• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Maus: si byla fakt hodná co? :dizzy_face: :dizzy_face:

Hup: taky krásný dárečky :wink: já sem taky hrozná,potřebuju překvápko,ale letos se žádný nekonalo :frowning2:

Saru: taky plno krásných dárečků :slight_smile:

Baru: jak píšou holky,hlavně,že už ste ve svém :wink:
27. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Já jsem dostala od manži 2 boty a koženou bundu, co jsem si koupila. Byla jsem naštvaná, že nebylo překvápko... :unamused: Takže si to docela "vyžral"... V tomhle umim být jedovatá :sunglasses: Já každýmu dam nějaký překvápko, bez toho to u mě nejde.. Ale tak ty věci byly dost drahý, tak mlčim... Příští Vánoce prej budu ale čumět, co vymyslí... Tak jsem zvědavá.. On nepochopil, že mně stačí překvápko za pár kaček - že to nemusí bejt drahota... Chlap, no... :sweat_smile:
Jinak jsem dostala zimní bundu u našich, ionizační lampu s olejíčkama, parfém Armani Idole, džíny, kosmetiku, od ségry jsme dostali soupravu nádobí, od D. prababi mističky na brambůrky, oříšky, tyčinky a hrněčky (Hup - květovanou sadu.. Ty pujdou na zahradu - tam se užijou :grinning: ). Taky jsem dostala kráječ na knedlíky, kterej jsem si poručila... Termoponožky, kalhotky... Určo jsem na něco zapomněla...
27. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
ještě se potřebuju "podělit" o další švagrová story :grinning:
ona koupila malýmu k vánocům novou autosedačku a mermomoci ho tam UŽ chce dávat, tak hledá výmluvy proč už nemůže být ve vajíčku, že se tam jako nevejde (ve třech svetrech a zimní bundě těžko že) a že kdyby bourali tak vyletí a dá si do hlavy o sedačku (to proto že má pásy volné asi na čtyři prsty (do foroty, když náhodou nemá bundu tak se je neobtěžuje přitáhnout)
A na poznámky že je to pro to dítě nevhodné, příp. nebezpečné prostě neslyší :rolling_eyes:
A chtěla Karolí dávat do hopsadla :sweat_smile: jsem si tak myslela, že kdybych chtěla aby visela, tak jí nechám viset doma a pořídím si ho :grinning: :grinning:
Já to asi moc prožívám, ale fakt mě to točí :sweat_smile: :grinning:
27. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
a jó, je to bílá, druhá od konce :slight_smile:
já jsem měla od manži letos poprvné překvápko :slight_smile: konečněěěěě jsem se dočkala :grinning:
27. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Nikul: tak to jsme na tom stejně,myslim s tim že dokážeš být nepříjemná,když neni žádný překvápko :rolling_eyes:

Maus: teda :sweat_smile: to budou asi krásný romantický večery v té košilce co :grinning: Jo a švagrová je fakt k...a :unamused:
27. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
vla: no to jistě budou :grinning: :grinning: :wink:
27. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Holky prosím mam dotaz - když ste to poprvé od porodu dostaly jak dlouho ste to měly? Já se zblázním,mam to už skoro 14 dní :angry: :unamused: ne nijak silný,ale mam to :frowning2:
27. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Vla, no já to čekala.. Byla jsem na to připravená, ale stejně jsem pořád doufala... Prej jsem řekla, že už si nic kupovat nebudeme, tak nic nekoupil... :angry:

Košilka je super! Kdybyste mě viděli, co já mam na sobě za pyžamo... :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
vla: já to měla poprvé hned po šestinedělí, a měla jsem to klasických 5dnů

mau: tvá švagrovka a má tchýně :grinning:

joo taky jsem dostala parfémek -hugo bosee-deep red -moji klasiku :slight_smile:
manžaprý:no ...jsemsi všiml,že jsi ho dobrala ....
vybec si dal záležet a od vánoce seká latinu - stará se o ondru,krmí, přebaluje,koupe....dokonce neplánujejít příští týden do práce .....no snad mu tovydrží :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
niki: a jaký pyžamo mám já :grinning: :grinning: Kojicí košili ještě z porodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když ona je tak příjemně bavlněná :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vla: já myslím, že je to normál :wink: Ale já to běžně mívám nejmíň týden...
27. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
hup, tyjo... to je šikula, že si všimnul... :slight_smile: to se u nás nestane.. Ale nestěžuju si... Chlapi jsou prostě jiný... D. má dovču ještě týden, tak jsem ráda... Mam volněji :sunglasses: Každej den dlouhá koupel s knížkou.. Paráda :grinning:
27. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
niki: však já mám taky samé asexuální hrůzy :grinning: :grinning: :sweat_smile:
vla: já taky normálně, asi bych si být tebou zašla na gyndu...
hup: :grinning: a manža je teda zlatej, snad mu to vydrží :slight_smile:

A ještě info ohledně mojí hrčky v podpaží (před nějakou dobou se tu na to někdo ptal), je pryč, nic tam není, nebolí, určo to byla uzlina v rámci nemoci :wink: tak jsem ráda :slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
saru, já mam starý Davidovo pyžamo.. Horek jde, ale spodek... Super mrkváče dole do gumy :grinning: :grinning: :grinning: Mně je v noci zima, když chodim k Fífovi a já mam samý krátký košilky s krátkym rukávem.. Jako koupila jsem si před Vánoci super krásný pyžamo a dala jsem ho D. s tim, ať mi ho dá k svátku... Tajně jsem teda doufala, že mi ho dá k Vánocům, když už nestihnul nic jinýho koupit, ale poslouchá na slovo - dostanu ho k svátku ; :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
nik:no taky mě překvapuje ...i s náušnicema se vytáhnul ...snad mi je zas ondra neurve :sweat_smile:

saru: já mámkrááásné....koupila jsme si ve výprodeji v globusu :grinning:
jo a dozvěděla jsem se že se chodí na gyndu i půl roku po porodu, na kontrolu :sweat_smile: byla jste některá? já ne-e :confused:
mau: jj, já se ptala :wink: Tak to je dobře, že je pryč :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Niku, vím přesně o čem mluvíš, ten můj mi každý rok nejraději dával peníze, at si koupím, co se mi líbí...jsme prostě každý z jiné rodiny...naše mamka je nesnáší a my to podědily...ne že by se nějaké nešikly, ale nějakou blbost k tomu aspon, prosě to překvápko...letos to jako trochu chápu, pže po práci chodil přímo sem, pracoval tu v noci....pak další roky to řešil zas po svém...překvápka, ale kapku dražší :sweat_smile: jako ten notebook loni to byl fakt gol :sweat_smile: takovou drahou věc jen tak na Vánoce...je to ťuhýk...já bych byla ráda třeba i za klíčenku ve tvarru srdce :sweat_smile: nebo tak něco...ale rpostě překvápko a ten čas strávený nad přemýšlením, co by mě překvapilo se cení :wink:
27. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
maus:tak to je fajn:wink:

nik:jámámráda pánská pyžama -tu starou klasiku ....ale z alanova xxl bych vypadla :grinning:
27. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jé, Saru taky změnila fotku :sunglasses:
Vla, já to měla taky poprvý dlouho... Sice slabý, ale dlouho... Přičítam to taky HA... Byla jsem před Vánoci na stěru z čípku, protože jsem tam ještě po 6N něco měla, ale teď už to bylo OK... Ale vyšetření mě pořád dost bolelo...

Se mi ztratil chlap.. Šel k našim na doutníka a je tam nějak dlouho... :slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
já nosím Michalovi trička, na doma i na spaní, taky v nich dost plavu :grinning: ale jsou úžasně pohodlné. Jo a teplý ponožky, ty nesmí chybět :grinning:
27. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Já jsem si vybrala bazva pyžámko k narozkám. Od Tchiba :dizzy_face: Sice růžový, to vůbec není můj styl, ale je hezký :slight_smile:

mau: nn, ale 5.1. jdeme k zubaři, dokopala jsem konečně i manžu, tak se tam asi zastavím. I když léčitel mi to vždycky všechno v těle prohlídne, takže tam půjdu jen proto, že už tam stejně pojedem :slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
bram:no to bylou nás s manžou stejné -jiná rodina
u nich si dávají ženským šampony a spreje a chlapům salám nebo flašku
tože koupí normální dárek a sám je moje letitá práce :grinning:
niki: je fajn že stěr dopadl dobře :slight_smile: ale bolet by to asi nemělo :unamused:
Bram, chlapi ,no.. Já mu dala jako překvápko mikinu a hrneček s Fífou... :slight_smile: Taky vim, že pracuje, ale v dnešní době e-shopů... :angry:

Tak já z D. pyžama nevypadnu ani omylem - donedávna měl 68 kg, teď ztloustnul na 72 :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jojo, to znám, taky jsem vytáhla pyžama, co nás obdarovávala mamka, at nám netáhne na ledviny prý :sweat_smile: já normálnš spím v krátkých trenýrkách, ale při nočním vstávání je mi fakt kosa...ale zas říkám...věděl do čeho šel, i tak si mě vzal :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
mau:mi dr říkal,že pokud nebude problém,není to nutné a stačí až po roce
27. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
no jasně, trencle taky, ale v létě :grinning: si minule omylem oblíknul moje trenky a strašně se divil že mu jsou malé :grinning: a jedne den dokonce obul moje ponožky (já 38 on 45) :grinning:
27. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
mau: tak v tom problém nemáme-obamáme 42 :grinning:
27. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Mau, já nevim... Rukou mi to nebolelo, jen to zrcadlo... :confounded:
Jo, a ještě jsme od mamky dostali domácího sluhu.. Je vždycky hotová z židlí v kuchyni... Ty se skoro převažujou :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
jo a koupila jsem si botasky, konečně, z těch starých jsem měla nerva co jsem si je koupila, byly hrozný :rolling_eyes:
27. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.