• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mau: jinka u nás je dnes den debil. Vojta vůbec nechtěl oběd, na konec jsem do něj alespoň dostala čistou mrkvičku. NIc jiného. Jogurty, ovoce a přesnídávky to není problém, ale moje jjídlo blééééééééééééééé. Zítra zkusím kupovanou a nebo dostane zase omajdu s námi.
5. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Zítra už stromek asi odstrojíme, docela padá, a vánoční náladu už fakt nepociťuju...
5. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Saru: u nás je to podobné. Všude jehličí, pořád to mám v ponožkách, i když vysávám 2x denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Saru: zoubky ti závidím, mě už posledně říkala, že mi rostou obě špatně... tak mě nic dobrého nečeká. Hele, ale když mě to nebolí, tak je trhat nemusí ne????
5. led 2010 v 18:12  • Odpověz
skleni: nevím, ale obávám se, že jo, protože pak, když by se provrtaly, tak by ti mohly zalézat pod jiný zub nebo do pusy, prostě to dělají preventivně, proto jsem se trochu bála :unamused: Ale tak třeba to bude dobrý, třeba je máš jen trochu zakloněný...
5. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Saru: no nevím, říkala, že jsou směrem jako do zubů
5. led 2010 v 18:17  • Odpověz
skleni: tak u nás se jehličí ani moc neroztahá, když je stromek na plovoučce, ale tak si říkám, že když už není atmosféra, tak je to zbytečný.
Ale mám hroznou radost - Štěpíno se díky vánocům naučil poznávat "světýlka" - vždycky, když to řeknu, tak kouká na stromek a nebo na lustr a v koupelně zjistil, kde se rozsvěcuje, takže když tam jdeme a říkám, že uděláme světýlko, tak začne natahovat ruku po vypínači - tak ho vždycky zvednu, aby ho mohl zapnout :slight_smile:
5. led 2010 v 18:18  • Odpověz
skleni: hmm, tak to je asi blbý :frowning2:
5. led 2010 v 18:19  • Odpověz
Jé, my budem mít k véče pizzu :dizzy_face: Mam na ní chuť už dloooouho :slight_smile: Za půl hoďky jí přivezou, tak musim rychle umejt Fífu.
Jsem zvědavá, jestli mi nějakej ten moudrák někdy vyroste...
5. led 2010 v 18:19  • Odpověz
niki: tak dobrou chuť :dizzy_face:
5. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Jůůů, tak pizzu bych si dala také, nech si chutnat :wink:
5. led 2010 v 18:30  • Odpověz
takstromek u nás taky zůstal
dikonce i větve ve vázách na zemi jsou bez úhony
a to mi všichni říkali,že jsem šílenec a kdesi cosi
moje teorie,že dítě se má nechat pohybovat v normálně zařízeném prostoru se osvědčila ...
za celou dobu asi dvakrát stáhnul slaměnou ozdobu a prohlížel si ji v ruce ...jinak na to koukal a učila jsem ho "malá",takže hladil :slight_smile:

jo a super věc - bylajsemu homeopatky a kineziložky kvůli ondry (říkala jsem si,jestli není rozhozený z toho těhu,protože se chová fakt nestandradně),pak jsme sejí ptala,jestli by nechtěla udělat nějakou přednášku v našem centru a ona že jo ....no a pak jsme ještě kecaly
a výsledkem je,že mě přímo nakontaktovala na šéfku místního mateřského centra,že mi předá nějaké know how - zítra ráno jdeme na kafe :slight_smile:
5. led 2010 v 18:32  • Odpověz
hup: tak to je super :dizzy_face: A co Ondří, co na něj říkala?
5. led 2010 v 18:45  • Odpověz
hup: no a jak to dopadlo s Ondrou? souvisí to s těhu? jinak super kšeftík :slight_smile:
taky bych si dala pizzu :slight_smile:
sklen: asi taky zuby? u nás jasný zuby...už ať vylezou :sweat_smile:
Karolí na stromek prdí - nedostane se k němu, ale stejně ji nebere. A umí dělat blik (jako že rožne nebo zhasne) šikula :slight_smile:
5. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Ahojky holky,
asi jako poslední, ale hlásim Nellinky 8-mi měsíční míry 8450g a 71 cm. Byl tam s ní Radek, tak všichni obdivovali šikovnýho tatínka! Já jsem ležela doma pod ibalginem, protože jsem byla ráno na průplachu slzných kanálků ( kdysi jsme to tady řešily v souvislosti třeba s Fífou atd.). Nemohl mi to vůbec prorazit, bolest fakt šílená a nejspíš mě čeká i operace, protože takhle vracet by se to prý nemělo. Za týden na KO, ale asi mě to nemine, bezva!
5. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Huráááá, tak Vojtík se od rána konečně po......., ale jak, až jsem byla z té hory překvapená. Napapkal se a už hajá....snad usne brzy.

