• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jo a Nelča dnes v plavání perlila, hodila 2x šipku bez signálu, jsem čuměla jako tele, ale paní instruktorka říkala, že některé děti to tak dělají, že když vidí, že je máma před nima, tak se samy vrhnou pod vodu :grinning:

maus: my zase jsme v plavání nejstarší, jsme teda jen 3 :wink: , ale ti dva drobci se ještě nepotápí, takže jsme za mazáky a oni za bažanty :grinning: , ale chlapeček nás brzo dožene, ten je s vodou kámoš, holčičce to bude trvat jen o pár lekcí dýl, ale šikovní jsou všichni :wink:
7. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Já mam activie ráda - hlavně tu s müsli - po tý bych se utkloukla :slight_smile:

Mis, dokument fakt super. Taky se mi líbilo, jak říkali, že děti umí počítat. To bych chtěla vyzkoušet :grinning:
My jdeme plavat 16.1. - s těma samejma dětma, co jsme chodili. Tak už se těšim. Tentokrát budem chodit od 9, což je lepší než od 8 :sweat_smile:
7. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Jupí, tak zítra konečně dorazí sáně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těšim! Akorát by mohlo na víkend ještě něco nasněžit!
7. led 2010 v 16:10  • Odpověz
nik: no u nás leží 25 cm-tož to by i stačilo :grinning:
7. led 2010 v 16:33  • Odpověz
holky, nebojte, však ono nasněží, až se nám to nakonec ani líbit nebude :grinning: , v noci to má začít, místy až půl metru nasněží :wink:
7. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Tak jsme byli na chvilku venku, je tu -6, takže to bylo fakt 30 minut. Brrrr :unamused: A nasněží určitě, už to na sobě zas cítím, že jde fronta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska večer odstrojíme stromek, až půjde Štěpán spát. Jinak by to asi bylo neuvěřitelný tóčo a hlavně by bylo jehličí všude :grinning:
7. led 2010 v 16:38  • Odpověz
saru: to si piš
já odstrojovala včera s ondrou
onmi to zase vytakovalz krabice,pakse něak zamotal do řetězůa táhlu asi 4m cosi za sebou z obýváku přes jídelnu dokuchyně :grinning:
7. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Mis, díky za recept.. ale nemám UM, jen hajaju. tak to asi nechám... dnes byl krásný zimní den, skoro mě to dojalo. a napsala mi holčina, co v naší vsi staví dům, tak už tu snad nebudu tak sama :sweat_smile:
Malý mě překvapil: posadila jsem ho na odráže´dlo, jen tak, říkám si, má na to ještě čas, ještě nohama nedosáhne na zem, a on se začal odrážet :wink:
7. led 2010 v 17:43  • Odpověz
hup díky za receptíky

co se týče botek, tak taky žirafky
7. led 2010 v 17:56  • Odpověz
holky ondra pije z hrnku ...jako bez pítka ...
nechápu,kde seto naučil :sweat_smile:
7. led 2010 v 18:09  • Odpověz
hup: šikula :dizzy_face:
7. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Štěpíno chrupe, teď jsme odstrojili stromek a už jen relax :dizzy_face:
7. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahojky holky, tak zkouška za mnou, tak jsem ráda. Horší byla konzultace s vedoucí mé diplomky, říkala mi, že když se dívala co jsem sesmolila, tak měla pocit, že mám snad ještě laktační psychózu :grinning: :grinning: :grinning: No já věděla že to mám blbě, qale že až tak :grinning: :grinning: Ale dobrý, nasměrovala mě na trošku jinou cestu, tak myslím, že už se konečně chytnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 18:44  • Odpověz
tak, naše dítě taky spí. Odpo tu byla ta kamarádka, Karolí dostala dárky, tak jsme splkly, fajn to bylo.
hup: Ondří je teda machr :dizzy_face: Karolí jen s pítkem nebo z brčka :wink:
mis: Neli je moc šikovná že tak skáče. Karolí neskáče ani omylem a ani potápět se jí nelíbí. A hlavně ječí když ji dám instriktorce :sweat_smile:
jani: no hvězdičkáááá :dizzy_face: seš fakt dobrá, že to zvládáš :slight_smile:
7. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Mau: no moc to nezvládám.....a nebude to lakttační psychózou:slight_smile:
7. led 2010 v 18:57  • Odpověz
jani: ale jó, ono to nšjka dopadne. Já bych do toho ani nešla :wink:
7. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Tak jsem tu zas na chvíli zpátky, holky já už se ptala dopol, ale nějak to bylo minuto a teď se to tu objevuje znova - jak je to s tou žirafou na botech??? Já to nechápu :grinning: To je jako značka Žirafa nebo co, a je to v každý obuvi?? A to mam říct že chci boty se žirafou? :astonished: Kurňa kam na to chodíte, já jsem v tomhle teda zatim analfabet :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:02  • Odpověz
petu: to je jako atest na botičkách. Třeba tahle firma šije dětské botičky http://www.jonap.cz/index.php u nich budu kupovat já a ten atest "certifikovaná státní zkušebnou ITC Zlín a má právo užívat označení ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÁ OBUV" v obuvi když to řekneš tak ti řeknou které ano a které ne a ty boty mají logo žirafky an krabici :wink:
7. led 2010 v 19:05  • Odpověz
7. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Díky Mau, jdu to prozkoumat :wink:
7. led 2010 v 19:11  • Odpověz
jani: hvězdáááá :wink:
na co píšeš dp?

mau:my zas neumíme brčko:wink:

pet :grinning: :grinning: ....představila jsem si tě v obchodě žádající ty žirafí botky :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Jani: se hvězda :grinning:

Hup: tak sem měla stejnou představu :grinning: :grinning: jak Pet chce žirafí botičky :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Karolí umí brčko? to je kočka šikovná :slight_smile:
Jani, tak fajn že máš zkoušku! a určitě víš zas víc i k diplomce! držím palce :wink:
7. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
a holky, jakou velikost papučků jste kupovaly?
7. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Taky přemýšlím nad papučkama pro Karolí,protože už víc stojí než sedí a chodí taky kolem nábytku. Papučky se žirafkou jsem viděla i u nás Globusu, ale neměla jsem sebou malou, tak jsem si netroufla bez zkoušení koupit. Holky jsou nějaká pravidla pro výběr velikosti?

Hup: DP: Percepce seniorské populace očima profesionálních pečovatelů - je to hodně o ageismu
7. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
jani:ooo to zní odborně :slight_smile: ....asi budemepsát projektíknazapojení lidínad 50 doprac.procesu ...ale tojsou protebe ještě mladíci,co :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
hup: na čt1 mají dávat nějaký pořad na pokračování právě na téma, co máte v plánu :wink:

jani: jj, tvoje téma je hustý :grinning:

luci: každá asi budeme kupovat jinou velikost podle nohy svého dítěte, ne? :wink:
7. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile: tady to koukám žije :grinning: :grinning:
My se máme fajn, Karolí si hraje v cestovce a huláká. Čekáme na taťku až se vrátí ze servisu. Odpo asi pojedeme do Tesca, jinka se budeme flákat :slight_smile:
hezký den :dizzy_face:
8. led 2010 v 07:53  • Odpověz
no a tady se mooooc rozchumelilo :dizzy_face:
Do pondělí tady zasněžíme :sweat_smile:
8. led 2010 v 08:13  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Tady taky dost sype, ale zatím drobně, myslím, že to teprve dorazí :slight_smile: Tom dnes pojede do Kolína, tak mi vyzvedne nové brýle. Těším se, ale vždycky než si na nové zvyknu, tak je to takové divné, prostě jiné :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.