• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mrňata prej ke žvýkání až tak zuby nepotřebujou, ale u našeho to jistě neplatí :grinning:
3. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Fífa kouše i kaši :o)
A přes den teď pije hodně.. Cca 400 ml vody...
3. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
kaca: taky to nemáme pravidelný. když je dobrá noc a hajá pěkně tak jí až tak 4:30-5:30 ale když má problém tak taky klidně už v1 nebo ve 2. Když jí ho nedám tak má problém znova usnout, jak se moc probere. Ono se to časem nějak vyvrbí, zatím mi je jedno jestli jí to mlíko dělám ve2 nebo v5 :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
mau...u nás to pravidelný bylo, ale ted posledních cca 10 dní se v tom nevyznám. taky mi je zatím jedno, v kolik jí mlíčko dám, hlavně, že potom znovu hned usne :wink:
3. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
nik... a ostatní co máte roemerky: vadí dětičkám to polstrování kolem hlavičky? pořád se rozhoduju mezi romerkou s nohou, která má to pevné polstrování kolem hlavičky, nebo tou druhou romerkou, která to polstování nemá tak těsné...
3. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
kaca: my teda nemáme s nohou, ale opěrku tam máme (viz album) a zatím to Karolí nevadilo, ale jen jsem zkoušeli. Myslím že si na to zvykne a nepřijde jí to. Jestli máš možnost tak si to někde v obchodě vyzkoušej.
3. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
nik:jasně...já beru,že straší lidi blbě odhadnou co proprcka jo a co ne ....kdyby bylo jinak vše relativně ok,určo bych to přešla ...alevšak víš,jak tou nás je :sweat_smile:

my teď měli dvě noci,kdy se papalo až v 7 (před tím v 19:00) ....kdyby to tak chtělo vydržet :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
hup: IP
3. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
tyjo, já krmim poprvý už před půlnocí :slight_smile: Teď ho ještě necham a po roce budem řešit... odstavovat a odnaučovat noční jídlo... bude se muset naučit na um - to bude oříšek... jednou jsem mu to zkusila dát a nechtěl ani lok...

kači, ze začátku se mu to polstrování nelíbilo, ale zvyknul si. Mně se líbí, že má tu hlavu dobře fixovanou a je to tak bezpečný...
3. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
mau...tak přesně tuhle opěrku mám na mysli. taky si myslím, že vadit nebude, ale slyšela jsem i názory, že to brání ve výhledu...
já myslela, že máš tu bez opěrky, myslím, žes psala, že máš nějakou větší o 15procent, než ostatní

hup: to ti přeju, aby to vydrželo :wink:, budeš potřebovat být odpočatá! strašně se těším, jak to tu s tebou budeme prožívat znovu!!! jsem z toho skoro dojatá, je to prostě super!
3. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
souhlasím s niki :slight_smile: taky mi to přijde bezpečné
A vy už v ní jezdíte, ju?
3. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
nik: vy už v ní jezdíte?
3. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
proč jste dojatý z hup? Něco nevim? A je to to, co myslim??? :sweat_smile:

My už v ní jezdíme, ve vajičku byl napreslej, koukala mu ven hlava, nohy.. Děs... My jezdíme teď málo - 1x týdně ke tchýni, jinak kočárkem...
kaca: co budeme s hup znovu prožívat? jako těhotenství?
nik..díky za argument, bezpečnost je důležitá, takže asi taky pujdem to tý s nohou. už v ní jezdíte? je složitá instalace do auta? potřebuju, aby to bylo jednoduché, budeme jí často přendavat z auta do auta...

