlaťoučkej :dizzy_face: A samozřejmě nejvíc úspěchu dle očekávání sklidil balicí papír, myslím, že ho snědl docela dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hup: gratulace Ondrovi k chození :dizzy_face:

mau: a Tobě, že jsi slyšela "máma" :dizzy_face:

Jinak jsem moc ráda, že jste si to všechni krásně užili :dizzy_face:
26. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
hup: nejlepší je fotka 275 - takový krokodýlí slzy, andílek... A pak všechny vaše společný, krása :dizzy_face:
26. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
saru:tak to jsem taky nechápala -způsobněsedělnv židličce a čekal ....asi střádal na to chození:grinning:

jo my si toužili,neb jsme vánoce slavili s mou půlkou rodiny :grinning:
holky to je šílené -letos jsme řekla,že na alanovu rodinu kašlu a nebudu aktivně vytvářet něco,co tam není a nebylo ....takže jsem nic neorganizovala,nic nikam netlačila a čekala ....hele ondra nedostal dárečky ani od babičky..
prý byla doma sama ....manža ani nenavrhnul,že by ji vzal k nám a nebo jsme tam zajeli některý svátek
takže jsme zjistila,že si za to můžu sama,že všechny společné vánoce jsme si vlastně udělala sama:grinning: je to totiž ani nenapadne :sweat_smile:
26. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
hup: :sweat_smile: Tak to teda čumím :confused: No, důležitý je, že jste měli a máte pohodu a klídek :dizzy_face:
26. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
hup: bylo to tak jak to mělo být, je fajn že jste si to hezky užili :slight_smile:
saru: Když to Štěpánkovi (ty hračky) dáte do postýlky, tak už se tam nejspíš nevleze :grinning:
26. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
mau: no to mu tam ani omylem nedáme - pěkně postupně to bude dostávat dalšího půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dostal i spoustu knížek (normálních i dřevěných), oblečení větších velikostí, takže ne vše je na teď :wink:
26. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Saru: no tak to je super, alespoň nebudeš muset nic kupovat :wink: :slight_smile:

Hup: souhlas s Mau: mělo to být tak jak to bylo :grinning:
26. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
no já myslím,že to je ok :slight_smile:

oblečení máme taky hafo -k tomu i výbavičku na písek, balony, kostky .....
jo a nové papučky :grinning: (ty teda dostal od nás ....byl kupodivu úplně nadšený,což děti nebývají - asi protože mu to přestalo klouzat
26. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
saru: :wink:

Karolí dostala taky hodně knížek, a hodně oblečení - i většího. Taky teď nemám v plánu skoro nic kupovat. Akorát zítra se jedem podívat po výprodejích. Tak jen kdyby měli ten lezoucí válec a bubínek. Jinak nic :slight_smile:
26. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak ten jsme dostali. Ale nic mu to neříká :pensive: :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Taky se přidávám ke gratulacím, hup i maus, krásný dárečky :dizzy_face:

U nás změna před chvílí mi volalo dítě přes skype, že už jako nespí a čuměj s babi na telku, tak jsem fakt zvědavá, jak to zvládnou, letět by se mi tam nechtělo, je to 30 km ale nic jiného by mi nezbylo.

Tom dostal taky spoustu knížek, hezký říkanky atd. jednu se zvukama zvířátek, válec dostaneme od kamarádky, ale dopadlo to tak jak jsem čekala, že všech krásných drahých hraček vyhráli líka od dárků a balící papír a taky letáček s hračkama od Fisher Price :unamused: njn jsou ještě malinký, ale ve vozítku sedí jak přibitej, jezdíme s ním po bytě, on se drží volantu a troubí u toho a startuje :dizzy_face: Oblečení jsem taky hlásila na jaro, dneska jsem zas třídila malýmu skříň a trochu to probrala.
26. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tak to my vyjímečně nedostali žádné oblečení. Tentokrát to bylo vše o hračkách... :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Kett: také se na to chystám, něco už je venku, ale pořád je tam toho dost :slight_smile:
26. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Co se týče oblečení - nejvíc mě potěšily skvělý termo oteplováky s odepínacími kšandami - jsou stříbrný a mají nastavitelný nohavice - jsou od velikosti 86-98 - na příští zimu budou super :dizzy_face: Mamka je viděla někde ve slevě, tak je koupila, menší velikost tam neměli, tak budou na příští rok :slight_smile:

skleni: válec zatím Vojtu nenadchnul? :slight_smile:
26. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Skříň jsem třídila před svátky, zase mám horu na nafocení a prodej :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
kett: tu zatloukací želvičku máme taky, mě se líbí moooc, karolí z ní až tak vedle nebyla :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Saru: nn, vůbec, líbí se mu tam ty kuličky, ale nic víc. Celkem ho bere telefon, ale zdá s emi celkem těžký a moc se mu líbí zvířátka do vody. Dnes jsme s PEtrem byli mrtví. Byl bez plíny a snažil se odlepit zadek od země.... chudák, dřel jako blázen a bez výsledku :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Mau: no tak alespoň někomu.

Dandula ná také překvapil. Rozbalil míchačku a říká, ale já jsem si přál modrou, jsem to zahrála do autu a říkám, určitě ne, ježíškovi jsi psal žlutou a on ahá žlutou.... Petr jen vyvalil oči... jsme čekali, že s ní flákne a bude, když není modrá :grinning:
26. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.