• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
4. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
to ono! popřemýšlím o něm :slight_smile:
4. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile:
Tak jsme přečkali noc, mlíčko asi v 1:40 a do postele jsem si ji brala po4. No a před 6 vstávačka - klasika. Teťka jel do práce, já jsem trochu pouklízela abych mohla vypustit dítě. A večer jsem to dostala, takže tím se vysvětluje i moje protivnost :sweat_smile:
sklen: no na sirup mi hlavou uhýbá a spíná rtíky - zadečkem mi neuhne :grinning: :grinning:
mis: Karolí je z manži taky pěkně uprděná, když ho vidí i jen ve dveřích tak mete k němu a píská na celé kolo :dizzy_face:
5. led 2010 v 07:43  • Odpověz
a už jsem úplně nešťastná. naše dítě má už tak půlmetrové nehťáry a prostě si je nenechá zkrátit ani kdyby nevím co bylo :rolling_eyes: :rolling_eyes: úúúúúáááááááá

Si poslední dobou pořád stěžuju, že? :sweat_smile: :confused:
5. led 2010 v 07:49  • Odpověz
ahoj holky

my zase spaly do 8:30 :wink:

maus: jen si postěžuj, od toho tu jsme :wink: .... taky musím Nelči ostříhat nehty, si vždycky sednu na zem, Nelu si dám před sebe, obejmu ji nohama, pak jí čapnu jednu ruku a rychle stříhám a ještě u toho dělám kraviny, zpívám písničky nebo básničky
5. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahojky, naše noc supeer. V 20.50 usnul (o Vánocích se mu to nějak posunulo...), papal ve 23.30, 2.45 a 7.45, pak jsme spinkali do 9. Kníkal chvilku kolem 1, ale zkusila jsem nevstávat a on usnul a chrupkal dál... Teď tam nelítam při každym kníknutí a vyplácí se to... Včera byl úplně zlatej, hrál si sám, vůbec nebrečel. V kočárku úsměvy, krásně spinal (2x 1h15min. v postýlce)... Zlatíčko... Teď si tu zase hraje vedle mě sám.. .Dám mu 2 měgakrabice s hračkama a on to kramaří a je spokojenej...

Ale s tim lezenim nevim... Prdku už odlepí krásně, ale místo na kolínka, tak se staví na chodidla... :grinning: Asi cvičí jógu... A když se mu to náhodou povede na kolena, tak si hned sedne... :sunglasses:
5. led 2010 v 10:05  • Odpověz
tak, naše dítě usnulo v postýlce - začaly jsme cvičit aspoň dopo spánek na postýlku a na samostatné usínání. Trvalo to, ale nakonec usnula :slight_smile:
niki: Filípek je šukula :dizzy_face: Karolí taky dělala střechu a dělá dodnes, to je normální :wink:
mis: mě karolí tu ruku dá, ale nevydrží ani jedne nehet, hens s ní lomcuje (to se pak endá nic udělat) ona nemá čas abych jí držela ruku když s ní potřebuje furt něco dělat....
5. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, noc dobrá :dizzy_face: :dizzy_face:
Před chvilkou jsme měli první úraz, Karolí stála u stolu a dělala blbosti - tany tany - a pak jí nějak zradila nožička, spadla pusinkou na hranu stolu a rozrazila si horní ret zevnitř...no to bylo krve :cry: Navč :cry:štěst :cry: í se rychle uklidnila už je v poho a žáká od manži rohlík :wink:
5. led 2010 v 10:18  • Odpověz
maus: my už máme nehty ostříhané :wink:

niki: Nela taky dělala střechu.... ale je možné, že Fífa lozit ani nebude, všechny děti nelezou, prostě to lezení přeskočí.... a po prvním odlepení zadku od podlahy jí trvalo 1 měsíc a 3 týdny než začala lézt dopředu
5. led 2010 v 10:25  • Odpověz
jani: ajajajaj, tak hlavně, že nic horšího
5. led 2010 v 10:26  • Odpověz
jani: juj, no ale zvládla to hezky :slight_smile:
mis: přijeď i k nám, já na to nějak nemám :grinning:
5. led 2010 v 10:36  • Odpověz
maus: chystám se na Moravu v březnu, tak snad s těma nehtama vydržíte :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahojky,

Jani: posíláme pofoukání na bolístku :dizzy_face:

Maus: s nehtíkama taky vždycky bojujem,ale pořád sem o dost větší :grinning: tak jí přeperu :wink: :slight_smile:

Holky my už lezeme,plazíme stojíme,sedíme hlavně kde se dá je jí to uplně fuk :grinning: :grinning: kde jsou ty dětičky,které jsme položily a zase sme je tak našly :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:45  • Odpověz
tak spala půl hodiny, normálně by spala dýl....nic moc teda. Uvidíme...
mis: jj, do března vydržíme :grinning: To pak budeš moct ostříhat i z Prostějova :grinning:
vla: Alička je taky šikula :dizzy_face: no jo, hrozně to letí :grinning:
5. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Jo Maus zrovna sem dneska přemýšlela jak dlouho už se tady scházíme, je to docela mazec :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:51  • Odpověz
ahojky, tak já stříhám většinou jako mis, když se ale hodně brání, ustříhnu akutní nehet ve spánku:slight_smile:
5. led 2010 v 10:55  • Odpověz
maus: tak to je skvělý, ani do OL nebudu muset jezdit :grinning:

kaca, maus: ještě někdy stříhám těsně po probuzení, to je taková ještě vláčná a poddajná :grinning:

vla: to fakt letí jako blázen, vždyť my se už známe více než rok a skoro půl roku k tomu :astonished: ... a jsem moc ráda, že Nelča ještě nestojí, to lezení zatím stačí
5. led 2010 v 11:03  • Odpověz
jdu vařit rajskou, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu, nevím totiž jak se dělá :grinning: , vždycky ji dělám nějak jinak a nikdy si to nezapamatuju :wink:
5. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Jo Mis stání je fakt bomba,teď sem se otočila a naše mladá kolínko na druhém schodu :unamused: joooooooo začínají mi perné chvilky :grinning:
5. led 2010 v 11:08  • Odpověz
tak jsem ji přeprala :grinning: jak byla po probuzení tak se vydržela chvilku na klíně dívat na tescoma s chutí a na reklamu :grinning: to je vždycky boj. A ještě nohy, to většinou než se mi podaří tak si je uláme, jak leze :sweat_smile:
Letí to moc, s některýma se známe ještě ze snažilek :dizzy_face:
já nevařím, máme kuře od včera :slight_smile:
5. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Já bych vařit měla,ale nevim co? :confused: mam taky docela chuť na tu rajskou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 11:48  • Odpověz
ondří je dnaska nějaký rozhozený :frowning2: v noci hodinu bekal,

jinak nehtíky stříháme jako mis ..obvykle bez problémů

jani: než se vdá ..mám ale dojem,že to obvykle hůř vypadá než to skutečně je ..teda u nás určo
5. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
na ty nehty je u nás vždycky potřeba vychytat ten vhodný okamžik, abych za ní nelítala dvě hodiny po bytě :grinning:
hup: že by taky zuby?
Rajskou bych asi udělala zítra, když se mi bdue chtít :wink:
Jinak Karolí nepřekvapila, obědu zase moc nedala, nesnědla ani půl skleničky. Jsem zvědavá jestli bude svačit.
5. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahojky, jsme domaaaa :dizzy_face: U zubky super, nevrtala mi nic, ani kámen jsem opět neměla, prý takové zuby viděla za svou zubařskou kariéru jen několikrát, že jsou bílé jak perličky, tak mi ego vyrostlo až k mrakům :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Manžovi škrábala kámen, ale jinak taky dobrý. Štěpula byl docela hodnej, prošel celou čekárnu, zubka se na něj šla dokonce podívat z ordinace a byla z něj úplně naměkko - do pusy mu zatím nekoukala, ale prý na první pohled je má krásně bílý asi po mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nakouili jsme v DM za litr, v Tescu jsem mu koupila ten zateplenej modro-hnědej svetřík za 250 Kč (jak ho myslím i mau kupovala), zásoby, a sobě v Orsay černý společenský kalhoty a krásnej černej korzet - satén+nahoře krajka, chybělo mi něco takového slušnějšího, vel. 38 z dřívějška přes kozy neoblíknu - tohle je 40, přes vrch mi je akorát, v pase dost volnej, což asi úplně nesplňuje účel korzetu, ale to je fuk, vypadá dobře :dizzy_face: Takže výlet super :dizzy_face:

Jo, a ještě jsem si nechala udělat nové brýle za penízky, co jsem dostala od našich - vybrala jsem tentokrát dost levně, obroučky za 1800 Kč, ale jsou hezký - hnědo-měděný, malinko výraznější než ty současný :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
tak uvařeno, najezeno, rajská Nelči chutnala, už spí v postýlce..... piju kafe, snědla jsem 4 perníčky (denní dávka, víc ani ťuk :grinning: ), dopiju kafe a jdu si vytrhat ten porost na nohách, aby mě zítra z plavání nevyvedli, že opicím je tam vstup zakázán :grinning:
5. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
saru: tak super :dizzy_face: krásně jste to zvládli :slight_smile:
Jsme zvědavá po kom bude mít zuby malá, já jsem krom osmiček (ty se mi tam nevlezou) v pohodě, nemám problémy, ale manžovi se zuby sypou jedna radost, má to trochu dědičné a zbytek má špatnou zubní hygienou a ví to, no ale stejně s tím nic nedělá :grinning:
5. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
ad nehty - ty mu stříháme v jídelní židličce, vždycky nahodím děsně důležitej tón a vyprávím mu, že je moc šikovnej kluk, když u šmikšmik takhle drží a on se ani nehne, takže jedna z mála činností, u které je naše torpédo hodný :grinning:

jani: posíláme Karolí pusu na bolístku, ale jak píše hup, většinou to ty děti rychle přejdou a jiné - trošku "jiné" :stuck_out_tongue_closed_eyes: - se tomu tlemí, viz. náš Štěpíno. Ret si rozrazil dvakrát - jednou brečel asi 5 vteřin a podruhý se tomu smál :sweat_smile: Prstě střevo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
mis: moje řeč, taky až manža dorazí tak na to musím vlítnout :grinning: :grinning: ale škoda jich, krásně hřejou :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
saru: super, že máš krásný zuby... a to jsi mi připomněla, že se musím objednat na kontrolu..... a nové brýle bych taky potřebovala, ale u mě je to trošku dražší záležitost, jenom sklo mě stojí 2 tisíce :angry: , většinou mívám celé brýle přes 4 tisíce, musím trošku naškudlit a na léto si koupím nové .... pak nám ukážeš foto, jak jsi krásná :wink:
5. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
maus: :grinning: :grinning: , pravda pravda, vždycky, když je v zimě čerstvě shodím, tak je mi v riflích zima než si zase zvyknu :sweat_smile:
5. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.