• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jani, jak kdy :sweat_smile:
na véčuale zbouchnekaši z tak 150-200ml vody (ale děláme totálně hustou kejdu), na oběd 1/4-celou skleničku, na snídani 1/2 - ceý jogurt (většinou celý a kolikrát se ještě sápe po dalším jídle)...tož různě:sweat_smile:
10. led 2010 v 19:48  • Odpověz
ahoj hvězdičky!!!
měli jsme bezva víkend!! včera jsem byla s holkama cvičit!!!!! den organizovaný přes www.stob.cz, stop obezitě, tak jsme si vyzkoušely břišní tance, tance a aerobic a kámoška šla ještě na pilates. no nevěřila bych, že po tak dlouhé pauze bez cvičení to zvládnu!!! téměř tři hodiny cvičení s jednou delší pauzou :wink: bylo to super. Mezi tím naši tři chlapi hlídali naše 4 děti :grinning: bezvadně zařízeno :slight_smile: pak jsme se šly podívat do porodky na miminko, byla to překrásná malinká holčička. no a kluci hlídali od půl desáté do pul sedmé, zvládli to super. naše dítě bylo nakonec téměř nejhodnější, jen furt po někom lezlo a stahovalo ostatním ponožky :grinning: dnes jsme mděli pohodový den doma, ovšem stihli jsme i jednu zimní procházku. vrátili jsme se jak sněhuláci. jo a koupili jsme nový foťák zrcadlovku, tak jsem na to zvědavá"
holky, jaká je kapacita fotek na rajčeti? uvažuju, že bych tam začala ukládat fotky.

Jani, náš jí přes den taky cca 100 g, kaše i víc, ale max. 150 ml.
10. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Hup, peču chléb podle tvého receptu a už se na něj těším :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky,
nik , jako vždy máš krásný fotky
my dnes byli chvíli venku, moc jsme nemohli projet...

mau: hamánky myslíš jako ovocné přesnídávky? já dala dneska prvně, takovou tu klasickou přesnídávku hamánek jablečnou, sice je o 4. měsíce, ale je s cukrem, tak jsem jí dosud nedávala a docela chutnala, snědla skoro celou skleničku.
naše emi většinou jí docela dost, až se mi zdá, že je tady jeden z největších jedlíků. jen ta kaše jí moc nejede, teda jak kdy, většinou sní kolem 100 ml, někdy víc, ale někdy ani to ne...
ale zase se začala budit v noci kolem 2-3 (dřív spala i do 4)

včerejší mejdan byl super, šla jsem spát lehce ovíněná kolem 3tí ráno,tak si umíte představit, jak byl dnešek náročnej. půjdu brzo do postele:slight_smile:
10. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
kaca: jj, hamánky, jsou s cukrem, ale neřeším to, páč stejně je cukr v sušenkách, v kaši a tak :slight_smile: Ale zase pije převážně neslazený čaj, tak toho cukru enmá až tolik :slight_smile:
Je fajn, že sis užila mejdan :dizzy_face:
10. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Přesnídávky dáváme i normální už delší dobu, cukr tam sice je, ale přesně jak píše mau, je i v sušenkách, tak to neřeším. Ale stejně teď většinou dostává spíš čerstvý jablíčko, banán, nebo občas mandarinku :wink: A kaši nejí Šěpíno vůbec, teda dáváme ji tak jednou týdně před koupáním, ale rozhodně se po ní teda neutluče :sweat_smile:

kaci: fajn, že sis hezky zapařila :slight_smile:

Moje dnešní spotřeba od 17:30 hod.: k večeři chleba s rybičkami, v 18 hod. kafe se sušenkami Kolonáda (3 tam teda zbyly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), o hodinu pozdějc popcorn a teď půl pomela, jsem dobytek na druhou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
my kupujeme nejvíc ty bio z dm ...semo tamo trošku cukru neva

luci: tak ať se podaří :wink:

kaci: jj ...těžká jsou rána pijákova a co teprv matčina,že :grinning:

saru: anejsi taky v tom :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
hup...to mi povídej:slight_smile: ale v poho, dneska to snad dospím. naštěstí emi měla dneska dobrou náladu, tak se to dalo zvládnout

