• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jeden z pokusů, chytla jsem to teda až od druhýho krůčku, ale rekord je zatím 7 :slight_smile: Stejně je to vtipný vidět to skoro mimčo, jak se snaží chodit :sweat_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=jrjz4APKxxM
27. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Saru: také jsme se dnes vypravili a moc dlouho jsme tam nebyli. ŠIKULKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
27. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
kami: moc hezká fotka v profilu :dizzy_face: a kde jsou další? :wink:
saru: Štěpánek je prostě machr :slight_smile:
kett: vaši to zvládli krásně :slight_smile:
Naše dítě od rána jelo mama mmáma apod :grinning:
Manžel mi teď odjel pracovat, Karolí chrní, tak mám pohodu :slight_smile:
27. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
mi: krásnýý fotečky :dizzy_face: Deny s Mariankou vypadají jao stejně staré děti :slight_smile:
niki: super fotečky a videa :dizzy_face: Filípek je šikovnej kluk :slight_smile:
27. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
nik: šikulka :slight_smile: tak to pak s ondrou můžou založit kapelu :grinning:
onří si dneska sám zapnul klávesy,navolil nástroje a hrál nám k obědu :grinning:

mi: tak držím palec,aby to brzy přešlo....a hlavněuž se nevrátilo :wink:
27. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
hup: tak to jste měli doma veselo což???
27. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
saru: šikulááá :slight_smile:
unás se zatím jen ručkuje kolem nábytku ...jedině krůček udělá od stolu ke gauči - ale to musí mít něco na chycení nadosah ....takhle do prostoru by se ještěnepustil
27. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
hup: no vidíš, máte doma muzikanta :slight_smile: Štěpíno taky vyhrává na ten svůj malinkej klavírek, ale že by ho u našich nějak bralo velký piáno, nebo flétna, klarinet, kytara - to teda né :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je nuda, u toho se musí být na místě :grinning:
27. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
sklen: jj :grinning:

saru: vidím to spíš na perfomera -pak se po těch klávesách prošel-to by muzikant neudělal :grinning:

jinak ondra docela vnímavý ...měla jsem obavy z toho krbu ....takykolemnějfurt chodí a chytá se ho
alekdyž je zapálený,nejde k němu a jen vytáčí pacenku(ukazovali jsme mu tak,že jeto áááá -pálí -bolí)
chtěla jsem mu přiložit ručku (dokudtobylojenteplé) alé úplně se odtahoval sám
tak snad máme pořešeno- ale samo,že ho budeme hlídat i tak
27. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
hup: Ondrášek je teda dobrej, Karolí takovéhle věci jaksi nedocházejí, ale stačí změnit tón v hlase - ona přestane v dané činnosti a kouká na mě co je jako špatně :grinning:
27. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Karolí dneska dostala nové capáčky ze sovou, aby jí to neklouzalo a jsou fakt bezvadný. Pěkně měkoučký aby nezavazely a netlačily ale přitom krásně sedí a nekloužou :slight_smile:
A ještě jsem jí koupila v DM takovou sadu na dásničky, tři kusy. Dvě takové gumové kousátka a jeden kartáček an zoubky. to se jí líbí moc :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
mau:jj..to máme taky (asi) - i u nás to má úspěch
27. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
hup: na facebooku je to jedno "rejpátko" vyfocený :wink: dělá ji to moc fajn, jak ji ty dásničky svědí, ale má to všestranné využití, dá se s tím i bouchat, špárat v uchu apod. :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
mau: to zní dobře, ta sada. Možná časem taky pořídíme, doteď jsem teda o zubech ani nevěděli, ale myslím, že špičáky a stoličky budou asi hustší...
Capáčky jsou krásný :dizzy_face:
27. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Mau: to je krásné, a v DM??? no snad se tam tento týden dostaneme. Moc se mi to líbí :dizzy_face:
27. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
mau:tak to máme jiné ...ale princip stejný
27. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahojky,

Mi: to je mi líto,hlavně aby bylo zase líp :wink: :dizzy_face:

Hup: to je dobře,že Odráška krb neláká :wink: budeme mít stejný problém,tak doufám,že to u nás dopadne stejně :dizzy_face:

Mau: capáčky jsou fakt moc hezký :wink: kde jste je koupili? :dizzy_face:

Saru: Štěpánek opět nepřekvapil :sunglasses: :grinning:

Kett: teda Tomášek je zlatíčko u babi :sweat_smile:
27. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
děkujem :slight_smile:
sklen: jj, v Dm, je to přímo babylove a ani to nebylo drahé :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
vla: v Tescu je mají, všelijaké a za pár kaček ve slevách :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
vla: no ne že neláká -hledí na něj jak uvytržení ....úplně fascinovaný ....ale zdravě se bojí :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Mau: sakra práce, zase tesco......... já budu plakat :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Vla: určitě to také zvládnete na jedničku. :wink:
27. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Maus: tak to tam taky zajedem :wink:

Hup: je dobré,že jenom hledí :confused: já sem si před týdnem o to sklo spálila prst a byla to pekelná bolest :cry:

No Hvězdy a co přinesl Ježíšek Vám? :dizzy_face: :dizzy_face: Maus s čím manža překvapil?

