• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: jj ..ségra k ní přistupuje jako k naprosto zdravému miminku ...žádná panika jí neprospěje
u nás taky hodně věříme na pozitivní nastavení
18. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Hup: tak to je fajn, že to je v pohodě. jak říká Saru, něco se najde :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Zdar ženy, tak se hlásím zpět z výletu :grinning: Cesta do Prahy super, tam taky fajn, nakoupila jsem si v klidu a nikdo mě nepopoháněl :sweat_smile: U tchýně večeře a uspaný klučík, chudinka měl pauzu delší než 2 hodiny, tak se uřval.. a pak se krásně napapal a celou hodinu!!!!!! byl hodnoučký, ležel na gauči a já si s ním malinko povídala, ale jen malinko, prootože jsme sledovali ordinaci a do toho vřískaly dvojčata :grinning: cesta zpět byla horší, trochu jsem si odvykla na řízení večer a v noci, ale zas byl malý provoz, tak jsme to zvládli. jo švagr se kouknul na to naše škrábnutí, a není to plech ale nárazník :grinning: tak aspoň to tam nebude rezivět. sláva nazdar výletu, nezmokli jsme už jsme tu :grinning:
18. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jéé holčičky jsou krásně usměvavé, Kami! a vážně to vypadá, že i Nelinka bude mít tmavé oči, že jo?
Mauško, Karolí má hezký jazýček :wink:
Saru, Štěpino pěkně usnul na dece, i manža, jak to ti chlapí dělají :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Krásné ranko hvězdňátka,
tak dneska čekáme s holkama návštěvu - dorazí kámoška ještě z gymplu, kterou jsem viděla no ani nepamatuju! Ani nevěděla, že jsem s Nellinkou v jiném stavu a pak jí rovnou přišla sms-ka, všechno to strašně letí!!!! Máme nachystaný pohoštění, připravíno na obídek (čekala jsem, že bude hezky a budeme venku, tak abych se nijak nezdržovala) a ona je zatím pěkně pod mrakem :frowning2:
Zítra máme zase v plánu velkou grilovačku - tchán má dneska narozky, tak jsem na tu předpověď zvědavá - má pršet :unamused:
19. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno..
tady taky prší, to jsem celá nadšená neb jsem počítala s tím, že dnes bude ještě hezky. Ale vypadá to, že to byl jen lokální mrak, tak snad to bude pravda. Že má pršet o víkendu to vím a pěkně mě to se.. :angry:
Jinak Kači díky za radu se cvičením na balonu...asi to všem pomohlo, nicméně náš Adam si lehl na balon a začal ho olizovat :grinning: :grinning: , takže ta lenost bude asi silnější než jsem doufala :grinning: :grinning: :grinning: Ale občas tu hlavinku zvedne, takže nemůžu říct, že by to nepomohlo a navíc u toho aspoň neryčí tak jako když leží na podložce :wink:
Jo a přidala jsem fotečky.
19. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: i když počasí je hnusný, tady aktuálně leje :rolling_eyes:

hup: vy jste se tuším nehlásili nebo jo? :grinning: klidně můžete do řady, Karolínka nebude vědět koho dřív :wink:

akit: nám malá pěkně zvedá hlavinku když leží na bříšku u někoho na bříšku. jsem úplně koukala jak jí to šlo :slight_smile:
Akorát manža nás nenechá dlouho, připadá mu že ji trápíme...

