• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj holky, my dnes spaly do 8:30

kami: :sweat_smile: :sweat_smile: , ale tak mohly jsme mít 2 nastávající maminky :wink:

hup: téda,velká postel... a kolikrát v ní spinkal? Nela by spadla, během spaní teda ne, ale po probuzení asi jo, vydává se totiž na průzkumy :wink:
4. led 2010 v 09:15  • Odpověz
tak Karolí vzala na milost ten hrneček, takže pije :dizzy_face:
Už jsem myslela že budeme na dudlíku do let :grinning:
4. led 2010 v 09:18  • Odpověz
do 2let ; :wink:
4. led 2010 v 09:19  • Odpověz
maus: jaký je to hrneček?
4. led 2010 v 09:39  • Odpověz
mau:no my máme hypercitlivou chůvičku - bere i šustění peřiny,tak jsem plánovala,že budeme hned startovat a nebylo třeba

kami: dík :dizzy_face:

mis:zatím jednou ...ondra taky průzkumničí ....ale zatím nepadá ...ale pro zichr jsempod ní dala naskládanou peřinu :sweat_smile:
4. led 2010 v 09:40  • Odpověz
maus: a z jakého dudlíku pila Karolí čaj? č.1 nebo 2?

hup: vidíš, peřina pod postelí mě nenapadla, to je dobré řešení
4. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

hup: téda, tak to je Ondra frajer - hlavně proto, že nepadá :slight_smile: Štěpán by během spánku určo žuchnul, děsně cestuje, ale on by žuchnul i normálně, protože by chtěl na zem a stát :sweat_smile: Když je s náma ve velké posteli, tak vyloženě přes nás skáče šipky, kdybychom ho nechytli, tak skočí klíďo na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes: On, jak už jsem říkala, prostě fakt nemá pud sebezáchovy :grinning:
4. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Dobré ránko,
my taky nc dosestercela fajn, vzbudila se v jednu tradičně vypila hrnek čaje a pak o půl šesté hnek mlíka a spala do osmi, což u nás nebývá často :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky jsem usínala rozněžněná nad \Hupinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ondří je teda borec, že už zvládl spinkat ve velké posteli, to by u nás nehrozilo :grinning:
4. led 2010 v 10:02  • Odpověz
teda já píšu děsně--noc docela fajn---- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 10:03  • Odpověz
hup: a jak tu chůvičku používáš když máš Ondru u sebe? :sweat_smile:
hrneček s pítkem máme Avent a MAM, ty nechce, tak jsem koupila babylove z DM a ten prošel :dizzy_face:
jinak už teď všechno pijeme z dudlíků č3 (MAM,Farlin a Tesco)
4. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahoooooooj holky

Hup. Strašně mooooooooooooooooc velká gratulace,hlavně aby vše bylo jako těhotenství s Ondráškem :wink: :grinning: :grinning: a zároveň Tě obdivuju,asi bych to takhle brzo nezvládla mít dětičky tak rychle po sobě :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Tak kluci odjeli na výlet k manžovi do práce. Já si zatím uvařím, uklidím a budu trochu relaxovat, leje ze mě jako z konve, ale to je od krámů :unamused:

