• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jo a ještě mám dotaz, můžou děcka krupicovou kaši? já včera Nelči udělala a ještě jsem jí do toho dala trochu borůvek a malin... no zatím jí to nic neudělalo, ale jen mě to zajímá, protože bych aspoň nemusela kupovat zbytečně Sunarky, ale dělala bych krupičnou kaši
29. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky, dočtu časem

mau to máme lepší poj, já včera v lékárně nakoupila za 4 tis a pojišťovna nám to proplatila, koupila jsem si zdravotní boty pro sebe i pro malou, pak hafo čajů, nějaké spreje do nosu, bepanteny, vitamíny atd. no a letos ještě nelince proplatili 3 tis. na pneumokoka, tak jsem ráda, že jsme to tak vyčíhli

marodům přeju brzské uzdravení
29. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
mis gratulace neli k pokrokům dopředu, my zatím couváme nebo bočíme :sweat_smile:

jo krupicová kaše, sem tam dávám a chutná, následky nebyly žádné
29. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jéé já málem zapomněla, ještě pořád dáváte prckům kojeneckou vodu?Nebo už by stačila kohoutková převařená, myslím do mlíka, na pití atd.?
29. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
vla + kett: tak vám držím palec, aby vše bylobrzy ok :wink:

mis: oo...jábych lyžovala :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
ket: kojeneckou jsem dávala jen poprvé do babycalmu ..jinak nikdy :wink:

dad: že vymáte bývalý agel :wink:

my to máme s pojišťovnou na ho*
já jsemu ex-agelu a tidávají až 5500 pro mámu a dítě -jenže jsemk nim přešla od 1.4 a ondra senarodil 25.3,takže je ještě u staré (vzp) - a ta jak známo dává velké kulové
29. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
kde je kdoooo
doma sama, na koni sama ..chjooo :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
taky nedávám kojeneckou vodu, převařuju normal z kohoutku :wink:

holky, u nás sněží jako blázen, supéééééér, budeme mít sníh :wink:

já jsem u vzp, takže teda nic nedostanu :frowning2:

hup: já tu jsem :wink:
29. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
mis:a že ani nedutáš:slight_smile:
unás nesněží ..ale momentálněsníh nepotřebuju ..užili jsmesi ho přes den :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
hup: já miluju sníh, ve městě ho teda nesnáším, ale tady na vesnici je to super, na našem konci se ani nesype, jen se sníh na silních lehce shrábne, takže ti nemáme roztátou sr..ku :grinning:

jdu vysurfovat, jakou autosedačku koupíme Nelince...
29. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
U nás taky sněžilo a teď do toho začlo pěkně pršet :unamused:

Kett: tak se hlavně brzo uzdravte :wink: a kojeneckou vodu jsem též dala jako Hup pouze do Babycalmu a jinak normál vodu z kohoutku :slight_smile:

Mis: tak sis lyžování užila co? Já jedu zítra na Kaprun a už začínám mít pěknou cestovní horečku :fearful: :grinning:
a gratuluji Nelince k pohybum do předu :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
vla: jak to máte na Kaprun daleko? tam by se mi asi líbilo, ale nejsem zase nějak super lyžař, jen rekreační, nemám žádný super styl, prostě sjedu kopec, nejraději mám modré, někdy červené, ale nesmí být moc prudké, i černou jsem sjela, ale to byl pluh superpluh :grinning: ... tak si to tam užij!!!.... se přiznám, že jsem se fakt na tom kopci bála, abych si nezlomila nohu, nevím, co bych pak s Nelčou dělala :wink:
29. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
hup: pomooooc, já blbec si neuložila ten odkaz na autosedačky, co jsi sem kdysi dávala :frowning2:
29. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Mis je to asi tak 360Km :unamused: docela mazec, ale zase to bude super lyžovačka :grinning: Taky nejsem uplnej závoďák a taky mam nejradši modré a červené,ale když je to dobře upravený sjedu takřka vše :dizzy_face: ale styl je někdy ala pani radová :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
vla: tak to je vážně mazec, a jak jedete, busem, autem? busem bych jet nemohla, nesnáším busy :wink: , stylala paní radová je dobrej :grinning: ... se přiznám, že bych se chtěla naučit pořádně lyžovat, Martin mě vždycky "buzeruje", já jsem na něj pak naštvaná, ale vím, že mi radí dobře, ale mě to prostě nejde, už jen základní pravidlo, abych se předklonila a přenesla těžiště dopředu... fakt nedávám :grinning:
29. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Čau holky,
jsme zpět:slight_smile: Vánoce proběhly v poklidu, Anežka vnímala dárky asi tak pět minut, pak ji víc zajímala blikající hifi věž :wink: Jinak nic nového nemáme, pořád se plazíme army stylem, teď už rychlostí blesku a vypadá to, že asi to lezení nějak přeskočíme, protože si už chce na nožičky, ale nechci to zakříknout. Vím, že je důležitý, aby i lezla.
Vlastně ještě mám 2 novinky - přesunula jsem stůl v kuchyni a ponořila hlavu do zimního účesu :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3649542#navigator
29. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
hup jo jo 205 hutnická spojená s agelem
29. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Luci: moooooc ti to sluší :grinning:

Mis: jezdíme s kamarádem on má transportera pro 9 lidí tak nás vždy jezdí jenom naše parta :grinning: takže super zábavka :grinning:

Holky dobrou ráno vstávám,tedy spíš v noci stávám ve 3,30 takže se moc nevyspim. Tak ve čtvrtek PAPA :grinning:
29. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
lucy: kóča :wink:

vla: tak se měj krásně, nezlom si nohu a dojeďte vpořádku tam i zpět, transportérem bude dobrá cesta :wink:
29. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Mis: děkuji :dizzy_face: a dobrou :pensive:
29. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
my používáme také jen převařenou vodu z konvice, odjakživa :slight_smile:
Mis, krupicovou nedáváme, není to zatím vhodné.. jen kaše od sunarky a tak.
Vla, ať si krásně zalyžujete
Lucy, pěkný účes :slight_smile:
29. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
holky dík :wink:
Vla: Ať se vám vše vydaří!
Dobrou s kobrou!!
29. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
luci: proč není krupicová kaše vhodná? kde je to napsané? díky

holky, vím, že jsem otravná a že jste tu už odkazy dávaly několikrát, ale jakou autosedačku jste kupovali nebo se chystáte koupit? já jsem si uložila 2 odkazy, ale ani jeden mi už nefunguje, asi nějak předělali stránky :frowning2: , budu moc ráda, když ten odkaz dáte ještě jednou.... díky díky
29. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
hup: ten odkaz jsem nakonec našla :wink:
29. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
U nás ted tak krásně chumelí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ad.kojenecká voda-já používám, máme sice vlastní studnu, čerstvě udělaný rozbor, voda je pitná bez závad, ale hladina dusičnanů je pro kojence vysoká a ty se nezničí převařením. a zrovna ty dusinany jsou pro kojence nebezpečný, mám to zafixovaný ze školy, ikdyž nejrizikovější je to tuším do tři měsíců.Ale raději ji nepoužívám

Krupicová kaše, ta obyčejná, se prý nemá dávat, četla jsem to, ale nevím už kde, prodává se ale speciální kojenecká kaše krupicová
30. pro 2009 v 00:38  • Odpověz
Dobré ránko, dneska jsme měli budíček o půl šesté :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ani mě to nepřekvapuje vzhledem k tomu, žejsem se v noci učila a šla pozdě spát :sweat_smile:

Mis-autosedačka
http://www.baby-line.cz/41-9-36-kg.html?idProduktu=1064
30. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
Hvězdičce Šárince vše nej k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Zdravíme,
my jsme dneska víc nespaly než spaly, slečna řvala jak siréna, pak nemohla zabrat, no fakt super noc. Jsme byla na pokraji sil a nervů :unamused: a ještě když už jsem náhodou spala tak se mi zdály noční můry-fuj.
Tady začalo sněžit v noci a teď taky prší. Máme jít na tu pojišťovnu, se mi v tom počasí fakt nechce. Máme ministerstva vnitra.
ad voda: taky jen do babycalmu, jinak jedeme pořád na městskou :wink:
sedačka: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1621992
lucy: mooooc Vám to sluší :dizzy_face: super účes :slight_smile:
kaše: krupicová se nedoporučuje. píšou to ve všech příručkách o výživě. Pro dítě je to tuším až nějak do 3let nestravitelné. Ono jim to jako nic neudělá, ale zatěžuje to bříško. Takže tak :slight_smile:
30. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Šárince všechno NEJ k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky hvězdičky, děkuju za přání :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás divná noc - na jednu stranu chrápal vlastně od 18 do 9 :dizzy_face: Ale dost se budil, i když hned usínal. Ale já jsem měla divný sny, pořád jsem se potila, i když v noci včera jsem si brala teplý ponožky :unamused: Tak jsem taková jakási eeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho pomalu, ale jistě očekávám krámy, takže to asi bude všechno se vším...
Mau, Tys měla taky noční můry? :grinning:

sedačka: máme ji ale odjinud, už ji tam nemůžu najít :wink:
http://www.hracky-kocarky.cz/1417-romer-evolva-123-benno.html
30. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.