Já jsem včera u Ordinace žehlila kooopu prádla, tak mám aspoň něco z krku. Malá teď usnula v šátku :slight_smile:
Odpo jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá jak jsme vyrostly :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
akit: krááásný fotečky, malej je hezučkej :dizzy_face: a normálně mi chvilkama přišlo že koukám na Ondráška od Hup - fakt, ta podoba :confused:
19. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Maus on ji taky zvedá když ho položím na sebe nebo když se mi kouká přes ramoeno, tak ji taky hezky drží, ale pořád to není tak, že bych mohla říct, že naše dítě něco pase :grinning: Ale říkala jsem manžovi, že to je jasný, že mu to jde nejlépe, když ho mám na břichu neb v tom, jako jediném, vidí smysl neb pase maminčiny kozy :grinning: :grinning: Je to chytrej kluk, co by asi tak pásl na podložce nebo na balonu, že?? :grinning: :grinning:
Tady už neprší a klube se sluníčko což je bezva neb za chvíli vyrážíme k mudr, tentokrát já na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme tento týden doktorskej, už mě to nebaví.
No a u Ordinace jsem měla žehlení taky v plánu, nicméně to nevyšlo...co se dá dělat, že jo :sweat_smile:
19. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
No to máš Mau pravdu, kluci od Hup a Akity jsou si vážně podobní, možná tím nosánkem a podoba tam teda je :wink:
19. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky, unás je taky pošmourno, sice zatím neprší, ale bude to asi jen otázka času

akit: super fotky, hlavně ta ...kde mám ten doutník... ta se povedla :grinning:

ad zvedání hlavičky: Nelča byla přebornice ve zvedání, když to nebylo nutné, a teď když to zkoušíme, tak se vzteká jak vzteklina :wink: , dneska zkusím ten balon, jen nevím, jak ji držet, za paže?
19. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
akit: tak třeba to žehlení vyjde u úterní ordinace :wink: jinak chytrej kluk, co by pásl když nemá co :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
akit: Nelča zvedá hlavičku taky, když ji mám na břiše a na rameni, ale na gauči ani omylem, a stím pasením koz máš asi pravdu :grinning:
19. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Názdarek, hlásím,že u nás taky pošmourno, zatahuje se a není moc teplo :frowning2: to jsou chtěla nechat broučka jen v body a ponožkách, no musím si nechat zajít chuť. Na to, že je den před prvním letním dnem, je to bída :cry:

akit, Adámek je super a je pravda, že na fotkách Kuk a tričko s maminkou je podobný Ondráškovi. Hele dáváš mu na krmení bryndák?
19. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
dobré ranko

tady chčije :unamused:

maus: no ondra už má dost nápadnic - nelinku, zuzanku, kristýnku ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

akit: to s těma kozama je dorbýýýý :grinning:

měžehlení čeká dneska - to bude tím, že nesleduju ordinaci :grinning:

akit: tak ti nevím ....mi příjdou každý origoš ..ale to je asi tím, že ho mám doma a čučím na něj každý den, tak vydím ty odlišnosti ...beztak vás plete ta fišerka :grinning: :grinning: :grinning:
a nebo že by tam byl nějaký valašský gen? :grinning:
19. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
hup: nechceš? jak chceš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
maus: vy jste nás nechtěly první :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Hup, teda takovou hrubku bych od tebe nečekala :grinning: to je skoro stejné jako výřivka :angry: :grinning:
19. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
hup: no dobře, dobře... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak super hrubka :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
jaká hrubka? :astonished:
vy holky jste nechtěly ..ženský rod, ne
19. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
ale chápu to, občas si to po sobě musím přečíst, abych uvěřila, jakou ptákovinu jsem napsala :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
hup: napsala jsi "vydím" tam to "y" fakt nepasuje :grinning:
19. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
jo tam...no tak pardoooon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
hele tu je všude hrubeka nic ... a na tu mou jste snad čekaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
hup: v pohodě :slight_smile: aspoň je sranda :slight_smile:
Taky píšu s chybama, v tom spěchu to asi jinak nejde :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
hele mi přišlo vyjádření k projektu z mpsv a tam bylo rYzika - ofiko dokument
19. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
:grinning: taky dobrýýý :grinning:
19. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
no...my jsme napapaní ...frčíme plavat
19. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tady je dneska tma, asi bude brzo prset :unamused: Jinak noc v poho - vstaval v 4.15, a pak azv 8.30 :dizzy_face:
A cely rano se tlemil az ted zas trochu knoura :slight_smile:

akkit+hup: kluci jsou si fakt podobny, neco jako nas Stepan s Vojtou :wink:
19. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
tak uz neknoura, pozoruje Saru, jak si lize prd..lku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.