• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky,
u nás noc naprosto výstavní usla ve 20 a vzbudila se v 7,15 bez jedinného probuzení chrněla 11 hodin :wink: :grinning:

Luci: židlička vypadá fakt luxusně.

Ad.menzes , mam to už 3 týdny,takže Šári jak si psala,že to míváš dlouho tak týden tak na mě nemáš :frowning2: :grinning:
2. led 2010 v 10:37  • Odpověz
mau díky
dadu: a Neli už papá teda všchno s váma?
Já musím mixovat všechno na padrť :grinning: naší slečně to jinak neprojde krčkem :slight_smile:
jo je možné, že menzes po dvou porodech císařích se změní, já to měla vždycky hodně silné a týden, teď jsem to dostala poprvé 30.12 a dneska už skoro nic, bolest nebyla,
pak je možnost, že se to ještě rozjede, nebo že ty první by byly jen takové připomínací :confused:
2. led 2010 v 10:39  • Odpověz
tady táááák chumelí :dizzy_face:
2. led 2010 v 10:40  • Odpověz
maus, Nelinka papá všechno s námi, snažím se vařit tak aby mohla, málo solím, když pak si přisolíme na talíři, málo nebo vůbec koření, podle druhu, jinak všechno na kousky, když nepohybuje pusinou jako na kousání tak to nechce, teda kromě krupice, tak nemusí být s kousky, maso krájím nožem, trochu nasekám a je to, co jediné nejí jsou přesnídávky
2. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Holky, nám dneska přijede potencionální kupec na trojkombinaci. Takže možná prodáme kočárek :dizzy_face:
2. led 2010 v 10:41  • Odpověz
ahoj holky, zdravím v novém roce, včera jsem se sem nedostala, Martin okupoval noťas, kreslil plot a pergolu :wink:

u nás noc v pohodě, vstávačka dokonce až v 9 hod :sweat_smile: , jsem se krásně vyspinkala, včera jsem koukala na oblíbené "Lepší už to nebude", miluju ten film :dizzy_face:

Nelča už moooc hezky leze, je to strašná sranda, jak takový malý drobek leze po zemi, občas jí kolínko ujede, tak to vezme stylem plazení vpřed jako voják :grinning:

u nás teda nechumelí :angry:

jinak hlásím, že už nemáme vůbec žádné cukroví, všechno jsme sežrali, to snad ani není možné, ale dobré bylo, každý mi ho chválil, jsem na sebe byla pyšná :grinning:

krámy jsem dostala poprvé 25.12., měla jsem je jen 3 dny, ale břicho mě bolelo už 2 dny předem, mylsela jsem, že jsem se přejedla a ono neee :wink: , tak jsem zvědavá, kdy přijdou další.........
2. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Tady chumelí jen trošku, ale přes noc dost napadlo :dizzy_face:

ad cukroví - něco jsme odvezli k nám, dost toho zblajzly návštěvy (chválili, chválili, až na talíři nic nebylo :grinning: ) a my jsme tomu taky dali zabrat, takže zamrazovat budu minimum :wink:
2. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Naše torpédo dělá šňupi, šňupi :grinning: :grinning: A má na sobě punčocháčky a body - pravý baletkovský dres :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=QYtVKSt-ZX4
2. led 2010 v 11:17  • Odpověz
tak my se vrátili z venku, sníh žádnej nepřipadl :frowning2: , takže je tam vše namrzlé.....

saru: štěpíno dělá krásně šnupi, Nelča to umí taky, ale ne na povel, bohužel, tak třeba časem.....

Nela "čau", takové to zvednutí ruky a plácnutí si s někým, učení trvalo 3 dny a včera večer už to uměla, to je hrozná sranda :grinning: , jo a taky začíná mít malý náznak na znak "papat", vůbec tak nějak celkově to dítě během vánoc udělalo velké pokroky

luci: židlička vypadá super, taková high-tec :wink:
2. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Tak vývar s nudličkama a rajská s kousíčkem knedlíku měly mega úspěch :dizzy_face: :dizzy_face: Snědl to bez mrknutí očka a ještě se divil, jestli jako víc nebude :grinning:

mis: Nelinka je šikulka :dizzy_face:
2. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
saru: jak děláš rajskou? z protlaku nebo z čerstvých nebo konzervovaných rajčat?

