• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky,

u nás noc docela dobrá,teda oproti jinejm :wink:

Maus: já taky nakukuju pořád :confused: i když mam taťku doma.
28. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojky holky,
konečně jsem se sem pořádně dostala......měli jsme tu návštěvy a včera jsme udělali výlet po slevách, takže si můžeme udělat další Vánoce :grinning:
noci jsou u nás stabilní do 4h a do 9h
jinak Vojtí nám dal dáreček ve formě pohybu :grinning:

koukala jsem jaké jste dostaly krásné dárečky...........já dostala hlavně to co potřebuju, páč se mi to rozbilo....peněženka a fén......k tomu svetr, čepici, rukavice, botičky lodičky,parfém, a kosmetiku.....od našich zaplacenou pojistku na auto a i překvápko se konalo.....zlatý řetízek......manža mi dal vtipně jen krabičku a hledej na stromečku.......mezi těma stříbrnýma třásněma se to moc dobře hledalo :slight_smile: včera jsme si koupili ještě polštáře a dneska jede manža pro TV.......Vojtíškovi jsem přikoupila v Tescu ve slevách svetříky a Kačce trika a velkýho medvěda....byl zlevněný ze 600.- na 150.- no nekup to :grinning:.........manža dostal spoustu košil a kravat a hlavně vrtulníčky, tak tady s Kačkou dělají nálety a střílečky....holt děti :grinning:....Vojtí si z toho může hlavu ukroutit......večer zvládl dobře, dárečky se mu líbili..... hlavně krabice od odstrkovadla :grinning: a piáno.....když to shrnu......myslím, že Vánoce se vydařily :wink: fotky mám na FB s odkazem na rajče, ale už jste je asi viděly
dneska balíme a jedeme si zarelaxovat
28. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Dneska je tu teda rušno :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
vla:nojo ...jeden aninestíhá dočítat :grinning:
28. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
Nazdárek, tak naši jsou pryč :slight_smile: Dostala jsem k narozkám kávovar, nádherný dvojpovlečení, penízky, od ségry kalendář Honzy Wolfa a aromalampičku a od skorošvahříka růži :dizzy_face:
Štěpík zase celou dobu nakračoval, už stabilitu chytá krásně, zase dal několikrát 6 kroků :slight_smile: A aby toho náhodou o vánocích nedostal málo, tak mu dovezli ještě velkej hrací koberec :sweat_smile:

Tohle je to povlečení:

http://www.matejovsky-povleceni.cz/cafe-ole-1.html
28. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
saru:matějovského i wolfa mám´taky ráda :slight_smile:
28. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Saru: povlečení je moc hezké :wink:
28. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
hup: :wink:
vla: jj, díky :dizzy_face:
28. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Sem se dnes dozvěděla,že pojedeme ve středu lyžovat na Kaprun :grinning: se strašně těšim,ale zároveň mam strach,protože jsem loni na lyžích vůbec nestála,ale prej se to nazapomíná :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Jo a Aličku bude hlídat tatínek :sweat_smile: nojo už to neni všechno tak jednoduchý jako dřív :dizzy_face:
28. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
vla:to se máš ....a to se fakt nezapomíná...neboj :wink:
28. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
hned bych jela lyžovat :slight_smile:
saru: krááásný povlečení :dizzy_face:
Já celej den lítám za děckem, ona nám tu teď dost úřaduje. Vždycky si k něčemu stoupne a už to lítá :grinning: mimo jiné i foťák, notebook, myč, apod. :grinning: a dneska si dokonce frajerka stoupla ke gauči, otočila se ke stolu pro ovladač, drapla ho a nějak se zapoměla držet :grinning: ale ustála to :confused:
28. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
mau: takto se brzo vydá na obchůzku :slight_smile:
28. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
mau: hup pravdu dí :wink:
28. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
ještě né :grinning: , zatím je ráda že stojí, o chození nemůže být řeč :wink:
28. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
mau:nechej být a věř zkušenějším :grinning:
28. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
nene :grinning:
28. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
Mau: asi bych jim to taky radši věřila :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Holky, hodila jsem na FB nějaký fotky, myslím, že stojí za to, tak mrkněte, kdo chcete :wink:
28. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Saru: fotečka jsou fakt skvělý :grinning: :grinning:

Já sem hrozně nas...á :angry: Alička má už přes 14 dní hroznou rýmu,o vánocích měla teploty a teď chudinka kašle v postýlce :frowning2: :unamused: zítra jdeme k Mudr. to počasí mě fakt štve.
Holky co mam udělat,aby se jí lépe sýchalo?
28. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
saru: hezký ....štěpínofakt nevypadá na necelých 9měsíců

vla: mokrou plínu na topení ....hodně vyvětrat... pokudmáš tak eucasol
28. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Hup: plínu už sem dala,eucasol mam,ale nevim kde :unamused: sem ho dlouho nepotřebovala :confounded:
28. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
vla: nám se nejlíp na vybíjení bacilů ve vzduchu osvědčuje kombinace citronu a eukalyptu do aromalampy, ale nevím, jestli máš... Já to nechávám vypařovat pravidelně a měl jen jednu pidirýmu na podzim, jinak nic :wink:
28. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Saru: to bohužel namám :unamused:
28. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
jinak jsme začali dávat colostrum a kolem bylo plno bacilů a ondra je zdravý
asi to fakt pomáhá
28. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Pěkné ráno :slight_smile:
U nás půl noci zase horor, ječela jak hrom, tak jsme podaly sirupek a pak už spala pěkně, mlíčko ve 3:30, ve 4:30 jsem si ji vzala k sobě a spaly jsme do 7 :slight_smile: ale už aby to skončilo :sweat_smile:
vla: snad bude Aličce brzo líp, mě taky napadá jen to zvlhčování vzduchu, příp. nějaká mořská voda do nosíku na uvolnění...
29. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
dobré ranko
u nás noc ok
papalo se až před pátou - a vstávání o půl osmé

dneskajdeme na výlet na pustevny
29. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
holkýýýýýý
ondra umí lézt po schodech!!!
nechala jsemza sebou pootevřené vrátka a šla si pro oblečení
akdyž jsem sešla dolů,našla jsem tam ondru na pátém schodě :sweat_smile:
29. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
hup: Ondří je šikovný :dizzy_face: užijte si výlet :slight_smile:
29. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Noc fajn, ale stejně je takovej neklidnější, párkrát se vzbudil, i když hned usnul - jj, nejsilnější úplněk roku je za rohem, taky jsem se dost budila :slight_smile:

hup: ti naši dva kluci jsou fakt jak přes kopírák - naši mají dřevěný schody, po 5 schodech je odpočívadlo a Štěpíno tam lezl pořád. Teda spíš tak lezo-chodil, držel se jednou rukou zábradlí a druhou schodu. Styl podivný, každopádně produktivní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

mau: snad bude brzy líp :wink:
29. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.