• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jj, Chodúr tam vypadá o fous líp :wink:
šatičky nakupuju ráda. Každej říká že na holky je toho víc (oblečení,hračky) já si to užívám :dizzy_face:
8. led 2010 v 17:06  • Odpověz
kde byl Chodůr
8. led 2010 v 17:14  • Odpověz
To si piš, že je, mau, pro synky samé pruhy, už začínám být na to alergická :angry:
8. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Ahojda dubnovky, zdravíme v Novém roce, bohužel nějak nemám čas si tu povídat, což mě mrzí...
Holky si přes svátky zvykly, že je tatínek doma, nosil je, kravinky a oni teď po mě pořád lezou, ale buď si obě hrajou, nebo po mě lezou, jsem z nich vyřízená...do toho Nela měla v neděli 39,4 od zubů, oboum se derou všechny čtyři vrchní zuby, tak jsou i takový protivný bych řekla chvílema...nevím jak je zabavit, spolu si hrajou chvíli, než Verunka Nele něco veme a je řev, nebo něco prováděj, viz. včera, Verča ukradla pískomilům pítko a pila z něch a lila kolem sebe vodu, tak jsem to šla uklidit a mezi tím mi sebrala Nela odloženou láhev na zalévání kytek, tak se zalila taky a celou kuchyň :sweat_smile: no máme doma veselo, celý den je najednou tak dlouhý...ven chodíme tak na hodinku, ale problém je že nám opravujou výtah, takže musím sjet s kočárem a pak je po jednom odnést, tak mezi tím ta druhá doma mezi dveřma řve, že chce taky, pak řvou dole, že jsem je tam nechala, doma sedět na chodbě nabalený,tak padaj a nemůžou se hýbat :sweat_smile:
Jinak Nela se pomalu snaží ze sedu do stoje, v postýlce to zkouší asi týden, ale Verunka už je ve stoji raz, dva, hlavně u konferenčího stolku, kde krade cukroví :sweat_smile: , staví se u všeho co jen trochu jde, jak si k nim sednu, že si s nima budu hrát, tak hned u mě stojej a nevím koho dřív chytat...teď seděj proti sobě v sedačkách a tleměj se na sebe...když jsem se šla po obědě namalovat, tak si dávaly závody kdo bude u mě v koupelně rychleji a hrozně se řechtaly, škoda, že v takových situacích nemá člověk kameru :sweat_smile:
Je toho tolik co bych ráda psala, ale třeba to ani nebudete číst a Nela už řve, protože ji Verunka vzala knížku, to je taková cíťa...
8. led 2010 v 17:20  • Odpověz
zanet: :grinning: :grinning: :grinning: Teda, ty máš veselo, mě už by snad asi občas odvezli, Ty jsi holka šikovná, že ty dvě princezny tak zvládáš :dizzy_face: Ale věřím, že večer musíš být kaput :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:24  • Odpověz
No začalo to tento týden, tak nevím jak dlouho to tempo vydržím, už aby bylo hezky a holky chodily, byly trochu samostaný, protože pořád někde padaj, každou chvíli někdo brečí a když obě najednou, tak jsem v pytli :grinning:
8. led 2010 v 17:26  • Odpověz
To Ti fakt věřím :unamused:
8. led 2010 v 17:27  • Odpověz
A co Štěpánek, už musí chodit sám ne?
Písneš mi ve zkratce co víš co je u koho novýho? Nemám čas dočítat, zatím jsem je zabavila sušenkama :grinning:
8. led 2010 v 17:28  • Odpověz
zanet: tak Štěpíno už se pouští sám, 10 kroků zvládne,ale že by úplně chodil, to ne. Ale hrozně mu jede huba, skoro co den, to další slovo, teda rádoby slovo - dneska jedou batáty :grinning:
U ostatních - kolem nábytku už chodí Ondra, Karolí, myslím Martínek od Lucky, "nová" Karolí od Jany a zaručeně jsem někoho zapomněla, ale teď fakt nevím :sweat_smile:
A hlavní novinka je hupinka, čeká další mimi :dizzy_face: :dizzy_face: Tak drbna se vyřádila, jde koupat dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Papa...
8. led 2010 v 17:35  • Odpověz
teda žanet: klobouk dolů, že to zvládáš.......já se tomu tady směju, ale ono to asi moc k smíchu není...holt jak se říká dvojnásobná radost, ale i starost.........hlavně, že jsou zdravý
8. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Jo to jo, jsou naprosto v pořádku a to je důležitý, aspoň že spinkají celou noc od 19:30 do 8h klidně, dnes teda Nela už v 6:45 to je hnus :sweat_smile:
Doufám, že je to jen tohle zvídavý období a než budou chodit sami, nebudou takový nemehla, pak to půjde..
8. led 2010 v 17:53  • Odpověz
zanet: máš veselo :slight_smile: seš šikula, že to zvládáš :dizzy_face:
Naše dítě už spí, já večeřím a půjdu do sprchy. Večer asi Obecná škola a spát :slight_smile:
8. led 2010 v 18:32  • Odpověz
zanet: přesně tak jako enza ..tvému popisu se směju ...ale klobouk dolů...když si v některých dnech ondru znásobím dvěma asi by mě ranila mrtvice...stačí i sólo

