• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj Vla, proč sem nezajdeš častěji? Dává ti malá zabrat? jdu se kouknout.
19. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Už musim koupit vel. 74, aby mu to zase chvilku vydrželo.. Snad seženo nějaký levnější body, ne za 200 Kč... :angry: Tečh má pár, ale na doma stačí obyč..
Fífovi je dneska 12 týdnů, to to letí
19. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Luci: ne malá je strašně hodná,ale jsme pořád někde venku,nebo něco dělám když spinká.
Holky já beru Azalia antikoncepce,máte s ní některá zkušenost?
19. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Nik Fífa je fakt boží,nechtěla si někdy být fotografkou? děláš suprový fotky :grinning:
19. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
19. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
vla, zrovna včera jsem řikala, že jsem se minula povolánim... že by mě bavilo fotit :slight_smile:

Saru, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Vla, tak to je dobře! Taky mám Azalii, beru ji asi třetí týden a nepozoruju žádné změny.
19. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
Saru, ten je k sežrání, zkusím taky dělat kravinky a taťka bude fotit.
19. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Saru :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
Luci tak to se máš já špinim už přes týden :unamused: :angry:
19. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Skleni, u nas je to tak, ze ja delam kravinky i fotim, zrovna dneska se na me smal, i kdyz jsem byla za fotakem, ale obcas ho musi rozveselovat nekdo jinej, protoze na fotak se mraci :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jo tak to já dělám kravinky, ale jak šáhnu pro foťák nebo telefon, tak mám po
19. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
My razíme ven... Malýho jsem teď musela převlíct, protože se zase poblil... :sweat_smile: Dneska mu to teda jde :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Vla moc pěkné fotečky, Alička je fešanda :slight_smile: Jak dlouho tu Azalii bereš?
Maus, už ti malá spala? Malej pořádně ne, tak jsem mu dala cucnout a usnul u toho. tak snad mu to vydrží, už to fakt potřebuje.. jinak je ale hodnej.
Saru, štěpánek má od rána boží náladu :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
holky prdlo mi v zádec, tak nevím, co budu dělat, protože manža přijede až v noci a já se nemůžu narovnat - docela patovka, ještě že teď malý usl na hrací dece, ale jak ze spaní hýbe ručičkami, tak šmidlá po té části té deky kde to šustí, tak ho to budí, ale aspoň že je v klidu a já se snažím něco udělat s těmi zády
19. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak holky já jsem ještě ani nešpinila ani neměla MS
19. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jsme po kontrole. Karolí váží 6470g a měří 64cm :confused: a očkovaly nás, malá plakala :cry: Prý už by to bylo stejně za týden a váhu má krásnou, tak že jí to píchnou už dnes :frowning2: Nejdřív se na ně smála a pak ji to potvory píchly :angry:
Ale pochovali jsme, pak usnula a zatím dobrý. mám koupený čípky, kdyby náhodou ji to bolelo nebo měla teplotku. myslím jsme první kdo je naočkovanej, ne?
No a v závěru do průkazky nám napsala: Zdravá krásná holčička, plně kojená, prospívá :slight_smile:
A ještě říkala že má krásný černý kukadla :dizzy_face:
Na očička nám doporučila OCU flash, tak jsem zvědavá

luci: jo, spinkala kolem té 11 skoro půl hodiny a teď po kontrole v kočárku

saru: Štěpula je suprovej smíšek :dizzy_face: :dizzy_face:

jitul. jejda, takové trápení se zádama :frowning2: to ti neporadím...asi vydržet...
19. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
niki: malej může blinkat proto, že máš MS, to mlíčko mu nemusí sednout :unamused:
19. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Holky, tak my jsme se na chvíli probrali, dali jsme si jedno prsíko a vytuch. Ani si nestačil krknout, tak taky čekám, že se blinkne. Já vám ho vyfotím, hotový andílek. Jsem zvědavá, jak dlouho bude spát. S malou přestávkou už taví téměř 4 hodiny.
19. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahoj holky, přišla jsem Vás pozdravit, nějak nestíhám přispívat, natož dočítat :frowning2:

Včera jsme měli blbej den, malej furt brečel, vypozorovala jsem že nám nedělají dobře ty dusna, prostě řve a řve:-/

Dneska jsme spolu byli na nákupu, byl zlatíčko, měl výraz jako "mámo no tak si nakupuj, já to teda chvilku vydržím a zatím si budu dudlat dudlu" :grinning: no museli byste to vidět, typickej chlap, za odměnu jsem mu v Tescu koupila ten giant pack pampersek, byli k tomu 4 balíky vlhčenejch ubrousků zdarma.

