• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jééé, ten můj předešlý příspěvek sem nepatří :grinning: :grinning: :grinning: , to jsem chtěla napsat do regionů, jsem trubka :grinning:
6. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
niku: jsme ti ještě zapomněla napsat, jak to stáhnout.... jedině se zaregistrovat, stojí to 1Okč za SMS a pak to už jde, zrovna před chvílí se mi to dostahovalo a jdu na to kouknout, teda jestli to malé zvíře vpostýlce přestane řvát a usne :grinning:
6. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahojky, tak my se byli mrknout u mě v práci - navštívit kolegu, poslechnout si bývalou žačku a pozdravit řéďu. Bylo to fajn - Štěpíno si zabušil do piána, zahrál na tamburínu, xylofon, poslechnul zobcovky a šli jsme domů. Byli jsme tam jen půl hoďky, ale stačilo :slight_smile:
6. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahojki děvčátka a taky naše dubňátka :slight_smile:
nějak jsem se tu ted nedostala a takové noviny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hup, MOC GRATULUJU, opatruj se, hvězdičko a ať to hezky zvládnete i s Ondřím i s prcinkem, co máš pod srdíčkem!!! Příjde mi to moc bezva, ale také se klaním, pže za sebe si to ještě nedokážu představit. Se ségrou jsme o dva a i tak jsem doma poslouchala vždycky, že jsem byla ještě skoro "mimino", ale ty to zvládneš, jsi akční hvězdička :dizzy_face:

Já jsem na tom stejně jako Mau, náš tatínek po rezolutním NE k druhému mimču trošku změnil a nechává tuto možnost otevřenou..tak nějak na později...ale je mi jasné, že stejně jak jsem si vybojovala Adámka, tu Anetku si vybojuju také a pak bude stejně štastný jak je ted- nebo vlastně dvojnásob :wink: ale sama za sebe si říkám, že rok, dva počkám, ideální by bylo asi navázat, rozdíl tak nějak jak u Skleni...ale ted bych to vážně nedala...asi nejsem taková ta klasická "čistokrevná mamča", co se vzbudí, už je plná optimismu...musím přiznat, že často sotva pletu nohama :sweat_smile: už poo probuzení... :sweat_smile: :grinning:

U nás novinka třetí zub, co jsme doma, prcek cestuje po celém obýváku, ale ne nijak akčně, leze celkem srandovně, tak ležérně...byli jsme u Mudry, máme 9,5kg/71cm, mám už začít pomaličku solit, i když tuto radu beru s rezervou...budíme se asi dvacetkrát za noc, často máme okolo rána den, po mlíku ale usne, trochu se bojím, abych to nedávala jako kámoška, prostě na uspání...ale tak si říkám, začíná vydávat víc energie, tak má větší hlad.
6. led 2010 v 16:20  • Odpověz
baru: téda, Adámka je kusanec, v poměru váha/výška asi vede, ne? :wink: Gratulace k zoubku :dizzy_face:
6. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
my jsme byli u našich, pohodička :slight_smile:
Vítám ty které to tu flákaly :wink:
Nenene jede Karolí už dlouho, a taky nanana apod. je to sranda :grinning:
My jdeme plavčit zítra, hned ráno, tak jsem zvědavá jak na tom po tak dlouhé pauze Karolí bude, snad to zvládneme bez pláče.
baru: já dávám Karolí to ranní mlíčko taky tak že bez něj by neusnula nebo za hooodně dlouho a s řevem, ale zase když večer jí v 18hodin tak si říkám že ve3 hodiny ráno a později už má nárok an další přísun papání :slight_smile: Myslím že flaška mlíka jí neublíží - během dne ho pak stejně nechce, tak aspoň splní dávku :slight_smile:
6. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Saru- jo je ho kus :grinning: však sjem tipovala tak přes 10kg, ta míra je spíš orientační, sestřička moc nenatahuje nožičky, bude míc asi víc, směle nosíme 80/86 a na dýlku to moc velké nemá, spíš to asi vyrovná šířkou :grinning:

Mau- dávala jsem taky jen ranní mlíko kolem 1-4hod., ale ted si vyžaduje už pár dní i kolem půlnoci a pak v ty 4...snad se to fakt nějak vyrovná :slight_smile:

Jo, my kecáme teda tvrdě...k Abu-Babu přidal dada, tatata...z toho můj manža teče :grinning: mama teda neee :slight_smile: tak si říkám, že mě nemá na puse, ale tak v srdíčku :wink: ticho u nás není vůbec, ukecaností trumfne i mně :grinning: anebo piští a vříská...ve dne-v noci :slight_smile:
6. led 2010 v 17:07  • Odpověz
mau: to je fajn, že jste měli super den :dizzy_face:

baru: u nás to měření je taky spíš orientační, minule taky nebyl pořádně narovnanej :wink:
6. led 2010 v 17:16  • Odpověz
baru dík

ad ne ne - u nás se teda vůbec neříká

ale dneska mával mamce a a píká p-p :grinning:
6. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Štěpíno teď nejvíc jede báta, pak egoistické jájá a občas pájá, tak teda nevím - už říkal láďa, teď pája, manža říká, že ten otec je teda krutě nejasný :grinning: :grinning: Jinak máma a táta zrovna není až tak populární, mnohem víc bába a bobi (to je Bibi) :slight_smile:
6. led 2010 v 18:20  • Odpověz
u nás vede nene dádá nána :slight_smile:
a dneska se nespí ale ječí. usnula ještě po cestě domů a teď nemůže usnout
6. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Tak kluci jsou ve vaně, strom je uklizenej, zase normální provoz :slight_smile:
Fífa od 12.45 nespal, tak jsem zvědavá, jaká bude noc... Na dnešek byla supeeer :sunglasses:

