• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Já dneska půjdu brzo spinkat, zítra mi přijede na víkend kámoška. Nejdřív to vypadalo, že nakonec nebude moct přijet, ale přijede :wink: A bolí mě bříško, asi už přijdou ty krámy :angry: To bude zas lahoda...
1. led 2010 v 19:01  • Odpověz
hoky, co dáváte prckům k večeři? my dosud kaše, ale nechtěla bych je dávat pořád - pořád něco instantního. ale nevím, co můžou?
Saru, ty to máš furt ne? nebo máš zpoždění?
1. led 2010 v 19:30  • Odpověz
krámy: taky je čekám každým dnem :unamused:
luci: my dáváme bebu na dobrou noc. Ale ségře malej mlíko ani kaši nechtěl, tak mu dávala normálně příkrm, tak jako k obědu.
1. led 2010 v 19:32  • Odpověz
luci: proč furt? normálně po 27-29. Dneska je to 28...
1. led 2010 v 19:35  • Odpověz
ad večeře - já kaši nedávám, jen občas, u nás jede večer mlíčko :wink:
1. led 2010 v 19:36  • Odpověz
saru: my jsme to měly stejně? nebo jsem to já blbě spočítala? já bych měla být dneska 29. tak jsem z toho nějaká popletená :sweat_smile: a minulou ms jsem dostala ve čtvrtek (myslím, datum nevím)
1. led 2010 v 19:37  • Odpověz
luci: já bych na kaši neviděla nic tak špatného. Je to sušené mléko, rýžové nebo obilné vločky apod. není to instantní v pravém slova smyslu :wink:
1. led 2010 v 19:39  • Odpověz
mau: to fakt nevím, jestli jsme to měly stejně :wink: Hlavně já ji mívám dost dlouhou, nejmíň týden, takže pokud jsem to minule psala a třeba už ji pár dní měla (to už si nepamatuju), tak je možný, že jsme se sešly, i když ne se začátkem :wink:
1. led 2010 v 19:40  • Odpověz
saru: no tak já nevím, jen vím že byl taky úplněk :wink: tak to tak nějak asi vychází, Jen jsem si nebyla jistá že je mám teď opravdu dostat :grinning:
1. led 2010 v 19:42  • Odpověz
mau: jj, já je měla taky při úplňku, takže asi jo :grinning:
1. led 2010 v 19:43  • Odpověz
fajn :grinning:
1. led 2010 v 19:45  • Odpověz
tak díky, holky!
1. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj hvězdičky,
u nás Silvestr v pohodě, odpoledne jsme šli k našim a k mé babičce, která má na silvestra narozky a večer domů, Kájuška šla spinkat a my si udělali výborný orestovaný krevetky s brusketama, bešamelem a zeleninou.O půlnoci jsme si ťukli šampanským a chystala jsem se spát, ale nakonec jsem ztvrdla u teĺky a dívala se na Nikču, jak krásně odpovídá v Nikdo není dokonalý :wink: Takže jsem šla spát až ve dvě.

Ad menses: já to měla naposled zároven s Šárinkou a Mau :wink: ale zatím to rozhodně neočekávám, myslím, že s váma budu mít zas až příští kolo s těma mýma dlouhýma cyklama :frowning2:

budu se muset zase učit :frowning2: tak krásnej večer hvězdičky
1. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj Jani, to je fajn, že jste měli fajn Silvestra :dizzy_face:
ad učení - nezávidím, ale určitě to zvládneš :wink:
1. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
jani: seš hvězda, obdivuju tě s tím učením :dizzy_face:
Manža jde zítra do práce, aby se to nepletlo, ale asi bude pryč jen dopo, odpo by měli přijet naši, tak se těším
1. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
1. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
ahoj holky, luci prcek je teda frajer,hezké fotky

připadá mi, že ta naše Nelinka si dává dost načas, oproti vašim prckům teprve klečí v postýlce, o nějakém šmidlání po čtyřech natož po dvou není řeči, ale moc by chtěla, takže se furt vzteká, že jí to nejde

