• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: nebooooj, žádný problémy - Štěpíno stojí, stojí, najednou vrazí palec do pusy, klekne, lehne a chrápe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
saru: no jo ale Štěpa usíná pohodově pořád ne jako ten náš nervní uřvanec :wink: Ale jednou tom přijít muselo :grinning:
30. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásí se marodi, furt odsáváme, zkoušíme smrkat, ale moc to nejde :pensive: Naštěstí dnešní noc byla v pohodě, malej teda chrčel jak nemohl dýchat nosem, ale spinkal. Snad už to bude jen a jen lepší.

Já jsem horší a horší :angry: už jsem začala i kašlat, já mám kašel opravdu vzácně :frowning2:

Tatínek nám zdrhnul na oslavu, tak spolu válčíme sami.

S tou kojeneckou vodou jste mě překvapili, já dávám trouba pořád, no dojedeme poslední flašku a začnu dávat taky kohoutkovou převařenou.
30. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
ahoj holky, vy tu jste takové samé samotinké :grinning:

díky za odkazy na autosedačky, už je některá používáte? máte některá foto i s prckem? já mám fakt obavy z toho, aby jí nebyla malá

maus: tobě speciální díky za info ohledně krupicové kaše, škoda, že ji nemůžou, Nelči mooooc chutnala :wink: ... a Karolí teda jede s tím chozením, Nelča se naštěstí zatím zdokonaluje jen v lezení, s tím stáním to tak rychle nevidím
30. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
kett: to je mi líto, že jste takhle na hromadě :frowning2: , tak ať je brzo líp
30. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
Maus, a odkdy se teda může krupička dávat prckům?
30. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Kettm, tak se držte, ať se vám brzy uleví!! u nás je to už dobrý, kašel pryč a rýma jen minimálně! Hedelix zaabral super.

Mismar, jak malá autosedačka? dy´t je do 18 kg ne?
30. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
mis: my už v ní jezdíme, jednak nám bylo vajíčko krátké a hlavně už nechtěl pololežet a neustále se přitahoval do sedu. V té větší je spokojenej. Ale fotku teda fakt nemáme :unamused:
30. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
ket: tak ať jste brzo fit :wink:
30. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
kett: hlavně ať je vám brzo líp...
mis: máme fotku v albu :wink: ale ještě nejezdíme, chci to nechat na co nejpozději, teď už se to nehorší, je jí to stejně malé a těsně jako asi před dvouma měsícama :slight_smile:
30. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
luci: myslela jsem to jako tak, aby jí nebyla úzká, zdají se mi takové těsné

maus: supéééér, ty fotky jsem už viděla, ale už jsi je tam dávala min před měsícem, že jo? protože už jsem na to zapomněla.... asi koupíme stejnou jako ty, myslím totiž, že když bychom koupili 9-36kg, tak se ta sedačka stejně zničí, ségra vozí Laru asi 1,5 roku a sedačka už je taková vyšisovaná, jakoby ošuntělá.... takže si myslím, že do 12-ti let by nám stejně určo nevydržela :wink:

saru: a štěpíno je teda fakt spokojenej, jo? Nelči z vajíčka hlava nekouká, má ještě asi 5cm k dobru, ale ty nohy už přečuhují fakt hodně, v autě je má už skoro úplně na sedadle :wink:
30. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
maus: nepamatuješ si, jestli Nikulka mají stejnou autosedačku jako vy nebo ji mají i s isofixem? koukala jsem totiž i na její fotky, jsem si vzpomněla, že i ona fotila fífu a vypadá to, že je stená
30. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
tak a už mám vybráno, Maus, beru určo stejnou, teď přemýšlím jakou barvu zvolit, aby na ní byly co nejmíň vidět fleky :grinning: ... jako vždy hledám tu praktičnost :sweat_smile:
30. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
mis: je to focené před měsícem,ale jestli chceš tak ti ji nafotím i aktuálně :wink: Niki a Hup amjí jinou, taky romer ale jiný typ. Tahle je ze všech romer 9-18 o 15% prostornější, i proto jsem vybrala tento typ :slight_smile:
30. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
niki má s isofixem i s tou opěrnou nohou a hup nevím. Ale vím že hup má Duo :slight_smile:
30. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
maus: věřím, že jsi se výběru autosedačky poctivě věnovala, takže se budu opičit a koupím stejnou :grinning:
30. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
mis: óó, jsem poctěna :grinning: ale slyšela jsem i hodně názorů že ji nechtějí protože tam má dítě "fixovanou" hlavičku a že by mu to určo vadilo. Ale já s tím nesouhlasím, podle mě je to jenom plus a Karolí to neva :slight_smile:
30. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
maus: hele, myslím, že dítě si na to zvykne :wink: , mě se ten polštář právě líbí, že by ji to mělo tu hlavu udržet při případném bočním nárazu..... a nejde to oddělat?
30. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
tak fajn, jsem stejného mnázoru :slight_smile: a oddělat to nejde, bohužel
30. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
maus: a odkud jsi brala? jsem našla obchod Delfínek v Olomouci u Billy, to by asi bylo fajn si to tam vyzvednout
30. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
já sem to brala z toho odkazu jak jsem posílala kočárkydavídek. máme to hned u baráku, ale toho delfínka taky, ale davídek měl lepší cenu a mohla jsem si ji na prodejně vyzkoušet :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Holky děkujeme, snad se tý rýmy brzo zbavíme, je to fakt vopruz :confounded:

Ať dobře vyberete sedačky, my máme ale ještě jsme s ní nejeli, tak neporadím.
30. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
maus: ahááá, to je super, tak já nechám koupi na později a vyzvedla bych si ji v OL až pojedu do PV, ušetřím za poštovné
30. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
čauky

saru - vše nej :wink:

my byli na návštěvě
ondra si hrál s legem -nechápu-příjde mi na to ještě hodně malý :sweat_smile: ...ale zaujalo ho to velice (samo jsme dávali pozor na kostičky)
když jsemvzala jejich zuzanku (1,5 let) normálně se vytočil -žárlivěček :slight_smile:

sedačku máme sisofixem a bez nohy :slight_smile:
30. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
hup: Ondra je na tebe tak opatrnej? :grinning: Karolí se lego taky líbí - na žužlání :grinning:
A už vozíte v sedačce?
30. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
mau: ee...zatím furt vajíčkujeme ....ale už je to myslím na spadnutí ....když už sámpochoduje kolem nábytku ...občas se i pustí a zůstane stát, je snad dost pevný
čekámconejdýl....ale fakt tam je namáčknutý jak jelítko
30. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
hup: to je úplně jako u nás
30. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Nelča je taky ve vajíčku jak sardinka, hlavně teď v zimě, až je mi jí líto.... ale už jsem jí párkrát málem urazila nohy, když ji nesu do auta,vždy to bylo na milimetry

a ohledně chození, si vůbec nedovedu představit, že by se Nela postavila a začala chodit kolem nábytku :grinning: , ona ještě ani neumí přelézt překážku, třeba mě, když ležím na zemi, ani na mě nevyleze :grinning:

saru: vidíš, jsem ti zapomněla popřát vše nej :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
mis: ale ondra se dřív postavil než začal přelézat :wink: ...ony ty dětimají vlastní systém:slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak kočky, Martínek si už hrál s kostkami :slight_smile: a nebylo to jen bourání věží, co postavila maminka :grinning: velmi ho to bavilo, jen jsem u toho musela být taky :wink:
30. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.