• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Dobré ránko, u nás noc bájo, spinkala od 18:30 do 6:45, to už se dlouho nestalo:slight_smile:

Mau: to je blbý s tím vaším spikáním, asi to chce vážně vzít pěkně od A do Z. Ale ty sousedy ti fakt nezávidím....to si asi fakt pomohli s tím boucháním do topení :rolling_eyes: No lidi jsou prostě různí :confounded: asi už zapomněli jaký to bylo když měli dítě

já mám v sobotu poslední zkoušku tohoto semestru, tak se na to ješzě musím během týdne aspon trochu kouknout a konečn budu mít klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 08:10  • Odpověz
jani: přesně, bych je kopla :angry: ty seš hvězdička, zkoušku určo zvládneš krásně :slight_smile:
11. led 2010 v 08:18  • Odpověz
ahojky, u nás noc dobrá, jen se krasavice vzbudila v 5:30 na jídlo a pak už se jí nechtělo spát, teď je protivná, ale spát ještě nechce

maus: nevýhoda paneláků, ale soused tím boucháním určo vzbudil i ty, které Karolí do té doby nevzbudila.... nesnáším bouchání do topení, to jsou vážně magoři

jani: to zvládneš, už jsi zvládla vše, tak tu poslední zkoušku už dáš levou zadní :wink:
11. led 2010 v 08:22  • Odpověz
je to hrůza, mě bylo úplně do breku jak jsem byla na*raná :frowning2:
11. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Mau: to by mě taky pěkně nas..lo :rolling_eyes: ale kašli na sousedy a pokud si ti budou ještě stěžovat tak jim pěkně od plic řekni že bys uvítala, kdyby ti v noci nebudili dítě boucháním na topení :wink:
11. led 2010 v 08:38  • Odpověz
jani: když já nevím kteří to byli, ono se to nepozná jestli bouchají ti nahoře nebo ti dole :sweat_smile:
11. led 2010 v 08:45  • Odpověz
luci: v globusu? netuším? proč se ptáš mě-my tu globus nemáme :confused:

mau:to je debil ...jako kdybyste tam měli nějaký mejdan ....
miluju takovéfrajery - před vánoci jsem jednoho takového zhulákala-troubil na mě,protože měl pocit,že moc pomalu kurtuju sedačku do auta (přijel tam ve chvíli,kdy jsm už přatahovala pás,takže musel čekat asi tak 20 vteřin) :angry:
11. led 2010 v 09:21  • Odpověz
jinaku nás noc kapku divoká -musel jsem ho uspávat a pakse párkrát kontrolně vzbudil ...to jsem ale přičítala tomu,že byl prvně hlídaný sám
nasadiltomu korunu,když předpátou byl jakože vyspaný - tak jsem mu řekla,,že v tuhle dobu je normální spát a že maminka teda spát bude,že jestli nechce,at klidně kouká do stropu a nebo si hraje s ovečkou ...hele a on na mě chvíli koukal a za pár minutek zalomil :grinning:
11. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahojky,

Maus: teda to sou sousedi idioti :angry:

U nás noc taky bájo opět od20,00 do 7,00 prostě je teď super beruška :grinning: :grinning:

Holky já na nákupy do Tesca nebo Globusu asi nepudu :angry: my tady totiž asi zapademe sněhem :grinning: je to hrůza,pořád se to tu děsně sype :confounded:
11. led 2010 v 09:31  • Odpověz
tak, já mám vytřeno a dítě huláká v postýlce....
Vy máte tak šikovné dětičky že vám tak krásně spinkají :dizzy_face: doufám že naše to taky brzo bude umět :pensive:
11. led 2010 v 09:33  • Odpověz
tak jsem ji po několikáté položila, dala dudlík a pohladila a už spí :slight_smile: tj. 20 minut nespokojenosti, takže se to zkracuje :dizzy_face:
11. led 2010 v 09:40  • Odpověz
No vidíš,taky se to Karolí krásně naučí :wink: :grinning:
11. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahojky :wink: U nás noc celkem OK, vzbudil se sice dvakrát, ale hned chrupal, takže dobrý. Ovšem vstával v půl7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hup: u nád občas tyhle "rozumný dospělacký" domluvy pomáhají :wink: Často s ním mluvím jako s dospělým a na něj to fakt zabírá :slight_smile:

mau: ach jo, to jsou ale blbové :angry: Věřím, že už z toho musíš být otrávená tak a oni ti ještě mlátěj do topení :rolling_eyes: Snad bude brzy líp :wink:

jani: budu držet palce, ale určo to zvládneš :dizzy_face:

Doufám, že už přestane padat, o víkendu se chystáme k našim...
11. led 2010 v 09:43  • Odpověz
sem zvažovala že bych odjela k ségře nebo k našim, ale asi zůstaneme doma, ono to nakonec asi bude lepší, sousedi ať si trhnou :wink:
Na naše dítě rozumné řeči neplatí, je jí to dost jedno :grinning:
11. led 2010 v 09:44  • Odpověz
mau: myslím, že to by nic nevyřešilo - bylo by to zas jiné prostředí :wink: Prostě je asi potřeba se nad to povznést, ovšem věřím, že to není lehký :unamused:
11. led 2010 v 09:47  • Odpověz
saru: není, je to banda sobecká...ale my to zvládnem i tak, na nás si nepřijdou :slight_smile:

hoky moc díky za podporu :dizzy_face: , snad už to teĎ bude definitivní a nezačnu zase dělat ty chyby které nás vrací pořád na začátek...
11. led 2010 v 09:49  • Odpověz
historický okamžik :dizzy_face: naše mrně spí v postýlce už víc než půl hodiny :confused: nestačím zírat :slight_smile:
11. led 2010 v 10:21  • Odpověz
ahojky,
mau. tak to gratuluju.
emi taky spí, šla bych s ní , jsem nějaká unavená, ale v 11 mě čeká krátká tel. minikonference, tak se musím trochu připravit. jestli emi vydrží, tak pak to půjdu zalomit s ní...
tady zase sněží, to je už děsný.
11. led 2010 v 10:41  • Odpověz
chtěla jsem jet ve středu k našim, ale takhle nepojedu nikam :unamused:
11. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Alička už taky od půl chrní v postýlce pak se napapá a čekáme návštěvu třech kamarádek,ale všechny mají kluky :grinning: to se bude Alička mít :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:43  • Odpověz
tady teda sněžilo v noci, teď už ne, ale stejně je tam hrůza, sněhu všude...
kaca: díky :slight_smile:
Taky jsem unavená, moc jsem toho nenaspala, ale věřím, že to během pár dní doženu :slight_smile:
čekám že bude každou chvilku vzhůru
11. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Kaca: k vašim do Jížních čech?
11. led 2010 v 10:44  • Odpověz
kaca: třeba sněžit přestane a cesty dají do pořádku
vla: to je nejlepší, ji bude obletovat tolik chlapů :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahojky,
noc super, papkal ve 23, 5.30 a chrněli jsme do 9.. Žádný nahazování dudla ani uspávání. Prostě si cucnul a spal dál :dizzy_face:
Maus, sousedi jsou teda hovada... Prď na ně.
Luci, co jste koupili za ten foťák? Ten EOS 500?

Tak jsem se rozhodla Fífovi jen vařit, dnes jdu nakoupit, tak snad si zvykne... Ze začátku jsem jen vařila, pak bojkotoval a chtěl skleničky.. ale teď sní velkou a ještě by jedl... to vyjde pěkně draho. Tak jsem si včera vytiskla nějaký recepty a pudju na to :slight_smile:
11. led 2010 v 10:46  • Odpověz
tak už je vzhůru, spala lehce přes hodinku :slight_smile:
já Karolí víc vařím než skleničkujem, ale teď jak nejí tak zase skleničkujem. prostě to kombinujeme :wink:
11. led 2010 v 10:50  • Odpověz
vla.. jojo, k našim do JČ

nikul co budeš vařit?

taky víc vařím než skleničkuju, ale skleniček mám fakt zásobu, tak to musím začít víc střídat, at to nevyhodím.
11. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Kaci: teď tady teda sněží moc moc,ale do víkendu by to mohlo být už všechno upravené a sjízdné :wink:

Maus: to je holka šikovná,uvidíš že si zvykne :wink:

Nikul: a co máte za foťák vy? Dělá moc hezký fotky.
11. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Kači, dneska bude etě sklenička, od zítra vařim.. Stáhla jsem si nějaký recepty do Wordu jako inspiraci. Jestli chceš, pošli mi do IP mejl a já ti to pošlu...

Vla, Canon EOS450. Chtělo by to etě lepší objektiv, ale jsou moc drahý...
11. led 2010 v 11:15  • Odpověz
nik, už jezdíte v nové autosedajdě, já už se jí nemůžu dočkat, těším se na ní, jen nevím, jestli už jí nainstalovat do auta...nakonec máme tu co ty, jen v černé variantě:slight_smile:
11. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Kači, jezdíme :slight_smile: Do vajíčka se už nevešel, tak už jezdí. Na ten podhlavník si zvyknul v pohodě :slight_smile:
11. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.