co se týče menzes, dostala jsem ji 30.12. skoro přesně po roce a půl, teda vůbec mi nechyběla, uvidíme jaký bude průběh
1. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Niky, moc hezké fotky, malý jeprostě model :slight_smile: taky vám leze pod televizi na dvd??? nám jo, musím ho vypínat ze zásuvky..
1. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
-dadu, děkujeme! a nezoufej, náš se pořád vzteká, i když stojí a leze :unamused: i když te´d si víc hraje, to je zábava.
Holky, kdo stále kojíte, po jaké době jste dostaly menzes? já zatím ne. je to tím, že jsem brala antikoncepci až do listopadu?
1. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Ahojky. Nikde nikdo? :confused:
U nás opět super noc. Vzhůru byla před 6. v 6 jsem ji vzala k nám a po půlhodine ještě usnula, tak jsme vstávali po7 :slight_smile:
luci: židlička vypadá dobře a není ani tak moc drahá. Ale nám yb se nevešla :wink:
dadu: Nelinka to určo dožene, vždyť enní kam spěchat :slight_smile:
Dneska nevařím, máme ze včera, akorát upeču buchtu. Odpo by měli přijet naši. A napadl sníh a ještě sem tam sněží - manža nebyl rád
2. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko, u nás noc tak super, spinkala úplně stejně jako Karolí od Mau, holky asi drží basu :grinning: :grinning:
Já udělám na oběd rychlovku špagety a odpoledne jedeme na návštěvu k příbuzným.
U nás taky krásně chumelí, bylo by to fajn kdyby napadlo, mohli bychom vyrazit s Kájuškou se sáňkama :dizzy_face:
2. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj hvězdičky :wink: Noc bájo, v noci se vzbudil jen jednou a vstával v 7:15 :dizzy_face: Teď tu budu mít návštěvu, ale ta tu bude jako doma, takže občas sem stejně juknu :slight_smile:

luci: fotky hezký :dizzy_face:
2. led 2010 v 09:46  • Odpověz
dadu: opožděně všechno nej k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 09:47  • Odpověz
jů, to sem ráda že i u ostatních se krásně spala :slight_smile:
Já mám upečenou buchtu, uspané dítě a vytřebou podlahu. Po o ještě zapnu myčku, manža když stihne tak vysaje a pak už se budeme jenom flákat :slight_smile:
2. led 2010 v 10:17  • Odpověz
spalo, že, to je jasný :grinning:
2. led 2010 v 10:18  • Odpověz
tak u nás jsou noci po té rýmě stejné, usíná v 8 pak mlíko 24:00 a spí se do půl deváté ráno, jen sem tam je výjimka a má žížu ve 4, ale to je fakt málo
-takže jsme měli novoroční přípitek i mléčný, bylo to přesně načasováno,

saru - díky

u nás tak posněhovává, ale jen tak jemně, takže na sáně to ještě není - škoda :confounded:
2. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Dělám rajskou a hovězí vývar. A Štěpík dnes prvně dostane omáčku - nekořením ji ani nám, takže v pohodě. Ještě uvidím, jeslti mu udělám těstoviny nebo mu dám kousek knedlíku :slight_smile:
2. led 2010 v 10:33  • Odpověz
saru - to si pošmáknete, hned bychom všichn přišli, to máme rádi, i Neli je omáčková, včera měla taky a knedlík šmakoval :grinning:
i když nudle taky ráda, ona vlastně ráda všechno - jen to nesmí být mixované

dneska vaří moje mamka, pozvala nás na oběd, mám klídek, tak můžu i něco napsat, i když Neli za mnou v postýlce řve jak tur, ale řekli jsme si, že se nedáme vydírat, ona by se totiž jen nosila a tancovala v kuchyni
2. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Taky mám v plánu rajskou na některej den, tak dám možná i Karolí, s těstovinkama a masenkem :slight_smile:
dadu: taky opožděně všechno NEJ k narozeninkám :dizzy_face:
2. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.