• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoooj, to jste mi daly, číst tolik stránek :slight_smile:
Hup, veliká gratulace :sweat_smile: máš moc pěkný termín porodu, ten jsem chtěla taky :wink:
K obědu mám lasagne od soboty. jsou super, i když nejsou podle Itala. nemám doma pomodoro sugo :confounded:
taky mám kilo navíc, začnu víc pít a víc se hýbat, nijak nezdravě nejím, tak není co ubírat :grinning: sladký navečer jsem taky zrušila, protože jsem z toho nemohla spát :unamused:
4. led 2010 v 11:56  • Odpověz
ahoj holky

ještě jednou hupince velká gratulace a možná ještě větší obdiv, vím co to je mít dvě děti, a asi bych je těžko zvládala takhle brzo za sebou, každopádně hup hlavně zdraví a pohodu

Nelinka dneska baštila na snídani veku se šunkou, měla to na kostičky a kousala jako vzteklá, obdiv, když má jen dva zuby :grinning:
pijeme s pítka od nuku myslím ten chytrý hrneček za 300 :confounded: , ale je fakt, že Nelinka ho má ráda, není láhvová, Tomášek ten byl dlouho dudlíkový, ona ani s dudim není moc velký kamarád, max na usnutí a pak ven

jo dneska se poprvé vyčůrala na hrnečku, koupili jsme včera kojenecký nočník a dneska už byl úspěch, koukala na to jako na zjevení, ale smála se, kaku nešlo, protože neměl kdo hlídat, mamce se taky chtělo kaku, tak to bylo v plíně, ale kdybych jí tam měla čas podržet déle, tak by to tam spadlo, ona to má dost pravidelné, každé ráno a večer,

tak pár chuťovek k tomu vašemu vaření
4. led 2010 v 11:56  • Odpověz
dadu: chuťovka OK, zrovna se tu cpu u toho čtení polívkou :grinning:
4. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Holky to vánoční kilo navíc přišlo i k nám :grinning: musim něco začít za sebou dělat je to hnus :angry: jak vypadám a taky sem se přesvědčila o tom jak je člověk shnilej,protože sem na těch lyžích měla co dělat,aby to nožičky utáhly :wink: :grinning:
4. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Dadu, to je super, že se malá vyčůrala. malý mi na nočníku řve :cry:
4. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
nočník nezkouším, mylsím, že je ještě čas :wink:

vla: přesně, taky se mi na lyžích klepaly nožičky, po druhém sjetí kopce jsem to chtěla zabalit, ale pak už to šlo, ale kopec jsem sjela jen 5x..... stačilo a nohy nebolely :wink:
4. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Já dneska nevařím, máme sekanou od tchýně :grinning: Když viděla jak se po nocích učím, tak mi chtěla nějak pomoct, je zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: A já místo učení jsem na koníkovi, to jsem ale :pensive: :pensive:
U nás krásně chumelí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ad nočník.......zkoušela jsem jednou chviličku a nic, ale musím to vyzkoušet nežb půjdeme k dr, potřebuju moč :unamused:

Svoje kila ani nechci komentovat, připadám si jak vepř..... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahojky,

Hup, co to vidí oči mé u Tebe v profilu?????? To jsem zas úplně mimo a nic nevim!!!!!! Veeeeeeeeeeeeelká gratulace a obdiv k tomu!!!! :grinning:
4. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
mau:jako než jdeme spát my samozřejmě :slight_smile:

díky za přáníčka

jo tak já mám pocit,že jsem taky už fest oteklá a furt se mě lidi ptají,jestli jsem nezhubla-tož nevím (idneska)
4. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
dad: jooo ...pečivo se šunčičkou je i u nás hit :grinning:

nočník jsme koupili,posadila jsem na něj ondru a onna to tak vyděšeně koukal....no ještě počkáme:slight_smile:
ale do září by se to měl alespoň částečně naučit ať z těch plín nezblbnu :grinning:
4. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
hup: ať žijou pleny jednorázové :grinning:
4. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
mis: né ..je dost času ....však on to zvládne...léto prý je na učení na nočník ideální :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
no my ho koupili, protože máme doma jen velký a tam ji dupka propadla, ten je fajn, dobře se jí na tom sedí, teda aspoň se tak tvářila, no ona házela pohledy, jako že jí to je jedno na čem sedí, ale dr. mi říkala, že pokud má tak pravidelné kakání a sedí sama tak ať to pomalu zkoušíme, ne na sílu, ale tak nějak.....
tak jsme to zkusili a úspěch, ale ona by to pustila i na zem, nedělám si iluze, že ví co dělá a plínku odmítne :sweat_smile: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Taky jsme dostaly trůn k vánocům, ten od Fischer price co hraje po a dá se rozebrat a dát na normální WC,ale je ještě vysokej. :wink:
4. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
hup: jj, taky mám v plánu zkusit nočník v létě, kámoška tak naučila syna, úplně nenásilně, tak nějak doufám, že to klapne i u nás

