• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak třeba není, přece by to řekla :wink:
3. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
holky vy jste jako vosy! jak dlouho chodíte na koníka a kam koukáte? já jsem tu nebyla týden, a ted něco napíšu, a je tady z toho poprask :wink: :grinning:
3. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
ty kač golfky jsou super! něco takovýho hledam :slight_smile:
3. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
nik: jj přijdou mi dobrý. hlavně mají polohovací střechu, což mám u casualplaye a je to super. když svítí slunce zepředu, nebo fučí vítr, tak jsem to v létě sklopila a emi byla v klidu:slight_smile:
nemám odzkoušený, jak je velkej nákupní košík, ale stejnak v tom asi moc nákupů člověk neutáhne.
3. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Určitě je, kaca to bezpochyby zahlídla v nějaké jiné diskuzi, jenže já jaksi na jiný vůbec nekoukám :sweat_smile: :grinning:
3. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
nik: jo ...tak to joo...jasný, že když to je od známé,je to něco jiného

:confused: :fearful: :sweat_smile: :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Mně se líbí tyhle http://www.detske-kocarky.cz/golfove-hole-chipolino-pooky-2009-autosedacky--93.html
Na pohled... Chci co nejskladnější, a by byly polohovatelný... Ale zatim jsem to nijak nezkoumala...
3. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
jinak tu autosedajdu koupíme asi z tohodle odkazu, mám ten obchod relativně blízko a máme odtud i kočárek. takže bud tuto:
http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/ROMER-Safefix-plus-2010-HighLINE

nebo tuto, nemáte jí někdo, s tím TopTether?
http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/ROMER-SAFEFIX-plus-TT-2010-TrendLINE
saru: já chodím ještě na regiony, ale jiné diskuze taky nečtu......
kaca: klobouk dolů, jestli jsi to četla někde jinde, že to stíháš :wink:
nik, tak ty jsou taky super. líbí se mi , že jdou otočit čelem proti směru jízdy. to mi docela někdy chybí...
3. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Takže jooo, ten :dizzy_face: na konci, to má určitě potvrdit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
holky, já nikde nic nehledala! nemám na to taky vůbec čas!
3. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
A jelikož mě to napadlo už asi předevčírem, že hup nějak nemluví o krámech, tak.....
3. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
týden jsem tu nebyla, včera jsem jen pustila koně, abych vám napsala, že jsme OK, takže fakt nikde nic jinýho nehledám.
teda ted možná jo, možná pohledám tady na koni recenzi na ty golfky, jestli je někdo nemá, ale jinak jsem fakt ráda, že chodím sem a pak ještě na klokany z března, kam jsem původně patřila...
3. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
To je prča :slight_smile: A hup mlží :wink: :wink: Tak jí nechme... Ona nám to poví, až bude chtít :sunglasses:

Kači, jojo... To je super. Já vozim ve sporťáku Fífu pořád čumáčkem k sobě... A taky se mi líbí, že jdou do lehu...

Za chvíli jdu, dopiju Pálavu a pujdu zabalit D. nějaký cukroví do práce... Letos jsme nesnědli skoro nic.. :sweat_smile:
3. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
Jéééééééééééééééééééééé, tak já už vim, kde to kač zjistila... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
vy jste truby :grinning:
3. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
nik...tys to musela hledat? :wink:
3. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
kači, nemusela... Mi to praštilo do očí, když jsem odklikla OK :grinning:
Závidim :slight_smile:
3. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
fakt nechápu, že vás to nepraštilo dřív...jak říkám, včera jsem zapnula koně a prásk!!!
3. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
já nezávidím, já to přeju:slight_smile:
3. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Když já vyloženě vždycky hledám to počáteční H... a fakt na nic jinýho ani nemrknu... Taky to hupince moc, moc přeju :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
ad golfky - zatím nevím...
3. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
jako teď asi nechápu, takže Hup někde napsala, že je těhotná, u nás mlží........ mě teda nic do očí nepraštilo a a si ani nepraští :grinning:
3. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
tak joooo ....detektivky ....odhalily jste mě :grinning:
3. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
hup: ale nejvíc mi bylo divný, že si stěžuju na krámy a Ty nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gratulace a moc držím palce a posílám mraky pozitivního myšlení, které Ti ovšem nechybí, já vím, takže vše bude zaručeně tak, jak má být :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Já tady teď moc nepobývala, tak jsem nic neviděla...

Kači, já jí to taky přeju a i závidím ty pocity.. Já už se hrozně těšim na další těhu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teď dáme rok pauzu a od příštího se zase začnem pokoušet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
saru: taky hledám to počáteční H.... takže kdyby to bývalo nebylo hned jako první diskuse nahoře, možná bych si toho nevšimla. i když pochybuju.... docela dobře se totiž orientuju v textu, jakémkoliv, dokážu to prvotně jakoby přelétnout očima...docela často se mi to vyplatilo, třeba v testech na výšce, rychle jsem vyselektovala otázky, které vím a odpovím, nahrabala jsem body a pak jsem si v klídku řešila složitější otázky :slight_smile: no takže jsem včera pustila koně a prásklo mě do očí hned "hupcza".
dvakrát jsem se dívala, jestli nejsem v rok či více staré obnovené diskusi, ale nikoliv. bylo to čerstvé.

jo a na svou obranu musím říct, že jsem si jednak myslela, že jste to probraly, když jsem tu nebyla a jednak jsem si prostě říkala, že tohle nejde nevidět, nejde si nevšimnout, takže jsem to brala, jako že je to venku.
tímto se hupince upřímně omlouvám!
3. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
tož už taky vím, 5.9.2010 bude další Holišče..... hurááááááá, véééééliká gratulace, tak ať tě doma moc nezlobí a hlavně se šetři..... u tebe to asi nepůjde.... se z toho asi pos...š, práce, domácnoct, Ondří, břicho.... :grinning: :grinning: , holka moje, držím palce :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
mně se to krásný čísílko u Hup objevilo až ted, pořád koukám co vás praštilo do očí a nic tam nebylo.....ale už je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Obrovská gratulace Hup, přeju krásný pohodový těhu :dizzy_face: :dizzy_face: Je to super že se vám tak rychle zadařilo :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.