• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: taky :grinning: a taky očekávám krámy :grinning:
30. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
na tu pojišťovnu pojedem asi odpo - jak Karolí vyjde spaní. Manža mi dokonce i odmetl auto :sweat_smile:
30. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak jsem dostala od Toma a Štěpíka parfémovou sadu Chic od Celine Dion - manžovi přišlo, že voní podobně, jako parfém, co jsem používala, když jsme se seznámili :dizzy_face: A má pravdu, úplně to ve mně vyvolává vzpomínky :slight_smile: Pak ještě krém na obličej a saténovou noční košilku :dizzy_face: Štěpík mi pomohl rozbalovat :grinning:
30. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
saru: jůů :dizzy_face:

Já pomalu zjišťuju info ohledně botiček. Asi brzo koupím bačkůrky na doma a později i botičky. Snad to ještě chvilku Karolí vydrží "na místě" :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
např. jsem se dočetla že:
Večer jsou nohy o hodně větší než ráno. Mají asi o 5% více objemu, jsou asi o 3mm delší a zhruba 1cm širší (proto je potřeba zkoušet obuv až ve druhé polovině dne)
to sem netušila :sweat_smile: a bota může být větší i o 15mm :wink:
30. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
mau: já zrovna včera objednala zdravotní zimní botky s kožíškem z bazárku - jsou s atestem, jen dvakrát použitý, malinko škráblý na špičce, ale není to vidět, protože jsou béžový. Měli je hlavně do kočárku, ale mají krásně pevnou podrážku - za 100 Kč :dizzy_face: PC 700, je k tomu i záruční doklad, takže paráda :slight_smile: Na těch jeho pár krůčků stačit budou...
30. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
saru: super :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
ty sou krááásný :dizzy_face: fakt :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
mau: dík, docela se mi líbí a on je stejně hned okope, takže určitě budou stačit :slight_smile: Budeš objednávat ty kotníčkový bačkůrky se žirafou? Můžu Ti dát doporučení na super paní, od ní už jsem objednávala dvakrát :wink:
30. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
saru: budu je kupovat tady přímo ve výrobně http://www.jonap.cz/detska_obuv.php oni to šijou na vesnici kde bydlí naši a je to tam i za super peníze :wink: ale děkuju :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
Prodává i bezvadný body české výroby, jsou z extra příjemnýho matroše, objednala jsem mu tam rolákový body...
30. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
mau: tak to jo :wink:
30. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
ale bodýčka neprodávají, tak mi ten odkaz stejně prosím pošly, kují :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
ahojda, jste tu zatím jen dvě? :slight_smile:
Maus, jakou máš pojišťovnu?
30. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
luci: už jsem to psala :wink: ministerstva vnitra
30. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
jak mě se nikam nechce. Budu si brát Karolí do nosítka, snad to zmáknem. Cesty hnusný, pojišťovna blbá. Snad už nám to uznají, jinka vážně nevím :unamused:
30. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
mau: to se nedivím, že se Ti nechce :unamused: Budu držet palce, ať už to máte zdárně za sebou :wink:
30. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
děkujem :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
dítě spí už hodinu a čtvrt (asi dohání tu noc), nadlábneme bříška a razíme :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
už je hore :wink:
30. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Maus, tak pořídili jste? doufám že jo. od této pojišťovny jsme zrovna před narozením odešli... kolik dávají příspěvek?
30. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
máme to za sebou - zmákly jsme i malý nákup :slight_smile:
dají nám 1000,- tak to se mi jim nechce nechávat :wink:
30. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
mau: tak to je fajn :wink:

Taťka jel na 3 hoďky pracovat, asi ho ještě vyšlu do Tesca, aby nakoupil nějaký zásoby :grinning: My se tu honíme po bytě, před chvilkou Štěpík prvně přešel skoro celej obývák napříč - udělal 11 kroků :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
saru: no my ještě půjdem na nákup zítra, ať máme čerstvé :wink: Štěpánek je prostě dobrej :dizzy_face:
Karolí si zatím jen stoupá u všeho co se dá i nedá a zvládá jen malé vzdálenosti jako mezi stolem a gaučem nebo vedle sebe od stolu ke gauči.
Teď svačila přesnídávku (byla nějaká hnusná :sweat_smile: ale Kaorlí ji snědla skoro celou)a půlku sušenky.
A aby bylo veseleji, tak jde manža do práce i zítra že :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
mau: Karolí je taky frajerka. Jak už cestuje kolem nábytku, tak už to nebude dlouho trvat a zkusí balancovat bez držení :slight_smile:
30. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
saru: no ona to nevědomky zkouší, když se zapomene, ale zatím je dost opatrná :slight_smile:
Ale většinu dne (krom jídla a spaní) teď tráví ve stoje u čehokoliv
30. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
mau: jj, už se dostala do fáze, kdy cokoli kromě stání je nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Brzo začne ve stoje i usínat :grinning:
30. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
saru: nestraš :grinning: už teď přišlo období kdy jí spací pytel už prakticky nebrání v pohybu (jen trošku omezuje) a točí se a točí, leze po čtyřech. Ve stoje by asi obávám se neusnula - zatím neusnula jinak než v leže nebo v sedě v kočárku. Asi se u toho tak neuvolní. Ale jestli budeš mít pravdu, tak se bojím, že to co bylo doposud nebyly problémy s usínáním, ty by teprve přišly :grinning: já nechciiiiii
30. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.