• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jani: no já si nemůžu stěžovat, několikrát po sobě vstával až v 7 ráno. A asi 3x jsem mu dávala dudlík. Teď se mu zadařilo probrat se o půl 5, ale zase usnul do půl 8, a takhle to máme pořád do kola. malé se nechce spinkat??
3. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Chce, ale v 10, 12, 3 jí něco přletí přes nos a budí se...chytne se postýlky a hup už je na hoře a začne plakat. Neumí se pustit...a pak je problém v usnutí, tak aby se nechytala a nevstávala v postýlce. Prostě mám pocit, že je neco blbě
3. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Nákupu fajn, sice jsme koupili jen pár nesmyslů pro Karolí, jiaka se nám nic nelíbilo, ale bylo to dobrý.
Karolí spala několik nocí úplně nááádherně, ale dneska bdue asi všechno jinak. Už jsem tam byla mockrát. Hodně plakala tak jsem jí dala sirupek, snad jí zabere a bude moct spát...
Jak spí v pytli a je unavená tak si nestoupá, ale točí se na pupek a leze po čtyřech, ale ráno se i postaví, ajk už je probraná. Když ho neměla a usínala dýl tak taky stoupala a pak jak už nemohla tak padala na pusu. Ale taky nevím co s tím.
luci: 4x za noc je příšerná noc??? co mám pak říkat třeba jí když tam jdu i 20x? :sweat_smile:
3. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Maličká, tak to přeji pevné nervy, hlavně, aby to bylo už za vámi :wink:
3. led 2010 v 19:25  • Odpověz
hup: Ondří je moc šikovný :dizzy_face: Karolí by to nezvládla sama tak krásně baštit :sweat_smile:
vla: i Alička je šikulááá :dizzy_face: My stále mixujeme na kaši
Ale dneska už mi trošku připadalo že jako dělá "žvýkací" pohyby, tak vyzkouším, třeba to projde :wink:
3. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Holky, začala jsem jí dávat rohlík. Sedím u ní a hlídám, ale by jí nezaskočilo,ŽUŽLE A JE TO PRČA
3. led 2010 v 19:32  • Odpověz
holky dneska jsme zkusili prvně trošku um ...no ondra byl značně vyšokovaný :grinning:
ale pak zblajznul připravenou 100 -nedělala jsem víc, kdyby to byl velký průšvih

zítra jdeme cvičit a pakuž nám najíždí normální režim s programem...jsem ráda...už mi docházely nápady,co celé dny dělat a ondrovy nápady nebyly vždycky použitelné:grinning:

jooo ....a 1.u nás byla tchýně -donesla ondrovi dárky - 4 malé plyšáky - všechny bez visačky,takže asi použité - vypadali dost jetě, samo s našitýma korálkama místo očí
takový vhodný dárek pro 3/4roční dítě,že
pokud čekáte pokračování,víc toho nebylo

jo ještě dárek pro mě -čokoláda a použité struhadlo (takovéto,codělá různétvary)...použitébylo,protože bylo špatně umyté a krabička orvaná

krááááááááááááááááááása
žemi závidíte :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 19:35  • Odpověz
hUp: CO JE TO UM
3. led 2010 v 19:37  • Odpověz
ahojky

tak Nelča si dnes začala klekat a sápat se po mě nahoru, takže už to asi bude jen otázka času, kdy se postaví na nohy, doufám, že ten čas bude dlouhý :grinning:

maus: Nelča jídlo nežvýká, všechno mělní jazykem o horní patro, jediné, co kouše, jsou křupky :wink:
3. led 2010 v 19:38  • Odpověz
hup: no neke :grinning: :grinning: :grinning: fakt závidím :grinning:
Karolí moc rohlík nenadchnul, ani chleba (co bdue žvýkat suché pečivo, že) :grinning:
mis: no nějaké pohyby začala dělat dneska, nevím jestli jazykem nebo jak. Jindy to byla ham a hned polkla :wink:
3. led 2010 v 19:43  • Odpověz
hup: a co že dáváš UM? Chceš ukončit kojo nebo to byl jen experiment?
3. led 2010 v 19:44  • Odpověz
jo a Nela skoro vůbec nechce během dne pít :frowning2: , MM nechce, vždycky jen cucne, MM pije jen večer, v noci a trochu ráno, ale během dne nechce ani čaj, ani šťávičku, max vypije 1 dc

taky ty vaše prťata sbírají drobečky, smítka, prostě cokoliv malého, co najdou na zemi a strkají si to do pusy? celkem sranda ji pozorovat, jak leží na koberci a zaujatě sbírá to cokoliv a jak si to prohlíží :wink: , takhle si vytahuje z pusy rýži během oběda :sweat_smile:

hup: ad tchýně :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 19:45  • Odpověz
A dneska sem malé poprvé umývala vlásky šamponem, tak je má takové hebučké a voňavoučké :dizzy_face: jsem si to zkoušela dát do oka, jestli to opravdu neštípe jak tam píšou :grinning:
3. led 2010 v 19:46  • Odpověz
mau: no nenadchl...jsi jí měla dát šunčičku a máslíčko-to bys viděla,jak to jede:grinning:
já simyslela,že budeš potvůrka závistivá :grinning: :grinning: :grinning:

jen experiment ...ale říkala jsem si,že to semo tamo prsknu,aby si zvyknul a přechod pak nebyl takový hrc prc
tak dva tři měsíce ještě chci -plus mínus do toho roku,jak jsem plánovala
3. led 2010 v 19:47  • Odpověz
hup: no jo, taková jsem já :grinning:
kojo: ahá :wink:
mis: drobky ani nic nesbírá, ale usilovně trénuje palec a ukazováček na předmětech co bere do ruky :slight_smile:
Já jsem dneska Karolí koupila nový hrneček na pítí (ona nějak bojkotuje pítka) ale tenhle zdá se asi projde (za asi dvě hodiny vypila půlku, tak uvidíme zítra :slight_smile:
3. led 2010 v 19:50  • Odpověz
mis:jj ...jak to soustředěně chytají a paks ještě větším soustředěním to smítko vychutnávaj¨:grinning:
dneska jedl borůvky - a normálně vyplivl všechny,co jsem mu dala dopusinky já a ládoval se sám ...prostě už velký kluk noo :grinning:
3. led 2010 v 19:50  • Odpověz
ve 20:45 je na čt2 malí tyrani ..prý s prekopovou a tak....tak kdyby to někoho zajímalo
3. led 2010 v 19:53  • Odpověz
hup: a co to? neznám... já jsem byla označena za tyranku a mega macechu v usínací diskuzi, tak by mě to asi mohlo zajímat :grinning:
3. led 2010 v 19:55  • Odpověz
maus: nekecej :grinning: ....no tohle je ale o dětech,když manipulují rodiči
3. led 2010 v 19:57  • Odpověz
mis: jj, sbírání smetí je fakt velká sranda :grinning: Si vždycky nakouše mrkev na malý kousky, vyndá si je z pusy na podnos a pak je sbírá :grinning:

hup: náhodou, struhadlo se hodí, vždyť přece musíš vědět, že praktické a ozkoušené dárky jsou nejlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
že? nedostala jsi nic co by už nebylo ozkoušené :grinning:
hup: jj, taková jsem já...když mi to manaž dovolí přepnout tak se podívám :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
to je fakt ...urthla si od huby a já to ani neocením ....je chudák,že má takovou snachu :grinning: :grinning: :grinning:

mau: tak povídejpřeháněj....já se o tobě vyvrhelko chci dovědět něco víc ...tady si hraješ na hodnou maminu a jindeuž těodhalili :grinning:
3. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
mis: emi taky sbírá všecko co najde

k těm povelům-ted zrovna má období, kdy na povel ukáže jak je veliká, pápá, paci paci, začíná ukazovat, že je pašák. ale jsou dny, kdy to neukáže ani za nic. paci paci třeba neukazovala skoro měsíc, ted se k tomu vrátila. no jo, holt mají svou hlavu

rohlík jsem dala dneska poprvé, málem se udávila, jak chtěla jíst velký kusy. no, namazat máslem a dát šunku mě ještě nenapadlo:slight_smile:

hup a holky: já ale tu svou obr gratulaci neadresovala k chování alana :wink: ,to mě vůbec nenapadlo, i když by to vlastně za gratulaci taky stálo :wink:
3. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
hup: však si to přečti, je to na kojencích, už to zamkli :grinning: já nejsem objektivní...třeba už se pak se mnou nebudeš bavit :sweat_smile: :confused: (co jsem četla tvoje názory na jiné diskuzi tak bys patřila mezi ty které by mě taky nechaly vyřvat :wink: )
3. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
jo..a víte,co budeme mít ...s holkama z předporodního kurzu asi budeme mít společnou oslavu prvních narozenin - takovou tu emerickou párty pro mrňouse :slight_smile:
doufám,že to klapne :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
maus, tu diskuzi jsem četla :slight_smile: docela maso... :slight_smile: Mně zase osočila "kamarádka" na FB... Jsem macecha, protože jsem Fífu vedla za ruce asi 10 m a natočila si to... Chudák dítě, takovou matku... :angry: Bez komentáře :slight_smile:

jani, já když kojim 3x za noc, tak mam radost, jak hezky spal :sunglasses: Fífa usíná krásně a kojení v noci trvá 2 minuty a spí dál...
3. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
hup: jů, třeba to bude fajn :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
niki: taky macecha, vítej v klubu :grinning:
karolí v noci pije jednou (někdy mezi 2-5) dá tak 180-210 mlíčka a hned pak usne :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
rohlík dáváme sem tam, někdy máznutej máslíčkem... šunka mě taky etě nenapadla, ale spíš z důvodu, že Fífa nemá zuby :slight_smile:
a dárky od hup tchýně jsou super.. :slight_smile: a ona to ani neocení.. Davidovo babi kupuje Fífovi furt nějaký hračky - pro malý dítě absolutně nevhodný... samý oči, malý součástky... ona to myslí dobře...
3. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
mau emi pije taky v noci jednou cca 210 a hned usne. akorát teda pila kolem čtvté, ted se nám to jaksi posouvá, na dnešek pila ve dvě...je to divný, mělo by se to spíš prodlužovat ne?
3. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.