U nás jede hlavně nenenenenene.. Máma řikal na začátku, teď spíš bábuje :slight_smile:
Hupi taky obdivuju, ale ona je hvězda a děti zvládne.. Jak jsem řikala, já chci děti 3 roky po sobě. Chci si Filípka pořádně užít, vůbec si nedovedu představit, že bych měla mít za půlroku další dítě... :sweat_smile:

Hup, a seš unavená? Já na začátku těhu pořád spala... :sunglasses: To teď asi nejde, co? Ale ono to maminkovský tělo už je jinak zařízený než tělo prvorodičky.... Tajně doufám :sunglasses:

Tak já jdu udělat kašičku a vytáhnout Fífu z vody... Bude mít varhánky.. :slight_smile:
6. led 2010 v 18:48  • Odpověz
tak Nelča říká jenom mama, ham a ňam.... baba a papa přestala říkat

dneska na tom plavču Nelinka dělala pápá na jednoho chlapečka a ten jí mával zpátky, jsme se s tou maminkou nasmály, bylo to hrozně roztomilý :dizzy_face:

baru: Adámek je fakt kusanec, jak to krásně dohnal :sweat_smile:
6. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Alička taky přestala říkat mama,ale teď dělá takový bleble jazýčkem a pusinkou jakoby posílala pusy :grinning:

Baru: Adámek je fakt kus chlapíka :grinning:
6. led 2010 v 19:04  • Odpověz
nik:ale houba ...spala bych až bych brečela ....teprve teď zjišťuju,jaká byla práce pohoda - bo z ní člověk večer přišel domů,že :sweat_smile:

hele to je divné,že u nás to ne ne nejed vůbec....možná že on nekecá a rovnou si jede po svém :grinning:
kdybyste ho viděly dneska v tom centru!
normálněmi utek ...vydalse chodbou přes kuchyňku do herny - nikdytam nebyl a chytnul správný směr
pak se vmísil mezi 1,5 - 2 roky staré děti ....některýmbral hračky a ony jen nechápavě koukaly
završil to tím,že vylezl na skluzavku,která byla uprostřed místnosti -málem mě ranila mrtvice,když jsem ho tam viděla
6. led 2010 v 19:07  • Odpověz
mis: to jsou platonici ..ondra se rovnou líbá :grinning:
6. led 2010 v 19:12  • Odpověz
hup: Nela se nemůže líbat, protože máme kolem sebe jen samé holky a Sveny je ještě malej :grinning: a toho chlapečka líbat nemohla, protože on byl v bazéně a my na suchu :grinning:
6. led 2010 v 19:29  • Odpověz
mis:když nejsou holky,ondra bere i chlapečky anebo panenky:grinning:
6. led 2010 v 19:31  • Odpověz
hup+mis: :grinning: :grinning: :grinning:
Karolí teď máma a táta taky skoro neříká.
já jsem na začátku těhu byla teda úplně off, jsem spala a spala a spala :sweat_smile:
6. led 2010 v 19:35  • Odpověz
hup: tož to teda Nelinka nebere :grinning: , ona asi čeká na svého prince :grinning:

taky jsem na začátku těhotenství byla vyřízená a chodila jsem spát v 9 večer, přešlo mě to až kolem 10.-12.týdne....
6. led 2010 v 19:42  • Odpověz
mis: já hůř, šla jsem spát po práci a pak i brzo večer :sweat_smile:
6. led 2010 v 19:45  • Odpověz
maus: já z práce jezdila nejdřív v 6-7 večer, takže jsem se vždycky najedla, podívala na nějaký seriál a šla spát :wink:
6. led 2010 v 19:59  • Odpověz
mis:ondra je realista :grinning: :grinning:

taky zaléhám kolem 9 - ale opoznání hůř spím oproti prvnímu těhu - tam jsem to ani nepoznala a v tomto jsem furt polobdělá :unamused:
6. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, já vás musím aspon pozdravit, celý den jsem tu nebyla, měla jsem toho moc, ale učení to rozhodně nebylo, takže uvidím zítra jestli si z útérý něco pamatuju, každopádně už vím něco o projektování...díky hup :wink: :dizzy_face:

Mis: Tak to se budu moc těšit na hvězdnou návštěvu :wink:
6. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
hup: kdy jdeš k doktorovi? Těším se na fotečku mrněte :dizzy_face:
6. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
mau: ve čtvrtek...jako za týden ...ale otázka je jestlitamuž bude co vidět
6. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
hup: no já myslím že to bude tak hraniční,ale už by mohlo :slight_smile: budu držet palce :slight_smile:
6. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
holky jede vám kůn normálně? Já se sem doted nemohla dostat
6. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
jani: je hroooozně pomalej.....kůň jeden :unamused:
6. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
Baru, nazdárek!!! Adámek se teda pěkně rozjel, jak s papkáním, tak s povídáním :slight_smile: já malého taky v noci kojím, ale když on je drobeček, tak chci, aby to dohnal :slight_smile: dneska jsem mu malinko vyzdobila pokojíček, už to tam vypadá jako u děťátka :slight_smile: jen bordurka a svítící hvězdičky :slight_smile:
Hup, jsi dobrá, jak to zvládáš. vzpomínám si, že jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná, a usínala jsem v metru!!!!!!!!!!!! několikrát jsem blbě vystoupila nebo nastoupila na opačnou stranu :grinning: a nechápala jsem, co se se mnou děje. myslím, že u druhého to budu víc vnímat :slight_smile: jinak začínám brát listovku, Mismar, ty bys taky mohla.
Maus a u vás to teda vypadá, že druhé by (časem) mohlo být?
6. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.