• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
po mě pak budou chtít abych jim platila konzultace u cvokaře, kde bych na to vzala :grinning:
jako nemám z toho dobrej pocit, když mají problém s tím že dítě pláče, ale nijak jim nepomůžu
11. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Saru, snad jo... Já hlavně nevim, kdy mu to mam dávat... On přes den nechce ani moc kojit, spíš si cucne před spanim... Jen tak decentně, aby se přitulil.. A v noci nechce flašku ani vidět - ani s čajem... :confounded: :grinning:

Fífa taky usnul... V kočárku se dneska pořád smál, byli jsme v Kaufu nakoupit jídlo.. Ale cesta zajímavá. Všude závěje, kočár narvanej jídlem...
11. led 2010 v 16:34  • Odpověz
baru: jů, Aďá je borec, Karolí se potápění moc nelíbí :unamused:
niki: Karolí během dne mlíčko taky nechce, vždycky jen před spaním, tak bych to zkoušela před spaním - místo koja
ségra když přestala kojit tak už pak byl malej bez mlíka, páč UM vypil vždy jen tak 20ml, takže to bylo bez smyslu. Ono to nějak dopadne :slight_smile:
11. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Jasně, nebudu to hrotit... Budu ho pomalu zvykat... Ale už teď se mi stýská po kojení... :sweat_smile:
11. led 2010 v 16:45  • Odpověz
niki: tak koj dál, on se časem třeba odstaví sám :slight_smile: to neukončuj, když ti to bude tolik chybět :wink:
11. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Maus, já to chci ukončit až po roce... :wink: Ale myslela jsem, aby si pomalu zvykal, kdybych třeba potřebovala někam jít, víš? Pak už mu nic jinýho nezbyde, no... :slight_smile:
11. led 2010 v 16:48  • Odpověz
niki: jasný :slight_smile: ale jak jsem psala - některý děcka to UM prostě nechtějí a basta :slight_smile:
11. led 2010 v 16:50  • Odpověz
A to už pak to dítě mlíko nepotřebuje? Nebo jak???
11. led 2010 v 16:52  • Odpověz
potřebuje, ale jak ho chceš přesvědčit, že jo. Tak se to nahrazuje aspoň mléčnýma výrobkama, někdo už pak začne dávat plnotučné kravské a tak. Ono je to pro ně prostě fajn, tak do 2let věku, ale to všechny děti vážně nevydrží a už ho pak nepijou. Aspoň co mám mrňouse v okolí
11. led 2010 v 16:55  • Odpověz
nik: tý jo...taky mi to je líto ...ale zase raději odstavit dřív než bude druhý (stejnějsemtomělakolemroku v plánu)..alby pak neměl dojem,že mu ho vetřelec sebral

no potřebuje -pokud vím tak cca do dvou let
11. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Aha, tak aspoň vim, že je nějaká alternativa.. Ale myslim, že až mu nic jinýho nezbyde, tak ho vezme na milost... Jako se všim.... Nechtěl ani kaše, čaj, zeleninu, ovoce.. A jak mu to teď jede.. :slight_smile:
Ono je to v noci dost pohodlný vytáhnout prso :sunglasses: Uvidíme, co bude po tom roce.. Zatim mu z toho budu vařit, tak se to zdělá..
11. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Tak se nám o víkendu rozbil domácí sluha - upadla z něj jedna tyčka :confounded: Dneska jsme ho byli s mamkou reklamovat a hned nám dali novýho :slight_smile: Tak to má vypadat :slight_smile:
11. led 2010 v 17:03  • Odpověz
tak jsme byly venku se sáňokočárem :wink: a podařilo se mi Nelču převrátit na bok,zrovna spala, ale naštěstí se nevzbudila :grinning:

hup: Nela před chvílí dolezla k Bertě, ukradla jí ohlodanou kost a okamžitě si ji nacpala do pusy, přznám se, že jsem vystarovala se slovy "nesmíš a fuj"... jak na psa :grinning:
11. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Niky, tam my to máme stejné, prcek 2x vypil hami hajaju na noc, jen 70 ml jsem dělala, a když jsem udělala plnou láhev, tak se mi na to vyprdnul :grinning: a taky si moc užívám kojení. nechce se mi ho moc vzdát. vím, že malý vydrží bez mlíka přes den, ale ty rána a večery, přip. noci mu nechci brát. kdo ví, jak dlouho to teda bude. taky jsem měla v plánu. no uvidíme. někdy se mi zdá, že přes den ani to mlíko nechce, kdo ví, jestli se sám neodstavuje..
11. led 2010 v 17:06  • Odpověz
mis: :grinning: :grinning: chudák děcko, musí brát kosti Bertě a ještě jí vyklopíš ze sání :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 17:07  • Odpověz
mis: taky už jsem se přistihal u psích povelů...v té rychlosti to občas jinak nejde :grinning:

mau: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Mis: i mě se to stalo, Karolí vždycky něco naprosto nevhodnýho objeví a šup s tím do pusy a já na ní fůůůj :grinning:
11. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Holky, jak dlouho vydrží UM v pokojový teplotě? Nebo to mam hned vylejt? Myslela jsem, že bych mu to nabízela, ale vim, že to má nějakou trvanlivost...

