• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
nik, tak to jsem ráda, emi si snad taky zvykne:slight_smile:
máte ji připoutanou jen isofixem a zapřenou o nohu, nebo pro jistotu i pásama?
11. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Nene, "jen" isofixem a nohou. To stačí.
11. led 2010 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky, mám chvilku, tak hlásím, že Marek má v 8mi měs. 8,9kg :wink:
jinak se máme dobře, Marek začíná chodit, tak chodíme za ruce po celém baráku furt dokola, dost z toho bolí záda :grinning:
dělám jehněčí guláš, dostala jsem na něho chuť a v lednici byl knedlík, tak aby se nezkazil :grinning:

zkusím vás dočíst
11. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
maus, mýmu taťkovi klepou sousedi na trubky od topení, když je nemocný a dovolí si zakašlat... :confounded:
...ale to, že kouří jak fabrika a taťkovi smrdí celý pokoj (jde to kolem těch trubek), tak to jim nevadí :angry:
11. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
ahoj!! tak v noci jsem skoro nespala, nějak mi to nešlo.. nevíte něco na nespavost???? Hup, nějaké kapičky?
11. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
pebi: Mareček ej teda šikula, že už chodí za ruce :dizzy_face: :dizzy_face:
lidi jsou hloupí, to se nedá nic dělat :unamused:
11. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
emi spí už dvě hodiny, jsem blbá, že jsem nešla s ní...ale zase mám hotové spoustu práce, tak budu moct jít brzo večer...
11. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
ahoj holky, nějak mi blbne kůň - večerama se to vůbec nedá a dneska je pomalý jak před popravou,
snad aspoň tohle pošle

pebi- lidi jsou různí a různě hloupí :confounded:

naše noc byla ok, kdybych ji nevnutila v 5 mlíko, tak by ho ani nechtěla spala do 8, no ale pak spustila se jí rýma, samá voda, čtyři napuchliny nahoře v pusině na dásnu, slintá jako by měla slintavku, tak nevím, jak dlouho to naše chudě bude trpet, chtěla v 10 spát a kvůli té vodě v nose nemohla, furt jí to stékalo, teď po nudličkové polívce hajá, uvidíme jak dlouho

chtěla jsem jet k sestřenici na narozky a asi z toho bude prd, prý jsou nich cesty šílené, že bych se musela prokopat :confused:
11. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
luci: taky se mi dneska moc nechtělo spát, usnula jsem asi v půl druhý :wink: Ale jinak mě to netrápí, asi to byla výjimka. Zato teď jsem i po kafi off :unamused:

dadu: taky mi jde kůň šíííleně pomalu :angry:

pebi: Mareček je šikula :dizzy_face:
11. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
luci: netuším ...zatím jsem nikdy nepotřebovala ....klepklep

kaci:jen jsem ti chtěla písnout,že skleničky jsou i bez masa..dneska jsmeměli ...dm alnatura
11. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Dneska jsem prodala věcičky za 1000 Kč :dizzy_face: Super, mám radost, zase mu za to nakoupím něco na jaro :slight_smile:
11. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Maus, teda, to je pěkně pitomé s těmi sousedy :frowning2: ale určitě se to bude lepšit. já k martínkovi taky neletím pokaždé, co zakňučí. mám to lepší v tom, že dudlík nemusím nahazovat :slight_smile: budil se ale co 3 hodiny.
Pebi, tak Mareček už cupitá? jen za ruku nebo i sám? Náš chodí kolem stolu a kolem postele.
Niky, Canon byl drahý, koupili jsme Olympus 500 myslím, se dvěmi objektivy.
Datu, tak Nelinku to tak trápí, chuděrka malá.. jak to snáší?
Marťa zase spí jen půl hodiny, to je k zbláznění :frowning2:
11. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
jj, zeleninové Alnatury taky kupujem, jsou dobrý :slight_smile: ale nějaké dělá i Rossmann, kdo má blízko :wink:
My jsme měly ze včera taky nezeleninovou od Hippu, docela ušla, tak to Karolí ač nerada dojedla
A teď jsem ji dala spát, tak tam zase huláká...jak slouho tentokrát?
Kůň zlobí poslední dobou čím dál častěji :angry:
11. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
tak se snažím už asi 10 minut otevřít koníka a trvá to, ztrácím nervy :grinning:

už jsem i zapomněla, co jsem chtěla.

luci, cupitá za dvě ruce, i tak mi to přijde brzo, aby chodil sám po něm fakt nechci :wink:

u nás noci celkem naprd, asi zuby, lezou mu 4 nahoře najednou
11. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
luci - snáší to statečně, za to já moc ne :grinning:

pebi - že by to bylo regionem, nám ty zuby stejně
11. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
tak jsem malému dala poprvé hovězí s kedlubnou, mrkví a bramborem a má to úspěch, i když standartně to jí nadvakrát - jakože mezi tím jsem ho dala spát. jak se probudil, tak jsem jedla koprovku a on furt pochtívatl :grinning: snědl mi určitě celou bramboru. jasně že se mu tam dostalo trochu omáčky a ta mu teda pekelně jela. škoda že ji ještě nmůžem dávat, ta by měla suprový úspěch :slight_smile: ale zase jak je malý jedlík (na oběd dá 70-110 g), tak mi zase nikdy žádný příkrm úplně neodmítl. dá si, ale třeba až za dvě hodiny. skleniček mám taky plno, povyměňovala jsem na MMB. boloňské špagety jsou žužo :slight_smile:
Maus, jaký je nezeleninový příkrm, jako přesnídávka?
11. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
pebi: a jak mu to jako vysvětlíš, že po něm nechceš, aby chodil sám? Ten náš to totiž jaksi nechce pochopit, i když bych takdy radši, aby si ještě počkal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dneska jsem dávala prát prádlo, mrknu do obýváku a on se za mnou pustil přes celou chodbu :sweat_smile: Myslím, že se prckovi fakt nedá zabránit, když se prostě rozhodne, tak se rozhodne...

ad spaní - poslední dva dny moc nechce spát přes den, vždycky byl zvyklej okamžit zalehnout a chrupat a teď tam ječí :confused: Asi to bude jen nějaký období - zkoušela jsem tam jít za ním a povídat mu, hladit ho, ale ani to nepomáhá, přitom je ospalej, tak teda nevím. Že by taky zuby a poprvé by ho to trápilo? O těch šesti jsme vůbec nevěděli, ale možná, že teď už vědět budem... No, uvidíme, jak se to vyvrbí :wink:
11. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
hup: díky, kouknu se po tom
naše emi dneska spala 3 hodiny...od půl 11 do půl druhý...to se ještě nidky nestalo.
jen škoda,že jsem nezalehla s ní
11. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
jasně ž jsem myslela zeleninový/nemasový :wink:
saru: Štěpa asi soucítí s Karolí tak taky nespí a ječí :grinning:
Tak naše dítě prořvalo šanci usnout, nakonec se uklidnila ale neusnula, tak jsem ji vyndala a má smůlu - půjde spát až večer. To jsem teda zvědavá
11. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
taky nám zahaprovalo spinkání přes den - sice to vždycky pořešil kočár,ale postýlka se nelíbila ...ale dneska už se to zdá být ok..klepklep

jinak kůň je fakt na ho*
11. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Holky, když chci zahušťovat rýžovou moukou, tak jí mam rozmíchat ve vodě nebo to můžu rovnou frknout do jídla?
11. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Tak jsme byli na poště poslat balíčky a pak jsme s manžou odhazovali auto, mělo 40cm čepici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Štěpíno seděl v kočárku, hýbal jen očima a koukal takovým tím stylem: no, honem honem, já se tu nudím, dělejte to pořádně! :grinning: :grinning: Na poště zas balil všechny ženský kolem, takže se tam opět hromadně šišlalo :grinning:

niki: záleží do čeho, ale většinou jde rozmíchat bez problému rovnou v jídle :wink:
11. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Saru, díky za radu..
Zkusila jsem dát Fífovi Sunal a prdlačka.. Hodil mi na něj bobek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co to dítě bude jednou pít fakt nevim :sweat_smile:
11. led 2010 v 16:22  • Odpověz
niki: on si zvykne :wink: Sunar by měl být takovej nejsladší a nejchutnější, aspoň co píší ostatní, my nic jinýho ani nezkoušeli :sweat_smile:
11. led 2010 v 16:24  • Odpověz
hup: a tobě Ondří usíná sám i přes den, jo? Karolí yb v kočáře taky usnula, ale to právě nechci :unamused:
saru: seš šikula, že se ti tak daří prodávat :slight_smile: a šišlající pošta :grinning: :grinning:
niki: já myslím že jak píše saru - podle jídla, asi tak jak když vaříš normálně :slight_smile:
Karolí leze po bytě a kramaří, jsme moc zvědavá na dnešní noc, snad nebude plakat :frowning2:
11. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Štěpula nakonec taky usnul, než jsme šli, sice jen na chvilku, ale aspoň něco. Jsou asi nějaký erupce, to zas přejde :slight_smile:
11. led 2010 v 16:26  • Odpověz
No já hlavně kvůli těm sousedům, aby neměli nějaké následky :grinning:
11. led 2010 v 16:28  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: I kdyby, dobře jim tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 16:29  • Odpověz
nik:nám ted sunar vzal....jenže ondra taky ťape,co mu do té pusy dáš...nebo si dá sám
teďu krbu,když ho hlídal alan prý objevil kus ohořelého dřeva - takový uhlík ...no a samo šup s ním do pusy-měl černé ruce,pusu a ...klasicky-nechtěl dát,když už to jednou zchvátil :slight_smile:

mau: jak kdy ....obvykle jo ...ale teď měltýden,kdy se mu dvakrát nechtělo

nojoooo ..chudáčci sousedi :grinning:
11. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahojíček,
tak my dorazili udondaní z plavání, potápění už nám celkem jde, ale musím dlouho urgovat pozornost na sebe, aby heslo fungovalo, ono když ti lidi a ta voda a ten křik je tak zajímavý :sweat_smile:
Myslela jsem, že budem mít další zoubek, pže včera večer mírný hysterák, ale asi je to tím rostoucím, co už je venku...
Tak se tu mějte zatím.papa
11. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.