Štěpulovi právě dorazily ty zimní botky, jsou super :dizzy_face: Tak je můžem odpoledne hned vyzkoušet, je tu docela dost sněhu :slight_smile: Zítra budeme celé dopo pryč - zubař, atd., tak aby pak ještě nějakej byl :sweat_smile: Ale ony budou fajn nejen do sněhu :slight_smile:
4. led 2010 v 10:24  • Odpověz
saru (i ostatní): co vaříte? já jsem úplně bez nápadu, tak peču kuře
4. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahooooooooojky,tak vás dočítám, zatím jsem na 813a nestačím se divit. No hup, to jsou super dárky ne?? můžeš dělat tvary ze papání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Maus: kuře s nádivkou a bramborem sem dělala včera a máme ještě na dnes a to bys koukala jak si Alička dávala do zobáčku,masíčko a brambůrek :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Saru: tak já ty krámy mam taky - pořád :rolling_eyes: jak sem psala,že je mam slabé,tak sem přestala brát HA a ty se teda rozjely :angry: tak doufám,že už taky zkončí a pak si hned zajdu na gyndu je to dost divné :unamused:
4. led 2010 v 10:30  • Odpověz
vla: no já peču jen obyč nudné :sweat_smile: :grinning:
Hup: to je krásnééééééééééééé, gratulace největšííííííííí
mau: já dělám opět kari kuře, manžovi prý po včerejším obědu chybí maso, měli jsme nudle s mákem :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Téda, já mrknu jednou za čas a taková novinka!!! Moc gratuluji Hup!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Hup: no to je super, že se tam Ondrovi líbí, já si to s Vojtou nedovedu představit. Je to taková naše malá buchna :dizzy_face:
4. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Jani + Mis: tak to se můžeme těšit na další mininka??? no to je usper, tak šup šup :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Hup: když jsem učila Dandulu, tak jsem mu tam dala matraci z postýlky :wink: ale on byl o rok starší než Odří :sweat_smile:
4. led 2010 v 10:37  • Odpověz
mau: já dělám jen těstovinovej salát s rajčaty, sýrem a tuňákem - Štěpík si dá bez tuňáka :wink: Včera jsme měli rajskou, tak dnes něco lehčího :slight_smile:
4. led 2010 v 11:35  • Odpověz
si představte, že i když jsme vstávaly v 8.30, tak Nelča už je zase vytuhlá, no nestačím zírat, nemocná není :wink: , asi ji zmáhá to lezení po kolenou :sweat_smile: , ráno, sotva jsem ji dala na koberec, tak během pár vteřin dolezla ke dveřím na zahradu, začíná být nějaká moc akční, na to nejsem zvyklá :grinning: ...... přemýšlím, kam umístím misky s granulema pro Edwarda a Bertu, ty ještě naštěstí neobjevila, ale zrovna nechci, aby se Nelča krmila granulkama, i když mají vyvážený poměr vitamínů a pod. :grinning:

sklen: žádné šup šup, u mě si ještě počkáte nějaký ten měsíc :wink:

dnes nevařím, nevím ani co, zásoby vypleněné :wink: , mám tu čočkovou polívku, to mi stačí

a od středy začínáme zase 2x týdně plavat, hurááááá
4. led 2010 v 11:40  • Odpověz
my už budem plavat jen 1x týdně :unamused: ale i tak to snad bude fajn :slight_smile:
Musím do obchodu, taky tu není nic k jídlu. ALe venku kosa a posněhává...
4. led 2010 v 11:42  • Odpověz
mis: u nás granule zůstaly na místě, vždycky, když se tam Štěpán přiblížil, udělali jsme tytyty a nějakou dobu už ho nezajímají :wink: Čímž ovšem nechci tvrdit, že někdy nějakou nesní :grinning:
4. led 2010 v 11:50  • Odpověz
maus: původně jsem taky chtěla jen 1x týdně, ale už to měli plné, tak budeme zase chodit 2x týdně, nevadí mi to, aspoň budu nucená vypadnout z té naší vesnice :grinning:

jo a přes vánoce jsem přibrala kilo, takže zahajuju "dietu", u mě to znamená, že se přestanu cpát sladkým, hlavně teda večer, protože to je fakt děsnýýýýýý..... mám o 4kg víc než když jsem otěhotněla :wink: , tak s tím musím něco málo udělat.... dokonce možná začnu chodit na spinning nebo trampolínky, nějaké procházky mě moc nevytrhnou :grinning:
4. led 2010 v 11:50  • Odpověz
saru: když dělám na Nelču tytyty, tak se tlemí jako tele, má z toho spíš srandu než aby to brala jako něco, co nesmí :grinning: , takže nějaké tytyty zatím nehrozí :slight_smile: , ale mohla by to už pochopit :slight_smile:
4. led 2010 v 11:52  • Odpověz
ad váha - já jsem taky přibrala kilo, ale předtím kilo zhubla, takže dobrý :slight_smile: Přes svátky jsem se necpala, ale od 27. dodnes je to teda něco - po obědě kafičko a cukroví, večer čajíček a cukroví - denně aspoň půl talíře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Můžu bejt ráda, že je to jen kilo :grinning:
4. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.