Luci, Fífa nechce ani to Hami mlíčko s kaší... MM je prostě MM :sunglasses: V létě bch už ale kojit nechtěla.. :grinning:
11. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Tak psí povely jsou u nás na denním pořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A poslouchá asi tak stejně jako kočky, takže skoro vůbec, a ještě na mě vždycky tak periferně pomrkává, co na to jako říkám a andělsky se usmívá :grinning:

Štěpíno už se krmí, byl unavenej, dneska celej den chodil, každou hodinu mu to jde líp :slight_smile:
11. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Já jsem dneska úúúplně KO, ale tuším, že večer zas ožiju, jestli ovšem už teď neusnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

niki: já to vůbec nehrotím, normálně mám pro něj od cca 23 hod. nachystanou dávku a vypije ji buď v noci nebo třeba až v6 ráno :wink: Štěpíno ještě nemá rád teplé, takže mu dávám jen vodu, co nechávám stát u topení, takže je jen vlažná... Tudíž vůbec nic z toho není dle předpisů a očividně mu to vůbec nevadí :wink:
11. led 2010 v 17:40  • Odpověz
já myslím že to Karolí zapíchne hned u večeře, že nějaké večerní uspávání dneska neproběhne, ale uvidíme. Tak yuž půjdem koupat a hajat. je vzhůru od 10:45 :sweat_smile:
11. led 2010 v 17:40  • Odpověz
já mlíčko dopředu nedělám, maximálně když malá usne než to umíchám tak hodinu dvě stojí,a le víc ne. Ono mi to pak i "smrdí" tak se bojím, aby se mi z toho nepo*
11. led 2010 v 17:41  • Odpověz
mau: my to tak děláme odmala, hlavně jak to míchám spíš ve studené vodě, tak to vydrží krásně - vím, že když jsem párkrát zkoušela teplou, tak to za chvíli fakt páchlo :sweat_smile: Takže pro 99% uživatelů bych doporučila to moc dlouho stát nenechávat :grinning: Do toho procenta počítám nás a znám ještě jednu mamču, které prcek taky teplé nechce :slight_smile:
11. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Saru, fakt? Tak já to vyčíhnu.. Budu to ochutnávat... Fífa taky teplý nemusí...

Hele a semolinový těstoviny můžou?
11. led 2010 v 17:49  • Odpověz
A poslední dotaz - když uvařil z UM brkaši nebo nějakou omáčku, tak by jí teda měl taky sníst hned? Nemůže to mít na 2 dny?

Končím s otázkama :sunglasses:
11. led 2010 v 17:53  • Odpověz
ad povely....mamka včerakoupalaondru apakho sušila a on jífurt šermovalručkama,tak seprý na něj kukla a říká:kdotady rozhoduje ondra a nebo babička? no tak vidíš! .... a prý přestal...asi ho to překvapilo:grinning:
11. led 2010 v 17:56  • Odpověz
tak, dítě spí. neusnula u jídla, ale hned po položení. Já hodím sprchu, něco pojím a asi pomažu brzo spát :slight_smile:
11. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Dala jsem si vanu, ale nějak mě neprobrala :unamused:

niki: já mu ještě nikdy omáčku s mlíčkem nedělala, zatím měl jen rajskou, takže fakt nevím, asi bych to nechala jen na den :wink:

ad semolinový těstoviny - asi jsem tatar, ale fakt netuším, o co jde :sweat_smile:
11. led 2010 v 18:32  • Odpověz
mausko: tak denní spaní - postup jako u tebe, ale jekot vdržel opět dvě hodiny. Tak jsem se naštvala, vytáhla z postýlky a šly jsme si hrát. Je utahaná jak hrom, ale co mám dělat. Dám do postýlky , a ona řve a řve. Takže to ta moje truba táhne od 12 hodiny. Holky, jsou to nervičky. Ale nějak jsem měla pocit, po těch 2 hodinách, že bud jí zbiju, nebo udělám nějakou nepředložeou věc. Tak jsem jí vytáhla. Večerní spaní jsme posunuly, takže už chrní...
11. led 2010 v 18:40  • Odpověz
jani: držte se holky :slight_smile: Karolí byla vzhůru od 10:45 ale šla spát dřív jen o 10minut. Odpoledne jsem ji nechala ječet jen hodinu, pak už by nám to posunulo večerní spaní, tak jsem ji vylovila. Ono se to časem jsitě upraví. možná bdue mít pár dní jen jeden spánek denně, ale pořád si nějak maluju že až se naučí usínat tak ji bude možné uložit opět 2x denně :sweat_smile:
tak už jsem tam byla nahodit dudlík.....
ad semolinový těstoviny: už jsem to někde četla, ale taky nevím o co jde :sweat_smile:
11. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.