• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jůůů, všechny fotečky krááásný :dizzy_face:
mis+enz: jste mamky šikovný, takové vynálezy :grinning:
Tady je sněhu kopa a je na něm tlustá ledová krusta, ale to napršelo v noci, dneska už ne. Byli jsme v obchodě, ale klasicky jsme nic nekoupili. Teda jó, dřevěnou kočku do obýváku :wink:
Karolí zase ječí, ještě jednou a dostane sirup, už je to zase několik nocí děs, tak ať se obě vyspíme
9. led 2010 v 19:15  • Odpověz
mis + enz: teda vy jste kreativky :grinning:

mau:ondří byl dneska taky k zulíbání
9. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Tak jsme zpátky z oslavy, bylo to fajn, ale ta cesta domů, hrůa děs, normálně tam docela dost prší, takže náledíčko úžasný, navíc jsem docela promokla, tak doufámk, že z toho ještě nebudu nemocná, to by se mi ted obvzlášt nehodilo :unamused:
Jinaknvšechny fotečky náramný, sleduju jak jsou tu všechny hvězdičky vynalézavé :wink:
9. led 2010 v 19:26  • Odpověz
hup: co u vás, taky zuby? U nás určo zuby, ale trvá to už hodně dlouho, vždycky je kllid tak dva dny a jedem na novo...
jani: tak horkou vanu, čajíček, rumíček a snad to bude dobrý :slight_smile:
9. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoooooooooooojky hvězdičky

chumelí se chumelí, my tady asi brzy zapadneme. Je to tu jako na konci světa.
9. led 2010 v 19:46  • Odpověz
mau: mmm...nevím ... na zuby mi to moc nepasuje....ale co já vím....
je takový nespokojený ...má takové chvilky,kdy mu nic není dost dobré ....no snad to přejde
do 18 tomít nebude :grinning:
9. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Tak my tu měli švagrovku s přítelem. Koupili Fífovi super kožíšek :wink:
Fífa perlí, pořád se směje... Tak snad bude dobrá noc... Pujdu ho dát spát a konečně se navečeřet.

Dokopala jsem taťku, aby mi udělal nějaký hezký fotky s Fífou, teď jsem je doupravila a dala na rajče
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_s_maminkou/
9. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
hup: tak držím palce ať je líp :slight_smile:
niki: moood pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sluší vám to :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Díky :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
NIky: foatečky jsou nádherné, moc Vám to tam sekne a Fífa je boží....
9. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tyjo, už je to focení ale hooodně náročný.. Nevydrží na místě, furt někam leze... :sweat_smile:
9. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Fakt?? mě přijde na fotečkách jako profík :wink:
9. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky :wink: Tak u nás jedna z nejlepších nocí za prckovu pozemskou historii :grinning: Chrupal od 17:30 do 5:00, dal si Sunar a ještě zalomil do půl8, pak si hrál až do půl9 v postýlce :dizzy_face: :dizzy_face:

Hezkou neděli všem :slight_smile:
10. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Niky: Fotky vážně moc hezký!!! Moc vám to sluší!
10. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
tak ondří dostal první vlsatní dospělácké jídlo
zapečenou rybku s bramborama posypanou sýrem a zalitou mlíčkem
kam se hrabou skleničky :grinning:
10. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
hup: jako u nás, kam se hrabou skleničky :grinning:

Jeden pokus o chůzi, samozřejmě když natáčím, tak se to až tak nepovede, ale co :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=ccm4iVtcTsw
10. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Hup, jakym mlíčkem? UM?