a jinak jsem si všimla, že píšu jako tatar, měla tam být, že Nela UMÍ "čau".... :wink:
2. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
mis: většinou kupuju bio-protlak a nebo i z normálního :wink:
2. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
bioprotlak?kde?
2. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahoj kočky, tak já se dnes taky pustila do vaření - uvařila jsem uzené kosti a je super polívka a kosti si na večer dopečem. ale hlavně - lasagne po boloňsku, byla to mňamka :slight_smile: I Martínek pořád pochtíval, tak dostal aspoN samotné lasagen.
saru, a je omáčka bez koření dobrá? vůbec si to neumím představit...
2. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
luci: Štěpínovi jsem odebrala dřív a nám to pak dokořenila :wink: Ale rajskou celkově moc nekořeníme, takže to bylo skoro to samé :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
saru: už zase si mě nevšímáš, co? :grinning: kdes koupila ten bioprotlak? mají ho normálně všude?
2. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
mis: :grinning: :grinning: Ty jo, to snad není pravda, já to nechápu, ale fakt vždycky ten tvůj příspěvek přehlídnu :sweat_smile:

ad bioprotlak - nekupuju žádnej konkrétní, dají se sehnat různé v obchodech se zdravou výživou nebo i na netu, když objednávám občas pohanku, jáhly,... Např. na Biosféře :wink:
2. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Saru, tak to jo :slight_smile: už jsem se bála, že fakt úplně bez koření. a dáváš do ní mouku? já malému mouku nedávám, myslím tím jíšku.
jo holky, našemu jedou krupky, kroupy, můžou je jíst už pravidelně?
jo a vaše židličky, jsou skládací? jak to řešíte při cestování???
2. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Holkyyyy, prodali jsme kočár - celou trojkombinaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: O hodně víc místa ve sklepě a pár bankovek v kapse :grinning: :dizzy_face:
Hrdinsky jsme vylezli ven, jakože na procházku, a je tam taková kosa a tak hrozně fučí, že jsem obešli barák a zalezli zase do tepla :angry: Je to stokrát horší než mrazy :unamused:

luci: já zahušťuju většinou různými jinými způsoby než jíškou, ale do rajské zrovna dávám. Ale až nakonec, malýmu ne :wink:
ad kroupy - malej ještě neměl, ale myslím, že už klidně můžou...
ad židlička - nepřevážíme, protože u našich má vlastní a jinam na dýl nejezdíme. Jinak krmíme na klíně, i když to je velká bojovka a nebo výjimečně dáme Sunar i třeba k obědu :wink:
2. led 2010 v 15:04  • Odpověz
saru: Štěpa je boží a tááák spěchá, jakoby mu střelili do zadečku :grinning: :grinning:
my kroupy nejíme, Karolí zatím taky neměla
židličku máme krásně skládací, takže by šla v poho převážet, ale nikam ji netahám. Kdyžtak krmím na klíně (naše dítě lze takto krmit :slight_smile: ) nebo jí mám autosedačce :slight_smile:
mis: Neli je šikovná :dizzy_face: ony ty děti dělají mega pokroky doslova přes den :dizzy_face:
dadu: Nelinka je teda dobrá že papká to co vy, ale hlavně kousky. U nás by to fakt neprošlo krkem :slight_smile:
2. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se na vás jdu po dloouuuhý době podívat :slight_smile:
Co Vánoce, Silvestr, jak jste s prckama všechno zvládli? :slight_smile: U nás Vánoce vtipný, Matýsek měl brutáální protivku, takže jsme si to fákt užili :grinning: :grinning:
Na Silvestra jsme byli u známých, co maj o tři měsíce mladšího chlapečka - ten nechtěl spát, do půl desátý živej, pak teda si dal říct, v půl 11 se vzbudili oba, ale hned zabrali, no a ve třičtvrtě na 12 se vzbudil Matýsek samotnej Matýsek :grinning: , takže si s náma "připil", minutu po půlnoci se totálně pos..., čimž dal asi najevo, co si o tom novým roce myslí :grinning: , no a strašil skoro do jedný, no mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kdo se chcete mrknout, tak jsem hodila na rajče nový fotky/nový album, tak tu:
http://lukesovic.rajce.idnes.cz/Matyskuv_devaty_mesic/
- přihlášení stejný jako vždy :wink:
2. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás zdravím v novém roce. My jsme přijeli z Valašska, a šlo to. Malá byla super, přesto jsem unavená. S mámou to vyppadá fakt blbě...

Jinak stále trenujeme spánek v postýlce. Máme zatím dvonoční úspěch, kdy spala celou noc sama. Jinak jsem vynechala jedno noční kojení. Takže už kojím jen JEN 2x :grinning:
2. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Petu: fotečky jsou fakt mooooooooc hezký :grinning: :grinning: :grinning: Matýsek má taky taková kukadla jak studánky :wink: :grinning:

Jannca: vidíš,jaký jste holky šikulky, už to bude jenom lepší :wink: :dizzy_face:

Saru: gratulace k prodeji :dizzy_face: a kde jsi měla inzerát?
2. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
čauky

přeju všem hvězdičkám pohodovvý rok dvacet deset :wink:hlavně zdraví a štěstí a ať vše co má klapne na1*
2. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky :wink:

petu: Máťa je fakt kořen :dizzy_face:

vla. tu na MK :wink:

hup: ahooooj :slight_smile: Jak jste se měli?
2. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
saru:fajně
sice nebylsníh,což jeu chaty na sjezdovce trošku škoda ale pohoda
ondří měl tři chůvy - 2,4a13 let :grinning:
2. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Hup: to je super silvestr na chajdě co? a ještě s chůvama :grinning: no pohodička :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
vla: jj...super ... i alan se snažil ...takže pohoda :slight_smile:
2. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.