Už spí hodinu, stihla jsem udělat bramborovej salát na zítra, máme vítání občánků, tak přijdou babi a dědové na oběd :slight_smile:

Koukala jsem že řešíte MS, u mě zatím nic, ani špinění a to beru Cerazette, tak se divím, většinou jste tu psali, že se po něm špiní.

Tak se tu zas mějte, ještě mě čeká umýt kuchyň a koupelnu, vyluxovat, vytřít...no je toho habaděj :rolling_eyes:
19. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
Já zase jedu nakoupit a pro Daníka. Dokud Vojtík spí, tak ho taťka pěkně pohlídá a já si užiji jízdu autem v klidu a pěkně nahlas rádijko. papapa
19. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
skleni, to ti těžce závidím, já zkouším kde co,ale malý spí jen chvílinku a je zas vzhůru.. teď se snažím uhoupat..
Jitul, můžeš si aspoŇ lehnout?
Maus, tak už má Karolí první píchanec za sebou, chudinka. určitě je první. my jdem až ve 3 měs. a na toho pneumokkoka nejdete jo?
jitu: chudě ...tak snad to zvládnete ..nemůže ti přijít nějaká kámoška
luci: já nevím, o pneumokokovi nikdo nic neříkal. Ale příští týden můžeme přijít na náušničky, tak se zeptám. Dneska to bylo nějaké rychlé, tak jsem se nestihla zeptat...
19. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jitul, tak se drž. Zkus někomu zavolat, třeba ti přijdou pomoct. :wink:
19. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojte dubnovky :slight_smile:

my se jdeme pochlubit, konečně jsem se dokopala k tomu udělat nějaké fotky a stáhla je to počítače, takže pokud chcete můžete se na Ali podívat na www.zuza.vrtiska.cz ve složce Ali :slight_smile:

Jinak trošku nestíháme, ono přece jenom dvě děti a manžel doma, dá trošku zabrat :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Nelča je dneska nějaká roztěkaná, usne vždycky tak na 5 minut a pak řve...a zrovna dneska by mě bodlo, kdyby spala aspoň hodinu v kuse, potřebuju povysávat celej barák a vytřít, večer má přijít návštěva, tak, aby to tu vypadalo hezky...... no,ale stihla jsem se naobědvat a upéct buchtu, ale s minutovým nahazováním dudlíku

maus: na co vás očkovali, TBC?
19. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
mis: ne, tu hexa kombinaci: záškrt, tetanus, černý kašel, hemofilus, obrna, hepatitis B - myslím tohle všechno
19. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
zanka: ha ha ..manžel
to mi připomíná -před pár dny jsem psala, že se skoro nudím, že je vše hotovo
už je to jinak - vše v kalupu
a co je jiného - manža se vrátil
takže namísto pomoci mám práce navíc - pomoc minimální a k tomu úklid, praní atd. i po něm :confounded:
zanka: Ali je krásná a jak má ty polodupky až po bradu :grinning: , fakt kočenka malinká
maus: díky, jsem hrozná, se v tom očkování nějak neorientuju, jsem hrozná matka, spoléhám na dr., že mi všechno řekne

jo, a konečně mám v čem chodit, došly mi ty roll upky...jsou naprosto super, ale jsou mi o něco větší a jakmile shodím ty 2 poslední kila, tak mi budou velké (Hup, mám to stejně jako ty :grinning: ), ale nevadí, dám pásek, však nespadnou
19. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.