Na babinetu je 9 a půl měsíční chlapeček a ten už chodí jak dospělák...
http://www.youtube.com/watch?v=QOPajrKHTNo&feature=channel

Štěpi je šikulka
10. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
saru:to je skvěléééé :slight_smile::slight_smile: ....až se takhle bude klátit v *nácti s dvojkou v krvi :grinning: :grinning: :grinning:

nik: týýýý jo...drsný

jj ... s um
10. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Já chci koupit nějaký UM a pomalu ho zvykat.. Hami neprošlo... Nevim jaký. Asi zkusim Sunar...
10. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: Zatím s tím nestraš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

niki: ty jo, to je drsňák :sweat_smile: Ale i vypadá starší, tipla bych mu klidně rok a půl :wink: Což Štěpínovi bych teda taky tipla min. rok :sweat_smile: :grinning:
10. led 2010 v 15:02  • Odpověz
nik:kopila jsem sunar a docela mu to jede ..poprvé sice nechápavě hleděl,ale dala jsemuž 3x a zdá se to být vzato na milost

ikdyž um fakt nepotřebuju ...jakse rozjely ty hormony, rozjela se mi taková další laktace,že bych uživila trojčata :sweat_smile:

saru:no co co ....kdo je připraven,není překvapen
10. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Holky, stal se zázrak :confused: :sweat_smile:
Štěpula dnes prvně asi po půl roce vytuhl na 10 minut v kočárku, což pro nás znamenalo, že jsme ho nemuseli vytahovat ven a nechat ho ťapat :grinning: Takže jsme se s Tomem hezky prohrábli závějema a zase jeli domů. Ale bylo to fajn, padalo hodně, přišla jsem jak sněhulák :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Holky, mám druhý dítě :zipper_mouth: Mrkněte na FB...
10. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
saru: krááásný videa :dizzy_face: šikula
hup: to se teda Ondří má, taková bašta :slight_smile:
Karolí měla dneska tagliatelle s brokolicí a smetanou (hipp) ale stejně nesnědla ani půl skleničky, ani svačit skoro nechtěla. A dneska i málo spala, jen 2x půl hoďky, obvykle dá jednou hodinu a čtvrt a pak půl, dneska je všechno špatně.
Byli jsme celej den u tchánovců, na krátké prochajdě v chumelenici a jinak doma. Manaž jel ještě na nákup, v Glubusu mají v akci Bebu a Hamánky, tak uděláme zásoby :slight_smile:
ad UM: taky bych zkusila Sunar - je chutnej, ale my jsme už dlouho na Bebě a taky moooc chutná :slight_smile: hlavně ta na dobrou noc, ta je mňami :slight_smile:
10. led 2010 v 17:03  • Odpověz
U nás už se usíná, jsem ráda, protože kdyby to ještě chvíli zkoušel, tak snad přejde celej byt :sweat_smile: :grinning:
10. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahojky,
hlásím návrat z hor,byli jsme si zalyžovat,vzala jsem i neteř,kterou Alda učil a Aličku hlídala ségra.Byla moc hodná a my sme si to užili i když docela sněžilo. :dizzy_face:

Taky jsme měli výbornou noc,usla kolem 20hod jednou asi kole 4hod sem dávala dudla a na jídlo se probudila v 7hod :wink: :grinning: no prostě bájo :dizzy_face:

Saru: Štěpulín je borec :grinning: :grinning:

Nikul: fotečky jak od profíka,moooooooc hezký :wink: :dizzy_face:
10. led 2010 v 18:22  • Odpověz
U nás už se taky hajá :slight_smile:
10. led 2010 v 18:27  • Odpověz
u nás se teprve uspává....byli jsme na koncertíku a hládala bybička ..
10. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahojky, tak u nás se taky spinká.

Holky, kolik vámm toho dětičky spapají? Malá mi na večeru spapá asi 100ml kaše (+/-). Mám pocit, že stějné množství spapá obědu...víc do ní nedostanu. Banán spapá skoro celý , ale to jen někdy.
10. led 2010 v 19:43  • Odpověz
jani: Karolí má teď období kdy toho taky moc nesní. Dneska měla v5 210ml UM, v9 jogurt, ve12 ani ne 110g oběda, ve3 půlku přesnídávky a na večeři 210ml mlíčka
Oni mají asi všechny děti taková období kdy něco nechtějí nebo míň jí, u nás je to vždycky kolem zoubků. Ale zase bude líp :slight_smile:
10. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.