• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: hezky jste z toho vybruslili :slight_smile: :wink:
26. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojík holky,
tak vás po delší době zdravím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Už jsme týden doma, doděllávali jsme, co jsme mohli, abychom jakož takož mohli mít Vánoce doma...nafasovali jsme od každého z rodiny krabici cukroví, takže nepekla jsem, ale na provonění to stačilo...na Štědrý den jsme dostali od mamky vánočku i domácí chleba a domácí Beylís...supr...stromeček máme umělý, ale malý je nadšený, světýlkama fascinovaný, musíme ho fest hlídat, pže už párkrát chtěl stáhnout baňku a stromek málem zhučel na něj!!! S dárečkama to bylo slabší, ale tak letos stejně frčel balící papír a supr šustivý obal na krabicích...včera jsme byli u tchyně, dostal ten hrací hrnec od tchyně...píšou sice odo 6-36m, ale tak nevím, u nás nějaké tvary nejedou...raděj ho chytí celý a štěrká s sním anebo do něj buší a pak hraje melodie za melodí :grinning:
Dneska jsme byli u našich, dostal houpacího koně, který hraje, tak to byl paf, má to srandovní pisničky...ségra se zbláznila, nakoupila toho hodně, takže dohnali ten deficit...tedka už čekám, že budu brát preventivně Brufen na hlavu, pže všechno hraje a nejlépe každé jinak...plno všude kostek...sranda no :grinning:

JInak právě po přístěhování zpátky domů se malý začal pohybovat z místa...náš obývák je jak hřiště pro něj, všecko zkoumá, dělá bud srandovní přískoky anebo se pomalu plazí.... :grinning: je to sluníčko...

Všem opožděně Veselé Vánoce...fotky dodám později...
26. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky,
jen prolítávám, abych předvedla fotky z Vánoc
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/#13.JPG

Vcelku si to užíváme :slight_smile: Jen Deny má nějkauo vyrážku, chděra a mně donesl Ježíšek rýmu :unamused:
26. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
ahoj holky, od středy večer jsem se sem nedostala...doufám, že jste měly pohodové vánoce , u nás proběhly krásně, emi byla zlatíčko, vydržela s námi štedrovečrerní večeři, ochutnala sousto kapříka, pak se šlo na dárky...nejvíc se jí líbilo odrážedlo. nafukovacího konika se chvilku bála, ale už s ním kámošíí. dárků bylo řekla bych přiměřeně, naštěstí všichni respektovali, že nemají kupovat oblečení, takže emi dostala "jen" spoustu hraček a knížek. což jsem ráda, knížky miluje, takže těch není nikdy dost.

dneska emi ochutnala měsíček mandarinky, moc jí to chutnalo, snad se z toho neosype. když ne, zařadím do jídelníčku, občas, at má vitamínky
přes vánoce znovuobnovila paci paci a krásně ukazuje, jak je veliká. je to sranda, jak se celá našponuje. nejlepší je kombinace, dvakrát paci paci a hned ukáže, jak je veliká. je jako nějaká roztleskávačka:slight_smile:

zítra ráno vyrážíme na hory....toho balení, to je děs. nevim, jak se naskládáme do auta - každej jednu velkou tašku, dvoje lyže, dva snowboardy, cestovní postýlka, skládací cestovní židlička - ikea...no a balík vody a nějaký ty pochutiny. co zapomeneme, to nedokoupíme-resp. dokoupíme, ale strávíme tím celé dopoledne. takže vše s sebou. no mazec je to

tak holky, vrátím se taky 2.1., tak si užijte pořádně silvestra a štastný nový rok vám všem i vašim rodinám!!!
26. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Čau hvězdičky :wink:
U nás byla noc suprová, vstával na cucnutí jen jednou a chrupal až do 7.15 :dizzy_face:

kaci: užijte si hory :dizzy_face:

baru: to je moc dobře, že už budete mít klídek :dizzy_face:

My budeme dneska jen tak lenošit, od zítřka nás čeká jedna návštěva za druhou až do Silvestra :slight_smile:
27. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
u nás noc taky fajnová s ohledem na zubky (už tam je bílá špička,tak snad se vyklube i ten šestý a bude chvíli pauza :sweat_smile:)

kaci:tak snad budete mít sníh ať se nemusíte jen procházet :wink:

tropické ovoce dáváme naprosto bez problémů :wink:
ale největší favorit z ovoce jsou ostružiny -taky ta cena adostupnost tomu odpovídá,že :grinning: :grinning: :grinning:

saru:maraton nechystáme -máme v plánu se potkat jen s lidmi,co se s nimi potkáváme i normálně
když to nestihneme, sejdeme se za týden
nevěřím na to,že se o vánocích sejdu s někým,po kom jsem celý rok nevzdechla (výjimkou jsou lidi,co jsou dalekoa na vánoce dorazili za rodiči na moravu)
27. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jdem na oběd k našim, tak mam pré. Byli jsme už na prochajdě a Fífa teď spí :wink:
Odpo přijedou tchánojc, D. babči a děda, tak tu bude plno lidí.
Včera Fífa dostal ještě piánko... To byla divočina :slight_smile: Mlátil do něj, pak do bubínků... Bude z něj muzikant.. Dneska jsem ho při tom natočila http://www.youtube.com/watch?v=ITrkEecwLtQ
A pár fotek http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/#IMG_0113.jpg

Už dělá krásně ťuk ťuk ťuk na hlavu http://www.youtube.com/watch?v=HT7s8bpErG0 To je sranda... Včera to dělal na babi, když něco povídala :sunglasses: A taky dělá jako Emmi všechno dohromady.. Paci paci, jak je velikej, papapa a teď ještě ťuk ťuk ťuk :dizzy_face:
27. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
hup: u nás to budou taky zásadně jen známí, které jsme nestihli na Vysočině, nikdo cizí - zítra přijedou ještě jednou naši, protože za ségrou přijede její přítel a ještě tu nebyl, a mám ve středu narozky, tak jako pogratulovat :slight_smile: V úterý Tomovi kámoši z práce (manželé),... Taky to pojímáme spíš jako klídek a čas trávíme zásadně s blízkými :wink:
ad ostružiny - ty jsme teda nezkoušeli, upřímně mě to ani nenapadlo. Ondra je labužník :grinning:

niki: Fífa je šikula, ťuk ťuk dělá božsky :grinning: :grinning: :dizzy_face: Štěpíno taky dělá všechno dohromady, když řeknu, ať udělá šňupi, tak zašňupe, zatleská a dá ruce nad hlavu, jak je velikej :grinning:
27. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahooooooojky

naše noc katastrofa, nevím, co se to s ním děje. Pořád brečí, kroutí se, něco se mu nelíbí....... na konec vstávačka 6:14 a to před týdnem vstával o hodinu déle... nechápu

Nik: to je krásné, Fildovi to jde nádherně.

Mandarinky nám také chutnají, sundavám mu z toho tu kůžičku a jak to pak slupne.

My dnes také máme klidný a válecí den. MOžná zajdeme k babi, ale to opravdu jen možná :grinning:
27. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahoj kočky, je tu docela klid, no ale při vánocích se to dá pochopit...

hup teda vy už máte zubů, my pořád jen dva dolní, je to taková naše opačná veveruška

niky máme ten samý klavírek, teda on je Tomáškův no ale Neli do něj tříská slušně, Filípek je sympaťák a už i přemýšlí, když dělá na lidi ťuk ťuk
:wink:
oni si to vůbec podělili, ta radost, když Tomášek uviděl balíčky pod stromečkem, běhal jako Kevin v sám doma, to byla sranda, pak když rozděloval a rozbaloval, to už bylo takové, že jééé to jsem si přál, ale největší sranda byla, že Tomi si hrál s hračkami pro Nelinku a naopak, věkový rozdíl je nezastavil

