• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
je tu někdóóó???

Mě teď usnulo na potřetí dítě, tak snad jí to chvilku vydrží. Pak se obě nadlábneme a půjdem k doktorce. měly bychom být první na řadě :slight_smile:

Jinak už tu neprší, chvilku dokonce svítilo slunko, teď je všelijak
19. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
nikdo nikde :frowning2:
19. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
jsem tu Maus, moje dítě nechce spát :angry:
19. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
luci: jů, nejsem sama :slight_smile: Karolí nemohla zabrat, dvakrát usnula na dvě minutky, ale napotřetí se to povedlo, zatím spí, ještě tak 10minut, snad... Jsem jí uhoupala v lehačce, když už je moc přetažená a mrčí tak jí dávám do šátku, to zatím vždycky zabralo :slight_smile: držím palce :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
zdravím holky,
tak u nás noc zase paráda, usnul v deset, v pět se probral na jídlo, bouchl 90 ml a hned usl a vzbudil se až o půl devátý - zlatíčko

u nás taky zataženo, ale už neprší, jsem chtěla na chatu, no tak zůstanem holt doma

Maus...taky jsem včera vyžehlila kupu prádla
19. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
jitu: no mě bylo vedro jak hrom, u toho žehlení, venku dusno...děsnej zážitek. Doufám že to aspoň týden nezažiju :grinning:

Dítě je vzhůru a už zase prší :angry:
19. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Maus, malý mi usínal v náručí, ale když jsem ho položila do postýlky, tak byl hned vzhůru. a nevím, co se děje, ale kdykoliv ho položím do lehátka, tak brečí :frowning2:
Jitule, tak to se bezva vyspíš, gratuluju :slight_smile:
tady taky neprší, ale na procházku to není!!
19. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Asi zmoknem, jak půjdem k doktorce. Možná poprvé vyzkouším pláštěnku na kočárek
19. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
luci: možná už je přetaženej, ne? Karolínka to tak má, že když nemůže usnout tak je pak protivná a mrčí i v lehačce...
19. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky..

noc paradni..prcek usnul v 10 vecer a vzbudil se v 7.30 rano..napapal se, rozloucil s tatinkem jak sel do prace a uz zase podrimkava...

akit - taky souhlasim, ze maly ma vyraz jako Ondrasek od Hup a kukam ze mate stejne bodicko jako Wilik..Neni to nahodou z H&M????

Jinac je to sranda..kdyz je u nas teplo, tak u vas prsi, a kdyz je u vas dneska hnusne, tak u nas zacina vykukovat oskar.. :sunglasses:
19. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahojky po hodně dlouhé době :slight_smile:
Tak sem Vás zhruba dočetla,ale byl to tada silnej mazec :sunglasses:
My se máme krásně,malinká nám roste už máme 5 kg (no neni to nic oproti pár jedincum :grinning: )
Podívala jsem se na všechny fotečky našich dubňátek a jsou všechny opravdu moooooooooooooc krásná :dizzy_face:
19. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky přidala jsem taky pár foteček,kdyžtak mrkněte. :wink:
19. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
vla: Alička je kočka :dizzy_face: :dizzy_face: a je ti moc podobná :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj kočky, tak tady chči... a chči..... fakt děs. Malý je protivný, ach jooooooooooooooooooooooooooooooooo

Taky vůbec nemůže zabrat a když zabere,t ak to má přetrhané atd atd.

Normálně mi začal zase vstávat 2x za noc. Je to nezvyk.

Vla: Alička je opravdu krásná, vypadá jako skříteček. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky moc děkujem,Koukala jsem na vaše fotečky.Karolínka i Vojtíšek sou opravdu moc krásný a hlavně super živený co? :grinning:
19. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
vla: no jo, Karolí teda nestrádá :grinning: děkujeme :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
vla: to je ale kocka :dizzy_face: Tvari se jako sibalka :wink:
19. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Maus: tak autíčko už sme taky koupili,ale ne červený nýbrž modrý :unamused: no nevadí taky dobře jede. A jak se jinak holky máte? Taky sem začala špinit,asi to bude po HA :frowning2: nic moc. Taky sem se docela přejedla jahodama a udělala jsem chudince Aličce pěknou reakci až sme museli k Mudr.no blbá máma :angry:
19. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Vla: jj, jak říká mau, my také nestrádáme. a taky děkujeme. Příští týden jedeme na kontrolu, tak jsem zvědavá. To mu budou 2 m a 2 týdny.
19. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jéééé, Vlasti!!! Zrovna včera jsem si řikala, žes tu dlouho nebyla :slight_smile:
Alička je krásná, nádherně se směje :slight_smile:

Malej teď spí poslední noci taky hůř (jakože se začne vrtět a plivat dudla), většinou si ho kolem 2. hod. beru do postele... Tam vydrží spát do půl 10 :slight_smile: A jí tak po 4-5 hodinách - jednou týdně vydrží i 8-9...
Dneska se v 5 ráno děsně tlemil... úplný záchvaty smíchu... pak se poblil, tak jsme převlíkali... a nakonec padl za vlast a spal do 9... :slight_smile:

Jinak, MS je tu v plný síle... Bůh ví, jestli díky HA nebo by přišla i tak... :confounded:
19. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Sarus děkujem,no ona taky pěkná šibalka je,ale jinak je to velký zlatíčko.
Koukala sem na Štěpíka,je super klouček,ale nejduležitější je to,že už je dobře tobě :wink:
19. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já se teď nacpala třešničkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vla: tak gratuluju k autíčku, modrá je dobrá :wink:

Frčíme k doktorce, furt prší...tak zatím :slight_smile:
Niky no vidíš, jak tě malej udržuje v kondici. mě dnes manža vyprávěl, jak mě pozoroval při nočním kojení, říká mámo ty mu dáš kozu podepřeš si hlavu a spíš, jak se pustí, tak se vzbudíš a na novo..... to je tedy život, když má čas v noci pozorovat jak kojíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Nik: jo aby tě nebolelo bříško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tady taky stále prší.........fuj
19. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Mau tak ať vám to dobře dopadne u Mudr :wink:
Nik: já už špinim od minulé středy :frowning2: stačí mi jen imtimky,taky sem čekala jestli se to rozjede,ale nic.Naše zlato taky docela dobře spinká 21-4-6-10 nemůžu si moc ztěžovat :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Holky u nás chči..a chči.. fuj fuj :grinning:
19. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Vla:no tak to je super. My jsme většinou vydrželi do půl 4 a teď nic

Když jsem brala cerazette u Daníka, tak jsem také měla ms v jednom kuse, a teď nic, občas mě pobolívá břicho, jako že by jo, ale nic :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
No včera jsem se jich taky nacpala a večer mi teda břicho bolelo - z třešní a z MS (to teda bolí moooc - uvidim, jak to bude vypadat, a kdyžtak to asi vysadim)...

Fífa už spí hoďku a půl ve fišerce... :wink: Za hoďku jedem drncat s kámoškou...

A musim koupit nějaký bodyša, páč jsou nám všechny krátký :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Nik: to je hrozné co?? Jak ty chlapáci rostou. U nás je to podobně. Když někde řeknu, že mu jsou dva měsíce, tak každý zírá no hrůůůůůůůůza
19. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.