• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
lucy: my máme romer king plus :slight_smile: no je užší než většina sedaček, ale zase je vyšší. to je těžký :sweat_smile:
8. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Maus: No, ještě to projdu. Malou chci nechat ve vajíčku co nejdýl to půjde. Když se tam prcek vejde, tak se doporučuje do jednoho roku jezdit v protisměru jízdy kvůli páteři. Takže zatím se spíš jen poohlížíme.
8. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
lucy: my v ní taky ještě právě nejezdíme, kvůli těm krčním svalíkům, ale ve vajíčku je maximálně napreslá
jako ta tobina je jistě taky bezpečná a kvalitní, každý ma jiné požadavky a proto se jich dělá tolik :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Tak Štěpík snědl jen půl skleničky a moc mu teda nejela :sweat_smile: Holt od maminky víc chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hodila jsem na FB tu fotku, ale koukejte jen brejle, nejsem učesaná ani namalovaná, vypadám děsně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Karolí taky nejí, snědla asi dvě lžičky oběda, pak odmítavě kývala hlavou
8. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Tady je odkaz na to video http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=1312559860902&ref=nf

Jdu dát Fífovi oběd - teď sní většinou celou velkou skleni...
8. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
U nás se teď chrní venku v kočárku.Jsme byly nakoupit a malá mi usínala na košíku :grinning: ta byla ale unavená :pensive:
8. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
kočky, co je těm našim dětem? můj taky snědl jen dvě lžičky, tak šel spát hladový :unamused: dost blbě mi spí přes den, fakt tak 3x30 minut.. to mu nemůže stačit. v noci to bylo lepší. poprvé se vzbudil ve 22 (večer nechtěl UM ani MM), pak asi ve 2 a v 6. kdybych odpoledne nešla kočárkovat, tak snad ten třetí spánek ani nebude.. ale včera to byla bžunda: nechtěl spát, tak se v postýlce svlíkl z ponožek i z tepláků :grinning:
Hup, nevím, kde na to manža chodí. prej se šuplík dá otevřít tak na 1 cm is pojistkou, a tam prcek stejně prst strčí, toť jeho argument. hlavně nechce do nábytku nic šroubovat... Vla, on už si je skřípnul asi 5x, nic vážného, ale brečel.
8. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
luci:no to sice ano...ale na tom cm se šprajcne a nedá se ani zavřít ...zůstane kousek pootevřený...a já teda nevím,ale ondra centimetrový prstík nemá ani jeden
řekla bych,že to je spíš o té nechuti něco šroubovat,jelikož tvrdí nesmysly

jinak ondra takynejí :slight_smile:
třeba mají dojem,že bude sněhová kalamita a nebude se dát dojít pro jídlo a tak šetří:grinning:

vla:tý jo....vy jste byli venku s kočárem?? ...to u násnení vůbecmyslitelné-chumelí -bílá tma - a je tamdalších tak25 cm
8. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
tak naše dítko teda papá pořád....dal celou velkou skleničku boloňských špaget a hned padnul za vlast :slight_smile: vůbec nevím jestli dneska půjdeme ven...sype se to pořádně....ještě, že jel manža do Brna pendolínem, bych byla pěkně ve stresu z D1...sice musel už včera spát v Praze, ale jsem klidnější
8. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Hup, tak díky, zkusím ho přesvědčit... on když se manža zašprajcne, tak se s ním těžko hne, a to ani není beran :grinning:
s tím jídlem.. není něco ve vzduchu? jako tekuté mi jedl - jogurt atak. ale evidentně ho taky trápí zuby.
Kači, co se týče skleniček, já tu mám právě směsi zeleniny a příloh - bez masa. a radši bych s masem. Martovi chutnala brokolice s rýzí, ale je to dost tekuté.
8. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Tak Fífa snědl celou velkou skleni cukety s brambory.

Sáně dorazily, ale u ohrádky chybí vruty a úchyty... Jak to tam mam jako přidělat??? :confounded: Mně vomejou... Volala jsem do toho obchodu a prej jim to přišlo takhle a mam kdyžtak napsat stížnost... To je mi prd platný, žejo...
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Hup: u nás se teď nechumelí,je teda zataženo a ani neni moc zima.Nakoupit sem byla autem,ale malá mi v něm usla a když byla oblečená v kombinéze,tak sem jí šoupla do kočárku před barák :dizzy_face: ale probudila se po prdelce,tak se najedla a zase chrupe v postýlce :grinning:
8. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
niky to je na pěst :angry:
8. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
niki: tak to je teda radost :unamused:

Naše dítě, jeho upřímný smích a tatatata :grinning: Dneska od rána pořád říka batáty, tak jestli by si je dal, či co, fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=BF1Nz8b35II
8. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
enz:mamka jede dneska z prahy ...tak si to užívá :sweat_smile:

luci: no jako pokud se jedná o bezpečnostní prvky,jaksi nejsempřístupná diskusi typu"nechce se mi" nebo "je to nefuknční,a nikdy jsem to neviděl v provozu" ... ´to není o tom ,kde bude záhonek a nebo jakou koupíme sedačku,že

vla:u nás sype od noci a to tak,že velmi hustě

nik:já myslím,že ti to neuznají jakoreklamaci - to pokud jsi brala nějaké běžné sáně,tak to není součástí dodávky :wink:
8. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
No, ženy, já tam budu muset :confounded: nemáte někdo volné zimní gumy, že bych si je nějak přimontovala na kočár??? :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
holky díky za info ohledně sedaček. hup, a jak řešít ten prostor kolem hlavičky, když kolem ní není to polstrování?
máš nějakej nákrčních

mmch, projela jsem stránky britax.co.uk a podle toho, co jsem tam cca viděla, tak nikde nebylo, že by se sedačka připevnila jen isofixem. vždy to bylo v kombinaci bud s pásem, tou nohou nebo top tethrem.
z toho mi vychází, že nejspíš budeme muset koupit taky tu duo - ta je jediná, která lze připevnit isofixem + bezp. pás (v mojí fabii) nebo + top tether ( v našem rodinném aute).
pak ještě ta s nohou, ale od tý jsme nějak upustili, ta by do mojí fabie taky šla - isofix+noha. do rodinného taky tak.
8. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
kaci: zatím jsem to neřešila ....ale ve vajíčku teda hlavičku taky nemá nijak fixovanou ...
ale upřímě řečeno- ty sedačky jsou testovány tak jak jsou a tato je bezpečná,nemyslím si,že by se tam měl přidělávat nějaký bazmek ...takže to snad ani řešit nebudu
8. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
8. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
tak ted jsem to ještě hledala podle typů aut..a jediná společná, která jde dát do nissana i do mojí fabie je ta s tou nohou...
duo plus není do nissana doporučená...
8. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
he hé ...a pak že chodur neumí pařit http://www.youtube.com/watch?v=x_HZYRfBSbg&feature=PlayList&p=D0F53FEE40AC6819&playnext=1&playnext_from=PL&index=2
to jetroškujiné kafe než jeho superstárovské tanečky :grinning:
8. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
hup: dobrýýýý :wink: sice nevěřím, že tam ty salta skáče on, ale muzika fajn
8. led 2010 v 15:06  • Odpověz
tak jsme byli 50 minut venku... kosa je pěkná.. koupili jsme taťkovi 4 rohlíky k véče a domů jsme donesli 1 :sweat_smile: Jeden snědl Fífa a dva jsme naházeli kačenám... :grinning:
Teď jsme dodělali tiramisu a pujdu Fífu uložit. Snad usne, musim uklidit kuchyň.

Hup, mělo to být součástí tý ohrádky - měli to napsaný na stránkách... Ale k čemu mi to teď je, žejo... Dopr....
8. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Karolí jí jen jogurty a ovoce, no a mlíčko. Oběd jaksi ne-e
Byli jsme v Tescu, koupila jsem si super tepláky a mají bezva číslování, takže se mi zvedlo sebevědomí :grinning: mám 38 a mohla bych mít i 36 :grinning: :grinning:
A pro Karolí na jaro léto takové šatičky s legínkama za 115,- :slight_smile:
karolí se teď nasvačila, dokonce jí nevadily ani kousky sušenky v přesnídávce, což je div :confused:
Když vidím z okna jak ty matky v těch závějích makají a samy mají co dělat, ne tak s kočárem, hmmm, nechtěla bych ven, vzala bych si radši nosítko...ale i tak. Od rána sype a bude sypat celej víkend, to je něco :confounded:
8. led 2010 v 16:15  • Odpověz
niki: taťka má dietu? :grinning: :wink: no se sáňkama blbý, to budete muset vyřešit jinak...
saru: hezký video :dizzy_face:
8. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Tak jsem zpět, nakonec jsem znásilnila svého tatu a slítla sama na Poštu, nakoupit a mám dost :unamused: Vypadá to venku až strašidelně :sweat_smile: taková kalamita!!!
Tak vy tady vespolek dnes špatně papáte, my u oběda taky hysterčili, ale přičítala bych to spíš nevyspanosti, pže dopol spal tak půl hodinky a po obědě pak dvě!!! Ted si tu větrá pytlíka, tak snad nebude eňovat na nový koberec, pže dnes už třikrát kakal!!!
Mau, jééé, já závidím, že nakupuješ šatičky :sweat_smile: byla bych moc za úchyla, kdybych jedny koupila Aďovi??? Né :grinning: asi si ještě počkám...
8. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Maus, jojo dietu.. Chudák :slight_smile: Musí se dojíst zbytky :slight_smile:
Sáně budou řešit s taťkou večer - oni to vykoumají...
Fífa tak hezky spal a v 16h. tu hlásil rozhlas a on se lekl a bylo po spaní.. :unamused: Takže dal 25 minut...
Já chci taky kupovat šatičky... :dizzy_face:

Mně se jezdí ve sněhu docela dobře... Máme velký kola, tak je to pohoda.. Ale toho sněhu tu neni tolik, co na Moravě..
8. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Teď jsem koukla na toho Chodúra.. Ty vlasy mu tam sluší... :wink: Neni tam takovej upjatej :slight_smile:
8. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Tak jsme zcela dobrovolně vylezli do kalamity, i když se Tom nabízel, že sjede na poštu autem. Bylo to dobrodrůžo :grinning: Je tu tak 30 čísel, takže jsme se brodili a kupodivu kočár jede ve sněhu skvěle, máme velký kola, tak se jelo líp než v břečce. Štěpík byl v pláštěnkovým stanu, takže bez poskvrnky :slight_smile:
8. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.