holky dneska jsem si udělala salátek z kysaného zelí,jabka a mrkve ...ondra mi toho fest ujedl...nechápala jsem,že mu to kyselé tak jede

mau: taky mám dojem...
ale na rovinu - stejně jedeme furt dokola nejoblíbenější (protože nejpraktičtější) věci a zbytek leží v šuplíku
8. led 2010 v 18:46  • Odpověz
My máme taky oblíbené kousky které upřednostňuju, ale unosíme vše. Vychází nám to s praním skoro akorát, takže máloco leží v šuplíku neunošené :slight_smile:
Manža jel koupit brynzu, zařádit si na sněhu a pak asi za kámošema, tak jsem sama...
hup: to by Karolí nejedla ani omylem :grinning:
8. led 2010 v 19:06  • Odpověz
nojá mu nabídla, abych mu dala jasný argument,že tohle fakt nemáoudit,že mu to stejně nechutná .... nooo nezdařilo se
8. led 2010 v 19:10  • Odpověz
hup: oběd né, ale salátek s maminkou, to jó :grinning: u nás teda ani nic s maminkou :grinning:
8. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dnes měli super den, šli jsme za kamarádkou do vedlejší vesnice, asi tak 3 km, docela jsem si dala v tom neuklizeným sněhu, ale dobrý, tam jsme měli slezinu ještě s jednou mamčou z porodnice, byl to fakt super den, odpoledne jsme šli ve vánici na hodinu ještě ven, ale paráda, relax, dětičky hodný, hráli si.

A taky jsme konečně objednaný na plavání, začínáme 9.4. mají totálně natřískáno, ale nám to tak vyhovuje:slight_smile:
8. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
zanet: teda to musí být něco, když si emi zvojnásobím, tak nevim nevim. asi bych nic jinýho nestíhala. obivuju tě, že se stihneš i namalovat. to já někdy ani nestihnu, jsem ráda, že si umyju vlasy. i tak přitom přidržuju emi, která stojí u vany a kouká, co se to tam děje, co to ta máma v předklonu dělá. když upadne na plovoučce, tak je to rána, na dlažbě v koupelně, to jí fakt jistím, to je pád uplne natvrdo. au au au

tak jsem zvědavá, jaká bude dnešní noc

zítra máme návštěvu, kamarád s přítelknyní. uvaříme si něco mnamozního a prokecáme večer až do rána. měla bych si na to něco naspat:slight_smile:

martin dneska koupil emince krásnej koš - prasátko. je z něj nadšená a já taky. ve středu jsme zrušili přebalovák a prodala jsem ho i s košema, takže mi v pokojíčku koš na pleny docela chyběl.
no a taky koupil super konvičku na čaj - sice dost drahou, 800, ale dá se pod ní zapálit čajovka a vydrží tak teplý.
objevili jsme kouzlo čaje Revolution,jestli si rády pochutnáváte na čajích, určitě to vyzkoušejte. není to sice levné, ale stojí to za to. dají se koupit i takové směskové sady, od každého čaje je tam 6 kusů, jednotlivě balené v papírových krabičkách, takže člověk nejdřív ochutná a najde si ten svůj oblíbený...
8. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
noc víc než hrozná, vstávání 5:30, ale chce se jí spát, je nevyspaná jako já...
Ještě vůbec netuším co bdueme dělat. Hezkou sobotu :slight_smile:
9. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás noc naopak bájo - poprvé se vzbudil až ve4, dal si Sunar a vydržel v postýlce do půl8 :slight_smile:

Tady je hrozně moc sněhu - resp. hrozně moc na střední Čechy, na Vysočině je asi pěkně veselo :sweat_smile:

Dneska asi budeme odpočívat, možná půjdem odpo chvilku ven, trošku pouklízím...

