• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak Štěpík dneska snědl k obědu těstoviny s dušenými rajčaty a sýrem - nepomačkané. A teď k sváči kousek chleba s lučinou a olizoval se až za ušima :dizzy_face:
4. led 2010 v 15:14  • Odpověz
saru: Štěpánek je fakt šikula :dizzy_face:

zajímavé: http://www.varime-detem.cz/
4. led 2010 v 15:21  • Odpověz
no ondra je poslední dobou s obědy na štíru ...něco pojí....ale tak 1/4 - 1/3 skleničky (nebo ekvivalent vařeného) ...výjimkou je,když jsmev oticích -tam má hrůzu, že jí to sežerou ségřiné děcka,tak tlačí :grinning:
4. led 2010 v 15:22  • Odpověz
mau: to je fajn stránka :wink:
Tekutiny, to mi přijde dost, ale náš násoska tolik určo vypije :grinning: :
http://www.varime-detem.cz/clanky/detail/30

hup: Štěpán takhle míň jedl kolem vánoc, ale teď už zas v poho - akorát mu začíná vadit tekuté - prostě přesnídávky, kaše,... Chce všechno s kousky :sweat_smile:
4. led 2010 v 15:26  • Odpověz
tak nepřekvapila - nejedla to :grinning: vůbec nevěděla co s tím :grinning:
ale hůř, nechce ani normální jídlo. Oběd vyblila (zaskočilo jí, zakuckala se a byl venku), tak snědla na etapy dva kelímky frutapury a od té doby nic, tak nevím, jestli bude večeřet nebo co...ach jo :unamused:
4. led 2010 v 15:50  • Odpověz
mau: ach jo, jak té Karolí pomoct :unamused: Zvrací docela často, viď? Kousky teda vůbec nechce, nebo ve skleničkách je sní?
4. led 2010 v 15:54  • Odpověz
saru: ani ve skleničkách (to by nesnědla nic) a nebo trpěla. Občas projde namačkanej banán, ale musí být hodně zralej. A zvrací hodně, vždycky když má nějakou virózku a nebo kašel. DNeska jí právě zaskočil jeden kousínekček, zakašlala se a už to jelo...No noc no, třeba se to časem naučí a třeba i to časté zvracení přejde
4. led 2010 v 16:01  • Odpověz
mau: jj, vytrvat, co jiného :slight_smile: A když jí dáš kousek rohlíku do ruky, tak ji to neláká žužlat?
4. led 2010 v 16:05  • Odpověz
saru: ani moc ne, spíš si s tím hraje, chvilku si to prohlíží, otáčí, párkrát to strčí do pusy, ale pak to zahodí. S čímkoliv jiným jí to baví víc a když to není k jídlu tak to žužlá o 106 :sweat_smile:
4. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Teda Mau to máte s tim papánim fakt trápení :frowning2: to Alička taky zblajzne všechno i když jsme ze všech dětiček tady asi nejhubenější :dizzy_face:
4. led 2010 v 16:26  • Odpověz
hup: škoda, že nejsi drbna, normálně mě lehce zamrzelo, že jsi nám to neřekla (nám hvězdným maminkám) a nějakým "neznámým" zářijovkám to klidně práskneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nela naštěstí taky sní všechno, zatím.... a doufám, že jí to ještě vydrží.... nejvíc jí chutná ovoce a kaše
4. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Karolí teď hodně dlouho papala pěkně. nevím co jí zase je. Ještě ke všemu ej dneska fakt mega protivka umrčená...to je zase den. věřím, že noc bdue stát opět za to.
A navíc jsem nějaká podrážděná tak si to i víc beru... :frowning2:
4. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Holky, nevíte, jestli ted nejsou v Tescu na něco slevy - plínky, Sunar, skleničky? Když jedem zítra k té zubce, tak bychom se tam stavili. Manža už začíná mít řeči typu - hele, já zejtra asi nikam nejedu,... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mně je to nějak fuk, max. se dozvím, že ty spodní klubající se moudráky se tam nevejdou a budu muset na trhání, což bych hooodně nerada, když ty vrchní jdou OK, ale taky bych to přežila :slight_smile:
4. led 2010 v 16:53  • Odpověz
mau: Štěpík dneska taky trochu prudí, teď teda usnul, ale jinak nic moc - jó, pokud může lítat po bytě, honit kočky a všechno demolovat, tak je OK, ale nedejbože ho chvilku chovat :grinning:
4. led 2010 v 16:54  • Odpověz
saru: naše mrčí u všeho :sweat_smile: a o moudrákách mi nemluv. Spodní už mi vyřezali a horní se chystají - taky se tam nevejdou. Ale po zkušenosti s vrchem se mi fakt nechce....auuuu
4. led 2010 v 16:56  • Odpověz
v tescu nic moc, mají v akci tesco plínky (bílé) a fialové ale jinak nic...
4. led 2010 v 17:02  • Odpověz
4. led 2010 v 17:07  • Odpověz
mis: já bych vám to řeklá...neboj ..ale chtěla jsem počkat alespoň na srdíčko :wink:

ondra je dnaska taky trošku prdelatý
ale momentálně vysává -rozuměj tahá hubici po zemi a tváří se hyperdůležitě -tak je spokojený a v klidu :slight_smile:
4. led 2010 v 17:12  • Odpověz
mau: dííík :dizzy_face:
4. led 2010 v 17:47  • Odpověz
U nás už se usíná, přes den skoro nespal, jen odpo asi 20 minut :wink:
4. led 2010 v 17:48  • Odpověz
já jdu dělat mlíčko,jdem koupat a taky už chrupat...... :slight_smile:
4. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Mau: to je mi líto, snad se to zlepší. Držím pěstičky.

My máme dnes doma protivku, u ničeho nevydrží. Je nejspokojenější, když u něho sedím a jistím ho ze zádu. Pak je ok.

Taťku už máme na noční, tak to tu budeme muset zvládnout opět sami. NO nic, jdu ho vysvobodit z pleny. to ho vždy zklidní.
4. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Je HUP, já chci taky pupík. Velka gratulace.

Jinak holky co máte casuaplay kočárek, budete kupovat i golfky? Přemýšlím....a nevím. co vymyslet.
4. led 2010 v 18:13  • Odpověz
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1653588 my máme tyhle a jsme s nima moc spokojeni,dokonce jsme je měly už ve 3 měsících v Chorvatsku a fakt dobrý. :dizzy_face:
4. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Mě se moc líbí Zopa Fusion, ale někdo na diskusi říkal, že se nedá dostat do košíku, když mimi je položené.

Jani: a co ti brání??? Já bych to také brala hned, ale manža bohužel ne. Myslí,. že už máme vybráno.
4. led 2010 v 18:25  • Odpověz
asi už vím proč máme dneska megaprotivku - zuby, opět, že. Protivita, nechuť k jídlu, v noci taky ječela a dneska je navíc nějaká vysíravá, měla v každé plíně a že jich dneska bylo. Tak je to jasný, jen doufám že to bude brzo :unamused:
vla: ty golfky co máš moc chválí :slight_smile: ale já jsem je třeba enchtěla, přijdou mi takové "nahaté", ale my je máme místo sporťáku tak to je něco jiného :wink:
naše prtě už spí, já jdu do sprchy a něco sníst...
Sklen: no, pravdu? Já jsem přibrala skoro 3O kg...mazec. Takže bych to neunesla. Takže nejdřív hubnout a pak nanovo. Dnes jsem mluvila s manžou, dl by si taky říct....
4. led 2010 v 18:28  • Odpověz
my se jdeme koupat a pak strčit do postele, jinak mě už také švihne.

Jani: neboj, to zvládneš. Jsi hvězda ne? :wink: :slight_smile: Hele a nechtěl by ten tvůj třeba časem domluvit tomu mému :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Karolí přejeme klidnou noc. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.