• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jo, a chybí mi tabulky! Co evidovat jak prcci rostou?
22. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás kojo tradične ve 20:00, pak až ve 3:00. V5 ji vzbudilo bříško, tak jsem ji dala k nám do postele na bříško, nejdřív se vztekala, ale pak se vyprděla a i na tom bříšku poprvé usnula, spala do6, to jedla, kadila a prděla a pak asi v 7 zabrala ještě na půl hoďky a zase ji vzbudily prdíky, spustila kanonádu. Jo a ještě než v těch 7 usnula tak se poblinkala, ale fest, ohodila i mě :sweat_smile: ale pak dobrž, akorát že už v8 měla hlad.

Teď jsme si zpívaly a poslouchaly písničky a malá ne a ne usnout.

Niki: jsem pro :slight_smile: ať se nenudíš, že :wink:
22. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
niki: ty seš rychlík. Máš to krásný, ale pro mě slepoňa skoro nečitelné. Šlo by to nějak zvětšit, prosím? :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Holky, já vám tak závidím ty spací intervaly mrňousků...my zase tlačíme a pofňukáváme. Probiotické kapičky dáváme už 4 den, je to trošinku lepší.
22. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
jani: ani v noci ti Zuzíček nespí? Kapičky určo zaberou a bude líp :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojky hvězdy

Já jsem normálně fakt praštěná. Hlavně, že to tu Hup psala. Už vím proč je malý na nervy, já jsem to předevčírem dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,t ak asi proto.

Jinak v noci taky krásně spíme. Když se probere dřív, dám mu dudana a hajá dál, a pak jdeme papat. Dnes mi vydržel od 22:00 do 3.30 a ráno jsme museli budit po sedmé, protože jsme valili do školky
22. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
NIky, udělala jsi to pěkně. My přidáme příští týden. HOlky to to letí.
22. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
sklen: vítej v klubu :grinning: malé to naštěstí neva, hlad je sviňa :grinning:
22. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
22. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
dobré ranko,
noc opět šílená. Už jsme vypotřebovali celou lahvičku Sabu a nic, žádný zlepšení:frowning2:
Jannca: Odkud máš ty probiotický kapky? kupovala jsi je v Čechách?
22. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Mau: on taky dlabe, ale dělá vždy trochu caviky a pak nemůže zabrat, pořád se kroutí. Přitom mažeme bříško, Sabíky má. Teď jsem si všimla,. jak je vyčůranej. Jak na něj promluvím a začnu dělat kraviny, tak se uklidní, ale jak se otočím k pc, tak to je jiná :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Maus, větší mi to nejde.. V PC je to OK, ale tady se to zcucne :confounded:
22. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
niki: takhle je to OK, ta první verze byla menší :slight_smile: šikovná :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
maus, a co to dalo práce, aby to bylo aspoň trochu vidět.....

tady je hnusně :unamused: leje jako z konve... :confounded:
22. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
NIky: to mi povídej. Tady je také zatažno, čekám, kdy se to spustí. Koukněte do mého albíčka o těhu. Dala jsem tam fotky včerejší průtrže u nás.

Jani: nezoufej, nejsi jediná. Podívej na mě :wink: :wink: :wink: :wink: Moc hezké fotečky :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
niki: já jsem věděla že to zvládneš :wink:
sklen: tééda, to byla nadílka :confused:
tady nespadla ani kapka. zatím je hezky, dusno, ale to přijde....
22. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Mau: víš co je nejlepší?? Že to bylo jen v našem městečku. V okolí ne, že by nějaká pomsta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
ahoj maminky :slight_smile:
...takový dotaz... když vám v noci tak krásně spinkají, to vám nevadí, že tak dlouho nekojíte? mně by ty prsa asi vybouchly, kdyby mi je Marek nevypil :grinning: ...třeba dnes spinkal taky krásně, najedl se ve 20:00, a spinkal by nevím do kdy, ale kolem půl druhé jsem ho normálně musela vzbudit a dát mu pít, jedno prso mě tak bolelo, že mě to vzbudilo, tvrdé jak beton, nemohla jsem ani hýbat rukou... :confused:
22. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
sklen: asi bermudský trojúhelník :grinning:
pebi: já je mám teda taky fest nalitý, ale dá se to zvládnout, akorát se pak malá topí, jak moc to teče. Ale nebudím ji, když tak pěkně hajá, to bych radši odstříkala, kdyby to bolelo :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Pebi: malinko, ale už to není taková hrůza. Máš krásné fotky. Ta jak malá kouká na Marečka je naprosto úúúúžasnááááááááá
22. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
taky jsem chtěla odstříkat, jenže kdyby se vzbudil třeba za pět minut, tak bych mu dala asi druhé prso, protože zbytečně mu flašku dávat nechci a stříkačkou jíst nechce... no a tím bych vlastně zvedla poptávku a produkci mlíka a musela bych to možná řešit každou noc... tak nevím, co s tím, taky se mi ho nechce budit :confused:
22. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
díky :dizzy_face: ...ona ho ještě i hladila po hlavě a dávala pusinku na ručičku, ale ty fotky jsou rozmazané, jak se furt někdo hýbal...škoda :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Peb. to mi povídej, pořád sebou mlátí, to je úmění něco vyfotit.
22. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Kočky zatím páááááááááááá, já jdu papat

Včera jsem dělala rizeto, tak si jdu šmáknout. :wink: :wink: :wink: :wink: Miminkám pusinu :zipper_mouth:
22. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
"Modelka Tereza Maxová má další dítě. Dnes sedmatřicetiletá modelka porodila dceru. Pojmenovali ji Mína Maxová Oymen. Otcem novorozeněte je Turek Dominik Burak."

Dobrý jméno, co? :grinning:
22. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak dnes prdolka absolvoval prohlidka u Dr. kvuli tomu zvedani hlavicky. Pry se to za ten tyden zlepsilo, takze nas poslala jen na jednu rehabku, kde nam ukazou, kde mu jakej bod zmacknout, aby ho to motivovalo vydrzet dyl. Tak jsem rada, ze nemusime nekam jezdit dvakrat tydne :slight_smile:
Jinak za 10 dnu pribral 360g, takze uz mame 5,6 kg a 61,5 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Jinak pry ale moc hezky reaguje na usmev, hlas i ocima pekne pozoruje prst, takze v tomto smeru mame 1
s hvezdou :slight_smile:
22. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Skleni, taky mam rizoto! :wink: Jsem si dneska vlezla na váhu... Bála jsem se co tam bude za cifru, páč mi přijde, že pořád žeru - zeleninu nemůžu, tak se cpu všim ostatnim... A zhubla jsem kilo, takže ještě 1 a jsem na startovní váze... Kdybych se necpala, mohla jsem už být v mínusu, což potřebuju jako sůl...

Pebi, boží fotky!!! Já už se těšim na 2. děťátko!!! :dizzy_face:
niki: to teda jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Saru, super! :slight_smile: Ono se to zlepšuje rychle... Filda jí udrží den ode dne líp... Tlačim mu na prdelku, jak mi ukázala Dr...
22. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.