• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Teda Mis chuděra kocourek :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
vla: žádnej chudák, je to malej parchant, a když u dveří mňouká a škrábe na sklo ve znamení, že chce jít ven, tak to prostě má :grinning:

tak už jsem nachystala sáně, odmontovala ohrádku, přikurtovala korbu a mám sáňokočárek :sweat_smile:, ještě nechám Nelinku, aby si pohrála (zrovna mi z tašky vytáhla přebalovací podložku :grinning:) a trochu se unavila a aby teda venku spinkala :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky, tak my vyjeli na chvilku ven, bylo to fakt hustýýýý :grinning: :grinning: Kočárem jsem jeli jen kousek, pak jsme prcka vyndali, ať si hraje ve sněhu, protože skoro všude je ho až po kolena :sweat_smile: Vybrali jsme místo, kde je ho míň, aby si tam mohl chvíli hrát a docela si to užíval. Ne, že by z toho byl vysmátej, ale koukal jako puk, pořád to děsně zkoumal a když jsme ho brali zpět domů, tak řval, protože chtěl zpátky do sněhu :grinning: Pár fotek na FB :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
mis: to ty naše dvě můry bych na sníh nedostala ani heverem, je ale pravda, že oni jsou naprosto domácí povalečky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
saru: čupr fotky, musím taky vzít ven foťák, jen mě zase nikdo nevyfotí :wink: ..... Edward byl taky domácí kocourek, ale jak jsme se přestěhovali do baráku, tak začal být moooc zvědavej, pořád seděl na parapetech a koukal ven, záviděl, že chodíme ven s Bertou..... pak jsme ho vypustili, nejdřív se držel jen v zahradě, ale pak už se začal vydávat na průzkumné túry a je mooooc spokojenej :wink: , jen se děsím okamžiku, že mi ho zajede auto :frowning2:
9. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
tak mám za sebou hodinový tělocvik s lopatou a koštětem, krásně jsem se u toho zahřála.....připravila jsem taťkovi příjezdovou cestu domů....doufám, že to do večera zase nezapadá :unamused: pak jsem si vyhrabala auto a zkusila jsem se zabořit rukou do sněhu jak je hluboký a nabrala jsem si do rukávu :slight_smile: 25cm......pár fotek na FB

až se Vojtí vzbudí, tak mu zkusím dát na boby autosedačku a pojedeme ven
9. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
mis: :grinning: :grinning: my jí taky někdy musíme šťouchnout, aby šla ven......se mi líbí jak opatrně našlapuje jako baletka, aby ji to nestudilo a najednou žuch a je tam celá zapadlá :slight_smile: ....někdy potřebuje ven a třeba prší, tak jen otevřeme dveře ona vystrčí čumák, couvne, otočí se a odkráčí na místo jako " mně se vlastně ještě tak moc nechce"
9. led 2010 v 15:01  • Odpověz
mis objednala jsem tyto http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Cam-Golfove-hole-Flip-polohovaci-09
taky je chci jen na popojíždění, do auta, po nákupech atd. jinak budeme dál používat sporták. takže vyhrály tyto, cena je super a myslím, že učel, na který je chci splní.

nik, taky bych vyrazila se sanema. bohužel je máme u našich. nejak jsem nepočítala s takovou sněhovou nadílkou. takže se vám podařila ohrádka přimontovat?

enz..se sedačkou na bobech to je super nápad:slight_smile:

my ani ven nepůjdeme, je tu sněhu a furt sněží, tak se mi nechce

kolem šestý nám navíc přijede návštěva, budeme dělat roastbeaf s restovanou zeleninkou, takže se musíme připravit

emi ted spinká, dneska je zlatá. i když to jak píše janakar...furt jí mám za zadkem, šplhá mi po noze nahoru...musíme koupit zábrany na šuplíky a dvířka. dneska stačilo málo, a přivřela si obě ručičky do šuplíku.

nelči je mi líto, chudinka. určitě musela hodně plakat. tak foukáme na bolístku!
9. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Tak na saních super! Fífa vysmátej, líbilo se mu to. Sjížděl i kopeček... Kopíruju fotky z foťáku, tak sem pak hodim odkaz. Akorát měl chudinka úplně červený tvářičky, když jsme přijeli... :sweat_smile:
Teď spinká... Už se umí krásně posadit, tak mam radost. Na plovoučce mu to etě nejde, ale na koberci nebo puzzlích to umí krásně.

