• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
úúúúááááá...
jsem teď zjistila, že ty capáčky jak jsem kupovala, je každej jinak velkej. Jedna bota je 6-12 a jedna 12-18. A přitom byly sepnuté takovou tou plastovou sponkou durch, takže to nikdo vyměnit nemohl....je to jen o kousíček, ale je toto normální???! :angry:
29. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
mau: tak to je drsný :angry:
29. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Tak Štěpík si právě udělal maxi bouli, div že si to čelo nerozrazil do krve :sweat_smile: A brečel přesně 5 vteřin, pak se začal tlemit - no je to normální? :grinning:
29. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
saru: Štěpa není žádný mimino :wink: je to borec :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
mau: nebo spíš blázen - ten bude teda megakrásnej :sweat_smile: Odpo přijede návštěva, aby na nás neposlali sociálku :grinning:

Jsem stoupla na váhu a zjistila, že jsem zhubla kilo, fakt divný. Jím teď docela malý porce, nějak nemám hlad, ale cukrovíčko a medovník si dopřávám...
29. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
já na váhu radši nelezu :sweat_smile: :grinning:
29. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Máme dneska šípkovou růžu :slight_smile: už spí hodinu a přitom zase kdosi cosi vrtá a dělá kravál. Ale každou chvilku bude vzhůru, jak ji znám :wink:
Dneska máme k obědu obě hovězí, tak snad Karolí něco sní. Poslední dny dost vymýšlí s jídlem. A nechce mlíčko (dá si jen před spaním,když je unavená).
29. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak my máme dneska jáhly s rajčátky a sýrem, takže to bude mít i Štěpík :slight_smile:
29. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojky,
teeeda! Štěpánkovi posílám pofoukání na bouli!
A Mau, asi někde udělali soudruzi v NDR chybu :wink: Je to na prd.

My pořád nějak bojujeme s tou vyrážkou, nemůžu přijít na to, a co je alergickej.. :unamused: Dneska jsem byli zase u doktora, dostali jsme jiné kapky a až se vrátíme ze Slovenka, půjdeme na kontrolu, popřlpadě ke kožní.
29. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahojky,
já se po delší době hlásím, nějak nestíhám jem chdit.
Ježíšek proběhl naproto v pohodě, díťátko bylo úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: Následovaly návštvy, 25. u nás byly tři děti-Karolí, Kuba 2 roky a a jeho malá sestřička 5 měsíců, Holky to bylo něco, Kubík je naprosto akční, ten tak řádil, že jsem absolutně nestíhala, Karolí se snažila ho následovat, ale jemu teda rozhodně stačit nemohla :grinning: :grinning:
Nejvíc mě ale dostala jeho péče o Markétku, fákt velkej brácha :grinning: Pořád ji hladil a kontroloval, dokonce ji i choval, což jsem se teda bála.Ale bylo to strašně krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

Na Štěpána jsme šli k našim na oběd a pak byl u nás krásnej ohnostroj...takže taky super.

Ted už to ale tak růžový není, panč se musím zase začít učit, a to mě neuvěřitěponě s..e :grinning: :grinning: Hned sedmýho mam zkoušku :angry: Tak to nějak musím spytlíkovat.

Jinak se musím přidat k názoru, že blížící se úplněk dělá divy....po několika naprosto pohodových nocích nastala období neklidných plakacích nocí, takže:
a)je to úplněkem
b) je to zákon schválnosti - opět před zkouškou mi přestane v noci spát dítě
c) obě varianty jsou správné :grinning:

Ještě musím pochválit všechny fotečky, videa.......bylo toho tolik, že byxch nerada na někoho zapomněla. Taky chci poslat obrovskou pochvalu našim akčním hochům Štěpulkovi a Ondráškovi :grinning: :grinning: a popřát brzké uzdravení všem marůdkům, tuším že Aličce a Denískovi od Míši :pensive:
29. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Nazdárek,
tak nám cca za hoďku přijede návštěva, tak ještě chci nachystat nějakou mňamku :slight_smile:

jani: ahooooj :dizzy_face: To je fajn, že jste si svátky užili.
ad úplněk - určitě to bude tím, Karolí by Ti to přece nedělala schválně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