ztloustla jsem kilo :angry:
takže jsem zase plus tři kila a oproti předtěhu váze :angry:
já se z toho taky snad nevyhrabu
a to jsem nějak extra nežrala, ale asi to budou ta večerní prkénka plná dobrot...grrrrrrr
takže od zítra znovu do boje...
jen už jaksi skoro nevím, co omezit. ale jo, něco by se našlo. hlavně to večerní mlsání a skoro každodenní vínko
a musím začít víc pít vodu, přes den piju docela málo. a pravidelně jíst by to chtělo, aspon 5x denně... takže předsevzetí mám za sebou :wink:

zítra jdu k tomu zubákovi...bojim bojim, co mi řekne a udělá...
3. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
kači, jde to jednoduše... Nacvakne se to a je to.. Já jsem si koupila do mýho auta starou romerku, nemam tam isofix a nechtěli jsme to přendavat... Vyšla na 1500... Stejně jezdim jenom po městě a na zahradu. V tý ale ještě nejel...
3. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
tady porovnání (mají trošku jiné názvy ale dá se pochopit která je která
Prince - oproti Lordu zvětšený prostor pro dítě o 15%
King TS - navíc oproti lordu systém snadného a pevného napínání bezpečnostních pásů a konstrukce sedačky se snadným nastavením polohy
King NEW - navíc oproti King TS zvětšený prostor pro dítě o 15 %
King TS plus - navíc oproti King TS 7 poloh nastavení upínacích pásů, větší a pohodlnější opěrka hlavy
King plus NEW - navíc oproti King TS plus - zvětšený prostor pro dítě o 15% a integrovaná opěrka hlavy
DUO - oproti King TS plus upínání ISOFIX + pás Top theter
Safefix - oproti King TS plus New upínání ISOFIX s opěrnou nohou
3. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
mau...pokusím se tím porovnáním prokousat. dííky

nik... dobrej nápad, jen jsem si říkala, jestli není druhá sedačka zbytečná. mrknu na mmb, třeba tam nějakou seženu, klidně s isofixem,mám ho v autě taky. a většinou jezdím taky jen po městě. no i když je teda fakt, že kolikrát jezdím po okruhu a to je vlastně dálnice... musím to promyslet...
můžeš mi sem ještě jednou hodit odkaz e-shopu, kde jste jí kupovali? díky
3. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
holky a už máte golfky?
já asi koupím tyto http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Cam-Golfove-hole-Flip-polohovaci-09
stejnak je budu používat jen na krátké pochůzky po obchodech, když budu potřebovat něco vyřídit ve městě...jinak když pojedu tady u nás na prochajdu do terénu, tak stejně budu jezdit se sportákem casualplay S4...
cena se mi líbí a myslím, že mi budou stačit....
3. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
hup: ????????????????????????
3. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
3. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
sedačka: teď už je romer king plus, už akorát jeden typ, který zahrnuje všechno popsané
golfky: máme inglesina zippy allover a maxi spokojenost (ale máme je místo sporťáku)
3. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
kaca, hup: tak co se děje? Hup, jsi těhotná? jestli si něco píšete přes IP, pak na to reagujete tady před náma, tak to fakt nedělejte.... já jsem zvědavá jako opice..... hej, okamžitě nám to řekni!!! :wink:
3. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
hup: nezlob :angry: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
já bych měla z autosedačky z druhé ruky trošku obavy ...nikdy nevíš,jak s ní bylo zacházeno ....

golfky jsem zatím neřešila ... u nás jsou všude kočičí hlavy, takže to moc nejde a na dědiněuž vůbec ne
ale asi to bude třeba nějak vymyslet
3. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
kaca: nějaké podobné golfky jako ty, si taky představuju, já je budu potřebovat jen do města, abych nemusela tahat velkej kočár
3. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
já je taky nechci na denní ježdění, jen prostě jako příruční zavazadlo:slight_smile:
3. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
hup, my to máme od kamarádky, takže víme, jak s ní bylo zacházeno :wink:

golky začneme teď řešit, tak šup sem s návrhama :slight_smile:

a připojuju se k mis... :grinning:
3. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
heeeej, ony na to ani jedna nereagujou :angry: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
maus: asi je to strašně tajné...... :astonished: :astonished: :astonished: , ale štvou mě, obě... kdyby to Kaca nenapsala, tak jsem v klidu.... ale můj závěr zní, Hup je těhotná
3. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.