• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
a když už je to venku, tak musím říct, že se děsně těším na první snímky, na zprávy o velikosti miminka, jaké bude pohlaví...a tak. prostě to budu prožívat s ní, jestli na mě nezanevře :wink: je to krása krása krása!
3. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Tak to my dáme rozhodně delší pauzu, uvidíme, jestli vůbec někdy půjdeme do dalšího, je to na mě. Manža říká, že záleží, jestli si troufnu a já myslím, že časem jo. Teď teda ještě chvíli určitě ne (teda doufám - jak říká naše mamka, my to asi máme v rodě, stačí se otřít a jsme v tom - já i ségra jsme napoprvé a Štěpík taky :grinning: :grinning: ), nejdřív se přestěhujem někam blíž k našim, zařídíme bydlení dle našich snů, a pak možná :dizzy_face:
kači, to mám taky... praští mi určitá slova v textu do očí.. Umim rychle číst... Nojo, 5 let na fildě mě naučilo svý... :sweat_smile:

Hup, a co na to Alan, Zanka a mamka? Tchýně to už ví?
janakar: hup si změnila profil až ted:slight_smile: dřív to tam nebylo.
3. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
kaci: jj, takhle jsem se učila skladby nazpaměť, taky přelítávám spíš řádky než slova, manža vždycky říká, že ty stránky nečtu, jen obracím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Bude krásný rozptýlení v týhle diskuzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já si etě ráda ten rok do snažení počkam :wink:

Jdu hajat hvězdy... Tak ať mam ráno co dočítat :slight_smile:
Dobrou...
kac: A co vás teda praštilo do očí, pořád nechápu.......
saru: no jo.jenže moje těhu a tvoje těhu byly na úplně obrácené straně stupnice :wink:

no takjá vám to teda povím
já tototiž čula v kostech už kolem vánoc
apak jsem to nedostala, tak jsem po dvou dnech říkala alanovi,ať mikoupí i testík,když jde do města
koukalna mě a nechápal
a pak s ním přišel a byl úplně na výmaz,že si ho nejdu hned udělat :grinning:
já už věděla-tak jsem nepotřebovala,že
ale pro alana je pocit přecejen nějak málo exaktnínež ty dvě čárky :grinning:
úplně byl nervní a furt mě popoháněl
no ale byl rááád

ale latinu začal sekat ještě před tím - nejako reakci na tohle
takže snad mu to zavčasu docvaklo :slight_smile:
3. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
a díkyvšemza gratulace :wink:
3. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ale je to nádherný, já už bych taky stašně moc chtěla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já mám za Hupinku tak obrovskou radost
3. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
my teda čekat nebudeme, budeme se snažit nejpozději za 2 měsíce na ostro :grinning:

jani: bouchlo je do očí slovo "Hupcza", když odeslali příspěvek, daly OK a objevila se všechna témata, no ale " Hupcza" byla u diskuze Září 2010 :grinning:
3. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
hup: to máš recht :wink: Ovšem moje potíže by bývaly byly, i kdybych těhu nebyla. Ono to vlastně s těhu nakonec skoro nesouviselo, to už teď vím, prostě se mi v těle měnily energie :wink: Takže je možný, že to druhé už by bylo úplně OK, ale i tak, počkáme...
Každopádně jsem za Tebe moooc ráda :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
:wink: Tak mě nenapínejte a řekněte mi, co vás tak bylo do očí, já asi potřebuju brejle :grinning:

Hup: takže krásný vánoční dárek. To je supeeeeer kočko :wink:
3. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
jo táááák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
jani: věřím, že i druhého mimča se dočkáte, když nakonec klapla Karolínka, tak klapne i druhé mimi, uvidíš :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
jani: přesně, jak píše mis :wink:
3. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
jani + mis: takšup šup ...teda čekat na vás už nebudeme :grinning: ....ale ať v tom nejsme sami:slight_smile:
3. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Karolínka klapla......ale nebylo to snadný.....každopádně my jsme bojovníci a budeme bojovat :wink:
3. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
hup: neboj, kousek těhu spolu určo prožijeme :grinning:

jani: vím, že jsi to psala, ale teď nevím jistě, Karolínka byla počata přirozeně, že jo?
3. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Kaci: na FB máš nádherný fotečky, Emminka hory zvládla perfektně a byla očividně spokojená :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
jéééé tak kukám, že jsem sem kukla v pravý čas.....dneska půjdu spát velmi dojatá :dizzy_face:
hup: gratuluju :wink: jsem ráda, žes mě nezklamala....sázela jsem na tebe, že budeš první.......super :dizzy_face:
3. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
Krásné ránko :dizzy_face:
Noc ušla, vstávačka před6, manža jel do práce a my jsme posnídaly a hrajeme si :slight_smile:
Taky jsem šla spát včera taková dojatá a plná dojmů. Ale fajn je že manaža už na druhé neříká absolutní NE, ale říkal, že za čas, možná, ... tak uvidíme za pár let :wink:
Taky jsem věřila že Hup bude první :dizzy_face:
No a všem dalším kdo chtějí přeju ať je to brzoooo :slight_smile:
4. led 2010 v 07:16  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:

Nejdřív chci pogratulovat Hup, přeju Tobě i miminku hlavně zdravíčko ať vše probíhá tak jak má.

Jinak my už jsme docela zdraví, občas ještě odsáváme rýmu, ale jde to.

Teda nevím co s tím naším klukem, ve 2 ráno už nechtěl spát a byl čilej jak rybka, asi 2 hodiny jsem ho přemlouvala, pak usnul, v 6 vstávačka jako normál.

Za noc mi vypije 3 flašky mlíčka s kaší, jednu dostane v 6, po 11 se mi vzbudí hlady a pak ještě ve 2 ráno, on nás asi brzy sežere, dneska zkusím dát místo večerního mlíka kaši, potřebuju aby se trochu zasytil, poslední 3 týdny kupuju pořád jen pixly s mlíkem :unamused:
4. led 2010 v 07:30  • Odpověz
kett: a jaké dáváš mlíčko? já jsem před nedávnem začala dávat "na dobrou noc" je sytější a fakt mám pocit že je to lepší. A dávám jen to, kašičku už ne. :slight_smile: No ale hlavně je bezva že rýma je na ústupu :dizzy_face:
4. led 2010 v 07:32  • Odpověz
maus: taky dávám to na dobrou noc, ale prostě u našeho mladíka v tom nevidím vůbec žádnej rozdíl :pensive: musím zkusit prostě něco jinýho, třeba něco zabere :slight_smile:
4. led 2010 v 07:38  • Odpověz
kett: tak budu držet palce. Něco ho aspoň trošku víc zasytit musí :slight_smile:
4. led 2010 v 07:40  • Odpověz
maus: doufám, že něco jo, jen na to přijít. :sweat_smile:
4. led 2010 v 07:42  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

děkuji :dizzy_face:

enz:tak snad to bude výhra :wink:

ad spinkání -ondrovi jsme koupili"dospěláckou" postel ...mám ji vedle své (ať si zvyká, aby se bylo v září,kam uskládat a nebyla to změna hrc prc naráz)
nechápala jsem jak v ní ochotně zůstal i když nemá žádnou ohrádku
prostě si do ní lehl a chvíli brmlal s ovečkou a usnul
vylezl z ní až před sedmou -přitulit se
skoroto vypadá,že mu vadily ty mříže :sweat_smile:
4. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Ondrášek už chrupe ve velké postýlce? No téda, to je velkej chlap :dizzy_face: Já bych se bála že Karolí spadne :sweat_smile:
4. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Jůůůůů, Hupinka bude zase maminka - všichni ti posíláme mega gratulace a držíme moooc palečky! Taky jsem měla trošku na mále - zpoždění víc jak 2 týdny, ale přechodila jsem nějaký zánět, takže se to asi tím šouplo, ale můžu vám říct, že mé pocity byly dosti smíšené....
4. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.