mi: tak snad bude brzy lépe a nebo aspoň doktoři přijdou na to, z čeho ta vyrážka je. Držím palce :wink:
29. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
jani: bezva :slight_smile: učení ti teda nezávidím :sweat_smile:
mi: mě napadá jedině nechat ho na dietě a začít zařazovat všechna jídla postupně... :unamused:
snad bude brzo líp :wink:
já jsem chtěla upéct tvarohovou buchtu, ale v rámci cukroví se mi nějak nechce...tak nevím co s tím tvarohem provedu, možná nějakou tvarohovou pomazánku bych mohla... :slight_smile:
Karolí spala dopo hodinu a čtvrt a teď už zase spí, aby mi do večera vydržela. Musím jí vymyslet něco dobrého na svačinku - asi banán s jablíčkem, to dlouho neměla nakombinované. Obídek jí chutnal (i mě na to že měla bez soli a tak)
A naše zdravotní pojišťovna opět nezklamala, to je taková banda. Manža se tam hnal, aby nám proplatili plavčo a oni ho poslali někam, že paragon musí být starý maximálně dva měsíce :rolling_eyes: ale přitom to nikde napsané nemají. Minule nás vyrazili s autosedačkou, že je kupovaná přes net tak ten pokladní doklad/faktura jako neplatí. Už mě vážně se*ou :angry: tak tam půjdu zítra já s Karolí a snad nám proplatí novou autosedačku, jinak už vážně nevím. manža byl pěkně vzteklej :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky,
tak sme vyfasovaly hromadu lékú :unamused: hlavně,aby už bylo lépe. :wink:
Dnes byla nejhorší noc :rolling_eyes: od půlnoci se naše krasavice rozhodla nespat a předvádět nám v posteli co se všechno za svých 8 měsíců života naučila :rolling_eyes: :grinning:
holky kdy bude ten úplněk :confounded:

Štěpulín a Ondrášek jsou dva borci mezi dubňátkama :grinning: :grinning:

Maus: s těma capáčkama to je teda gól :confused:

Mi: hlkavně,aby už Denískovi bylo líp :frowning2: :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jani: je dobře,že jste si svátky tak užili a zkoušek se neboj,ty si přece hvězda a ty všechno zvládají na 1 :grinning:
29. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
vla: tak snad už léky rychle zaberou :slight_smile:
a už aby bylo po úplňku :grinning:
29. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
vla: na Silvestra - má to být nejsilnější úplněk tohoto roku a když se to spojí s petardama, tak budou prcci určitě spát výstavně :grinning:
29. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Já sem si říkala,že ta nová lampička co nám svítí za okny tam normálně nebívá :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahooooj :grinning: Zdravím po vánocích!! my je měli krásné, ve třech, pohodička a krása!!!! Dostali jsme toho spoustu, ale hlavně domácí pekárnu - na moje přání, věž, příbory, já župan, spoustu věcí do domácností, el. kartáček, hromadu knížek - i dětských, kuchařku,sirup na koktejly, nářadí a pár hraček pro Martínka, jo a penízky, docela dost :grinning:
Saru, gratulace k chodci štěpánkovi. kdy si vykročil sám poprvé?
Maus, tak to je krásný dárek, když mimi řekne poprvé máma :slight_smile:
Baru, to je smutné, že jste si vzájemně nedali žádný dárek. ale vaši a ségra to vynahradili ne?
jo a Martínek nám dal taky dárek: poprvé na štědrý večer udělal papá!!!
29. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Tak návštěva odjela, jsem nějaká vysoslá, ale bylo to fajn :slight_smile: Štěpíno vůbec nespal, tak jsme ho v 5 vykoupali a už chrupe :dizzy_face:

luci: poprvé to zkusil už 8.12., ale pak to ještě na chvíli zapomněl. A teď 27.12. Dneska to zas zkoušel pořád...
29. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
luci: gratulace k pápá :grinning: :dizzy_face:
29. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Vla, tak snad to Ali zabere. martínek má též rýmu a kašel, ale dost se to lepší.nejdřív manža koupil Robitussin, nechal se přesvědčit lékárnicí, ale až hedelix fakt zabral. Jinak u našich malý spal jen 2x po půl hodině přes den a vnoci teda spal hrozně - od půl jedné do půl třetí hjo trápily zuby. naštěstí po návratu domů se vše vrátilo do normálních kolejí - v noci vstával cca 2x a dnes přes den spal dokonce více než 3,5 hodiny :wink:
Saru, tak myslím, že teď to už štěpánek zapomínat nebude :slight_smile: takže oficiálně první krok v 8 měsících?
29. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
luci: jj :wink:
29. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
Bezva, je to rychlíček :slight_smile:
Holky, mám tu vepřovou kýtu k večeři, ale co s ní, poradíte???
29. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
tak jsme zpět

úžasné počasíčko -vymetená obloha - výšlapz ráztoky na pustevny
zpátky částečně sjezd na sáňkách -maminkám se líbilo víc než dětem :grinning:

saru:no to bude bezva ten silvestr-mybudemeještě na chatě - sice tamuž ondra byl...noale v kombinaci s tím úplňkem,na který je normálně dost háklivý to bude asi veselé :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
jéé Hup, to jste se měli sqěle!!!!
s tím Silvestrem.. já jsem ráda, že na noc budeme doma, protože i bez úplŇku neusíná v cizím prostředí dobře... budu od neěj odbíhat, ale jinak mu budu nablízku. slavit budem asi jen u sousedů, to je kousek.
29. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
luci: gratulace k pápá :slight_smile:
hup: to je fajn, že jste si to užili :slight_smile:
Naše dítě už taky spí. DNeska stála na nohách kromě spánku a jídla prakticky pořád :sweat_smile: už zvládne i pidi vzdálenost kolem stolu nebo od stolu ke gauči. A dneska slavnostně začala dělat pacipaci :dizzy_face: to je jako dost, už to do ní hučím jakou dobu :grinning: zatím teda jen jak se jí chce (ani nemusím říkat pacipaci :grinning: ) ale i to je fajn :slight_smile:
29. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
tak to je šikula...u nás jede pápá,tak tak všelijak,brm brm prstíkemna pusu ....ale paci paci se nechytá :sweat_smile:
29. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se polomrtvá, už máme taky rýmu a kašel, rýma je teda humáč, musím odsávat i v noci, teplotu malej naštěstí nemá, mě škrábe v krku, tak jsme jak lazaři, dnešní noc byla katastrofa, malej pořád brečel, dala jsem mu nurofen ale stejně, nakonec jsem si ho musela vzít do postele protože už jsme fakt s manžou nemohli.

Jak se máte ostatní? Doufám, že líp jak my.

Luci: ip ohledně toho mlíka:wink:
29. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky, tak my tu měli 2 dny moji mamku s přítelem a s babčou, bylo to fajn, dovezli nám dárečky, takže super :wink: .. dneska dopoledne odjeli

po obědě jsme jeli lyžovat, kopec jsem sjela jen 5x a bohatě mi to stačilo, na technickém sněhu se bojím, je dost tvrdý a taky tam byly hodně ledové plotny, málem jsem i jednou hodila hubu, ale vybrala jsem to :wink: , Nelču nám hlídala mamka od Martina, ta se na tu ledovku totiž neodvážila.....

maus: jakou máte pojišťovnu, že by vám proplatili autosedačku?
29. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
všem lazarům přeju brzké uzdravení :pensive: , Nelča se naštěstí drží, měla jen lehkou rýmu, ale odsávali jsme jen 2x za 5 dní, takže pohoda

gratulace všem k novým výkonům - Štěpínovi, Ondřímu, Karolí, Vojtíškovi....

jo a vlastně mám novinku, Nelča se začala pohybovat dopředu, občas trošku po kolínkách, ale více se plazí :wink: , ale jsme na ni pyšní, je to fakt legrace... dneska jsem ji lákala na kaši, říkala jsem ham, ham a ona spěchala ke mě :grinning: , Martin říkal, že ji mučím :wink:

a dnes jsem sama přes noc, Martin jel zasněžovat.... ale mě to nevadí, budu koukat v TV na co chci a budu surfovat :grinning:
29. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.