Mau: je to možné, delší dobu už se nic neděje...
5. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Kami to e mi moc líto, tak se brzy uzdrav.
5. led 2010 v 19:16  • Odpověz
jj ...vypadá to tak

jesuper, jak se tonabaluje..už máme pár pravidelných kurzíků a spoustu přednášek
ještě typrostory
5. led 2010 v 19:36  • Odpověz
kami:br..taksnadto nebude třeba :wink:
5. led 2010 v 19:46  • Odpověz
kami: drž se kočko :wink:
hup: tak jak teda dopadl Ondří? souvisí ta protivnost s těhu?

Jsem vyžehlila hooooru prádla, bolí mě celej člověk...
5. led 2010 v 19:51  • Odpověz
mau: joo ...já psala ....tože to tak vypadá patřilo tobě :slight_smile:
5. led 2010 v 19:56  • Odpověz
hup: ahá, tak dík :slight_smile: to je ale blbý, má to nějaké řešení?
5. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Hupinko, já bych tě tu ted tak potřebovala, vůbec nechápu problematiku grantů a komponenty projektu a na to ty jsi hvězda :dizzy_face: :dizzy_face: Vůbec to mu nerozumím, ale předpokládám, že paní doktorka zkoušející taky ne, tak snad jí ty moje naučený teoretický keci o ničem budou stačit.

Mis: A co jezdíš dělat do Vyškova? Jestli to teda není tajné? :wink: :wink:
5. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
mau: jooo ..hodně lásky a říkat mu,že budeme 4 a jakto bude fajn ...upevnovat jeho pozici ....
prostě to je cíťa no
já si říkala,že toje tím,ale nechtěla jsem riskovat,že třeba něco přehlížím
ale potvrdily mi to dvě ženské nezávisle na sobě

jani: tak si vezmi se sebou koně a já budu on line :slight_smile:
5. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
hup: tak to jo :slight_smile: má dost času to zvládnout a pak bude hrdý velký bráška :slight_smile:
5. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Hup: a můžu se ještě zeptat? Grantová agentura je součástí akademie věd a jejím úkolem je rozdělovat finanční prostředky projektům, které vyberou ve veřejné soutěži? Chápu to dobře? A ten kdo získá grant= získá peníze na svůj projekt- musí podávat hlášení a závěrečnou zprávu zase té grantové agentuře? Jako asi se ptám jako úplnej pablb, ake jsem v tomhle totální amatér a mám pocit, že nám to ve škole ani nikdo neodpřednášel :frowning2:
5. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
jani: jj ...tak toje....ale já mám zkušenosti spíš s projekty,kde je vyhlašovatel ministerstvo(mšmt nebo mpsv nejčastěji)nebo kraj
vždy skládáš účty tomu,kdo dává penízky ...je předepsané kdy (frekvece) a v jaké podobě -obvykle mají věcnou část (cose vlastně udělalo) a finanční (kolik to zatím stálo) ...taky informuješ o případných změnách od schváleného projektu (nebo žádáš o jejich schválení -záležíjestli tojsou podstatné a nebo nepodstatné změny)...no a závěrečná je totéž co ty průběžné,jen tam je shrnuto vše naráz a uzavřeno ...obvykle požadují předložení vytvořeného (takže třeba pošleš na cd vytvořený e-learning,nebo jeden výtisk skript apod.)
dalo by seo tompsá mraky :sweat_smile:
5. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
kočky, dnes vás nějak nestíhám..
HUp, jak se chová Ondra? nějak jsem to nepostřehla. jinaknáš šel taky po slaměných ozdo ách i po baňkách, ale stromek ten nápor vydrřžel :grinning:
Kami, drž se, ať ti to dobře dopadne!!!
5. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jéé Hup, díky moc, konečně mi to někdo řekl jasně a výstižně :sweat_smile: :sweat_smile: Tak já to paní doktorce tak povykládám a třeba se něco nového dozví :grinning:
5. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahojte holky, opět nějak nestíhám.

Dnešní noc ok ale vstávání ve 4.44 mě vomejou, místo toho abysme to natahovali tak krátíme :frowning2:

Včera se nám pěkně vymstila naše výchova, nechceme Tomovi říkat nesmíš, tak říkáme ne, rozuměj leze ke kamnům, chce na ně sáhnout tak říkám ne ne ne no a včera jsem celý den poslouchala NE NE NE NE od Tomíka, pěkně se to naučil říkat, manža nevěřil a když přišel domů z práce a slyšel ho tak se tlemil jak zjednanej, tak teď abych ho ještě naučila Jo Jo Jo, máma říkat nebude, ale blbosti, to jo :grinning:

Dneska jede taky NE NE NE a říká to tak krásně a důležitě :grinning: :grinning: :grinning: ach ty dětičky.

Tak se tu mějte, snad nahlídnu, jdu vysávat malýmu rýmu, už jsme lepší, ale tak 2-3 krát za den odsávám.

Pa pa a hezký den všem.
6. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.