• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
AHojky :wink: Dnesšní noc OK, vstával sice v6, ale večer usnul v 17:30, takže super :dizzy_face:

kett: taky Štěpíkovi něříkáme nesmíš, resp. se snažíme, buď nene, nenbo tytyty, bohužel oboje už po nás opakuje, opičák :grinning:

Dneska se dám trochu do úklidu, k obnědu udělám brokolicic se sýrovou omáčkou a dám i Štěpulovi - omáčku mu udělám z Lučiny a trochy Sunaru :slight_smile:
6. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Baf :grinning:
Včera jsme se vrátili z východu :grinning: Na Slovensku bylo fajn, užili jsme si to :dizzy_face: Deny se teda strašně bál ohňostroje na Silvestra, ale jinak ok.

S únorovkama jsme odešly z Modrého koně - kvůli tomu, co proběhlo před štědrým dnem, tak už tu mám jen vás :slight_smile:
6. led 2010 v 10:51  • Odpověz
ahoj hvezdy a hvezdicky,

jsem se taky prisla na vas podivat po delsi dobe

Hup - nejvetsi novinka pro me, gratuluju k tehu, to jste si nadelili pod stromecek???? :dizzy_face: :dizzy_face:

niky - miry Wilinka v 8 mesicich jeste nemam, uz mi ho nevazil nikdo pres 2 mesice, pry behem tohoto mesice k nam prijde health visitorka ne celkovou kont :dizzy_face: rolu maleho, takze potom doplnim udaje

tedy u nas se zoubky jeste porad nevyklubaly, potvory, celkove jsme nejak uplne pozadu. Malemu se nechce vubec lezt, natoz snad stat na vlastnich. Jako dostane se vsude kde chce, ale jen tim ze vali sudy :grinning: :grinning:
A o nejakem slovu taky nemuze byt zadna rec, a to mu milionkrat denne opakuju mama, tata, papa, ale on se jen na me nechapave diva a smeje se tomu....

Dneska u nas poprve poradne nasnezilo, vsude je krasne bilo, skoda ze jsme oba dva s Wilinkem nemocni, jinac bych hnedka vyrazila ven na prochazku
6. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Aaaaaaaaaaaaa, mi něco uteklo??? Míšo, moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky,

mi něco mi uteklo, byl nějaký průser před štědrým dnem?

jo jo na Slovensku bylo vždycky krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky tam Nelinka usnula včera večer jako vždy v 8, dala jsem jí poprvé krupičku na večeři a pak ještě trochu mlíčka a ona spala jako zabitá až do čtyř ani se nehnula, pořád stejná poloha
ráno se vzbudila s úsměvem na tváři a s teplotou 37,5, tak doufám, že je to od zubů, že nebude nic horšího

jinak je to jedlík, na snídani ukradla grahamový rohlík a kousala ho jako bychom jí nedali týden jíst, sama ho zpořádala tak 1/4 :sweat_smile:
6. led 2010 v 11:02  • Odpověz
čauky

jani:taksnad ti to bude platné ..tfuj tfuj :wink:

mag:no spíš na nový rok :slight_smile:

mi:dík :slight_smile:

jo holky s těma náchladama ....ondra na podzim vychytal kde co ...začali jsme brát colostrum a od té doby nic....i když jepřímove styku s marody (ina silvestra tam byli lehce chytlí,alan byl hodně marod ...)

ad ne ne ...spíš mu říkám co má dělat - místo "nespadni" "pořádně se drž,klouže to" ... snažím se minimalizovat "ne"

jinak jsme byli v tomcentru - mám spoustu tipů a jsme domluveni na výměných akcích a spolupráci :slight_smile:
6. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahojky,

u nás noc taky celkem OK :wink: a k snídani papala veku s máslíčkem a dětskou šunčičkou,joooooooooo moooooooc nám to chutnalo.

