• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Dobré ráno hvězdičky :slight_smile:
Odjíždíme na pár dní na Slovensko k manželově rodině. Mějte se tu moc krásně, užijte si Silvestra a v novém roce se těším na popísanou :slight_smile:
Papa.
31. pro 2009 v 07:26  • Odpověz
Krásné silvestrovské ráno :slight_smile:
Někdo mi vyměnil dítě :sweat_smile: Spala krásně celou noc. jen mlíčko ve 4 a pak spala ve svojí psotýlce až do 6:45 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Manža je v práci, ale snad se brzo odpo vrátí. My půjdem po obědě s Karolí na nákup, abych mohla připravit nějakou mňaminu na večer :slight_smile:
ještě k vajíčku: v zimní bundě tam Karolí dávat nemůžu vůbec, ani na začátku zimy. Tak jezdíme v jiném oblečení, příp. s dekou. A dá se to zvládnout. Nohy jí čučí taky o dost velekj kus, ale nijak nám to nepřekáží :slight_smile:
mi: užij si silvestra a taky se těším v novém roce :dizzy_face:
31. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojky :wink: Noc fajn, vzbudil se dvakrát, spal do 7, ale do 8 si ještě kecal v postýlce :slight_smile:

Dneska asi budem jen a jen lenošit - udělám nějakou dobrůtku na večer, asi nějaké pomazánky na pečivo a možná ovocnej salát. Chlebíčky u nás nejedou...

mi: dobře dojeďte a těšim se v novém roce :dizzy_face:
31. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
saru: nějaký tip na dobrou pomazánku? :wink:
Dneska bude veselo, už teď smradi venku bouchají petardy, večer bude hůř. Jsem moooc zvědavá na noc.
Karolí mi zrušila myš :sweat_smile: :grinning: tak nevím jestli se zvetí
31. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
mau: my milujeme takovou obyčejnou - nastrouhaná mrkev, eidam, vajíčka natvrdo, pórek a spojený jogurtem. Opepřit, osolit a je to :slight_smile: Manža by se toho ujedl a já taky :wink:

U nás bouchali už včera, ale Štěpík se naštěstí nevzbudil. Ale dneska bude asi veselo :sweat_smile: Já stejně tohle veselí moc nechápu :confused: Nikdy jsem Silvestra moc nemusela, jsem asi divná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
saru: tak ta by nám asi až tolik nechutnala :sweat_smile: ale díky :slight_smile:
Mě silvestr nevadí, ale petardy ráda nemám :angry:
31. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
mau: nic se neděje, každej má jiný chutě :wink:
31. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahojky,
hlásím návrat z lyží :grinning: a nic sem si nezlomila :wink: :grinning:

Saru: dodatečně Vše NEJ NEJ k narozeninám :grinning: :grinning:

Mi: dobře dojeďte a užíte si to tam :wink: :slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak odjíždíme na zříceninu hradu Helfemburg kde si budeme opékat buřtíky,dáme nějaký svařáček a pak se vrátíme domů na silvestrovské veselý.

Holky Všem přeji HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE 2010 :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit a popřát do toho nového roku hodně zdravíčka...... hlavně pro ty naše zlatíčka, hodně lásky a pohody, pak bude i to štěstí.................. :dizzy_face:

jsme se vrátili z toho Babylonu v Liberci........bylo to fajné, opravdu jsme si to užili.......já masáže a jídlo, Kačka Aquapark a IQpark, Jára Lunapark :wink: a Vojtí všechno.....fotky dám asi na FB, ale později, teď jdu chystat dlabanec na večer.....užijte si to :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky, taky přeji všem spoustu lásky a zdraví do roku 2010 :dizzy_face: :dizzy_face:

Tady pár dnů stará videa, jak Štěpík cupital venku (měl tam publikum, sledoval ho asi šestiletej chlapeček a fandil mu :grinning:) a do schodů :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=0gQ-WJanX18

http://www.youtube.com/watch?v=M6OwaNCYl7w
31. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
čauky kecalky, tak jak se tu máte?? je vůbec šance vás dočíst?? o nic, jdu se o to pokusit. :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Holky,

nestíhám dočíst a reagovat. Jsme samá návštěva... Dneska budeme sami, staví se jen taťka. Mamka má noční...
Chci vám všem popřát to NEEEEJ do nového roku, hlavně to zdraví.. To je nejdůležitější.................... :wink:

PO půlnoci dávají zase silvestrovský vydání Nikdo neni dokonalý... Ten díl, jak tam odpovídám na ulici já i David.. To zas bude trapas... :slight_smile:
Peču koleno, mam hotový rošťáky a cikány a taky svíčkovou na zítra. Přijou i naši a babi, tak jí mam plnej kastrol... Fífovi jsem odebrala před dochucováním, tak taky dostane s knedlíčkem :wink:
31. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Pánečku, vy jste si toho tedy napsali.