hup: koupila jsi ten rodinný plánovací kalendář? je fakt dobrej? ptám se kvůli tomu, že není úplně nejlevnější, tak aby nám k nečemu byl..... chtěla bych koupit i ten narozeninový, ten by se nám hodil
4. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
mis: jj ...já ho mám už druhým rokem..můžu ti to fotnout
4. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
hup: nemusíš, jdu ho objednat, dohromady s narozeninovým :wink: , Martin třeba používá na všechno Outlook, ale mě by se víc líbilo něco, abych nemusela mít zapnutý PC, a ten kalendář vypadá fááákt dobře :wink:
4. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Holky, jaký kalendář? hoďte odkaz, něco takového mi chybí v kuchyni!! abych to měla na očích.
Hup, co váš velký projekt, zvládneš to?
4. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
holky teď byl super pořad na čt2, tak jsem byla zakoukaná, že jsem vám nedala vědět, bylo tam o kojencích, jak to probíhá, co se týče chůze, lezení po čtyřech, jazyku, prostě nervová soustava,
tak jsem v klidu, většina dětí leze po čtyřech, ale je dost vysoké procento, které to vývojově přeskočí a pak rovnou chodí, proč tomu tak je ještě nevyzkoumali :zipper_mouth:
4. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Dadu: já sem skákala po prdeli a pak rovnou chodila :grinning: :grinning: prej to byla fakt sranda :grinning:
4. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
vla :grinning: :sweat_smile: :grinning:
4. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
vla: já taky "chodila" po zadku, pošťačka si jednou myslela, že jsem postižená :astonished: :grinning:

luci: http://www.bajecnyobchod.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=37&products_id=383

dadu: tak to jsem propásla :unamused:
4. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
kami: všechno nej k narozeninám :sweat_smile:

luci: tobě vše nej k zítřejším narozkám :sweat_smile: , to abych nezapomněla :grinning:
4. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Díky Míšo a že Nellinka zdraví Nelinku! :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
dadu: Nelinka je holak šikovná s tím nočníčkem i s tou vekou :dizzy_face:
jsem schválně koupila chleba a krůtí dětskou šunku, to zkusím Karolí dát a jsem mooooc zvědavá :grinning:
My jsme nočník schovaly po několika pokusech. Přestalo jí to tam bavit a začalo jí to dost štvát, takže tolik nočník u nás :wink:
A s kilama mi ani nemluvte :angry: vyhlássila jsem jim boj :grinning:
4. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Zdravím všechny v novém roce a přeji hodně štěstí a zdraví!!

Hup - teda ty seš drbna, myslela jsem že to vyrdžíš dýl :grinning: :grinning: :grinning: Byla u nás 25 a nic neřekla, vlastně i pila víno, radvou je, že jsme si s Pepou říkali, že něco není v pořádku, protože se za celou dobu ani jednou s Alanem nepohádali a to u mě byli víc než 24 hodin :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
zanka: ahoj :dizzy_face: Vám taky vše nej do roku 2010 :wink:
ad Míša a Alan - :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
zanka: já drbna? tak si nalistuj o pár stránek zpět :sweat_smile:

mis:jooo ..alan chtěltaky outlook...ale mi to takhle příjde lepší

luci:nějak se to udělá ..však tam je tým šikovných lidiček :wink:
4. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
zanka: 25 to ještě nikdo nevěděl :wink:
4. led 2010 v 15:00  • Odpověz
aho zuzi :slight_smile: všechno nej v novém roce :dizzy_face:
a zajdi častěji, se člověk dozví věcí :grinning:
tak jsem hledala na netu jeslti mám Karolí ten chlebík máznout máslem nebo margarínem a líp vyšel asi margarín. Stejně to nebude jíst :grinning:
4. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.