Mi: a co se vlastně na únorovkách stalo? Vim,že si psala,že vás blokly,ale nevim proč? :fearful: Jo jinak tvoje fotečky na FB opět veliká krása :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:07  • Odpověz
ahoj, my noc děsná, to mi asi dal malý k narozkám.. v deset se vzbudil a nechtěl vůbec spát, plakal yhstericky, nic nezabíralo. usnul až po půlnoci a pak se co 2 hodiny budl..
6. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Čau holky,
Áňa si našla nový sport a to ten, že se v noci ze spaní děsně rychle přetočí na břicho a pak je vzepřená na rukou a děsně brečí a křičí. Takže já vstanu, otočim jí na bok a zas spí. Jenže takhle to dělá tak jednou do hodiny. Nevím, jestli se jí něco zdá nebo co, ale sama se nepřetočí zpět. Vypadá, jak kdyby pořád jakoby spala a když k ní nejdu, tak zvyšuje decibely :frowning2: Jakpak byste toto řešily, hvězdičky?
6. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Hup: to je super,že se vám to tak rozjíždí :wink: dej sem prosim odkaz na to colostrum díky :slight_smile:
6. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Dadu, uteklo mi, že je Hup těhule :wink:
Vlasti, dík :slight_smile: A na únorovkách je to na dlouhé povídání, jedna adminka si na nás léčila mindráky :grinning:
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Lucy: v poslední době taky brečíme za spaní,ale ne tak často jako vy :unamused: tak fakt nevim co poradit :unamused:
6. led 2010 v 11:11  • Odpověz
hup - tise zavidim, ja bych chtela taky co nejdriv druhe /pri mem veku neni na co cekat/ , ale tim ze jsem po cisari si musim jeste par mesicu pockat, nez se zacneme snazit :frowning2:
6. led 2010 v 11:14  • Odpověz
vla: já dávalatohle http://www.lr-czech.com/colostrum-direkt/d-80340001-c-2929/ doporučiilami to ségra
alepříjdemi to zbatečně drahé (i když onamá nějakéslevy jako registrovaná)
když dáš do seznamu colostrum,vyjede to plno odkazů
6. led 2010 v 11:16  • Odpověz
HUp: děkuji kouknu na to,jsme docela furt marod :unamused:

Holky,prosím dejte mi tip na nějakou buchtu z jablek :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Hup: děkuji za recepty,já věděla,že ty mi poradíš,máš vždy moc dobré tipy :wink: :grinning:
Ráno mi přišel email na nějaký nový web pro maminky tak koukni www.mamyseznam.cz jestli to neznáš :slight_smile:
6. led 2010 v 11:38  • Odpověz
vla :dizzy_face: dík :wink:
6. led 2010 v 11:59  • Odpověz
ahojjky, tak koukám, že s tím pokaženým spaním nejsme samy...emi ted zase usíná super, kolem půl osmý,ale budí se už v sedm ( a samořejmě xkrát v noci, kdy klečí, stojí a já pokládám a ukládám). no a pak je v deset zase tak unavená, že jde spinkat a spí tak půl hodky...stejně to předvedla dneska, vyspalá není. zkusila jsem jí dát znovu v půl 12 do postele, lehla si s ní a usnula. tentokrát jsem jí nepřenesla do postýlky,a bych jí neprobrala, chodím tam každou chvilku, mám zapnutou chůvičku, bojím se, aby nespadla z naší postele...
tak vám nevím. docela se i mazlí, doufám, že na ní nic neleze, jak byl ted martin nemocnej.
ale protivka není, spiš taková tulivka. se mnou usne krásně, ale kdybych jí dala do postýlky, tak se tam mlátí bůhvijak dlouho. mluvím o denním spaní, večer naštěstí v postýlce spí.
no, jsou to raráškové a my jsme tu od toho, abychom jim na tom světě pomáhalI!!!

hup..s tím ondříkem to je mi úplně líto. snad to krásně zvládnete. jak jsem tu nedávno psala, že druhé těhu ještě ne, že je na mě brzo a že si to neumím představit kvůli emmince ...tak jsem měla na mysli přesně toto.
ale je dobře, že sis nechala poradit a víš jak na to, aby to ondřík zvládl!

ad zuby) saru, tak to ti gratuluju. tvoje zuby bych chtěla mít. já mám sice už všechny 4 osmičky, resp. 2 už mám vytrhlé a ted mám vytrhlou tu 6. já mám se zubama problémy od 18 ti let - jednak je to asi genetické a jednat nemůžu odpustit své bývalé zubařce to, že mi dávala moderní bílé plomby, které mi praskaly a zuby se mi pod nima kazily dál, vznikaly kontaktní kazy...a už se v tom vezu. během tak 7mi let jsem měla kaz na všech stoličkách. ted už se mi to dál nekazí, ale samozřejmě, ty zuby jsou už narušené....