máme jen jeden problém, Tomášek má tolik hraček, že se nevleze už do pokojíčku, má tam všechno rozestavěné, no a to tam leze ještě Neli se svýma :grinning:

saru Štěpánkovi dodatečně vše nej a tobě taky hezké narozeniny(doufám, že jsem to nespletla) :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
jo a u nás je nejoblíbenější trop. ovoce pomelo
27. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Zanet: vše nej k dnešnímu svátku :grinning:
27. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
žanet taky vše krásné :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Já bych chtěla zkusit avokádo, už to máte někdo vyzkoušené???
27. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
skleni, :astonished: to zkoušet nebudu, nejede to nikomu z rodiny, tak :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Fakt?? nám zase jo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky,
dadu: děkujeme :dizzy_face: Narozky mám sice až ve středu, ale i tak díky předem :dizzy_face: Já Tobě taky předem vše nejnejnej :dizzy_face:

zanet: vše nej k svátku :dizzy_face:

ad zuby: pořád máme jen 6, tam se to zatím zaseklo :slight_smile:
27. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Saru: u nás také, 6 začal vylézat tak snad bude klid :unamused:
27. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj hvězdičky :slight_smile:
Byli jsme s Dendou na pohotovosti, má tu vyrážku hroznou. Tak je u nás "veselo" :unamused:
27. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mi: pane jo a z čeho??? co vám na to dali??
27. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Mi: a copak to je? :frowning2:

Holky, Štěpík už zase chodí, dneska už se několikrát vydal sám, jednou zvládl dokonce 6 kroků :slight_smile:
27. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Asi prý alergická reakce, ale neví se na co. Už se mu to rozjelo po celém tělíčku. Navíc k mastičkám, co už mažeme jsme dostali Claritine sirup. Ten by měl zmírnit svědění, zarudnutí i rozsah. Tak uvidíme.
27. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
A jedl teď něco jiného než běžně? Nebo se dostal do kontaktu s něčím, na co není zvyklý?
27. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Saru: no tak to je super, hlavně, že se nebojí :wink: :slight_smile:

Mi: tak držím pěstičky.
27. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Saru, právě že si nejsme ničeho vědomi.... No uvidíme. Doufám, že to bude lepší :slight_smile:

A Štěpulka je super borec :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
mi: určitě to bude dobrý :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
ahoj holky,

mi: ať jste brzo v pořádku :pensive:

Babička s dědou přežili Tomáška na "prázdninách" malej chrupal do tříčtvrtě na osm, jako fakt nepobírám, doma normálně do 5 ti, asi ten silnej městskej vzduch :grinning: :grinning:

Nejvíc mě pobavila babička "asi by sis sem tu ohrádku měla dát, my jsme měli s dědou dva co dělat abysme ho uhlídali" :grinning: :grinning: :grinning: jo jo hoch náš čipernej :sunglasses:

Čekáme návštěvu, přijede švagrová, taťka šel s Tomím do kočárku, tak mám chvíli klidu.

Jak se máte vy?
27. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
Kett: no tak to je super, zvládli to na jedničku. To naše babi by do toho nešla
27. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahojky holky, tak mi jsme od pátku u našich, ale asi už zítra pofrčíme k domovu. Štědrý den se opravdu vydařil - holčičky se asi mezi sebou domluvily a obě jako na potvoru neměly nějak svůj den a i k tak hektické organizaci ještě bulíci dvě nádhery....ale aspoň máme na co vzpomínat :slight_smile: Dárečků bylo taky spousta i u obou babiček a tetiček, jídla a dobrot hromady, zkrátka Vánoce plné pohody....Na Silvestra se chystáme ke kámošovi do podniku a to už bude úplný konec svátků - aaachchchch jooooo!!!!!
27. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z procházky, už je tam zas pěkná kosa :wink: A Štěpíno opět nakračuje, dneska to občas zkouší, tak jsem zvědavá, jestli to do rána zapomene nebo ne...

kami: to je fajn, že jste si vánoce užili :wink:
27. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.