Co se týče dárků, dostala jsem vše, co jsem si přála. žehličku na vlasy, dvě šály, tašku a vůni. Od své švagrové také vůni a novou nosovku. Z té jsem měla radost největší :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

KOČKY I JÁ VÁM MPŘEJI JEN TO NEJ NEJ V NOVÉM ROCE, AŤ SE VÁM SPLNÍ VŠE, CO SI PŘEJETE A VŠE ZLÉ, A'T SE VYHYBÁ. :wink: :slight_smile:
31. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Jen to nejlepší do nového roku :dizzy_face: a hlavně to zdravíčko :dizzy_face:
A klidnou noc prckům, už teď je to samá rachejtle...
31. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
všechno nej do Nového roku, hlavně zdraví .......... :wink:
31. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
ahoj hvězdičky, tak vás vítám v Novém i novém roce, tak ať se máme dobře a ty naše miminka nám přinášejí moc a moc radosti :slight_smile:
my byli včera na výletě u známých a byla i procházka (4 km), tak jsem velice spokojená. večer se sousedy, trochu nuda, malý usnul v půl osmé, pak jsem ho nakojila o půl desáté a pokračovali jsme k dalším sousedům. po půlnoci chlapi dělali ohňostroj a o půl jedné jsem šla domů. malý krásně spinkal. vzbudil se až ve dvě. ráno vstával po sedmé, tak jsem s ním dole, a´t jednou nechám vyspat i tatínka :slight_smile:
1. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky,vítám v novém roce :slight_smile:
Noc byla nad očekávání dobrá. Fífa usnul ve 20.45 a šla jsem k němu až v 1 (obvykle se budí už ve 23)... Ani petardy ho nevyrušili, spinkal pěkně tuze. Pak papal teda ještě 2x, ale nechal mě spát do 9, takže paráda. Taťka ještě chrápe :slight_smile:
Dneska k nám přijdou na oběd naši a babi, dělala jsem tradičně svíčkovou. Fífovi jsem před dochucováním odebrala, tak mu to dam s knedlíčkem. Snad mu to pojede :slight_smile:

A máme nový album - už jedeme 10. měsíc.. To to letí...
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_10._mesic/
1. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj hvězdičky, tak nás všechny vítám v novém roce (jak píše Lucka, tak dnes i v Novém) :wink: U nás noc super - chrupkal od 18, pak se vzbudil akorát ve 23:45, tak jsme ho vzali k nám do obýváku, přiťukli si Sunarem a vínem, dali novoroční pusu a šli všichni spát :dizzy_face: Petardy ho vůbec nerušili, vydržel v postýlce až do 8:30, i když už tam asi hodinu vykládal. A já spala až do půl10 :slight_smile:

niki: fotky jako vždy super, letí to šíleně, Štěpík už má dnes taky třičtvrtě roku :confused: :dizzy_face:
1. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky, tak jak se máte v roce 2010? :grinning:

Alička se taky vzbudila v 11,45 tak si s náma přiťukla a pak šla chrnět a spala do 8 hod,takže pohodičkaaaaaa :grinning: :grinning:

Nikul: fotečky moc hezký a je to hrozný jak to letí co? :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 10:32  • Odpověz
gratulace štěpíkovi!!!! :slight_smile:
1. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Gratulace Štepínovi.. Za chvíli budeme slavit 1 ROK... Letí to jako blázen.
Taťka se teď vychrupkal. Já mam už oddělaný záda - Fífa chce furt chodit za ruce.. Mazec... Ale je při tom tak šťastnej... Nahodí zářivej úsměv a jde :sunglasses:
1. led 2010 v 10:44  • Odpověz
niki: jj, to známe :grinning: Máme záda oddělaný oba, horší je, že přesně, jak nám kdysi říkali na rehabce, naše dítě nechodí, ale běhá, i když to ještě pořádně neumí. Takže lítáme, jak kdyby nás někdo střelil do zadku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Děkujeme za gratulace :dizzy_face:
1. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahojky holky,
my měli super noc....Vojtí se taky vzbudil sám v 23:45, tak jsem ho oblékla, ťukli jsme si a šli ven na rachejtle, pak ještě na přípitek k sousedům, v jednu dostal Sunar a spali jsme do 6 a pak ještě do 10h, takže parádička

tady ještě fotky patřící do 9.měs pokud jste neviděly na FB http://enza.rajce.idnes.cz/Babylon_Liberec/#album
1. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj v novém i Novém roce :dizzy_face:
fotečky krásnééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My jsme s manžou nevydrželi a šli spát před půlnocí :sweat_smile: ale já jsem se na půlnoc vzbudila (ale jen já). Ni a noc úúúžasná jako ta předešlá. byla jsem u ní naposledy kolem 21 a pak až ve 4:30 s mlíčkem. A spala u sebe až do 7:15 :dizzy_face: prostě zlatíčko :slight_smile:
Za chvilku jdeme na prochajdu a pak přijedou tchánovci.
1. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
tak tady to žije :sweat_smile:
1. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Nazdárek, tak Štěpík už chrupe, byl dnes nějakej unavenej, asi ho to včerejší opíjení zmohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A mě zžejmě taky, už jsem tu usínala na zemi, dám si ještě kafe. Jít spát v 18 by bylo přecejen trochu moc :sweat_smile: Dali jsme si fajnovou společnou koupel, Štěpulka honil pěnu a výskal u toho jak opičák :slight_smile: Dám fotky na FB...
1. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Saru, štěpínkovi to moc svědčí, jak cupitá. a jde do schodů a ani nedutá :wink: Náš spí taky, ale určo se ještě vzbudí, dáme koupel a spát půjde asi až po sedmé.
1. led 2010 v 17:47  • Odpověz
luci: jj, chodil by pořád :wink:
1. led 2010 v 18:05  • Odpověz
naše už taky spinká, dneska spala přes den míň a ještě byla utahaná od babičky a dědy :slight_smile:
Manža jde asi na pivko, tak tu budu soukromničit :slight_smile:
1. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.