Všem hezkou sobotu :slight_smile:
9. led 2010 v 09:05  • Odpověz
dobré ráno,
u nás noc ok ok ok, usnula večer před dévátou a spala do rána do sedmi, bez mrčení, bez mlíčka
hvězdička moje
dneska od rána zase mrčí, má napuchlé čtyři balonky na horní dásni, takže chudě moje - trápí jí to
snih nic moc, prší a při zemi to mrzne, nic moc

jedem na nákup, něco i na oběd nechce se mi nic kuchtit

přeju hezký vikend
9. led 2010 v 09:25  • Odpověz
ahojky, u nás noc celkem ok...
pořád tady sněží, to je něco

jinak jsem objednala tu autosedačku, nakonec teda tu s tou nohou, jak má nik. jiná možnost v podstatě nebyla, pokud jsem chtěla respektovat doporučení výrobce pro jednotlivé typy aut.
ale jsem spokojená, ta sedačka vypadá super a je to vlastně ta, o které jsme uvažovali původně. je nám souzená :wink:

rovnou se sedačkou jsem objednala už i ty golfky cam, jak jsem dávala odkaz.
už se těším, až to všecko budeme mít doma

hezký víkend hvězdy!
9. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj Hvězdičky :dizzy_face:
u nás noc taky super, zato ted to naše dítko perlí, nenechá mě ani uvařit, pořád je za mnou jako stín a když zastavím, tak mi šplhá po noze, popojdu a ona hned za mnou letí s pláčem a mam mam mam :pensive: ale nemyslím, že je to separační úzkost, spíš má takovou náladu :wink:
odpoledne jdeme na oslavu, náš synovec Jakoubek slaví 2. narozeniny
9. led 2010 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc OK, sice jsem krmila 2x, ale i tak v pohodě, vstávaly jsme v 8, teď už Nelinka skoro hodinu spí, takže jsem vysála, vytřela, uklidila stromeček, ještě musím zlikvidovat výzdobu a máme po vánocích :wink:

kaca: hoď sem ještě jednou ten odkaz na golfky, jsem si ho neuložila, zatím mám vybrané golfky chicco, co má Vlastička, ale ráda se ještě jednou mrknu na ty tvoje.... díky

jdu rychle oloupat brambory, abych měla uvařeno, až se Nelinka vzbudí

jo a máme za sebou první rozražený ret... celkem husťárna, krve moc ne, ale ret má napuchlý a zevnitř rozseklý min 5 cm, řvala jako tur, ale za chvíli dobrý, ona má dnes nějaký padací den :frowning2:
9. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc taky OK,jedla v1 a pak se vzbudila v 7,to už má víc jak týden,že se budí ve stejnej čas,na muj vkus teda dost brzo :angry:
Jani: u nás je to stejný,pořád za mnou leze a šplhá mi po nohavicích.

Mis: tak to Nelince za nás pofoukej,chudinka malinká :cry: :frowning2: :dizzy_face: jo a ty golfáčeChicco,zak s těma se spokojená,když teda nehledáš náhražku za sporťák,ale fakt ti stačí jenom na popojíždění autem atd.i když já si na ně v létě po té dovolené tak zvykla,že sem je vytáhla i na procházku. :dizzy_face:
9. led 2010 v 11:47  • Odpověz
vla: potřebuju golfky jen do města a když pojedeme někam na nákupy do nějakého centra, tady u nás na vesnici budu dál používat normál sporťák, na pole bych ani s golfkama nemohla :grinning:

holky, pořád krásně sněží, budu muset vytáhnout sáně a na ně nějak připevnit korbu, jinak by Nelča byla celá zasněžená, tak to své dílo když tak potom vyfotím :wink:
9. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky, u nás noc dobrá, 3x papal a jednou plakal a nechtěl ani prso... Musela jsem ho uhoupat... Žeby se fakt klubal první zoubek?
Sáňky už jsou připravený, hurá! Čekáme, až se Fifín vyspí a pojedem s nima na prochajdu. Moc sněhu to teda neni, ale pujde to... Dneska ani nesněžilo...
Mis, hoď mi odkaz na ty tvoje fotky na picassu... Myslim, že máme stejný sáně :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak tady sype jako blázen, manža musel odhrabat cestu, aby se dostal autem zpět. Je tu dobře 40 cm. Fakt síla :sweat_smile: Ven asi chvilku půjdem, ale jen k baráku, protože kočár tímhle asi neprojede...

mis: posíláme Nelči pofoukání :wink:
9. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj,
u nás se to sype a sype...nejhorší je to pro toho našeho trpasličího jezevčíka....nemůže v tom chodit, páč je to vysoký jak ona, tak se snaží skákat jak jelen :grinning: pak vypadá jak sněhulák.....Kačka odhrabala část vjezdu a já jdu pokračovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....zrovna teď se nám táta fláká někde na služebce
9. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
niku: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela9Mesic#5416981307087087074

Nelinka spala skoro 2 hodiny, po probuzení má ten ret pořád nafouklej a uvnitř modřinu, ale je v pohodě, asi ji to zase tak moc nebolí, když si do pusy strká plastovou lahev

my tu máme tak 15 cm, ale poctivejch, jdu nachystat ty sáně

enza: chudák jezevčice, my máme to samé s kocourem, včera večer chtěl jít ven a čučel jako puk, když jsem mu otevřela :grinning: , nějak se mu nechtělo, ale kopla jsem ho do zadku, tak tam suprově zahučel až po břicho, byl statečnej, vydržel asi 5 vteřin a mazal zpátky :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.