• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
všem hvězdňátkům dobrou noc :dizzy_face: a děkujem :slight_smile:
jani: já závidím toho manžu co chce :slight_smile: můj sice měkne, ale ještě to není ono :grinning:
4. led 2010 v 18:42  • Odpověz
mau: já ti pak poskytnu nějaké fotky a videjka - příklady táhnou :slight_smile:
jinak držím palec,aby to karolí měla co nejdřív za sebou :wink:

já jsem ráda,že jsme se shodli na těch 2....3. je s otazníkem ...ale už to přece jen nebudou jedináčci
4. led 2010 v 18:48  • Odpověz
hup: ok :slight_smile: jinak nějak věřím, že vy ty tři prcky mít stejně budete :wink:
4. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Hup: jj, souhlas s Mau. Tak my jdme baštit, už aby spinkal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. led 2010 v 18:51  • Odpověz
abych nedopadla jako sousedi - ti furt nevědělijestli 3 děto jo a nebo ne ...no a pak paní otěhotnělaamělirovnou dvojčata :grinning:...takže tři nakonec neměli:grinning:
4. led 2010 v 18:56  • Odpověz
hup: no u nás manžu malinko popohání to že nám hrozí dvojčata, no a s přibývajícm věkem se pravděpodobnost zvyšuje :sweat_smile:
4. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Holky, vedle mám sousedku a ta čeká páté - nejstarší je v první třídě.

A pak na Vsetíně se jedné mamince narodily 3-čata. 2 kluci + holka. Umíte si to představit? Hlubokou úctu mám
4. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Jinak stejně jako HUp dvě určo a Tři....uvidíme.
4. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Tak, už hajá, snad usne brzy :slight_smile:
4. led 2010 v 19:04  • Odpověz
já už jsem tam byla, zase řvala jak siréna :frowning2:
4. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Mau: tak to si asi notují. Přitom má cumel v puse, ale i tak ječí. Teď ztichnul, tak snad :confused:
4. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Jani: no tak to opravdu nedovedu :unamused: :unamused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Tak u nás se sice neřve, zato kecá jak na lesy - kope do čela postýlky a do toho vykřikuje všechna slova, co zná, a výská :grinning: To je divný, touhle dobou většinou chrupe jak zabitej, asi zas nějaký erupce. Doufám, že bude spát, ráno vstáváme celkem brzo k zubařce...
4. led 2010 v 19:26  • Odpověz
saru: třeba je z té zubařky nervózní a nemůže usnout :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 19:32  • Odpověz
mau: no jo, to mě nenapadlo :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Jo chtěla jsem se vrátit ke kg. Já jsem přes vánoce přibrala 3,5 kg, žeru jako prase, se přiznávám :rolling_eyes:
4. led 2010 v 19:36  • Odpověz
skleni, to se zase spraví. Holt ty vánoce jsou peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. led 2010 v 19:47  • Odpověz
sklen:já se po vánocích nevážila, ale říkám si,že to na podzim spláchnu z jedné vody na čisto :grinning:
4. led 2010 v 19:48  • Odpověz
hup: no ty to vůbec nemusíš řešit :wink: :dizzy_face:
4. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Hup: jj, to je fakt, máš to dobré :wink:
4. led 2010 v 19:58  • Odpověz
tak jsem jí zase dala sirup, nedalo se to poslouchat, ale byl to boj. Už ho nekoupím, páč to do ní narvat by brzo bylo nad moji sílu...
4. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Fakt?? brouček, čípky jsou lepší?L?
4. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ty jo, mě to dnes nějak blbne, pořád se mi to seká :frowning2:
4. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
skleni: mně taky, načítá se to děěěsně pomalu. kašlu na to. Dobrou, hvězdy, zítra se objevím až odpoledne :wink:
4. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahoj maminy a těhulomamino:slight_smile:
taky se mi to nějak seká
tak s tím mým zubem - je venku. au au...byl tam zánět. radši půjdu ještě desetrkát rodit, než znovu zažít toto

do toho je martin nějakej chabrus, má virozku...střídavě teplotu, střídavě bez teploty, celkvoá slabost...tak je odstehovaný v pokojíčku, už třetí den. snat to eminka nechytne. chjo, prostě to nejde uplně jí izolovat. když ho vidí, směje se a mává na něj..prostě absolutní odizolování neumím...

mau: snad to bude mít karolínka brzy za sebou, to trápení se zoubkama

hup: kdy jdeš k mudr., kdy bude první snímek?
4. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Já také, mějte se krásně hvězdičky
4. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Mis, díky za kalendář i přání k narozkám :slight_smile:
Náš teď papá hezky - obědy, i když půlku v židličce a půlku, když leze... prostě už v ní nechce být :astonished: Ale dospělácké jídla nedávám, jen na ochutnání.. dnes měl těsto z pizzy :wink: hezky si to zmoulal a my s kámošem mohli pokecat. poprvé jsem s malým byla jen tak v pizzerii, doteď jsme se scházeli s kámoškama doma nebo u nich doma :slight_smile: ale měla jsem zamrzlé auto.. katastrofa....
Hup, máš odvahu :slight_smile: já jsem ze tří dětí, manža taky, ale o třetím neuvažujem. teda doufám, že druhé bude holčička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
hup: já vím, že bys nám to jednou řekla :wink:

dneska, když se večer Martin vrátil z práce, to bylo krásný, Nelča, jak je teď na něj hooodně navyklá (byl doma 2 týdny), tak jak ho uviděla, tak nadšeně k němu lezla, houkala, smála se, to bylo super... a pak když si sedl na sedačku, tak jí říká, pojď ke mě, tak ona letěla jako blázen :dizzy_face: :dizzy_face: , no bylo to vážně úžasný, i Martin byl lehce dojatý :dizzy_face:
4. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Mis, krásný zážitek :slight_smile: Naše mimi si fakt svoje členy rodiny poznají :wink:
4. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
jo Mis, ten obrázek kalendáře se mi nechce ukázat.. chtěla jsem vidět, jak to vypadá..
4. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.