ad brýle) asi tak 5 let zpátky jsem nosila jen čočky, pak jsem objevila a totálně propadla plastovým obroučkům - fakt jsem na ně ulítlá, mám několik barev a nosím je jako doplněk. i když ted teda ten doplněk dostává zabrat...pro emi je to zábavný objekt pozornosti. čočky už nosím jen na sport. ted se chystám zkusit i barevné čočky, uvidím. ale v čočkách si přijdu už taková vyblitá...jsem na sebe zvyklá v brýlých
6. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
asi budu muset na gyndu...už asi 3tí cyklus špiním den dva v cca půlce, i když beru prášky...zase mi nesedly. takže bud to vydržím a smířím se s tím, nebo je budu muset změnit. což já teda nerada...bojím se vedlejších učinků, hlavně tloustnutí.
a bez antiko být nechci... :frowning2:
6. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
nik: krásný fotky, filík měl opravdickou svíčkovou??? vypadá to, že mu fakt šmakovala:slight_smile:
6. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
hup: hledala jsem to colostrum a ty levnější jsou asi jen kapsle, že?
6. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
kači:kuba to dělal taky ...a to byl mnohem větší ....dělají to i 10letéděti....tomu se nedá utéct ...jenmají jiné projevy
jen ondra je cíťa - což je dobže,žemu třeba super rychle zabírají homeopatika....alecítí rychle i tohle
6. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Kaca: a jaký prášky bereš? taky budu muset pro nové,když sem je brala tak sem špinila asi tak 14dní,tak sem je vysadila a hned sem to dostala :frowning2: takže už to mam přes 3týdny :unamused: fakt super,Alda říká,že je to horší než 6tinedělí :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
hup: s "nene" to máš přesně jako my, taky se ze všech sil snažím říkat opak, co právě dělat má - jako, když kytku netrhat, tak dělat "malá", apod. Ale občas to fakt jinak nejde :wink:

kaci: ad brýle - mám to přesně jako ty, bez nich si přijdu vyblitá, jsem na ně maximálně zvyklá, nosím je taky jako doplněk :slight_smile:

lucy: tak to fakt nevím :unamused:

ad nemocnost - o kolostru jsem taky slyšela, že je bezva, my pijeme ten mladý ječmen, naprosto se osvědčuje, a stejně tak dezinfekce vzduchu aromaterapií - všichni tři jsme měli jedinou virózku v říjnu, od té doby ani ťuk, u Štěpíka to byla jen rýma. A to je manža ve styku s nemocnýma pořád a my docela taky. Takže myslím, že jakákoli přírodní podpora je v dnešní době pro organismus nenahraditelná :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Dneska jsem dala Štpulovi brambory s brokolicí polité omáčkou z Lučiny a olizoval se až za ušima. Holt už máme velkýho kluka a na pyré už ho jen tak lehce nenachytám :grinning:
6. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
saru:jj...jasně,že občasje třeba rychlá reakce :wink:
ale obvykle se snažím
myměli špenáteks bramborema vajíčkem... tak pěkně dlouho nepapal

saru: to jefuk,čím si podpoříš imunitu ....ale mám dojem,že jsme tak"zdegenerovaní",že to je zkrátka docela potřeba

kaci:to nevím :sweat_smile:

ad brýle- taky mi někteří lidé,na které jsem zvyklá v brýlích příjdou nějací vyblití,když jsou bez nich ..jakonemyslímtozle....aleje tonatolik výrazný prvek,že bez nichjsou zkrátka nějací polovičatí :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
ja i kdyz bryle nepotrebuju, tak mam dvoje jako modni doplnek, jsou tam jen cire skla, a nekdy je jen tak pro zabavu nosim :grinning: pry vypadam s nema diplomovane :grinning: :grinning:

taky jsme meli dneska zeleny spenatek, vcera cervenou repu, barevna rozmanitost
6. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky, zdravím

jani: do Vyškova nejezdím, jen do Prostějova k rodičům, takže to mám po cestě.... a určo se stavím, cestu mám v březnu, takže ještě čááááás :wink:

lucy: Nela dělala to samé,nedalo se s tím dělat nic,jen přetáčet.....a teď už jsme došly do stadia, že Nela je schopná usnout na břiše

ad brýle: taky si bez nic připadnu vyblitě :grinning:

byly jsme plavat, musím říct, že po 2 měsících Nela skoro nic nezapomněla, potápěla se krásně, jen jednou si lokla a vodu si viditelně užívala víc než v prvním kurzu :grinning:
6. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
ad quicksilver: jaké je to číslování u velikostí plavek? číslo 29 je jaká pánská vel.,asi něco jako S-M? Martin je vel XL-XXL nebo 54-56 nebo 34-36....
6. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.