Já dostala hadříky co jsem si koupila sama a peníze :unamused: ne že by mi vadily,ale žádný dárek s překvapením :confused:
27. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
sklen: když přijedem tak ti je koupím, chceš? :wink:
No mě manža koupil krááásnej prstýnek, bílé zlato, kamínky :dizzy_face: a takovou moooc hezkou košilku :dizzy_face: pekelně drahou :sweat_smile:
A jinak nám ježíšek nadělil: toustovač, skleněnou zapíkací misku, oblečení, penízky .... :slight_smile: asi jsem byli hodní :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
vla:no doufejme,že ani jedna se nebude potýkat s úrazem :wink:

joo ...tak bez překvápka by to nešlo - v tom jsem jak malá :slight_smile:
dostala jsem termotriko a mikču (od mamči a alana,naštěstí se trefili a vybrali jinou vrstvu a navíc ladící k sobě :slight_smile:), náušnice (mooooc hezké), 2 knížky, strojek na holení, od babička nějaké hrnky a misky (ale hezké,ne žádný květovaný běs),penízky, pyžamko
27. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahojík holky,
noo dneska byla venku kosa, že mi málem pazoury umrzly :grinning: jsem si zas poprvé po stěhování zpět domů prošla "své staré trasy"...prcek si zdřímnul, ale jen na chvíli, tedka bobek nějak blbě spí přes den....už se to hezky ustálilo na třikrát dennně přibližně ve stejnou dobu...a poslední tři dny vůbec přes dopoledne nechce...dneska sice dopoledne jo, ale pak odpoledne nic moc....tak nevím...večer ale vyloženě odpadl :sweat_smile:

Vla- tak to jsi na tom líp...já dostala peníze na rifle...vlastně jen jako na puse...letos u nás byly dárky pro dospělé navzájem o ničem...ale tak jako jsme si večer říkali, že jsme si nadělili jako novou koupelku, kuchyň a tak...abych se přiznala, líto mi trošku bylo, že jsem nic nerobalovala, ale tak zas to prožití s malým mi to vyvážilo...a vynahradilo se mi to u našich, kdy ségra je fakt expert :grinning: jako na balení dárků, pže její dárky jako keramický pilník zvlášt zabalený a podobné mini balíčky :grinning:

Mau- my dostali zas ručníky, domácí pekárnu( jak jsem četla tady, měla bych být asi FAKT RÁDa :wink: , od tycyně útěrky....fůru kosmetiky

mangel říkal, že si to přiští rok vynahradíme :wink: tak vloni jsem dostala notebook, tak si myslím, že to bylo na dva roky napřed :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
tady je ta košilak, kdo se chce podívat :wink: http://www.triumph.com/cz/cs/pc/1466.html#
baru: nejhezčí dárek je určo ten opravený byt :dizzy_face: a první vánoce s prckem :slight_smile:
hup: no fajn dárečky :slight_smile:
Mě manža ten prstýnek zabalil do velké krabice od bot, jsem fakt čučela, co že to je za obrovskej a přitom lehkej dárek :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
jo....tchýně přijede na vánoce 1.1 -snad nebude platit" jak na nový rok,tak po celý rok":grinning:
stejně nahlásila,že jí nemáme nic kupovat,neb nám taky nic nekoupí :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak já dostala oblečení (rolák, 2 mikiny), magnetický náramek z chirurgické oceli, náhrdelník a náramek z malinkých křišťálů (já jsem na ty kameny ujetá), sadu bylinkových olejíčků do koupele, kosmetiku, 4 knížky (různé ezoterické, o kterých jsem někdy mluvila, že bych si je přečetla), nádhernou aromalampu (už jsme ji měli mírně jetou).
Od našich válenky Roxy (ségra je vydražila na Aukru za super cenu), parfém, velkou plyšovou deku, žehličku na vlasy a penízky. Od ségry hadříky. Takže super :dizzy_face: :dizzy_face: A to budu mít ještě narozky :slight_smile:

Ale stejně mě baví mnohem víc dárky dávat :wink:
27. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
baru: to se vsaď, že byt je nejhezčí dárek :wink:

hup: :grinning: :grinning: :grinning: No comment :wink:
27. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
mau: a kterápak to je? Ono je to vlastně fuk, všechny jsou krásný :wink:
27. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.