Kači, podařilo se... D. s tátou to přivrtali a přišroubovali, takže tam je napevno.
9. led 2010 v 15:48  • Odpověz
takvaše radovánky se sněhem u nás nehrozí
tady prší a mrzne,takže jena všem ledová krusta
sice jsme byli venku,ale procházka po ledu je fakt nic moc
navíc jsme 3x sjeli kopec a začalo docela fest pršet
taknicmoc
9. led 2010 v 15:50  • Odpověz
hup: tak radši seďte doma, abys ještě někde neuklouzla :wink:
9. led 2010 v 15:58  • Odpověz
9. led 2010 v 16:24  • Odpověz
nik fotky krása, filípek má nádherný modrý očička!!! a řeka bych, že je dost podobnej dědečkovi, že?
9. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Kači, jojo, celej děda a já, když jsem byla malá. Hlavně, když kouká vážně :wink:
9. led 2010 v 16:32  • Odpověz
nik:ještě ten dnešek:wink: ....jinak pěkné fotky..jen koukám na jednu a říkámsi - tý jo tak nik je šílená,ona mu píchla náušnici a to je kapka vody ...ale vypadalo to fakt sugestivně :slight_smile:
9. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Hup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To bych byla fááákt šílená! To by bylo něco, co?
9. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Taky jsme byli venku a byl to teda mazec :grinning: s kočárkem ve sněhu nič moč :grinning:

Nikul: fotečky mooooc hezký :dizzy_face: ,ale ještě ty z venka tam nemáš :wink:

Enz: autosedačka na sáně mě teda fakt nenapadla :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Jé, já hodila na ten venek blbej odkaz :sweat_smile:

http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Zimni_radovanky/
9. led 2010 v 16:57  • Odpověz
tak jsme zpátky z procházky, jsem úplně vyfluslá, jsem se bořila do sněhu, táhla ty sáně a ještě Bertě házela talířek, večer budu spát jako miminko, mrkněte na fotky, jak jsem ukotvila korbu na saně, holt jsem holka šikovná :grinning: : od téhle dál: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela9Mesic#5424767043022016210

kaca: dík za odkaz

niku: fotky z procházky jsou nááádherný :slight_smile:, a sáně máme stejné, ale my máme tu delší variantu a na doporučení výrobce jsme koupili plastovou ohrádku :wink:
9. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Enz, supeeeer!

A mis taky... To je jak hlubokej kočár na saních :grinning:
My máme 125 cm, vy etě delší? A ohrádku máme taky plastovou... Fakt vám jí doporučili? Proč?
9. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Jo to je fakt celá korba? To je boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 17:20  • Odpověz
mis: taky jsi holka vynalézavá :wink: a líbilo se viď?
9. led 2010 v 17:25  • Odpověz
niku: tak to máme asi stejný, koukám, že vy tu ohrádku máte víc dopředu, tak to mě zmátlo :wink: .... a nevím,proč plastová je lepší,prostě jsme jim věřili :wink: .... jj,celou korbu jsem na saně dala :sweat_smile:

enza: taky dobrý :wink: , ale my boby nemáme....
9. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Tak naše dítko už se krmí, jelikož dneska skoro nespal, tak už byl kaput :slight_smile:

niki: fotky super, v té bílé vypadá Fífa fakt jak anděl :dizzy_face:

mis: no vymyslelas to na 1 :wink:
9. led 2010 v 17:26  • Odpověz
enza: Nelči se to nelíbilo,protože to nedrncalo :grinning:

saru: ten nápad měli známí,já to převzala :wink:
9. led 2010 v 17:28  • Odpověz
niky hezký.....a Fífa si neodpustí křupku ani na saních co? :slight_smile:
9. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Křupka musí bejt... :slight_smile: Začal kníkat a ta ho uklidní vždycky :slight_smile:
9. led 2010 v 17:34  • Odpověz
mis: nemáš to dítě nějaké náročné..... se chudáku tak dřeš a ona to ani neocení :grinning:
9. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.