já mám zatím dost zásob frutapury...jsem v tomhle megaloman. stejně tak příkrmy, ale zdá se mi, že emi začíná preferovat taky domácí. no nic, spotřebovat to musíme....
10. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Holky teď koukám do letáku Tesca a od středy bude Sunar za 198,90 pak Hami masozeleninové příkrmy 2+1 zdarma za 59,80 a Sunárky ovocný příkrm 2+1 zdarma za 41,80 jo a kdo používá Pampers tak taky 2+1 zdarma za 898,- tak šup šup na nákupy :grinning:
10. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
vla díky za tip. pro sunárky a pamersky možná zajedu. to se neztratí:slight_smile: a moje megalomanská úchylka si přijde na své :wink:
10. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
ad jídlo: Nela jí hodně, ráno mlíko, na sváču klidně sní jablko s banánem (přesnídávky výjimečně, spíš vždy vše čerstvé), oběd nevím přesně kolik, ale určo min velkou skleničku (většinou vařím), na sváču jogurt (zatím půlku), první večeře kaše ze 150ml vody a před spaním mlíko.... a někdy i během dne ještě kojím a v noci min jednou kojím..... opravdu toho sní hodně .... pažravec po mamince

luci: tos měla velmi sportovní sobotu :wink:

saru: štěpíno teda chodí úžasně

maus: taky jsem byla vyplenit dneska Globus, ta akce na Hamánky (masové se zeleninou) trvá celý leden, se těším, co zase bude v únoru, taky jsem koupila kaše Hipp, vyšlo to levněji než v DM, tam je teď všechno dost drahý :angry: , zavedli kupony, tak zdražili
10. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
já jsembyla na skleničky v makru, takže zásoby ještě máme :sweat_smile:
10. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
vla: jaké pampers, Giant?
10. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Kaci: po tý slevě 25% v DM vyjdou ta Pampersky na stejný peníze jako v tom Tescu co?

Mis: Nelinka je opravdu jedlík :grinning:
10. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
hup: nenene, nestraš :confused: Teď mi končej krámy, takže jsem si jistá :slight_smile:

vla: dík za tipy :dizzy_face:
10. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
mis: Nelča toho teda fakt zbaští hodně :wink: :dizzy_face:
10. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
holky, chtěla bych si zařídit album na rajceti, jaké tam jsou podmínky????
10. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
vla, jojo vyjdou podobně. v dm stojí 399 ,- giant pack, z toho 25 %
10. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
saru: ts ...některé ženymenstruují i celé těhu :grinning:
10. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
saru, vla: Nelča má prostě super spalování, ale doufám, že jí ten apetit vydrží i do budoucna.....
10. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
hup: ale já néééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Mimoto bych musela být těhotná celej svůj dosavadní život, vzhledem k mé žravostí :grinning:
10. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Mis: v tý akci je Gigant pack.

Taky vám jde tak pomalu kůň :angry:
10. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Hup, jak vychází ty hamánky v Globusu?
10. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
saru: pohovoříme si v září :grinning:
10. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
jste hodné, díky. Jinak vás obdivuju, že zvádate byt pravidelna na MK. Já totiž vůbec nestíhám a mám pocit, že tu vžddy přijdu když je ouvej
10. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
luci: mrkni sem: http://www.mimi-klub.cz/produkty/detska-vyziva/maso-zeleninove-prikrmy/ .... ale musíš mít kartičku mimiklubu.... občas mají fakt super akce, však mrkni na menu v levém sloupci nahoře, co vše nabízejí v lednu

vla: díky
10. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Mis, díky moc. jo kartu mám.
10. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
Zdravíme :slight_smile:
V noci zase ukrutný boj, jak má teď ty horší noci tak jsem u ní byla při každém zamrčení a slečna si na to zvykla, že, takže když dneska v noci už to fakt nešlo a o půlnoci nedostala mlíčko tak ječela, no a vydržela nejdřív si hrát (do 00:30) pak hulákat(do 00:50) a pak ječet a řvát (do 1:25) to usnula. A nějakej dobrák soused už to nevydržel a bouchal do topení, to mě jako pěkně vytočilo, jakoby to malé mělo pomoct přestat plakat :angry: :angry: :angry: to jsou lidi fakt :rolling_eyes: ale jak usnula tak se s nějakým kňouráním které ji ani nevzbudilo vzbudila až v 5:30 na mlíčko a ještě usnula do 6:30. Takže závěr byl dobrej.
Každopádně sousedi mají smůlu, protože trénujeme i denní spaní v postýlce a to se bez jekotu určo neobejde, nejspíš bude spát jen jednou denně. Ale věřím že tak za dva dny bude líp. Musí, protože tohle se nedá. Já k ní nemůžu v noci lítat co 15minut když zamrčí. Ona neumí sama usnout a bohužel to souvisí i s denním spánkem, takže to bereme z gruntu.
Se omlouvám za román :sweat_smile:
11. led 2010 v 07:34  • Odpověz
přesnídávky: na tu akci si teda do Tesca taky zajdu, Sunárky my papáme taky, ale teď mám ještě zásobu Frutapur a Hamánků, kombinujeme to taky s čerstvým ovocem, prostě všelijak :slight_smile:

nechcete některá kuponky do DM? Mám tam nějaké slevy na Sunar, na kaše a tak :wink:
11. led 2010 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.