• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: ad koupání mi ani nemluv - objednala jsem takovou tu obyčejnou protiskluzovku přes celé dno vany a nechám už ho se při koupání pohybovat trochu volně - sedátko už vůbec nevyužijeme, ale bez něj je to dost kluzký, takže tak :wink:
5. led 2010 v 16:01  • Odpověz
saru: no u vás to musí být daleko zábavnější :grinning:
5. led 2010 v 16:06  • Odpověz
5. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Tyjo, venku je pěkná kosa... :slight_smile: Jsem šla koupit Fífovi bodýčka a odešla jsem s čepicí pro sebe :sweat_smile: Teď čumáček spí... Dal si v kočárku rohlík a kousek šunky :slight_smile:
Já mu dala do brkaše na štědrej den plnotučný mlíčko - UM nechce a cítí to... Ani to Hami mlíčko s kaší nechce... To bude boj, až budem odstavovat...

Pár nových foteček.. Od téhle dál.. http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_10._mesic/#IMG_0263.jpg
Dneska přišly 2 nový dudlíčky a jsou faaakt srandovní :slight_smile:
5. led 2010 v 16:17  • Odpověz
niki: fotky super, Fífa už řeší hlavolamy, jo? :grinning: :dizzy_face: A dudlíky jsou krásný :dizzy_face:
5. led 2010 v 16:23  • Odpověz
niki: moc pěkný fotečky :dizzy_face: Filda krásně baští svíčkovou :slight_smile: co je to za značku dudlíků?
5. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Nojo, hlavolam mu převezl taťa z vinobraní -)
Dudlíky jsou Fisher price :wink:
5. led 2010 v 16:30  • Odpověz
fp dělá i dudlíky? to jsou věci :slight_smile: a Filípkovi to nevadí že to není NUK?
5. led 2010 v 16:31  • Odpověz
asi naučím Karolí rubikovu kostku, ať nejsme pozadu :grinning: :grinning: :wink:
5. led 2010 v 16:32  • Odpověz
tak jsme se vrátili z venku, jsem celkem promrzlá, byli jsme tam 1,5 hod, ale Berta se prolítala, snažím se ji učit nějaké finty s frisbee, ale dlabe na mě, asi to neumím podat tak, aby to pochopila :wink: , baví ji jen, když jí ho klasicky hážu, to by se ulítala

jdu mrknout na fotečky od Niki
5. led 2010 v 16:39  • Odpověz
maus, fífa dudlá babynova. tyhle mu ze začátku padaly z pusy, ale už si zvyknul :slight_smile:
5. led 2010 v 16:39  • Odpověz
u nás už se na volnokoupe tak měsíc - sedátko tamsice propagačně strčím,ale stejně tam je na chvilku

já mělav roce 9 kg a v pubertě náběh na nadváhu ....žádný strach :grinning:
5. led 2010 v 16:40  • Odpověz
My dneska venku nebyli, nákupy fakt stačily :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvíli jede Tom do práce, tak doufám, že prcek brzy usne a bude chnět, páč jsem jaksi off :slight_smile:
5. led 2010 v 16:41  • Odpověz
hup: přesně, taky tam to sedátko strčíme, ale za chvilku je z něj venku a plácá se navolno :slight_smile:
5. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem si krásně zdřímla na posteli zasypané studijníma materiálama :grinning: :grinning: :grinning: No uvidíme jestli tato metoda učení bude fungovat :grinning: Manža je s Karolí ještě pryč, stavili se u tchýně :sweat_smile:

Mis: já bydlím asi 20 km od Brna

Niky: fotečky super, naše hvězdička dudlíky odmítá, má přece svůj paleček a ten je kdykoli k dispozici :grinning:

ad: koupání: u nás se taky stojí a dělají vylomeniny, sedátko jsem ani nestihla koupit
5. led 2010 v 16:52  • Odpověz
manža taky ještě frčí cosi zařizovat a já budu žehlit až malá usne...
niki: jsem myslela že to má Filípek NUK :sweat_smile:
5. led 2010 v 16:54  • Odpověz
jani: a kterým směrem? nejsi třeba směrem na Vyškov? to by bylo bezva, bych se někdy stavila, já jsem taková vtěrka :grinning:
5. led 2010 v 16:57  • Odpověz
niku: ty dudlíky jsou legrační, jak nejsou plný :grinning:
5. led 2010 v 16:59  • Odpověz
mis, jsou, viď? Fífa ho měl venku a já se mu smála... A on se smál na mě a jak mu pod tim koukala ta pusina, tak to bylo fakt srandovní :slight_smile:
5. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Mis: jak se to vezme, dá se říct, že to je i směrem Vyškov, když to nebereš z Brna po dálnici ale přes dědiny :wink: Však se stav, jakápak vtěrka :wink:
5. led 2010 v 17:15  • Odpověz
niki: jsem myslela že má Filda NUKy :wink:
i MAM dělá tyhle otevřené dudlíky, vypadá to zajímavě :grinning:
5. led 2010 v 17:42  • Odpověz
U nás se usíná, byl z toho dnešního nakupování docela unavenej :slight_smile:
5. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Já chtěla transparentní suavinex, ale nakonec vyhrály tyhle... Akorát musim sehnat šňůrku. Koukala jsem na jednu v DM, ale Fífa byl před krámem s mamkou, tak jsem to nemohla poměřit.. Zítra tam skáknu a zkusim, jestli to tam bude pasovat :slight_smile:
5. led 2010 v 17:45  • Odpověz
my jdem koupat za chvilku. Štěpánkovi dobrou noc :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahoj kočky

tedy vy jste toho nakecali :wink: :slight_smile: jdu vás dočíst. :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:46  • Odpověz
sklen: ahoj :dizzy_face: jak je? :slight_smile:
5. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Ach jo.. Fífa zase trhá řetězy a ozdoby ze stromku :angry:
5. led 2010 v 17:47  • Odpověz
No tak s nehty máme také občas problémy, ale zatím nebrečí. Danda ten viděl nůžky a chytal hysteráky, přitom jsem ho nikdy nestříhla :unamused:

Tedy s tou rajskou jste ni tedy udělali chutě, asi se do ní zítra pustím.

Dnes jsem potkala svojí holičku, tak mi udělala radost. Viděla Vojtu poprvé a říkala, že je krásný jako z reklamy. Se mi trochu zvedla hruď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:50  • Odpověz
niki: :grinning: Já jsem čekala, že nás stromek nevydrží, ale od prvního dne jsem se ho pokoušela naučit, že je to "malá" a on když se k němu přiblíží, tak ty větvičky hladí :dizzy_face: Ani jednou nic nestrhl. Ovšem zase demoluje všechno ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

mau: že díky :dizzy_face: Zatím tam štípe postýlku a vykřikuje Bobi, což je Bibi, protože ji slyší, jak mrouská :grinning:
5. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.